مطب۳۶۵

امروزه اینترنت نقش و تاثیر مهمی را در زندگی افراد ایفا می کند و یکی از موضوعات بسیار مهم و حیاطی مسائل مربوط به پزشکی و سلامتی می باشد.

مطب ۳۶۵ با دو هدف راه اندازی شده است:
اول ایجاد یک دایرکتوری از پزشکان، متخصص ها، کلینیک ها و مراکز درمانی کشور جهت دسترسی ساده و سریع بیماران به اطلاعات تماس این عزیزان، که در این دایرکتوری صرفا مطب ۳۶۵ با بررسی مجوزهای مربوطه از مراکز ذیصلاح اقدام به وارد کردن اطلاعات ایشان در سایت در دسته بندی های مربوطه می کند.
دوم ایجاد یک مجله پزشکی در خصوص مباحث عمومی سلامتی و پزشکی که مستقیما زیر نظر پزشکان متخصص و با تجربه ارائه شده است.

مطب 365
دایرکتوری مطب365

دایرکتوری پزشکی

یکی از دغدغه‌های همیشگی بیماران پیدا کردن بهترین متخصص‌ها و کلینیک‌ها برای مراجعه و درمان بیماری خود بوده است قطعاً مکانیسم انتخاب و معرفی متخصص‌های پزشکی یک‌روند بسیار پیچیده است، چراکه معرفی بهترین‌ها می‌تواند از جنبه‌های مختلف موردبررسی قرار گیرد و قطعا باید توسط مراجع ذیصلاح این امر انجام شود.
در دایرکتوری مطب۳۶۵ معرفی پزشکان، کلینیک ها و مطب های کشور با این هدف معرفی شده اند که کاربران یا بیماران صرفا بتوانند ساده تر و سریعتر به مشخصات تماس، آدرس و خدمات این عزیزان دسترسی داشته باشند.

 و در حال حاضر پزشکان گرامی و یا کلینیک‌ها می‌توانند بر اساس مدارک و مچوزهای که این عزیزان از مراجع ذیصلاح دارند با پرداخت حق عضویت سالانه، اطلاعات خود را در این سامانه ثبت نمایند.

مجله پزشکی

وقتی در گوگل در خصوص سلامتی و پزشکی جستجو می کنیم سایت های بسیاری را می بینیم که در این خصوص مطلب نوشته اند، از سایت های معروفی که در کنار جدیدترین مدل های کیف و کفش و لباس  در مورد پزشکی و سلامتی نوشته اند تا سایت های متفرقه عمومی که هیچ منبع معتبری نداشته و بسیاری از اوقات باعث سردرگمی و حتی راهنمای اشتباه کاربران می شوند.

ما در مجله پزشکی مطب ۳۶۵ سعی کرده ایم با نظارت و با کمک متخصص های برجسته پزشکی کشور در خصوص موضوعات مختلفی که به سلامتی، تندرستی و زیبایی افراد مربوط می شود مقالات مفیدی را آماده و ارائه کنیم تا بتواند یک مرجعه و منبع مناسب برای عموم باشد.

 و در حال حاضر پزشکان گرامی و یا کلینیک‌ها می‌توانند بر اساس مدارک و مچوزهای که این عزیزان از مراجع ذیصلاح دارند با پرداخت حق عضویت سالانه، اطلاعات خود را در این سامانه ثبت نمایند.

بنیانگذار مطب۳۶۵

گروه لارن مارکتینگ با ۱۲ سال تجربه در زمینه برندینگ و مارکتینگ مراکز پزشکی و دندانپزشکی و ارتباط تنگاتنگ با پزشکان و دندانپزشکان عزیز و بررسی زیرساخت و ارائه مشاوره بسیاری از پزشکان و دندانپزشکان عزیز به این نتیجه رسید که پزشکان برتر که هم از نظر تخصص و تجربه جزو بهترین ها هستند و هم به لحاظ توجه به زیر ساخت های دیجیتال و اصول برندینگ نسبت به دیگر رقبا اختلاف قابل توجهی دارند و به تکریم ارباب رجوع و در دسترس بودن اهمیت می دهند را در یک وب سایت کاملاً مستقل دورهم جمع کند تا هموطنان عزیزمان در شهر اصفهان و دیگر شهرهای کشور بتوانند از تخصص و خدمات این عزیزان استفاده نمایند.

ما در تیم مطب ۳۶۵ بر این باور هستیم که یک پزشک باید به ابعاد مختلف در ارائه خدمات برتر پزشکی به بیماران توجه نماید تا همواره مورد توجه قشر وسیعی از جامعه باشد و در مرور زمان به یک پزشک برند تبدیل شود. از شما بیمار عزیز هم میخواهیم ما را در بروزرسانی پزشکان برتر شهر خود یاری نمائید و نظرات خود را به پست الکترونیک یا شماره تلفن های این مرکز ارائه نمائید.

فهرست