کاشت دندان به روش دیجیتال در اصفهان
۱۴ دیدگاه

ایمپلنت دیجیتال در اصفهان | دکتر فرهاد اسماعیلی

ایمپلنت دیجیتال در اصفهان، جدید ترین تکنیک جایگرینی بی دندانی در کمترین زمان و حداقل خونریزی می باشد. در قالب یک تیم کاملا حرفه ای با بیش از ۲۰ سال تجربه که حرفه ای ترین خدمات دندانپزشکی دیجیتال از قبیل طراحی لبخند دیجیتال و ایمپلنت دیجیتال در اصفهان (کاشت دندان به روش دیجیتال) را  به شما ارائه می کنیم.

برای انجام ایمپلنت دیجیتال در اصفهان کلیک کنید

از جمله خدمات مرکز تخصصی ایمپلنت دیجیتالی دکتر فرهاد اسماعیلی، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایمپلنت دیجیتال
 • دندانپزشکی زیبایی
 • دندانپزشکی دیجیتال
 • درمان ریشه دندان
 • خدمات طراحی لبخند
 • ایمپلنت یک روزه (فوری) در اصفهان

ایمپلنت دیجیتال در اصفهان توسط دکتر فرهاد اسماعیلی

مراحل درمان کاشت ایمپلنت دندان در ناحیه قدامی با استفاده از تکنیک دیجیتال

بیمار عزیز با شرایطی که در تصویر زیر مشاهده می نمایید به مرکز ما مراجعه کردند. با بررسی های انجام شده طرح درمان کاشت ایمپلنت و درمان روکش سرامیکی برای این بیمار عزیز برنامه ریزی شد که در طی یک جلسه کار کاشت ایمپانت در ناحیه زیبایی و روکش موقت انجام گرفت .

مراحل درمانی به صورت زیر تشریح می گردد .

انجام درمانهای ایمپلنت در ناحیه پیشین دهان بسیار چالش بر انگیز است خصوصا اگر در ترکیب با درمان طراحی لبخند باشد .و نتایج خوب میسر نیست مگر با طراحی دقیق اولیه و تعیین گام به گام پلان درمانی بیمار ؛

۱-عکاسی حرفه ای و طراحی دقیق خط لبخند (digital smile design )که راهنمای اصلی ،در تمام مسیر است .
۲- بررسی لثه ها و تهیه گاید جراحی لثه مبتنی بر طراحی لبخند اولیه ونیز وضعیت استخوان از دست رفته دندان کشیده شده. (که لازم است تاGbr یا پیوند استخوان شود )
۳-طراحی سایز و موقعیت گرفت ( Gbr بر اساس خط لبخند و موقعیت ایمپلنت نهایی
۴- انجام درمانهای جانبی دندانهای دیگرمانند درمانهای ریشه و پوسیدگی ها …
۵- جراحی لثه ها (perioesthetic surgery) و پیوند استخوان در دندان کشیده شده .
۶-طراحی و ساخت ماک آپ دیجیتال و روکشها و لمیینت های موقت. و تعیین پلان تراش دندانهای موجود .
۷-کاشت ایمپلنت و مهندسی بافت نرم ناحیه (اصلاح و ساخت بافتهای لثه ای از دست رفته ( soft tissue management) در ناحیه ایمپلنت به منظور سالم سازی و همسان سازی فرم و تکسچر لثه با دندانهای مجاور
۸- تراش و قالب گیری کل دندانها برای لامینیت ها و روکش ها
۹- تحویل کلیه بخشهای سرامیکی و زیبا سازی خط لبخند .

بهترین لابراتوار دندانسازی دیجیتال در اصفهان

یکی از مزیت های مرکز ایمپلنت دکتر فرهاد اسماعیلی در شهر اصفهان، مجهز بودن این مرکز به آخرین تکنولوژی های روز دندانپزشکی دیجیتال ازجمله اسکنر داخل دهانی و پرینرسه بعدی می باشد.
با استفاده از اسکنر داخل دهانی ۳SHAPE  به راحتی و بدون استفاده از قالبگیری سنتی ، وکساپ مربوط به فک و دهان شما به صورت دیجیتال استخراج می گردد و ترکیب آن با فتوگرافی لبخند شما و عکس های CBCT  امکان طراحی دیجیتال لبخند شما را فراهم می اورد.

