دکتر حسین برجیان متخصص لیزر دندان در اصفهان

متخصص لیزر دندان در اصفهان

متخصص دندانپزشکی با لیزر در اصفهان

شاید سوال بسیاری از شما این باشد که بهترین متخصص لیزر دندان در اصفهان کیست؟ یکی از بهترین متخصص های لیزر دندان در اصفهان دکتر حسین برجیان است که با هم بیوگرافی از تحصیلات و دوره های دکتر برجیان را خواهیم خواند تا شما دوستان عزیز که به دنبال یک دکتر خوب برای لیزر دندان در اصفهان هستید با اطمینان خاطر دکتر برجیان را انتخاب کنید.

دکتر حسین برجیان به عنوان بهترین دندانپزشک اصفهان در سال ۱۳۹۳ مدرک دکترای جراح دندانپزشکی خود را از دانشگاه سراسری اصفهان اخذ کرد و در سال های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵، رزیدنت تخصصی فیلد بیماری های دهان و فک و صورت آن دانشکده بود.

سپس در سال ۲۰۱۵ از طرف مرکز تحقیقات لیزر دانشگاه تهران، به مدت یکسال به تحصیل فلوشیپ تخصصی لیزر دندانپزشکی پرداخت و به دانشگاه جنوای ایتالیا اعزام شد و در هیاتی ۹ نفره از سراسر کشور، مدرک خود را با ارائه ی کیس پرزنت ها در حضور هیات ژوری علمی و بورد شفاهی و کتبی و ارائه ی رساله در زمینه ی کاربرد لیزرهای Near infra red در جراحی های دهان، به دانشگاه تهران و دانشگاه جنوا، اخذ کرد.

سرمایه گذاری آکادمیک و پرکتیکال اصلی او بر روی فیلد لیزر دندانپزشکی بوده است و از سال ۹۲ تاکنون به مدت بیش از یک دهه است که به طور تخصصی در این فیلد نو ظهور و تکنولوژی جدید به مطالعه و پژوهش و تدریس و درمان بیماران می پردازد.

خصوصیات بهترین متخصص لیزر دندان در اصفهان

برای اینکه از عوارض بعد از خدمات دندانپزشکی با لیزر در امان باشید باید نزد یکی از بهترین متخصص‌های لیزر دندان در استان اصفهان مراجعه کنید. این متخصص باید یکسری برتری ها نسبت به دندانپزشک‌های دیگر داشته باشد واکنون این سوال پیش می آید که بهترین متخصص لیزر دندان در اصفهان باید دارای خصوصیاتی باشد؟ خصوصیات بهترین متخصص لیزر در اصفهان عبارتند از:

  • مهارت و تجربه کافی
  • داشتن کلینیک با تمامی تجهیزات لازم
  • بروز بودن و داشتن علم لیزر درمانی دندان
  • منصف بودن جراح لثه
  • مسلط به انواع روش های جراحی لثه با لیزر
null
آدرس:
اصفهان، چهارراه حکیم نظامی، نرسیده به خیابان مهرداد
null
واتس آپ:
null
موبایل:
null
اینستاگرام:
dr.hosseinborjian
null
ساعات کاری:
شنبه،‌ دوشنبه، چهارشنبه از ۱۶:۰۰ الی ۲۱:۳۰
آپارات
ویدئو ها:
null
وب سایت:

لیست درمان‌های دندانپزشکی با لیزر

استفاده از لیزرهای پرتوان در جراحی های بدون بخیه و خونریزی مانند: اصلاح طرح لبخند و لیفت لثه و درمان لبخند لثه ای، وستیبولوپلاستی جهت بهبود گیر و ثبات پروتز کامل (دندان مصنوعی) فرنکتومی، ژنژیووپلاستی، بیوپسی، حذف ضایعات تحریکی و توده های نسج نرم دهان بدون تیغ و بخیه، افزایش طول تاج، و اکسپوژر دندان‌های نهفته جهت ارتودنسی

درمان‌های زیبایی شامل سفید کردن دندان‌ها (بلیچینگ)، برطرف کردن تیرگی لثه ها ( دپیگمنتیشن ) و لیفت لثه

