دکتر نجمه اخلاقی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان
null
موبایل:
null
اینستاگرام:
null
آدرس:
اصفهان، خ توحید میانی، اولین تقاطع بعد از چهارراه پلیس، نبش بن بست ۱۲، ساختمان نیکو، طبقه ۲
null
وب سایت:
null
ساعات کاری:
 عصر روزهای زوج، از ساعت ۱۶ الی ۱۹:۳۰

متخصص دندانپزشک کودکان در اصفهان

 1. مجله پزشکی مطب۳۶۵
 2. دندانپزشک کودکان
 3. متخصص دندانپزشک کودکان در اصفهان
۱۰ دیدگاه
متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان

یکی از عمده ترین وظایف یک دندانپزشک خوب اطفال در اصفهان مراقبت از سلامت دهان و دندان‌های کودکان شما می باشد. متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان باید تجربه و آموزش لازم برای خدماتی نظیر فلوراید تراپی در اصفهان، فیشورسیلانت در اصفهان، عصب کشی و ترمیم دندان کودکان را بخوبی انجام دهد.

دندانپزشک کودک یا دندانپزشکی کودکان یک تخصص پزشکی است که بر روی درمان و حفظ سلامت دهان و دندان‌های کودکان تمرکز دارد.

برای سلامت و بهداشت دهان و دندان کودکان خود باید مطابق با یک سیکل چندماهه مراجعه به متخصص دندانپزشک اطفال را در برنامه ریزی سلامتی فرزند دلبندتان قرار دهید. به طور کلی دندانپزشک کودکان، متخصصانی هستند که برای پیشگیری، تشخیص و درمان مشکلات دهان و دندان کودکان، اطفال و نوجوانان تخصص و مهارت لازم را دارند.

مهمترین نکته که باید در نظر بگیرید این است که دندانپزشک کودکان باید بخوبی بتواند با فرزند شما ارتباط خوبی برقرار کند و به کودکان کمک کنند تا با ترس از درمان‌های دندانپزشکی مقابله کنند و به سلامت دندان‌های خود اهمیت دهند.

دکتر نجمه اخلاقی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان، دارای رتبه اول بورد تخصصی دندانپزشکی کودکان در کشور می‌باشند.  ایشان با چک آپ‌های دوره‌ای شش ماهه و اقدامات پیشگیری مثل فیشورسیلانت و فلوراید تراپی و …. را برای کودکان دلبند شما حتی تا سنین بزرگسالی در نظر می‌گیرد تا متحمل هزینه ها و مشکلات خدمات دندانپزشکی سنگین‌تر در آینده نشوید.

یکی از دغدغه های والدین انجام فلورایدتراپی برای کودکانشان می‌باشد. فلوراید مانند یک دارو است که باید به روش صحیح و در مدت زمان صحیح و به طور صحیح استفاده شود. بنابراین اگر دندانپزشک کودکان تشخیص می دهد که باید برای فرزندتان فلوراید انجام دهید لطفا از کودکتان دریغ نکنید. یادتان باشد که تنها عنصری که از طبیعت با مواد صد در صد طبیعی برای جلوگیری از پوسیدگی دندان فزرندتان تولید می شود، فلوراید است.

اگر یک متخصص خوب دندانپزشکی کودکان به طور صحیح فلوراید تراپی را برای فرزند شما انجام دهد؛ منافع بسیار زیادی برای شما دارد. شروع بهترین سن برای انجام وارنیش فلوراید از ۲ سالگی می‌باشد. 

اگر در شهر های دیگری هستید می توانید با مراجعه به صفحه متخصص دندانپزشکی کودکان  پزشک متخصص خودتان را انتخاب کنید.

دکتر نجمه اخلاقی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان

قیمت دندانپزشکی کودک در اصفهان چقدر است؟

از آنجایی که درمان‌‌های مربوط به دندانپزشکی کودکان، اصولا دارای تعرفه‌های بالایی است، برخی افراد سود‌جو با پایین آوردن قیمت برخی خدمات، سعی در جذب بیمار دارند.

هزینه دندانپزشکی کودکان بستگی به نوع درمان دارد چرا که هر درمان هزنیه مشخصی داشته و یک درمان مشترک در افراد متفاوت یکسان نخواهد بود زیرا شدت و نوع دمن در هر فرد متفاوت می باشد .

نکته بعدی در خصوص تعرفه دندانپزشکی کودکان این است که هزینه ها در کلینیک های مختلف متفاوت می باشند و بستگی به نظر متخصص دندانپزشک کودک دارد.