با استفاده از نرم افزاراگزوکد و بهره گیری  از کارشناسان با تجربه در این حوزه ،طراحی لبخند شما انجام خواهد شد و پس از تایید برای تولید به پرینتر سه بعدی که جزو بهترین برند های پرینر در دنیا می باشد ،دستور ساخت داده خواهد شد
کلیه تکنیک های روز دنیا در حوزه کاشت دندان از جمله ALL ON 4 | ALL ON 6 | ALL ON X  و تبدیل دندانهای مصنوعی متحرک به ثابت در این مجموعه درمانی در شهر اصفهان ارائه می گردد.

 

ما در مطب دندانپزشکی دیجیتال دکتر فرهاد اسماعیلی همه تلاش خود را کرده ایم تا بتوانیم در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت روز درمان های زیبایی ، لبخند را به شما هدیه دهیم و این حاص تلاش ماست.

برای ایمپلنت دیجیتال در اصفهان توسط دکتر فرهاد اسماعیلی کلیک کنید

ایمپلنت دیجیتالی (Digital Dental Implantation) چیست؟

جراحی دیجیتال ایمپلنت یا عمل جراحی پیوند ناوبری دیجیتال از فناوری کامپیوتری سه بعدی برای بررسی وضعیت استخوان در فک و موقعیت عصب استفاده می کند.

تماس با دکتر فرهاد اسماعیلی

این فناوری جدید به ایمپلنتولوژیست این امکان را می دهد تا برای جراحی کوچکترین برش در لثه را انجام دهد. در اغلب موارد کاشت ایمپلنت پروسه ای زمان بر است زیرا شخص پس از کاشت پایه تیتانیومی برای کاهش التهاب و محکم شدن ریشه فلزی باید مدتی بدون دندان باشد.

اینستگرام دکتر اسماعیلی متخصص ایمپلنت دیجیتال در اصفهانامروزه با پیشرفت در حوزه دندانپزشکی دیجیتال و پیدایش ایمپلنت دیجیتال دیگر این مشکل حل شده است و می توانید با خیال راحت  کاشت ایمپلنت را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید. در ایمپلنت دیجیتال بلافاصله پس از جای گذاری پایه ایمپلنت در استخوان فک روکش موقت روی آن قرارمی گیرد.

ایمپلنت دیجیتال در اصفهان توسط دکتر فرهاد اسماعیلی روشی نوین است که به کاهش درد کمک می کند

و روند بهبودی نسبت به روش معمولی و سنتی را بسیار آسان تر و دقیق تر می کند.

در ادامه لیستی از بهترین متخصص های ایمپلنت در اصفهان که برای انجام ایمپلنت دیجیتال می توانید نزد آن ها مراجعه کنید را به شما معرفی کرده ایم.

ایمپلنت دیجیتال Digital Implant چیست؟

نمونه کار دکتر فرهاد اسماعیلی متخصص ایمپلنت دیجیتال در اصفهان

نمونه کار ایمپلنت دیجیتال در اصفهان توسط دکتر فرهاد اسماعیلی

مشخصات تماس و ساعات کاری مطب

null

آدرس:

null

تلفن:

null

موبایل:

null

اینستاگرام:

null

ساعات کاری:

null

روزهای کاری:

null

وب سایت:

null

واتس آپ:

استفاده از جدیدترین تکنولوژی دندانپزشکی دیجیتال در اصفهان

کاشت دندان به روش دیجیتال

روش کاشت ایمپلنت دیجیتال

ایمپلنت های دیجیتال با استفاده از ابزار جدید و نرم افزار های سه بعدی سازی به جراحی با حداقل برش می پردازد.

به وسیله ایمپلنت های دیجیتال درد و خونریزی تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می کند و پایه ایمپلنت با دقت بسیار بالایی در درون فک قرار می گیرد.

عمل جراحی کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال (عمل جراحی پیوند ناوبری دیجیتال) از یک شبیه سازی رایانه ای سه بعدی برای بررسی وضعیت استخوان و وضعیت عصبی استفاده می کند.

با این اطلاعات، دندانپزشک متخصص دیجیتال ایمپلنت قادر به برنامه ریزی جراحی با حداقل برش خواهد بود.

