کلینیک ­دندانپزشکی مشهد

  1. دایرکتوری پزشکان
  2. کلینیک دندانپزشکی
  3. کلینیک ­دندانپزشکی مشهد
کلینیک دندانپزشکی کوروش مشهد
کلینیک دندانپزشکی کوروش مشهد

کلینیک دندانپزشکی کوروش

معاینه و ویزیت دندانپزشکی کاملا رایگان

کلینیک دندانپزشکی کوروش، مرکز تخصصی دندانپزشکی مشهد، با پشوانه و همراهی جمعی از دندانپزشکان متخصصین بنام حوزه دندان و دندانپزشکی مشهد، جهت ارائه کلیه خدمات تخصصی و عمومی در زمینه دندانپزشکی، درمانی و زیبایی، اعم از خدمات ایمپلنت، ارتودنسی، لمینت و غیره در خدمت بیمارن عزیز می‌باشد. برای دریافت نوبت و مشاوره می‌توانید با شماره‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۷۶۰۷۱۴۵
خراسان رضوی

مشهد، بلوار فردوسی، بین ثمانه و مهدی، پلاک ۱۹۱

کلینیک تخصصی دندانپزشکی جهاددانشگاهی مشهد
کلینیک تخصصی دندانپزشکی جهاددانشگاهی مشهد

کلینیک دندانپزشکی جهاد دانشگاهی

کلینیک تخصصی دندانپزشکی جهاد دانشگاهی مشهد

به کلینیک تخصصی دندانپزشکی جهاد دانشگاهی خوش آمدید: این مرکز با بهره‌گیری از دانش و تجربه پزشکان متخصص و کارآمد توانسته است جایگاه ویژه‌ای در ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی در شهر مشهد داشته باشد و ماهیانه پاسخگوی ۵ هزار نفر مراجعه‌کننده است. برای دریافت نوبت و مشاوره می‌توانید با شماره‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۸۴۶۸۴۸۳
خراسان رضوی

مشهد،خیابان احمدآباد، بین عارف و پرستار کلینیک دندانپزشکی جهاد دانشگاهی

کلینیک تخصصی دندانپزشکی فارابی
کلینیک تخصصی دندانپزشکی فارابی

کلینیک دندانپزشکی فارابی

لبخند خود را با دندان های زیبا، زیبا تر کنید

کلینیک دندانپزشکی فارابی با بیش از ۱۵ سال فعالیت، به عنوان اولین کلینیک تخصصی دندانپزشکی دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان خراسان توانسته است با فعالیت بیش از ۱۰۰ نفر از متخصصین دندانپزشکی در ۱۰ بخش تخصصی با ارائه خدمات دندانپزشکی در بالاترین سطح علمی، جایگاه مناسب و قابل اطمینانی در بین مردم ولایتمدار و فهیم شهر مقدس مشهد و نیز زائرین داخلی و خارجی بارگاه منور امام هشتم ایجاد نماید. برای دریافت نوبت و مشاوره می‌توانید با شماره‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱-۳۱۸۰۴
خراسان رضوی

مشهد ، بلوار احمدآباد، ملاصدرا ٣

کلینیک دندانپزشکی بزرگمهر مشهد
کلینیک دندانپزشکی بزرگمهر مشهد

کلینیک دندانپزشکی بزرگمهر

نتیجه ما به طرز دلپذیری شما را شگفت زده خواهد کرد!

کلینیک دندانپزشکی در بهترین نقطه و مرکز شهر  واقع شده است. راحتی پارک خودرو، سالن انتظاری آرام، اتاق vip از برخی امکانات کلینیک ما می‌باشد. ما از جدیدترین دارو‌ها و ابزار‌ها استفاده می‌کنیم. مطمئن باشید، نتیجه ما به طرز دلپذیری شما را شگفت‌زده خواهد کرد! کلینیک دندانپزشکی بزرگمهر یک کلینیک دندانپزشکی در مشهد مقدس می‌باشد که با همکاری اساتید و متخصصین برتر دندانپزشکی ایران خدمات کاملی را در حوزه بهداشت دهان و دندان ارائه می‌دهد. برای دریافت نوبت و مشاوره می‌توانید با شماره‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۷۶۶۶۹۷۷
خراسان رضوی

مشهد، خیابان بزرگمهر جنوبی،نبش بزرگمهر ۱۶

درمانگاه دندانپزشکی آل محمد (ص) مشهد
درمانگاه دندانپزشکی آل محمد (ص) مشهد

درمانگاه دندانپزشکی آل محمد(ص)