جدول هزینه دندانپزشکی کودکان با قیمت مناسب در اصفهان

این نکته را مدنظر داشته باشید که قیمت‌های درج شده در جدول کاملاً تقریبی می‌باشد و قیمت قطعی فقط با معاینه کلینیکی مشخص خواهد شد.

عصب کشی و روکش دندان (پالپوتومی)   ۱,۴۰۰,۰۰۰  تا ۱,۶۰۰,۰۰۰ 
عصب کشی و روکش دندان (پالپکتومی)   ۱,۸۰۰,۰۰۰ 
کشیدن دندان    ۳۰۰,۰۰۰  تا ۴۰۰,۰۰۰ 
فضا نگهدار یک طرفه دندان ۱,۸۰۰,۰۰۰ 
فضا نگهدار دو طرفه دندان ۳,۰۰۰,۰۰۰ 
ترمیم پوسیدگی دندان با روش PRR ۱,۰۰۰,۰۰۰ 
روکش دندان شیری ۱,۲۰۰,۰۰۰ 
فیشورسیلانت هر واحد دندان   ۷۰۰,۰۰۰ 
ترمیم آمالگام بر اساس سطوح ۱,۲۰۰,۰۰۰  تا ۱,۷۰۰,۰۰۰ 
فلورایدتراپی  ۴۰۰,۰۰۰  تا ۵۰۰,۰۰۰ 

ارتباط با دکتر نجمه اخلاقی دندانپزشک کودکان اصفهان

null
آدرس:
اصفهان، خ توحید میانی، اولین تقاطع بعد از چهارراه پلیس، نبش بن بست ۱۲، ساختمان نیکو، طبقه ۲
null
وب سایت:
null
موبایل:
null
اینستاگرام:
null
ساعات کاری:
 عصر روزهای زوج، از ساعت ۱۶ الی ۱۹:۳۰
اینستاگرام دکتر نجمه اخلاقی دندانپزشک کودکان در اصفهان

نزدیکترین دندانپزشک کودک به شما در استان اصفهان

در کدام شهرستان و یا منطقه از اصفهان زندگی می کنید؟! جهت دسترسی شما به متخصص های دندانپزشک کودک در نزدیکترین نقطه به محل زندگی شما گردآوری و ارائه شده است: دروازه شیزار و خیابان سعادت آباد، خیابان توحید، خیابان حکیم نظامی، خیابان نظر،خیابان شریعتی، خیابان وحید و شهرستان های نجف آباد، شاهین شهر، مبارکه، زرین شهر

آنچه باید در خصوص کشیدن نخ دندان بدانیم!

اگر شما یک متخصص دندان پزشک کودکان در اصفهان یا شهرستان های اصفهان هستید و مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح را دارید به سادگی و به سرعت می توانید اطلاعات تماس خود را در مطب ۳۶۵ ثبت کنید.

خدمات متخصص دندانپزشک کودکان

 • فلوراید تراپی
 • عصب کشی دندان کودکان
 • فیشورسیلانت کودکان
 • درمان پوسیدگی دندان
 • کنترل عفونت در درمان دندانپزشکی
 • روکش کامپوزیت بر روی دندان شیری
 • ارتودنسی پیشگیری کودکان
 • درمان ناهنجاری فک و دندان
 • ترمیم آمالگام
 • ارتودنسی دندان کودکان

اهمیت دندانپزشکی برای کودکان

بعضي از كودكان ممكن است به علت درد ناشي از دندان و عمل دچار ترس شوند. با درک روانشناسی کودک و فن‌های مناسب بیهوشی، یک دندان‌پزشک کودکان می‌تواند برای رفع نیازهای بیماران خود ارتباط روانشناسی برقرار کرده و درد را تا حد زیادی کاهش دهد.درمان فیشور سیلانت برای کودکان یک راه امن و بی‌خطر برای محافظت دندان از پوسیدگی است.

فیشور سیلانت یک پوشش پلاستیکی محافظ است که به سطوح جونده دندان‌های عقب اعمال می‌شود. ما در مطب ۳۶۵ به لحاظ دسترسی بهتر والدین به دندان‌پزشکان کودک در شهر اصفهان که جزو بهترین‌های این رشته هستند به معرفی بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان نموده‌ایم چون اعتقادداریم علاوه بر تخصص، رفتار یک دندان‌پزشک با کودک و والدین و داشتن فضایی ویژه دندانپزشکی کودکان که از سطح استرس کم کند امری است بسیار مهم و تأثیرگذار.