از آنجا که عمل جراحی کاشت دیجیتال در ایجاد کوچکترین برش ممکن است، در مقایسه با جراحی سنتی کاشت ایمپلنت درد کمتری دارد.

رزرو نوبت ایمپلنت دیجیتال در اصفهان

دایرکت اینستاگرام

تماس با کلینیک کاشت دندان به روش دیجیتال

تماس تلفنی، واتس آپ

بهترین دکتر دندانپزشک ایمپلنت دیجیتال در اصفهان

قطعا در اصفهان متخصصان خوبی در زمینه کاشت ایمپلنت به روش دیجیتالی وجود دارند که شما می توانید برای خدمات دندانپزشکی دیجیتال خود به این عزیران مراجعه کنید. اگر بدنبال بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در اصفهان هستید آقای دکتر فرهاد اسماعیلی قطعا یکی از بهترین ایمپلنتولوژیست های اصفهان است که به روش دیجیتال کاشت ایمپلنت را انجام می دهند و در ادامه برخی دیگر از دندانپزشکان متخصص خدمتتان معرفی شده اند.

ایمپلنت دیجیتالی در اصفهان توسط دکتر محمد عاطفت

دکتر محمد عاطفت دوره دندانپزشکی عمومی را در سال ۱۳۸۸ به پایان رساند و در همان سال وارد دوره تخصصی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دانشگاه علوم پزشکی همدان شد. در سال ۱۳۹۱ دوره تخصصی دندانپزشکی را به اتمام رسانده و موفق به اخذ بورد تخصصی در رشته دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی گردیده است. همچنین ایشان از سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بودند و از سال ۱۳۹۶ تا هم اکنون هم عضو هئیت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان هستند. ایشان بهترین متخصص ایمپلنت در اصفهان می باشند و انواع روش های کاشت ایمپلنت دندان از جمله:

ایمپلنت فوری، ایمپلنت پانچ، ایمپلنت زیرکونیا، ایمپلنت لیزری، ایمپلنت کره ای، ایمپلنت دندان بدون جراحی، ایمپلنت دیجیتال، پرداخت ایمپلنت دندان قسطی و ایمپلنت دندان سوئیسی را می توانید در کلینیک این دکتر تجربه کنید .

سایر خدمات دکتر محمد عاطفت به جز ایمپلنت دیجیتال در اصفهان:

ایشان در زمینه اصلاح طراحی لبخند، ونیر کامپوزیت در اصفهان، روکش لومینیرز، لمینت دندان تخصص دارند. شما عزیزان می توانید بدون نگرانی کلیه خدمات اصلاح طراحی لبخند خود را به دکتر محمد عاطفت بسپارید.

دریافت نوبت ایمپلنت دیجیتال از مطب دکتر محمد عاطفت

خواهشمند است جهت دریافت نوبت صرفا به صورت تلفنی اقدام نمائید.

تعداد و مدت زمان جلسات ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر محمد عاطفت

ایمپلنت دیجیتال نسبت به ایمپلنت سنتی نیاز به مدت زمان کم تری برای کاشت دارد. کاشت ایمپلنت به روش سنتی  به ۱۳۰ دقیقه یا بیشتر زمان نیاز دارد اما ایمپلنت دیجیتال در مدت زمان کمتری انجام می شود. در کاشت ایمپلنت دیجیتال دندان موقت در همان روز کاشت آماده می شود.

مشخصات تماس مطب دکتر محمد عاطفت

جهت مشاهده آدرس و اطلاعات کامل تماس به صفحه دکتر محمد عاطفت مراجعه کنید.

دیجیتال ایمپلنت در اصفهان توسط دکتر آرش گلستانه

دکتر آرش گلستانه متخصص ایمپلنت، جراحی فک و صورت و زیبایی در اصفهان مشغول به فعالیت است، ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه و هم در گروه بخش جراحی دهان فک و صورت دانشگاه آزاد اصفهان می باشد. دانش و تجربه دکتر آرش گلستانه آمار بالا رضایت بیمار را به همراه داشته. پیشرفته بودن تجهیزات از عوامل اصلی کیفیت بالای ایمپلنت ها و جراحی های زیبایی فک و صورت و دهان دکتر آرش گلستانی می باشد.