ردیف کردن دندان ها بدون ارتودنسی

بنیاد خیریه درمانی آل محمد (ص) در سال ۱۳۶۳ با همت تنی چند از بزرگان و معتمدین شهر مشهد و تهران و همراهی افراد خیر به منظور ارائه خدمات بهداشتی درمانی به زوار امام رضا (ع) و مردم شریف مشهد تأسیس شد و با تلاش بی‌وقفه هیئت مدیره، مدیرعامل و عنایت مسئولین دلسوز دست اندرکارجهت تهیه بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات درمانگاهی توسعه یافت. برای دریافت نوبت و مشاوره می‌توانید با شماره‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱-۳۸۵۹۷۰۰۸ -۰۵۱-۳۱۹۹۹
خراسان رضوی

مشهد مقدس، خیابان امام رضا (علیه السلام)، چهار راه دانش، نرسيده به ۱۷ شهريور، نبش شهید حنایی ۱۹

دکتر ملا در مطب اسمارت
دکتر ملا در مطب اسمارت

کلینیک دندانپزشکی اسمارت

مرکز تخصصی کاشت ایمپلنت بدون جراحی

کلینیک دندان پزشکی اسمارت بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد مقدس به مدیریت دکتر رضا ملا متخصص ایمپلنت.
خدمات اسمارت شامل: کاشت ایمپلنت‌های دندانی، فلوشیپ لیزر در دندانپزشکی جراح و متخصص بیماری لثه. سفید کردن دندان‌ها، ونیرکامپوزیت، لمینت کامپوزیت و لمینت سرامیکی می‌باشد.

 برای دریافت نوبت و مشاوره می‌توانید با شماره‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۱۹۹۱
خراسان رضوی

مشهد، بلوار صـارمی، حد فاصل هنرسـتان، و هفـت تیر، پلاک ۱۹۵ ساختمان راد ، طبقه دوم

کلینیک دندانپزشکی امین بیرجند
کلینیک دندانپزشکی امین بیرجند

کلینیک دندانپزشکی امین

کلینیک تخصصی دندانپزشکی و زیبایی

کلینیک دندانپزشکی امین واقع در خراسان جنوبی مشغول به فعالیت می باشد. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۵۶۳۲۲۲۴۴۳۹
۰۹۱۲۰۶۱۵۱۴۷
خراسان رضوی

خراسان جنوبی، بیرجند، جمهوری۲۱ جنب پارکینگ

کلینیک دندانپزشکی پارادایس در مشهد
کلینیک دندانپزشکی پارادایس در مشهد

کلینیک دندانپزشکی پارادایس

ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی زیبایی

کلینیک پارادیس در مشهد ارائه دهنده خدمات ونیر کامپوزیت، ایمپلنت دندان، لمینیت دندان و سایر خدمات دندان و لثه با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی مدرن دنیا آماده ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی به شما عزیزان می باشد. برای رزرو نوبت و مشاوره با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۶۰۱۶۴۶۴

مشهد، سید رضی، بلوار مهران بین معلم سی و پنجم و شیخ مفید

مهندس ایلیا آقاسی زاده مدیر کلینیک دندانپزشکی شهاب مشهد
مهندس ایلیا آقاسی زاده مدیر کلینیک دندانپزشکی شهاب مشهد

کلینیک دندانپزشکی شهاب

کلینیک دهان و دندانپزشکی مشهد

کلینیک دندانپزشکی شهاب این کلینیک همانند هر کلینیک دندانپزشکی تخصص دیگری مشتمل بر انواع بخش‌های درمانی همانند جراحی دهان و فک، جراحی لثه، ایمپلنت، دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی، درمان ریشه، دندانپزشکی کودکان و پروتز‌های دندانی و متکی بر ایمپلنت، بوده و انواع درمان‌ها در این مرکز نیز توسط دندانپزشکان عمومی و تخصصی بسته به درخواست بیمار ارائه می‌گردد. برای دریافت نوبت و مشاوره می‌توانید با شماره‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۸۴۷۰۰۷۷
۰۹۳۵۷۷۷۴۱۴۶
خراسان رضوی

مشهد‌، خیابان راهنمایی، نبش راهنمایی۱۸ پلاک۱۰۳

کلینیک دندانپزشکی پارمیس مشهد | مطب 365
کلینیک دندانپزشکی پارمیس مشهد | مطب 365

کلینیک دندانپزشکی پارمیس

کلینیک دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی پارمیس مشهد، یکی از کلینیک های مجهز به اتاق بازی میباشد که در کنار خدماتی که به افراد بزرگسال ارائه میدهد، شرایط و محیطی تخصصی برای کودکان تدارک دیده و در زمینه دندانپزشکی کودکان، یکی از کلینیک های به نام مشهد میباشد.

برای رزرو نوبت دندانپزشکی کودکان در کلینیک پارمیس مشهد، لطفاً با شماره ذکر شده در بالا، تماس بگیرید.