ارتباط آنلاین با دکتر نجمه اخلاقی دندانپزشک کودکان اصفهان

دندانپزشکی کودکان با بیهوشی

بسیاری از والدین برای اینکه فرزندشان از دندانپزشکی می‌ترسند، از مراجعه به دندانپزشک کودکان پرهیز می‌کنند. اکنون شاید این سوال هم برای شما پیش بیاید دندانپزشکی کودکان با بیهوشی بهتر است یا دندانپزشکی کودکان بدون بیهوشی؟

هیچ چیز برای ما مهمتر از فرزندانمان نیست
ترس از دندان‌پزشکی یا دنتال فوبیا یا ادونتوفوبیا یکی از ترس‌های رایج در سراسر دنیا است که باعث می‌شود هر سال بسیاری از مردم صرفا به واسطه همین وحشت از مراجعه به دندان‌پزشک خودداری کرده و در ‌‌نهایت با مشکلاتی بسیار پیچیده‌تر و دردناک‌تر روبرو شوند.

سدیشن یا دندانپزشکی در خواب یکی از روش‌های غلبه بر ترس در هنگام دندانپزشکی است که در مرکز دندانپزشکی دکتر نجمه اخلاقی در اصفهان ارائه می‌گردد.

دندانپزشکی کودکان با بیهوشی یا سدیشن به مجموعه‌ای از روش‌ها گفته می‌شود که در آن برای انجام مراقبت‌های دندانپزشکی کودکان تحت تأثیر دارویی قرار می‌گیرند. دندانپزشکی تحت آرامبخش برای کودکانی که از ترس و اضطراب زیاد نسبت به مراجعه به دندانپزشک رنج می‌برند یا در مواردی که انجام مراقبت‌های دندانی به صورت سنتی برای آنها ممکن نیست، استفاده می‌شود.

در صورتیکه به دنبال کلینیک دندانپزشکی کودکان با بیهوشی در اصفهان هستید، می توانید به مرکز دندانپزشکی کودکان دکتر نجمه اخلاقی مراجعه نمایید و پس از مشاوره های لازم،راهنمایی های انجام درمان دندان کودک با بیهوشی در مراکز استاندارد و زیر نظر متخصص بیهوشی برای کودک شما انجام خواهد شد.

 

 

چرا بيهوشي براي درمان دندانپزشكي کودکان انجام مي شود؟

 1. اگر كودك بسيار خردسال باشد و تعداد دندانهاي خراب زيادي داشته باشد.
 2. بزرگسالان و كودكان دچار اختلالات ذهني باشند.
 3. بزرگسالان و كودكاني كه دچار ترس بسيار شديد از دندانپزشكي هستند.
 4. بزرگسالان و كودكاني كه به داروي بيحسي حساسيت دارند يا اصلا بي حس نمي شوند.

وقتي كودك جهت درمان دندان‌هايش بيهوش مي‌شود ترجيحا بايد كليه دندان‌هاي خراب او درست شود! در صورتيكه كودك حداكثر دندان پوسيده را داشته باشد (١٦-٢٠ دندان پوسيده) حداكثر زمان لازم ٩٠-١٢٠ دقيقه خواهد بود! در طول اين مدت زمان تمام دندان‌هاي كودك عصبكشي، ترميم، روكش خواهد شد!
️در صورت داشتن دندان‌هاي پوسيده كمتر، مدت زمان بيهوشي كمتر از ٣٠ دقيقه هم خواهد رسيد.

انواع بیهوشی در دندانپزشکی کودکان

معمولاً دو نوع بیهوشی در دندانپزشکی کودکان مورد استفاده قرار می‌گیرد که عبارتند از:

بیهوشی موضعی: در این نوع بیهوشی، دندانپزشک کودکان بی حس کننده روی سطح دهان و لثه کودک را انجام می‌دهد. معمولاً از اسپری‌ها، ژل‌ها، قطره‌ها و یا آمپول‌های موضعی استفاده می‌شود تا منطقه‌ای خاص از دهان کودک به‌طور موقت بی‌حس شود. در حالت بیهوشی موضعی، کودک همچنان بیدار و در جریان مراحل درمان است، اما احساس درد و ناراحتی کمتری دارد.
بیهوشی کلی: در بیهوشی کلی، متخصص دندانپزشکی کودکان، کودک را تحت تأثیر دارویی قرار می‌دهد که به او کمک کند در طول مراقبت‌های دندانپزشکی بیهوش باشد. این نوع بیهوشی معمولاً توسط یک پزشک متخصص بیهوشی انجام می‌شود و کودک تحت نظارت دقیق قرار می‌گیرد تا از لحاظ تنفسی و قلبی‌عروقی در امان باشد.

