دندانپزشک زیبایی تبریز

دکترالدوز حسینی دندان پزشک زیبایی در تبریز
دکترالدوز حسینی دندان پزشک زیبایی در تبریز

دکتر الدوز حسینی

دندان پزشک زیبایی

دکتر الدوز حسینی دندانپزشک زیبایی و ترمیم درتبریز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره دندانپزشکی می توانید با شماره تلفن های درج شده در بالا  تماس حاصل فرمایید.

۰۴۱۳۳۳۳۱۶۸۹
۰۹۹۰۵۷۲۴۰۲۱
آذربایجان شرقی
تبریز

تبریز، خیابان ۱۷ شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه ۱۵، واحد E و ﺗﺒﺮﻳﺰ، ﺑﻠﻮار وﻟﻴﻌﺼﺮ، ﻣﺎﺑﻴﻦ ﻓﺮوﻏﯽ و ﭼﻬﺎر راه ﺷﺮﻳﻌﺘﯽ، ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن ۱۰۱

دکتر سهند ریخته گران متخصص دندان پزشکی و زیبایی تبریز
دکتر سهند ریخته گران متخصص دندان پزشکی و زیبایی تبریز

دکتر سهند ریخته گران

متخصص ترمیم و زیبایی

دکتر سهند ریخته گران دندانپزشک زیبایی و ترمیم درتبریز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره دندانپزشکی می توانید با شماره تلفن های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۴۱۳۳۷۶۷۸۵
آذربایجان شرقی
تبریز

تبریز، خیابان امام، نرسیده به چهارراه ابرسان، نبش کلانتر کوچه برج سهند، طبقه ۸ شمالی دکتر سهند ریخته گران

دکتر حسین اقا
دکتر حسین اقا

دکتر مهدی دانشپوی

مهم لبخند شماست

دکتر مهدی دانشپوی دندانپزشک زیبایی و ترمیم درتبریز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره دندانپزشکی می توانید با شماره تلفن های درج شده  در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۴۱۳۵۵۴۲۳۱۴
آذربایجان شرقی
تبریز

تبریز،خیابان ۱۷ شهریور، بعد از تقاطع طالقانی، روبروی بانک پاسارگاد

دکتر پرهام پناهی دندانپزشک زیبایی در تبریز
دکتر پرهام پناهی دندانپزشک زیبایی در تبریز

دکتر پرهام پناهی

دکتر پرهام پناهی دندانپزشک زیبایی و ایمپلنت

دکتر پرهام پناهی دندانپزشک زیبایی و ایمپلنت در تبریز می باشند. برای رزرو نوبت و مشاوره با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید. در مرکز دکتر پرهام پناهی، جراحی ایمپلنت ها به صورت لیزری بدون درد و خونریزی و با استفاده از امکانات دیجیتالی و پرینتر سه بعدی می باشد.
در مرکز زیبایی دکتر پرهام پناهی،خدمات زیبایی لمینت دندان به صورت کاملا دیجیتالی با بهره‌گیری از اسکنرها و پرینترهای سه بعدی انجام می گیرد. ارائه خدمات گوناگون جراحی همچون جراحی دندان عقل با استفاده از امکانات لیزری با کمترین درد و خونریزی و خطا همراه می باشد.
ما خدمات مهندسی بافت و نرم (لثه) و سخت (استخوان) همچون پیوندهای گوناگون را با استفاده از اخرین امکانات روز مانند لیزر و پیزوالکتریک و همچنین آخرین تکنولوژی های مرتبط با درمان ریشه جهت کاهش ناراحتی و درد به کمترین میزان ممکن و همچنین افزایش دقت خدمات پروتزی جهت جایگزینی دندان های از دست رفته با تجهیزات مطابق با تکنولوژی روز را ارائه می دهیم.

۰۹۳۷۲۸۸۷۳۰۰

تبریز، چهار راه آبرسان، ساختمان اسکان یک، طبقه ۷

دکتر امید نهضتی دندان پزشک زیبایی در تبریز
دکتر امید نهضتی دندان پزشک زیبایی در تبریز

دکتر امید نهضتی

دندان پزشک زیبایی و ترمیم

دکتر امید نهضتی دندانپزشک زیبایی و ترمیم درتبریز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره دندانپزشکی می توانید با شماره تلفن های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۴۱۰۶۰۳۳۸
آذربایجان شرقی
تبریز

تبريز، وليعصر

ظراحی سایت پزشکی