استفاده از PBM ( لیزر های کم توان )، در درمان TMD (مشکلات مفصل گیجگاهی – فکی) ضایعات خود ایمنی مانند لیکن پلان و پمفیگوس، آفت، افزایش استئواینتگریشن فیکسچر ایمپلنتها، کاهش درد و تورم پس از جراحی هایی چون عقل نهفته یا پیوند لثه و GBR ، درمان آسیب به شاخه های عصبی ناشی از جراحی های ایمپلنت و عقل نهفته

درمان مشکلات لثه شامل التهاب و خونریزی و عفونت لثه ای مانند پاکتهای پریودنتال و درمان ژنژیویت و پریودنتیت وبیماری های لثه ای با PDT (فوتوداینامیک تراپی) و تکنیک LANAP بدون استفاده از تیغ و همچنین دیزاینفکشن (ضد عفونی کردن) کانالها در درمان ریشه و عصب کشی

دندانپزشکی با لیزر چگونه است؟

دندانپزشکی با لیزر، با استفاده از فناوری لیزر می‌توان انواع روش‌های دندانپزشکی را با حداقل عوارض و جراحات با لیزر درمان کرد. دندانپزشکان فعال در تمامی عرصه‌های دندانپزشکی با استفاده از لیزر می‌توانند بافت‌های سخت و نرم دهان را بدون تجهیزات جراحی درمان کنند. استفاده از لیزر دندان نسبت به روش سنتی ایمن تر و سریعتر است.

قیمت دندانپزشکی با لیزر در اصفهان چقدر است؟

هزینه درمان با لیزر در دندانپزشکی در اصفهان ممکن است متفاوت باشد و بستگی به چندین عامل دارد، از جمله محل درمان، نوع درمان، شهری که در آن زندگی می‌کنید، تخصص و تجربه دندانپزشک، و سطح پیچیدگی مشکل دندانی شما در تعیین قیمت دندانپزشکی با لیزر در اصفهان مووثر است.
علاوه بر این، هزینه لیزر درمانی ممکن است بیشتر از روش‌های سنتی باشد. این به دلیل هزینه بالای دستگاه‌های لیزر و هزینه‌های آموزش و تجهیزات مربوط به آن است. همچنین، باید در نظر داشت که در بعضی از موارد، استفاده از لیزر نیازمند جلسات درمانی بیشتری است که ممکن است هزینه کلی را افزایش دهد.
به طور کلی، برای اطلاع از هزینه دقیق درمان با لیزر در دندانپزشکی در شهر گنبدهای فیروزه ای، بهتر است با دندانپزشک خود یا مراکز درمانی و متخصصی که انتخاب می کنید، مشاوره کنید. آنها قادر به ارائه اطلاعات دقیق‌تر و مربوط به شرایط خاص شما خواهند بود.

دکتر حسین برجیان

ارائه بهترین راهکارهای درمان دندانپزشکی با لیزر در اصفهان

دکترای جراح دندانپزشکی از دانشگاه سراسری علوم پزشکی اصفهان، سال ۱۳۹۳.
قائم مقام و دبیر آموزشی کمیته ی تحقیقات دانشجویی دانشکده ی دندانپزشکی، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، سال ۱۳۹۳.
رزیدنت تخصصی اسبق رشته ی بیماری های دهان، فک و صورت ، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، سال ۹۵-۱۳۹۴.
مدرک مرکز تحقیقات لیزر در دندانپزشکی دانشگاه تهران ۱۳۹۵.
مسترشیپ ایمپلنت های دندانی از انجمن دندانپزشکان عمومی ایران، سال ۲۰۱۳.
مدرک مقدماتی لیزر زیبایی صورت از انجمن جراحان فک و صورت ایران، سال ۲۰۱۳.
مدرک جامع Comprehensive لیزر دندانپزشکی از انستیتو لیزر دندانپزشکی انگلستان، سال ۲۰۱۵.
فلوشیپ تخصصی لیزر دندانپزشکی از دانشگاه جنوا، ایتالیا، سال ۲۰۱۶.
مسترشیپ دندانپزشکی زیبایی از دانشگاه نیویورک، سال ۲۰۱۸.
سخنران دو سمینار ITI Study Club اصفهان در سالهای ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸
سخنران دومین کنگره ی ملی نقش جهان ۲۰۱۹
دارنده ی گواهینامه های iso 9001 & 10004 درمدیریت خدمات درمانی و رضایت بیماران از ASCB انگلستان، سال ۲۰۱۹
مدرک جامع (Photo Bio Modulation) در فیلد لیزرهای کم توان و فوتوداینامیک تراپی از قطب لیزر پزشکی کشور، سال ۲۰۲۱
سخنران مدعو در کنفرانس Dental care & oral health مادرید، اسپانیا، سال ۲۰۲۱
موسس و مدیر عامل انستیتو پیشگام دندانپزشکی نجم (به شماره ثبت ملّی ۶۷۰۰)، سال ۲۰۲۲
مولف کتاب 《یک دهه با لیزر دندانپزشکی》، سال ۲۰۲۲
سخنران مدعوّ ۱۱ کنگره ی بین المللی و ۴ کنگره ی ملّی در فیلد لیزر دندانپزشکی، در طول سال های ۲۰۲۲-۲۰۱۵