برای دندانپزشکی کودکان با بیهوشی در اصفهانف می توانید به دکتر نجمه اخلاقی مراجعه کنید و در صورتی که کودک شما از دندانپزشکی میترسد از او خواستار شوید تا به روش بیهوشی کلی درمان دهان و دندان کودک دلبندتان را انجام دهد.

هزینه بیهوشی دندانپزشکی کودکان در اصفهان چقدراست ؟

باید توجه داشت که تمام تلاش ما در مرکز دندانپزشکی کودکان دکتر نجمه اخلاقی در جهت همراهی با کودک و تبدیل کودک غیر همکار به همکار، برای انجام خدمات درمانی در مطب است. ولی در صورتیکه کودک با شرایط حضور در مطب مشکل داشته باشد، چاره ای جز استفاده از بیهوشی نیست .بنابراین پس از معاینات اولیه در صورت نیاز به بیهوشی در همان جلسه، هزینه های مرتبط با بیهوشی و هزینه های جانبی به اطلاع خانواده خواهد رسید . درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید با ما در تماس باشید

سوالات متداول دندانپزشکی کودکان در اصفهان

به متخصصی گفته می شود که به ارزیابی، تشخیص و معالجه ناهنجاری های دندانی کودکان از سنین نوزادی تا نوجوانی می پردازد.

متخصصان دندانپزشک کودک در این زمینه طیف گسترده ای از خدمات و درمان ها را برای بیماران خود ارائه می دهند که در برگیرنده دندان های شیری، دندان های دائمی، درمان لثه و بهداشت دهان و دندان می باشد.

به دلیل اینکه اعمال دندانپزشکی در کودکان ایجاد ترس و استرس می نماید. متخصص دندانپزشکی کودکان این گونه رفتارها را مدیریت کرده و از طرف خود و خانواده می تواند در کاهش این حس نقش مهمی را داشته باشد.

عوارض بیهوش کردن کودک برای درمان دندانها چیست؟

اگر کودک شما در مراکز معتبر زیر نظر متخصص بیهوشی و با تجهیزات کافی درمان شود و میزان داروها توسط متخصص بیهوشی کنترل گردد این کارهیچگونه عارضه ای بر روی هوش و تمرکز و حافظه و رشد کودک نخواهد داشت.

ريكاوري کودک بعد از انجام درمان دندانپزشکی

بلافاصله بعد از اتمام كار، با قطع شدن داروي بيهوشي، كودك به هوش می‌آید و به بخش ريكاوري منتقل مي‌شود! در اين زمان كودك بايد تحت مراقبت تيم اتاق عمل باشد! و پس از هوشيار شدن كامل، كودك به بخش منتقل مي شود.
کلیه خدمات دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی در مرکز دندانپزشکی دکتر نجمه اخلاقی در شهر اصفهان تحت نظر متخصص بیهوشی و با بالاترین استانداردهای دندانپزشکی انجام می.گردد.

دندانپزشکی کودکان با قیمت مناسب در اصفهان

اگر به دنبال دندانپزشکی کودکان با قیمت مناسب در اصفهان، ملک‌شهر، خانه اصفهان و شاهین شهر هستید، می‌توانید از طریق تماس با دندانپزشکان کودک که در پایین لیست شده‌اند جزییات قیمت را بررسی نمایید و دندانپزشک کودک خود را انتخاب کنید. حدود قیمت (برحسب تومان) و هزینه‌های خدمات دندانپزشکی کودکان در اصفهان برای اطلاعات شما به شرح زیر است.

جهت رزرو نوبت برای مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

ویژگی های بهترین دندانپزشک اطفال

عوامل زیادی در انتخاب یک دندانپزشک خوب اطفال تاثیر گذار می‌باشد. والدین معمولاً برای اینکه کودکان خود را به یک مرکز دندانپزشکی خوب ببرند سردرگم هستند و تلاش می‌کنند که به بهترین دندانپزشک اطفال که دارای امکانات و خصوصیات اخلاقی خوب باشد مراجعه کنند. یک دندانپزشک اطفال خوب باید دارای خصوصیات و نکات زیر باشد:

 • محیط مناسب کودکان
 • واکنش دندانپپزشک در مقابل بد رفتاری کودکان
 • بیمار محور بودن دندانپزشک کودکان
 • تجربه کافی و تخصص کافی دندانپزشک اطفال
 • بهداشتی و استریل بودن دندانپزشکی کودکان
 • موقعیت جغرافیایی مطب دندانپزشکی اطفال (کودکان)

برای مراجعه به یک دندانپزشک خوب باید نکات بالا را در نظر بگیرید تا بعدها دچار مشکل نشوید. افرادی که در تهران زندگی می کنند و دغدغه پیدا کردن دندانپزشک اطفال خوب را دارند می‌توانند با مراجعه به لیست دندانپزشکی کودکان در تهران، تمام مشخصات بهترین دندانپزشکان تهران را مشاهده کنند و با خیال آسوده به مطب بهترین دندانپزشک کودکان مراجعه کنند.

