دندانپزشکی با بیهوشی در اصفهان

دندانپزشکی تحت بیهوشی در اصفهان یکی از خدمات دندانپزشکان و متخصصین دندانپزشکی در اصفهان است که با توجه به ترس بیشتر بیماران از خدمات دندانپزشکی بسیار پرطرفدار بوده است. دندانپزشکی با بیهوشی یا سدیشن، بیهوشی کامل و مطلق نیست. بیمار صداها را خواهد شنید و می تواند به سوالات پزشک پاسخ دهد. در روش سدیشن، با کمک دارو های آرام بخش، احساس آرامش و بدون درد به بیمار منتقل می شود و هیچ دردی را احساس نمی کند. دارو های تزریق شده ضد اضطراب و استرس می باشند و برای افرادی که ترس از اتاق عمل دارند بسیار مفید خواهد بود.

ایمپلنت با بیهوشی از روش‌های جدید کاشت ایمپلنت و یکی از خدمات دندانپزشکی تحت بیهوشی یا سدیشن است. برای انجام ایمپلنت بدون جراحی، ایمپلنت با بیهوشی می‌توانید از روش های مختلفی از جمله ایمپلنت پانچ، ایمپلنت دیجیتال استفاده کنید. مطب ۳۶۵ در ادامه چند تا از بهترین متخصص های ایمپلنت اصفهان که برای کاشت ایمپلنت می توانید به آنها مراجعه کنید را به شما معرفی می کند.

  1. دایرکتوری مطب۳۶۵
  2. دندانپزشکی با بیهوشی
  3. دندانپزشکی با بیهوشی در اصفهان

لیست دندانپزشکان و متخصص های ایمپلنت که کاشت دندان تحت بیهوشی در اصفهان انجام می دهند.

دکتر ارش گلستانه متخصص ایمپلنت در اصفهان
دکتر ارش گلستانه متخصص ایمپلنت در اصفهان

دکتر آرش گلستانه

کاشت ایمپلنت تحت بیهوشی | خواب عمیق

دکتر آرش گلستانه متخصص ایمپلنت، جراحی فک و صورت و زیبایی در اصفهان می‌باشد. عضو هیئت علمی دانشگاه و در گروه جراحی دهان فک و صورت دانشگاه آزاد اسلامی فعالیت می کند.
ایشان تجربه بالایی برای جراحی های زیبایی فک و صورت و همچنین کاشت ایمپلنت دندان دارند.
کاشت ایمپلنت با استفاده از بیهوشی یا همان خواب عمیق زیر نظر متخصص بیهوشی در مطب انجام می شود .

جهت ارتباط با مطب دکتر آرش گلستانه از طریق اطلاعات مندرج در توضیحات اقدام نمایید .

۰۳۱۳۱۳۱۳۳۳۰
۰۹۱۳۰۲۰۶۵۴۷
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان چهارباغ بالا،بعد از برق منطقه، نبش کوچه ۲۲، ساختمان اخرا، واحد ۴۰۳

اگر دندانپزشکی با بیهوشی در اصفهان ارائه می دهید ثبت نام کنید

خدمات دندانپزشکی با بیهوشی در اصفهان

بیهوشی در دندانپزشکی برای انجام عملیات هایی که به دلیل درد یا ترس بیمار نمی‌توانند به صورت دستی انجام شوند، استفاده می‌شود. برخی از خدمات دندانپزشکی در اصفهان که با بیهوشی انجام می‌شوند عبارتند از:

کشیدن دندان: در صورتی که دندان شما خراب شده و قابل تعمیر نیست، دندانپزشک ممکن است نیاز به کشیدن آن داشته باشد. برای این کار، بیهوشی موضعی یا عمومی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.

پر کردن دندان: برای ترمیم دندان خراب، دندانپزشک ممکن است از بیهوشی موضعی استفاده کند تا بیمار راحت تر باشد.

ریشه کشی: در صورتی که عفونت در دندان شما تشخیص داده شود، دندانپزشک ممکن است از ریشه کشی برای درمان آن استفاده کند. برای این کار، بیهوشی موضعی یا عمومی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.

ایمپلنت دندان: ایمپلنت دندان یک روش جایگزینی دندان های از دست رفته است. برای نصب ایمپلنت دندان، دندانپزشک ممکن است از بیهوشی عمومی استفاده کند.

ارتودنسی: اگر دندان های شما به طور نامتقارن و یا خراب هستند، دندانپزشک ممکن است از بیهوشی موضعی برای نصب براکت های ارتودنسی استفاده کند.

