کلینیک دندانپزشکی قم

 1. دایرکتوری پزشکان
 2. کلینیک دندانپزشکی
 3. کلینیک دندانپزشکی قم
دکتر حسین اقا
دکتر حسین اقا

کلینیک حکیم قم

لبخندی زیباتر با حکیم

کلینیک دندانپزشکی حکیم یکی از برجسته ترین کلینیک دندانپزشکی درقم می باشد، شما مراجعه کنندگان محترم می‌توانید با شماره تماس‌های درج شده با کلینیک دندانپزشکی حکیم در ارتباط باشید.

۰۲۵۳۷۷۳۳۶۳۴
قم

قم، خیابان شهداء، بین کوچه ۳۰ و ۳۲

دکتر حسین اقا
دکتر حسین اقا

کلینیک دندانپزشکی مهرگان قم یکی از برجسته‌ترین کلینیک دندانپزشکی درقم است. شما مراجعه کنندگان محترم با شماره تماس های درج شده در بالا با کلینیک دندانپزشکی مهرگان در ارتباط باشید.

۰۲۵۳۶۷۰۵۵۵۷
قم

قم، ميدان سعيدی، خيابان٧ تير (حاج زینل)، كوچه ١٥

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش کلینیک دندانپزشکی قم مطب ۳۶۵

اگر شما کلینیک دندان پزشکی دارید و خدمات دندانپزشکی در قم ارائه می کنید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش کلینیک های دندان پزشکی این صفحه ثبت کنید.

بهترین کلینیک های دندانپزشکی در قم چه خدماتی را ارائه می دهند؟

به طور کلی کلینیک‌های برجسته دندانپزشکی در شهر قم معمولاً خدمات گسترده‌ای را ارائه می‌دهند. این خدمات شامل موارد زیر می شوند:

 1. ترمیم و پر کردن دندان
 2. عصب‌کشی (اندو)
 3. ارتودنسی
 4. جراحی لثه و جراحی عقل‌دندان.
 5. بلیچینگ و سفید کردن دندان
 6. ونیر کامپوزیت
 7. لمینت دندان
 8. ایمپلنت دندان
 9. خدمات تخصصی دندانپزشکی برای کودکان

کلینیک دندانپزشکی اقساطی در قم

بعضی از افراد به دلیل مشکلات مالی قادر به پرداخت هزینه های درمان دندانپزشکی خود به صورت یک جا نیستند. به همین دلیل، دندانپزشکی اقساطی یک گزینه مناسب برای آنها است. در این نوع از خدمات، افراد می توانند هزینه های درمان دندانی خود را به صورت اقساطی و در بازه زمانی مشخص پرداخت کنند.

دندانپزشکی با چک و دندانپزشکی با سفته نیز دو گزینه دیگر برای افرادی است که قادر به پرداخت هزینه های درمان دندانپزشکی به صورت نقدی نیستند. در این روش ها، افراد می توانند با ارائه چک یا سفته به دندانپزشک خود خدمات درمانی دریافت کنند. برای کسب اطلاع از جزئیات دقیق از شرایط پرداخت بهتر است با کلینیک دندانپزشکی مورد نظر خود تماس بگیرید.

آیا به دنبال کلینیک دندانپزشکی ارزان در قم هستید؟

برای یافتن یک کلینیک دندانپزشکی با هزینه مناسب و خدمات با کیفیت در قم، می‌توانید به دنبال کلینیک های طرف قرارداد با بیمه خود باشید. همچنین جستجوی آنلاین و مشاهده تجربیات دیگران در شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌های ارتباطی می‌تواند به شما کمک کند. توجه به نظرات بیماران قبلی و اطلاعات در مورد کیفیت خدمات ارائه شده توسط کلینیک‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

هرچند برخی از مراکز ممکن است قیمت‌های مقرون به صرفه‌تری داشته باشند، اما اطمینان از کیفیت خدمات ارائه شده توسط آن ها اهمیت بیشتری نسبت به قیمت ارائه خدمات دارد.

معرفی بهترین کلینیک دندانپزشکی در قم
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.