 مهمترین علل ایجاد پوسیدگی زودرس شیرخوارگی

 1. خوردن مکرر شير مادر در طول شب، مطابق میل كودك بدون تمیز کردن دندان ها
 2. خوردن شیشه شیر یا آبمیوه با بطری در شب، خوردن مکرر شیر عسل با شیشه
 3. تميز نكردن دهان كودك توسط والدين از زمان رويش اولين دندان هاي شيري.
 4. استفاده از پستانک شیرین شده با عسل یا مایعات شیرین جهت آرام كردن وكمك به خوابيدن كودك.
 5. كاهش جريان بزاق حين خواب
 6. وجود پوسيدگي هاي متعدد درمان نشده در دهان پدر و مادر كودك

دندانپزشکی کودکان در اصفهان با قیمت مناسب

قیمت مناسب خدمات دندانپزشکی کودکان در اصفهان، یکی از دغدغه های خانواده ها در شرایط فعلی اقتصادی جامعه می باشد . ما در مرکز دندانپزشکی دکتر نجمه اخلاقی سعی بر آن داریم تا از درمان های اضافی دوری کرده و هزینه ها را تا جای ممکن و به صورت تخصصی با درمان های جایگزین قابل دفاع به حداقل برسانیم تا بتوانیم باری را از دوش خانواده های عزیز برداریم و قدمی موثر در درمان دندان کودکان عزیز شهرمان برداریم .

ارتباط آنلاین با دکتر نجمه اخلاقی دندانپزشک کودکان اصفهان

لیستی از دندانپزشکان کودک در اصفهان (متخصص دندانپزشک کودک و دندانپزشکان عمومی) که برای درمان و معاینه دندان های فرزندان خود در اصفهان می‌توانید به ایشان مراجعه کنید. بر اساس منطقه ها و خیابان های مختلف یا شهرستان ها (دندانپزشک کودک شاهین شهر، نجف آباد، زرین شهر و …) این فهرست بندی ارائه شده است. خدمات متداول: فلوراید تراپی، فیشورسیلانت، روکش دندان کودک،‌عصب کشی دندان کودک، دندانپزشکی بیهوشی کودک در اصفهان را دندانپزشکان اطفال ارائه می دهند.

پیشنهاد شما برای دندانپزشک کودکان در اصفهان

فهرست دندانپزشک و کلینیک دندانپزشکی کودکان در اصفهان

دکتر نجمه اخلاقی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان
دکتر نجمه اخلاقی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان

دکتر نجمه اخلاقی

هدف ما درمان کودک در محیطی آرام، شاد و دوستانه

دکتر نجمه اخلاقی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان.دارای رتبه اول بورد تخصصی دندانپزشکی کودکان در کشور. چک آپ های دوره ای شش ماهه و اقدامات پیشگیری مثل…
۰۳۱۳۶۲۵۱۱۹۸
۰۹۱۳۵۶۵۹۳۵۳
متخصص دندانپزشک کودکان در اصفهان

اصفهان، خ توحید میانی، اولین تقاطع بعد از چهارراه پلیس، نبش بن بست ۱۲، ساختمان نیکو، طبقه ۲

دکتر رویا فروغی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان
دکتر رویا فروغی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان

دکتر رویا فروغی

اوج رویای ما، لبخند فرشته ها

دکتر رویا فروغی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان و دارای بورد تخصصی دندانپزشکی کودکان و عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان است. برای دریافت نوبت و مشاوره برای…
۰۳۱۳۶۲۲۵۱۳۷
۰۹۹۱۹۳۸۷۷۵۲
متخصص دندانپزشک کودکان در اصفهان

اصفهان، شیخ صدوق شمالی، طبقه فوقانی داروخانه پارس، مجموعه ۴۰۰، طبقه ۴، واحد ۹

دکتر بهاره شایقی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان
دکتر بهاره شایقی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان

دکتر بهاره شایقی

درمان های دندانپزشکی و جراحی کودکان بدون بیهوشی و با بیهوشی و آرام بخشی

دکتر بهاره شایقی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان مشغول به فعالیت است. درمان های دندانپزشکی و جراحی کودکان بدون بیهوشی و با بیهوشی و آرام بخشی .…
۰۳۱۳۲۶۸۷۴۳۶
۰۹۹۱۵۳۲۹۷۷۱