۰۵۱۹۱۰۰۱۴۱۵

قاسم آباد (شهرک غرب)، بیین شریعتی ۱۱ و ۱۳.

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش کلینیک دندانپزشکی مشهد مطب ۳۶۵

اگر شما کلینیک دندان پزشکی دارید و خدمات دندانپزشکی در مشهد ارائه می کنید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش کلینیک های دندان پزشکی این صفحه ثبت کنید.

خدمات بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد

کلینیک‌های برتر دندانپزشکی در مشهد، خدماتی گسترده و با کیفیتی را به بیماران خود ارائه می دهند. این کلینیک‌ها عمدتاً در دو حوزه درمانی و زیبایی دندان‌ها فعالیت دارند. در حوزه خدمات درمانی، این مراکز انواع ترمیم‌ها و پرکردن‌ دندان، عصب‌کشی (اندو)، جراحی‌های دندان، و خدمات ارتودنسی را ارائه می‌دهند.

در زمینه خدمات زیبایی، سفیدکردن دندان (بلیچینگ)، نصب ونیر (Veneer)، ارتودنسی زیبایی،ایمپلنت و خدمات زیبایی دیگر می‌پردازند. این کلینیک‌ها با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن و روش‌های نوین درمانی، به بیماران خود لبخندی زیبا و با اعتماد به نفس می‌دهند. برای اطلاعات دقیق‌تر ، توصیه می‌شود با کلینیک‌ موردنظر تماس گرفته و جزئیات بیشتر از خدمات ارائه شده را از آنها دریافت کنید.

ویژگی بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد

در انتخاب کلینیک دندانپزشکی برای درمان و مراقبت از دندان‌ها و دهان، بسیاری از افراد به دنبال یک مکان با ویژگی‌های خاص هستند. یک کلینیک دندانپزشکی خوب در مشهد باید از ویژگی‌های زیر برخوردار باشد:

  1. تجهیزات پیشرفته: کلینیک دندانپزشکی باید دارای تجهیزات دندانپزشکی پیشرفته و به روز باشد. این امر از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا تاثیر مستقیمی بر کیفیت درمان و ارائه خدمات دارد.
  2. اعضای متخصص: یک کلینیک دندانپزشکی معتبر باید دارای تیم متخصص و با تجربه باشد که به روز با دانش‌های پزشکی دندانپزشکی و روش‌های درمانی جدید آشنا باشند.
  3. تمیزی و بهداشت: تمیزی و بهداشت کلینیک دندانپزشکی از جمله ویژگی‌های مهمی است که نشان‌دهنده مراقبت و توجه به بیماران است. یک محیط تمیز و بهداشتی، احساس آرامش و اطمینان را برای بیماران فراهم می‌کند.
  4. ارتباط و ارائه اطلاعات: ارتباط موثر و ارائه اطلاعات کافی به بیماران از دیگر ویژگی‌های یک کلینیک دندانپزشکی خوب در مشهد است. اعضای تیم باید بتوانند به سوالات بیماران پاسخ دهند و آن‌ها را در مورد روش‌های درمانی و پیشگیری از مشکلات دندانی آگاه کنند.
  5. احترام و محیط دوستانه: اعضای کلینیک دندانپزشکی باید به بیماران با احترام برخورد کنند و محیطی دوستانه و دلنشین را برای آن‌ها فراهم کند. این موضوع می‌تواند تاثیر بسزایی در تجربه بیماران از درمان دندانپزشکی داشته باشد.

کلینیک دندانپزشکی اقساطی در مشهد

کلینیک های دندانپزشکی اقساطی در مشهد با ارائه خدمات درمانی کیفی و مناسب به بیماران، به آنها امکان می‌دهد تا هزینه‌های درمانی خود را به صورت اقساطی پرداخت کنند. این کلینیک ها با ارائه خدمات دندانپزشکی پایه، زیبایی و روش‌های درمانی پیشرفته دندان، تلاش می‌کند تا تمامی نیازهای مراجعین خود را برطرف کنند. این خدمات علاوه بر ارائه دندانپزشکی با کیفیت، با قیمتی مناسب و امکان پرداخت اقساطی، برای بیمارانی که نیاز به درمان دندان دارند، امکان دسترسی آسان و مقرون به صرفه به خدمات درمانی را فراهم می‌کند.

آیا به دنبال کلینیک دندانپزشکی ارزان در مشهد هستید؟

برای یافتن بهترین کلینیک دندانپزشکی با هزینه مناسب در مشهد، بهتر است از منابع مختلف استفاده کنید. این شامل جستجوی آنلاین در موتورهای جستجو، مراجعه به وبسایت‌هایی تبادل اطلاعات مانند نی نی سایت و یا پرسش از دوستان، خانواده یا افرادی است که تجربه‌های مشابهی داشته‌اند.

معرفی بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.