درخواست عضویت یا درج آگهی (پزشکان و مراکز درمانی)

در صورتی که تمایل به ثبت اطلاعات خود در بخش دایرکتوری پزشکان و مراکز پزشکی مطب۳۶۵ دارید با ما در تماس باشید

مطب ۳۶۵ در حال حاضر یکی از وب سایت های مطرح و پرترافیک حوزه پزشکی و سلامتی می باشد که روزانه تعداد بازدید بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است. هدف ما فراهم کردن دسترسی ساده و سریع به مشخصات تماس پزشکان و مراکز درمانی کشور می باشد.

اطلاعات تماس

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم

قوانین ثبت اطلاعات

ثبت نام در بخش دایرکتوری مطب ۳۶۵ یا درج بنر تبلیغاتی

  • برای عضویت در دایرکتوری مطب ۳۶۵ شما باید در سامانه احراز هویت شوید
  • ارسال تصویر واضح از مجوز یا پروانه مطب که دارای تاریخ انقضاء حداقل ( ۶ ماه ) آینده داشته باشد و مدارک شناسایی همراه با پروانه ارسال شود.
  • مطب ۳۶۵ موظف است اطلاعات پروانه مطب (ثبت شده در نظام پزشکی) با اطلاعات ارسال شده توسط پزشک در زمان ثبت نام باید مطابقت داشته باشد.
  • یک تصویر از مدارک خواسته شده را برای مطب ۳۶۵ ارسال می کنید و در صورت مورد تایید بود مدارک، مشخصات شما در سایت مطب ۳۶۵ ثبت خواهد شد
  • پزشکان توجه داشته باشند که در هنگام ثبت نام از نام و نام خانوادگی، شماره تماس، کدملی و ایمیل خود استفاده کنند.
  • درج تصاویر، ویدئو، نقشه راه مطب (googel map)، سوابق کاری و خدمات مطب در سایت مطب ۳۶۵ حتما با پشتیبانی سایت هماهنگی لازم را داشته باشید.
  • پزشکانی که می خواهند در لیست دسته بندی طب سوزنی باشند حتما باید در پروانه مطب آنها طب سوزنی درج شده باشد و یا عضو پیوسته انجمن طب سوزنی باشند در غیر این صورت در لیست طب سوزنی قرار نخواهند گرفت

سوالات متداول …

سوالی دارید؟

راهنما

صفحات، موقعیت و قیمت

ضمانت اثربخشی

جایگاه مطب ۳۶۵ در وب

قوانین

شرایط عضویت

برخی از پزشکان و مراکز درمانی که مفتخر حضورشان در مطب ۳۶۵ هستیم

در ادامه برخی از پزشکان و مراکز درمانی که افتخار حضورشان را در مطب ۳۶۵ داشته ایم معرفی شده اند و نظرات برخی از این عزیزان در مورد وب سایت مطب۳۶۵ را می توانید ملاخضه کنید.

فهرست