در کل، بیهوشی در دندانپزشکی برای انجام خدماتی استفاده می‌شود که به دلیل درد یا ترس بیمار نمی‌توانند به صورت دستی انجام شوند. با این حال، نوع بیهوشی مورد استفاده و هزینه آن با توجه به نوع خدمات دندانپزشکی و دیگر عوامل متفاوت است.

ایمپلنت با بیهوشی

معمولا ایمپلنت دندان با بی حسی انجام می‌شود که به آن بیهوشی محلی هم می‌گویند، که به عنوان بلوک عصبی (nerve block) شناخته می‌شود. در کاشت دندان با بی حسی دندان پزشک یک ماده بی حس کننده را در نزدیکی عصب های دندان و لثه تزریق می کند تا منطقه اطراف دندان بی حس شود.

بیمار می تواند در حین اجرای روند ایمپلنت دندان بیدار بماند و احساس درد و ناراحتی نکند. اما در برخی موارد، به دلیل اضطراب یا حساسیت شدید، دندانپزشک ممکن است از بیهوشی محلی برای انجام ایمپلنت دندان استفاده نکند.

به جای بی حسی، در مواردی که بیمار نمی‌تواند بی حس شود یا نیاز به جایگزینی چند دندان با ایمپلنت دارد، باید داندانپزشک با توجه به درخواست بیمار و شرایط او، از بیهوشی کامل استفاده کند. بیمار ممکن است به بیهوشی کلی (آنستزی) نیاز داشته باشد.

در کاشت دندان با بیهوشی، بیمار کاملاً بی حس و بی‌احساس می شود و یک تیوب تنفسی از طریق دهان وارد می شود تا اکسیژن به ریه های بیمار رسیده و آنها را تامین کند. این نوع بیهوشی توسط یک پزشک تخصصی بیهوشی انجام می شود و ممکن است با خطراتی همراه باشد.

متخصص ایمپلنت در اصفهان با توجه به شرایط بیمار از کاشت دندان با بیهوشی در اصفهان برای مراجعه کنندگان اصفهانی استفاده می کنند.

قیمت ایمپلنت با بیهوشی در اصفهان

باید گفت قیمت انواع ایمپلنت از جمله ایمپلنت با بیهوشی نسبت به ایمپلنت بدون بیهوشی متفاوت است. بسته به نوع ایمپلنت با توجه به شرایط درمانی هر شخص به صورت مستقیم بر قیمت درمان تاثیرگذار است.

همانطور که همه ما می‌دانیم هر درمان دارای قیمت مخصوص به خود می باشد اما ایمپلنت به همراه سدیشن دندان دارای برخی از هزینه های جانبی نیز می باشد که بر قیمت نهایی ایمپلنت دندان با بیهوشی در اصفهان تاثیر می گذارد.

قبل از اقدام برای کاشت دندان به همراه بیهوشی با دندانپزشک خود مشاوره داشته باشید تا از قیمت و هزینه نهایی ایمپلنت تحت بیهوشی اطلاع پیدا کنید. اگر در اصفهان هستید و می‌خواهید از هزینه دندانپزشکی کودکان با بیهوشی در اصفهان مطلع شوید به صفحه مرتبط مراجعه کنید.

دندانپزشکی بزرگسالان با بیهوشی در اصفهان

بسیاری از افراد بزرگسال به دلیل شرایط روحی یا جسمی و همچنین ترس از دندانپزشکی شاید سال ها به دندانپزشک مراجعه ننمایند. استفاده از سدیشن یا همان خواب عمیق و بیهوشی در مطب زیر نطر متخصص بیهوشی مجرب و داشتن تجهیزات ویژه بیهوشی، می تواند کار را برای بیمار و دندانپزشک راحت نماید و بیمار بدون هیچ گونه استرس، کار درمان از قبیل کشیدن دندان عقل، جراحی کاشت ایمپلنت و ترمیم دندان های فرسوده را در اصفهان انجام دهد .

آیا به دنبال خدمات ایمپلنت با بیهوشی در اصفهان هستید؟

خدمات ایمپلنت با بیهوشی در اصفهان به دلیل وجود یک متخصص بیهوشی در کنار متخصص ایمپلنت یک کار مشکل و در اکثر کلینیک های دندانپزشکی و مطبها وجود ندارد. پرا که باید بیهوشی کامل توسط متخصص انجام شود و بیمار شرایط لازم را داشته باشد تا از عوارض بعد از سدیشن در امان بماند.

اگر شما دوست عزیز ایمپلنت با بیهوشی در اصفهان انجام دادیدف می توانید اطلاعات لازم آن دندانپزشک را در قسمت کامنتها قرار دهید تا افراد بتوانند از ان استفاده کنند.

پیشنهاد بیماران برای معرفی بهترین متخصص ایمپلنت در اصفهان
فیلتر ها
Reset
Reset
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.