اصفهان، خیابان بزرگمهر، جنب رکن الدوله، ساختمان آمیتیس، طبقه اول، واحد ۱۰۲

دکتر فرناز توانگر دندانپزشک کودک در اصفهان
دکتر فرناز توانگر دندانپزشک کودک در اصفهان

دکتر فرناز توانگر

دکتر فرناز توانگر در سال ۱۳۹۰ در رشته دندانپزشکی ازدانشگاه اصفهان فارغ التحصیل شد. وی از سال ۱۳۹۳ فعالیت حرفه‌ای خود را به صورت تخصصی برای کودکان…
۰۳۱۳۲۳۲۷۰۵۵
۰۹۹۲۸۳۹۵۶۶۲
متخصص دندانپزشک کودکان در اصفهان

اصفهان خیابان پروین بعد از چهارراه دشتستان ساختمان برنا طبقه دوم

دکتر سید احمد موسوی
دکتر سید احمد موسوی

دکتر سید احمد موسوی

متخصص دندانپزشکی کودکان و ارتودنسی پیشگیری

دکتر سید احمد موسوی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان.وضعیت دندان ها در کودکان بسیار حائز اهمیت است. علاوه بر نوع تغذیه و مسواک زدن و نخ دندان…
۰۳۱-۳۱۳۱۳۵۶۳
۰۹۱۳۹۲۹۲۹۸۰
متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان

اصفهان،خیابان حکیم نظامی،ابتدای خیابان محتشم کاشانی،روبه روی پارکینگ طبقاتی،ساختمان جهان سلطان ۲،طبقه ی زیر زمین

دکتر لیلا سادات طباطبایی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان
دکتر لیلا سادات طباطبایی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان

دکتر لیلا سادات طباطبایی

متخصص دندانپزشکی اطفال، دارای بورد تخصصی درمان کودکان مضطرب و ترسان

دکتر لیلا سادات طباطبایی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان ، هدف ما ارائه با کیفیت ترین خدمات دندانپزشکی در مطب تخصصی به همراه محیط شاد و آرام…
۰۳۱۲۶۲۹۲۸۲۰
متخصص دندانپزشک کودک در اصفهان

اصفهان،خیابان شریعتی ،روبروی اورژانس بیمارستان شریعتی ،نبش کوچه کسایی،ساختمان نوید۱،طبقه ۵

دکتر فرحناز کهنمویی متخصص دندانپزکودکان در اصفهان
دکتر فرحناز کهنمویی متخصص دندانپزکودکان در اصفهان

دکتر فرحناز کهنمویی

متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان

دکتر فرحناز کهنمویی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان رتبه اول بورد تخصصی دندانپزشکی کودکان در کشور
۰۳۱-۳۶۲۹۴۹۳۹
دندانپزشک کودک اصقهان

خیابان نظر شرقی ، بین چهارراه نظر و چهارراه توحید ، روبروی بن بست نهم ، مجتمع امین ، طبقه دوم

دکتر مریم ذالفقاری دندانپزشک اطفال
دکتر مریم ذالفقاری دندانپزشک اطفال

دکتر مریم ذالفقاری

دندانپزشک کودکان و نوجوانان در نجف آباد

دکتر مریم ذالفقاری متخصص دندانپزشکی کودکان در نجف آباد اصفهان می باشند. دندانپزشک در اولین رویارویی با فرزندتان هیچ عملی مرتبط با دندان انجام نمی دهد. او…
۰۳۱۳۴۲۶۴۳۹۸۴
متخصص دندانپزشکی کودکان در نجف آباد

اصفهان، نجف آباد، خیابان شیخ بهای مرکزی، بن بست صبا، مجتمع پرتو، طبقه چهارم

دکتر سارا کرمی متخصص دندانپزشک کودکان در اصفهان
دکتر سارا کرمی متخصص دندانپزشک کودکان در اصفهان

دکتر سارا کرمی

دندانپزشک کودکان شاهین شهر

دکتر سارا کرمی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان نهفتگی دندان کودکان، دندان نهفته می تواند دچار عفونت و التهاب بافت نرم روی آن شود. همزمان با رشد…
۰۳۱-۴۵۲۷۰۷۸۳
۰۹۱۳۷۹۴۳۴۰۴

اصفهان ، شهرستان شاهین شهر ، خیابان فردوسی ، فرعی دوم غربی ، مجتمع پزشکی ایرانیان طبقه ۴