سایر خدمات دکتر آرش گلستانه به جز ایمپلنت دیجیتال در اصفهان:

خارج سازی دندانهای نهفته، درمان اختلالات و ناهنجاری های فک و صورت، جراحی زیبایی ناحیه صورت، درمان اختلالات مفصل گیجگاهی فکی(TMJ)، جراحی ضایعات پاتولوژیک ناحیه فک و صورت

دریافت نوبت ایمپلنت دیجیتال از مطب دکتر آرش گلستانه

جهت اخذ نوبت می توانید به صورت تلفنی با کلینیک در تماس باشید.

تعداد و مدت زمان جلسات ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر آرش گلستانه

ایمپلنت دیجیتال نسبت به ایمپلنت سنتی نیاز به مدت زمان کم تری برای کاشت دارد. کاشت ایمپلنت به روش سنتی  به ۱۳۰ دقیقه یا بیشتر زمان نیاز دارد اما ایمپلنت دیجیتال در مدت زمان کمتری انجام می شود. در کاشت ایمپلنت دیجیتال دندان موقت در همان روز کاشت آماده می شود.

مشخصات تماس مطب دکتر آرش گلستانه

جهت مشاهده آدرس و اطلاعات کامل تماس به صفحه دکتر آرش گلستانه مراجعه کنید.

کاشت ایمپلنت در اصفهان توسط دکتر مهدی ابریشمی

دکتر مهدی ابریشمی متخصص ایمپلنت در اصفهان است که انواع روش های کاشت ایمپلنت از جمله ایمپلنت دیجیتال را انجام می دهد. کلینیک این دکتر واقع در اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، حد فاصل چهار راه نیکبخت و شیخ مفید ساختمان ارغوان (طبقه فوقانی بانک تجارت) واحد ۳  می باشد.

سایر خدمات دکتر مهدی ابریشمی به جز ایمپلنت دیجیتال در اصفهان:

دکتر مهدی ابریشمی کلیه خدمات پیشرفته ایمپلنت را ارائه می کند. وی هم چنین در زمینه درمان اختلالات مفصل گیجگاهی فک و ناهنجاری های فک و صورت تجربه دارد.

دریافت نوبت ایمپلنت دیجیتال از مطب دکتر مهدی ابریشمی

برای انجام ایمپلنت دیجیتال در کلینیک دکتر مهدی ابریشمی حتما قبل از مراجعه نوبت تلفنی بگیرید.

تعداد و مدت زمان جلسات ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر مهدی ابریشمی

ایمپلنت دیجیتال نسبت به ایمپلنت سنتی نیاز به مدت زمان کم تری برای کاشت دارد. کاشت ایمپلنت به روش سنتی  به ۱۳۰ دقیقه یا بیشتر زمان نیاز دارد اما ایمپلنت دیجیتال در مدت زمان کمتری انجام می شود. در کاشت ایمپلنت دیجیتال دندان موقت در همان روز کاشت آماده می شود.

مشخصات تماس مطب دکتر مهدی ابریشمی:

جهت مشاهده آدرس و اطلاعات کامل تماس به صفحه دکتر مهدی ابریشمی مراجعه کنید.

ایمپلنت دیجیتال در اصفهان توسط دکتر فرهاد اسماعیلی

هزینه ایمپلنت دیجیتال در اصفهان

ایمپلنت های دیجیتال به علت استفاده از تکنولوژی بیشتر و نیاز به تخصص بالاتر پزشک از هزینه ی بیشتری نسبت به ایمپلنت های معمولی دارند. تعیین هزینه ایمپلنت دیجیتالی در جلسه مشاوره بیمار با متخصص ایمپلنت مشخص می شود. در این جلسه قیمت ایمپلنت دیجیتال به بیمار اعلام می شود و بیمار می تواند متناسب با بودجه خود ایمپلنت مناسب را انتخاب کند. هر چه در ساخت ایمپلنت از قطعات با کیفیت تری استفاده شود به طبع هزینه آن نیز بیشتر است. سازندگان معتبر ایمپلنت کیفیت و دقت را فدای قیمت نمی کنند؛ لذا توصیه می شود که هرگز گول تبلیغات و عناوینی مانند ایمپلنت رایگان در اصفهان، ایمپلنت دیجیتال رایگان در اصفهان یا ایمپلنت دیجیتال ارزان قیمت در اصفهان را نخورید!!!