مشاوره انلاین با دکتر حسین برجیان متخصص لیزر دندان در اصفهان
مطب دکتر حسین برجیان متخصص لیزر دندان در اصفهان
ارائه خدمات لیزر دندان در اصفهان توسط دکتر برجیان

خدمات دندانپزشکی با لیزر توسط دکتر حسین برجیان

انواع جراحی بدون خونریزی و بدون بخیه با لیزر مانند جراحی لثه (لیفت لثه/افزایش طول تاج/ CL)، فرنکتومی پیش از ارتودنسی و درمان‌های لمینیت و زیبایی، وستیبولوپلاستی (جهت افزایش ثبات و گیر دندان مصنوعی و اوردنچر)، بیوپسی ضایعات دهان، جراحی توده های نسج نرم تحریکی موجود در زیر دست دندان مصنوعی (دنچر) قدیمی و همچنین ترمیم های زیبایی مانند بلیچینگ (سفید کردن دندان ها) کامپوزیت ونیر و لمینیت وبستن دیاستم (بستن فاصله ی دندان ها) و نیز جراحی کاشت دندان (ایمپلنت) افزون بر درمان های روتین دندانپزشکی مانند درمان ریشه (عصب کشی)، پر کردن (ترمیم) دندانها و جرمگیری و پالیش دندان‌ها با آخرین تکنولوژی روز دنیا توسط ایشان انجام می شود.

انجام آخرین متدهای درمانی مانند ایمپلنت لیزری، عصب کشی با لیزر، لیفت لثه با لیزر جهت درمان لبخند لثه ای، بلیچینگ با لیزر، جرمگیری با لیزر، درمان بی حسی (آنستزی / پاراستزی / دیس استزی) ناشی از صدمات متعاقب جراحی عقل و ایمپلنت با لیزر کم توان LLLT (فوتو بایو مدولیشن PBM)، درمان مشکلات مفصل گیجگاهی فکی TMDs، درمان و کنترل ضایعات دهانی (آفت، پمفیگوس، لیکن پلان، لوپوس و…) و جراحی عقل و استخوان با تکنیک پیزوسرجری از جمله مهارت های درمانی ایشان می باشد.

ایمپلنت لیزری چیست؟

ایمپلنت لیزری و بکار بردن لیزر در کاشت ایمپلنت دندان کمک شایانی به متخصص ایمپلنت و بیماران کرده است. با لیزر می توان میزان جراحت به بافت لثه را به حداقل میزان ممکن رساند که این امر در بهبود سرعت بهبودی و کاهش درد و خونریزی‌های احتمالی بسیار مؤثر است. درمان و جراحی های ایمپلنت با لیزر به سرعت در حال گسترش بوده و از استقبال فراوانی در بین بیماران و دندانپزشکان همراه شده است.