دکتر اناهیتا هراتی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان
دکتر اناهیتا هراتی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان

دکتر آناهیتا هراتیان

متخصص دندانپزشكى كودكان و استادیار دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

دکتر اناهیتا هراتیان متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان.آدرس مطب واقع در اصفهان، خیابان توحید میانی، ساختمان نگار یک، طبقه اول، واحد۴.مراجعه کنندگان عزیز شما برای دریافت نوبت می…
۰۳۱۳۶۲۵۳۵۵۲
۰۹۰۱۱۳۹۰۹۶۰
متخصص دندانپزشک کودکان در اصفهان

اصفهان، خیابان توحید میانی، نبش بن بست آذین، ساختمان نگار ۱، طبقه اول، واحد ۴

دکتر ساناز طهمورث پور متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان
دکتر ساناز طهمورث پور متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان

دکتر ساناز طهمورث پور

متخصص دندانپزشكى كودك و نوجوان

دکتر ساناز طهمورث پور متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان مشغول به فعالیت می باشد.برای دریافت نوبت می توانید با شماره تلفن ۰۳۱٣٦٦٦٢٤٢٣ با مطب دکتر طهمورث پور…
۰۳۱٣٦٦٦٢٥٥٣
٠٩٢٢٧٣١٧٠٤٤

اصفهان، چهارباغ بالا، مجتمع پارك، ورودي ٤ ( بازار اركيده ) ،طبقه دوم

دکتر راضیه کامران

دکتر کامران متخصص دندانپزشکی کودکان دراصفهان

دکتر راضیه کامران فارغ التحصیل دکترای حرفه‌ای دندان‌پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در سال ۹۶ می‌باشند. ایشان پس از پایان تحصیلات و گذراندن طرح…
۰۳۱۳۲۵۰۵۸۲۵
۰۹۱۳۷۹۸۴۲۹۱
متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان

اصفهان، میدان احمد آباد، خیابان جی، قبل از تقاطع پروین، ساختمان الماس طبقه دوم

دکتر مریم ابراهیمیان متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان
دکتر مریم ابراهیمیان متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان

دکتر مریم ابراهیمیان

فلوشيپ فوق تخصصي دندانپزشكي بيمارستاني

دکتر مریم ابراهیمیان متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان می باشند که خدمات دندانپزشکی کودکان را نظیر عصب کشی دندان کودک، روکش دندان شیری، فلوراید تراپی و فیشورسیلانت…
٠٩١٣٣٢٠٦٩٧٤
متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان

اصفهان، خيابان توحيد جنوبي، ساختمان ژيوار

دکتر الهه باباشاهی

متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان

دکتر الهه باباشاهی ، متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان، ارائه درمان دندانپزشکی تحت بیهوشی ویژه کودکان در اصفهان زیر نطر متخصص بیهوشی ویژه کودکان غیر همکار در…
۰۳۱۳۱۳۳۸۲۳۰
دندانپزشکی کودکان در اصفهان

اصفهان ، خیابان وحید ، نبش باغ دریاچه ، ساختمان پزشکی وحید طبقه اول

دکتر علی بهزادی | متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان
دکتر علی بهزادی | متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان

دکتر علی بهزادی

دندانپزشکی کودکان با بیهوشی

 متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان دکتر علی بهزادی، دوره دندانپزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پشت سر گذاشته و بعد از گذراندن دوره تخصص دندانپزشکی…
۰۹۱۳۶۲۰۹۸۰۱
دندانپزشک کودکان اصفهان

خیابان آپادانا اول، حد فاصل مسجد بهشت تا خیابان سجاد، ساختمان آرین، پلاک ۶۱، طبقه چهارم، مطب دکتر علی بهزادی

دکتر فرشیده میرلوحی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان
دکتر فرشیده میرلوحی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان

دکتر فرشیده میر لوحی

دندانپزشک کودکان در اصفهان

دکتر فرشیده میرلوحی، متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان. ایشان پس از فارغ التحصیلی در رشته دندانپزشکی در سال ۱۳۸۹، دوره دندانپزشکی کودکان را در دانشگاه شهید بهشتی…
۰۳۱۳۷۷۹۰۴۰۰
دندانپزشک کودکان اصفهان

اصفهان، خیابان وحید، مجتمع پزشکی وحید

دکتر مینا شاه طوسی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان
دکتر مینا شاه طوسی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان

دکتر مینا شاه طوسی

دندانپزشک کودکان

دکتر مینا شاه طوسی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان مشغول به فعالیت می باشد برای دریافت نوبت می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید
۰۹۱۶۲۰۵۸۱۲۷