هزینه ایمپلنت دیجیتال در اصفهان

همچنین اگر در تهران ساکن هستید و بدنبال نزدیک ترین مرکز کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال به محل سکونت خود می باشید؛ صفحه ایمپلنت دیجیتال در تهران به معرفی لیستی از بهترین دندانپزشکان و مراکز ایمپلنت دیجیتال در تهران پرداخته است.

معایب و عوارض ایمپلنت دیجیتال

ایمپلنت دیجیتال یک روش بسیار مناسب برای جایگزینی دندان های از دست رفته است که تا کنون هیچ گونه عوارضی بر اثر استفاده از آن مشاهده نشده است و تمامی کسانی که از این روش بهره‌مند گردیده اند، به صورت کامل از آن رضایت داشته باشند.

پس اگر قصد دارید که دندان های خود را به روش ایمپلنت دیجیتال ترمیم کنید، با خیال آسوده برای انجام این کار اقدام کنید.

اما دقت داشته باشید که برای جایگزینی دندان های از دست رفته خود به کلینیک ها و مراکز معتبر و حرفه ای در این زمینه مانند:

مطب دکتر فرهاد اسماعیلی مراجعه کنید و از تخصص بهترین پریودنتیست در این زمینه بهره‌مند شوید.

ایمپلنت دیجیتال در اصفهان توسط دکتر فرهاد اسماعیلی

ایمپلنت دیجیتال چقدر زمان میبرد؟

پروسه انجام ایمپلنت دندان به چندین عامل بستگی دارد. مدت درمان ایمپلنت ممکن است تا چندین ماه به طول بیانجامد. در این مدت دندانپزشک با توجه به کیفیت و کمیت استخوان و نوع ایمپلنت دندانی به بیمار پروتز دندان موقت پیشنهاد می کند تا زیبایی و ظاهر فرد حفظ شود.

طول مدت جراحی و کاشت ایمپلنت دندانی معمولا از ۳۰ دقیقه تا ۱۲۰ دقیقه طول می کشد و این زمان مستقیما ربط به تعداد ایمپلنت ها، شرایط دهان بیمار و میزان تجربه و تبحر متخصص ایمپلنت دارد. مواقعی که علاوه بر کاشت ایمپلنت دندانی نیاز به تغییر شرایط کف حفره سینوس در فک بالا داشته باشیم، قطعا این زمان افزایش می یابد.

استفاده از ایمپلنت دیجیتال،طول زمان کاشت دندان را به حدود ۷ دقیقه کاهش داده است . بنابراین کاشت ایمپلنت در یک جلسه یک شعار نیست بلکه واقعیتی عملی است که ما در مرکز ایمپلنت دکتر فرهاد اسماعیلی برای شما به صورت عملیاتی انجام می دهیم .

برای دریافت خدمات ایمپلنت دیجیتال در اصفهان سوالی دارید؟

اگر دندان های شما نیاز به ایمپلنت دارد و می خواهید از خدمات ایمپلنت دیجیتال استفاده کنید و در سریعترین زمان ممکن این کار انجام شود اما همچنان سوالات یا ابهام هایی دارید در بخش نظرات آن را مطرح کنید، سوالات شما مستقیما توسط پزشک متخصص و با سابقه در زمینه دیجیتال ایمپلنت پاسخ داده می‌شود.

همچنین اگر تجربه ای در این خصوص داشته اید که می تواند برای دیگران نیز مفید باشد،‌ لطفا آن را در بخش کامنت های همین صفحه بنویسید.

14 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • اقای دکتر لطف میکنید در مورد هزینه ایمپلنت دیجیتال توضیح بدید. ممنون

  پاسخ
  • دکترفرهاد اسماعیلی
   ۱۴۰۱-۰۵-۲۵ ۹:۲۱ ق٫ظ

   جز روند معمول درمان هست و هزینه ای بابتش نمیگیریم.