لیزر در تمام زمینه‌ها کاربرد دارد و یکی از مهم ترین کاربرد های آن کاشت دندان با استفاده از لیزر می باشد. نتایجی که در ایمپلنت حاصل می شود با استفاده از لیزر بهتر جواب می دهد. کاشت دندان و بکار بردن لیزر دندان برای این امر بایستی با دقت انجام شود. بکار بردن لیزر با طول موج مناسب و دقیق نکته خاصی است که ایمپلنتولوژیست بایستی رعایت نماید.

فرایند استفاده از لیزر می تواند در مراحل متعدد کاشت دندان بکار رود:

هم در مرحله اولیه کاشت ایمپلنت دندان می توان برداشتن لثه و ایجاد شکاف را با لیزر انجام داد.

و هم در مرحله دوم می توان بافت ایجاد شده روی ایمپلنت را برداشت و عملیات کاشت را ادامه داد.

ایمپلنت با لیزر در اصفهان

هزینه ایمپلنت با لیزر در اصفهان

قیمت ایمپلنت لیزری در سال ۱۴۰۲ را نمی توان به صورت دقیق مشخص کرد. نه تنها برای کاشت ایمپلنت لیزری بلکه دیگر خدمات دندانپزشکی نیز نمی توان به صورت دقیق یک رقم را برای تمام بیماران در نظر گرفت. هزینه ایمپلنت دندان با لیزر متغیر بوده و برای هر بیمار بسته به شرایط دندان آن و خدماتی که دریافت می کند متفاوت خواهد بود.

قیمت ایمپلنت با لیزر در اصفهان

تفاوت ایمپلنت لیزری با ایمپلنت معمولی

اصلی ترین تفاوت ایمپلنت لیزری با معمولی در مرحله برش لثه و ایجاد حفره برای کاشت ایمپلنت دندان است. برش بافت لثه با لیزر احساس درد و میزان خونریزی و مدت بهبود زخم را تا حد زیادی کاهش می دهد.

لیزر اربیوم چیست و چه ویژگی هایی دارد ؟

لیزر اربیوم، با طول موج نزدیک به ۱۰۶۴ نانومتر، به عنوان یک ابزار بسیار کارآمد در حوزه دندانپزشکی شناخته می‌شود. این نوع لیزر به دلیل هزینه مقرون به صرفه و توانایی درمان گسترده از مشکلات بافت نرم و سخت، از سایر روش‌ها برتری دارد.

مزایای استفاده از لیزر اربیوم در دندانپزشکی شامل:

۱. درمان دندان های شیری در دندانپزشکی کودکان
۲. تسهیل درمان بافت سخت دندان خصوص در درمان های کاشت ایمپلنت
۳. توانایی ترمیم دندانهای دارای پوسیدگی عمیق.
۴. کمک به برداشت براکتهای ارتودنسی و کامپوزیت‌های قدیمی.
۵. اثربخشی در عصب‌کشی و فرایند بلیچینگ و سفید کردن دندان با استفاده از لیزر

برای دیدن نمونه کارهای دکتر برجیان در اینستگرام کلیک کنید

افتخارات دکتر حسین برجیان:

علم و مهارت و تکنولوژی بروز دکتر حسین برجیان ، او را در زمره ی بهترین دندانپزشکان اصفهان قرار داده است.
وی پیشرو ترین متخصص لیزر دندانپزشکی در یک دهه ی اخیر در استان اصفهان می باشد.
ایشان موفق به اخذ گواهینامه های Iso 9001 و Iso 10004 در مدیریت خدمات درمانی و رضایت بیماران از ASCB انگلستان شده اند.
ایشان مدتها در سمت قائم مقام و دبیر آموزشی و مدرس کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده ی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی سراسری اصفهان فعالیت داشته است.

بهترین دندانپزشک لیزر دندان در اصفهان از نگاه شما

اگر شما هم تجربه درمان نزد دکتر حسین برجیان یکی از بهترین دندانپزشکان لیزر دندان در اصفهان را داشته اید لطفا نظر و تجربه شخصی خود را با ما درمیان بگذارید،‌ همچنین اگر دندانپزشک دیگری می‌شناسید در بخش نظرات می‌توانید ایشان را معرفی کنید.

 

بهترین دندانپزشک لیزر دندان در اصفهان کیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.