اصفهان دروازه دولت، روبروی مسجد باب الرحمه، کوی جهان نما کلینیک قائدی

دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان
دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان

دکتر مریم حاجی احمدی

درمان دندانپزشکی کودکان تحت آرامبخشی و بیهوشی

دکتر مریم حاجی احمدی یکی از متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان.دندان‌های کودکان ممکن است به دلایل مختلفی به پر کردن نیاز داشته باشد از جمله پوسیدگی و…
۰۹۱۳۷۸۹۱۲۶۹
متخصص دندانپزشک کودک اصفهان

اصفهان. خیابان توحید میانی، بین چهار راه پلیس و خیابان مهرداد، رو به روی پارکینگ توحید(کوچه ٢٣)، ساختمان میلاد ٢(طبقه دوم)

10 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام
  برای فلوراید تراپی کدام پزشک را پیشنهاد می دهید؟
  چیزی که برام خیلی مهمه حوصله و صبر دکتر هست
  اگر کسی تجربه داره لطف بهم بگه

  پاسخ
  • عزیزم من دختر 3 ساله دارم برای فلورایدتراپی رفتم پیش خانم اخلاقی و خیلی راضی بودم ، خیلی با حوصله و خوش اخلاق مثل فامیلشون خخخخخخخخ و خیلی هم سرش شلوغ بود
   قبلش هم کلی تحقیق کردم و خیلی ها هم خانم اخلاقی را توصیه کرده بودند هم خانم میرلوحی و هم خانم هراتیان و خانم دکتر حاجی احمدی
   اما من برای ویزیت بعدی که شش ماه دیگه است حتما میرم پیش خود خانم اخلاقی
   راستی برای مسواک دندان دخترم خمیر دندان ایتالیایی بهم گفت بگیرم که اسمش هم کاپیتانو و عکس روش هم یک لاکپشت هست که خمیر دندان خیلی خوب و به نسبت گرانی هم هست و البته دختر من اصلا طمعش که توت فرنگی است را دوست نداره و خیلی اذیت میشم تا یک مسواک بزنه

   پاسخ
  • سلام من 8 ماه پیش برای سفید کردن دندان هام رفتم پیش دکتر مهدی کچوئی و دکتر راضیه کامران خیلی خوب این کار رو برام انجام دادن و تمام موارد مربوط به فلوراید تراپی رو بهم گفتن تا اثری بهتری داشته باشه و اینکه مطب خیلی مجهز و تمیزی دارن من خیلی راضی هستم

   پاسخ
 • من برای رفع پوسیدگی های دندان دخترم به مطب خانم دکتر میرلوحی مراجعه کردم واقعا راضی بودم هم خیلی با بچه ها خوش رفتار هستند هم کارشون خیلی عالی هست و بچه ارامش داره

  پاسخ
 • سلام خستهنباشي ببخشيد من ي بسر ٨ساله دارم كه ٦ تا دندونه خراب داره مسام بيهوشش كنيد شما ميتونيد راهنمايي كنيد

  پاسخ
 • من دنبال یه دندونپزشک خوب میگردم برای دختر 3 سال و نیمه، لطفا اگه تجربه ای برای متخصص دندونپزشک کودکان دارین بهم بگین

  پاسخ
  • متخصص دندانپزشکی کودکان خوب در اصفهان دکتر فرشیده میرلوحی هستند با بیش از یک دهه سابقه کاری و ارائه خدمات عالی در زمینه دندانپزشکی کودکان در اصفهان

   پاسخ
 • حسین اسدی از اهواز
  ۱۴۰۱-۱۱-۱۱ ۱۲:۴۶ ب٫ظ

  سلام خسته نباشی من اهل خوزستان هستم یه پسر ۱۱ساله دارم خوردزمین یکی از دندان جلو برگشته داخل لثه میشه راهنمایی ام کنید پیش کدام دکتر ببرمش ممنون میشم

  پاسخ
 • مامان هلیا
  ۱۴۰۲-۰۳-۰۹ ۲:۲۳ ب٫ظ

  سلام وقت بخیر. من برای دندان دختر چهار ساله ام قصد تمدید فلوراید دارم. متاسفانه از متخصص دندانپزشک کودکان در اصفهان که قبلا مراجعه کردم اصلا راضی نبودم. الان سوالم اینه که دکتر نجمه اخلاقی کارشو.ن خوب؟ کسی هست که برای این کار به ایشون مراجعه کرده باشه ممنون میشم نظرشو بهم بگه

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.