   پاسخ
  • سلام آقای دکتر وقت بخیر
   ببخشید برای انجام اوردنچر هم میشه دیجیتالی انجام بشه یا فقط برای یه دونه دندان انجام میشه؟ و اینکه از موقع گذاشتن پایه های ایمپلنت در لثه تا قرار دادن دندان ها روی لثه چقدر طول میکشه؟

   پاسخ
   • سلام وقت بخیر در سیستم کاشت ایمپلنت دیجیتال از یک واحد تا کل فک قابلیت طراحی مدل سازی و اجرا در یک جلسه را دارد و شما می توانید در پایان جلسه با روکش موقت که از جنس رزین های پرمقاومت و دقیقا شبیه روکش نهایی است مطب را ترک کنید با کمترین درد و خونریزی و بدون برش و بخیه

    پاسخ
 • من برای کاشت ایمپلنت دیجیتال در اصفهان خیلی گشتم که یک متخصص عالی پیدا کنم دکتر فرهاد اسماعیلی را چند نفر بهم معرفی کردند که خدا را شکر راضی بودم.

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  میشه بگید فرق ایمپلنت دیجیتال با ایمپلنت معمولی چیه و قیمت ایمپلنت دیجیتال چقدر نسبت به ایمپبنت معمولی بیشتره؟؟؟

  پاسخ
  • دکترفرهاد اسماعیلی
   ۱۴۰۱-۰۶-۰۶ ۹:۲۸ ق٫ظ

   هزینه ای بابتش نمیگیریم
   و فرقش توی این هست که توی ایمپلنت دیجیتال بخیه و برش نداریم و ایمپلنت دقیقتر و سریعتری میزاریم.

   پاسخ
 • سلام جناب دکتر وقت بخیر
  پدر من بعد ازسالها میخوان دندان مصنوعیشون رو عوض کنن حالا رفتن دکتر وبهشون گفته که باید دوتا دندان ایمپلنت کنن تا به عنوان پایه استفاده بشه
  قضیه این هست که ایشون جراحی بای پس انجام دادن البته چندسال پیش و کمی مشکل قلبی دارن. حالا سوالم اینه که آیا مشکلی واسشون پیش نمیاد؟یعنی تحمل این کار رو دارن وسوال دیگه اینکه ایمپلنت دیجیتال بگذارن چقدر طول میکشه مشکل دندانهاشون رفع بشه
  ممنون ازپاسخگوییتون

  پاسخ
  • دکتر فرهاد اسماعیلی
   ۱۴۰۱-۰۶-۱۲ ۹:۰۷ ق٫ظ

   سلام

   ممنونم
   باید معاینه حضوری بشن در صورتی که وضعیت استخوان ها خوب باشه بله با روش دیجیتیال میتونیم براشون خیلی راحت ایمپلنت انجام بدیم بدون خونریزی و نقاهت و اینکه کار سختی هم اصلا نیست.و‌طول درمان هم که حدود۴ ماه زمان میبره تا تحویل که توی این بازه زمانی میتونن از دندون مصنوعی قدیمیشون استفاده کنن.

   پاسخ
 • سلام دکتر من ۳۴ سال سن دارم و دوتا از دندون های آسیاب فک بالا رو در ۱۵ سالگی عصب کش و پر کردم و الان تقریبا از بین رفتن میخواستم بدونم در چند جلسه میشه هردو رو ایمپلنت کرد؟ وآیا امکان کا زیبایی و ارتودنسیبا توجه به سنم هست؟

  پاسخ
  • دکتر فرهاد اسماعیلی
   ۱۴۰۱-۰۶-۱۲ ۹:۰۸ ق٫ظ

   سلام بهتره حضوری معاینه بشید بعضی مواقع میتونیم همزمان با کشیدن کاشت ایمپلنت رو هم انجام بدیم
   و بله میتونید درمان ارتو و کارای زیبایی انجام بدید.

   پاسخ
 • واقعا بی نظیر هستید دکتر عزیز
  خیلی از کارای دندونام راضی هستم
  مخصوصا که واقعا کار من سخت هم از ایمپلنتم خیلی راضی
  هستم هم از لمینیت هام هیچکس متوجه نمیشه که دوتا از دندونام ایمپلنته و بقیه لمینیت

  پاسخ
 • بی نهایت کارشون عالیههه

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.