دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران

ایمپلنت دیجیتال در تهران

ایمپلنت دیجیتال، فوری یا یک روزه در تهران جدیدترین نوع کاشت ایمپلنت است که اساساً با استفاده از تکنولوژی دیجیتال زمان کاشت هر واحد ایمپلنت نزدیک به ۷ دقیقه خواهد بود و این فرآیند درمانی بدون درد محسوس و خونریزی انجام می شود.

برای کاشت دندان به روش دیجیتال، به دلیل استفاده از گاید یا راهنمای جراحی نیازی به تیغ جراحی و برش لثه و بخیه نیست، در این روش محل دقیق کاشت، توسط گاید جراحی که به وسیله پرینتر سه‌بعدی انجام می‌شود ساخته می‌شود و متخصص ایمپلنت با دقت بالا، پایه ایمپلنت را در محل دقیق آن دریل می‌کند.

ایمپلنت دیجیتال در تهران

دندانپزشکی دیجیتال و کاشت ایمپلنت فوری در تهران در مرکز فوق تخصصی دکتر احسان بیرنگ، از جمله خدمات پیشرو و جدید در حوزه کاشت ایمپلنت یک روزه در تهران می باشد. در ادامه شما را با جزییات بیشتر در این حوزه از درمان کاشت ایمپلنت قرار می دهیم. قبل از آن دعوت می کنیم تا نظرات چند نفر از مراجعین به مرکز  ایمپلنت دکتر بیرنگ را مشاهده نمایید.

ایمپلنت دیجیتال چیست؟

دندانپزشکی دیجیتال یکی از بارزترین نمونه‌های نفوذ تکنولوژی در علم پزشکی است. به طور کلی منظور از Digital Dentistry استفاده از فناوری‌های دیجیتال به منظور بهبود و تسریع پروسه‌های درمانی در حوزه دندانپزشکی است.
کلیه خدمات کاشت ایمپلنت دیجیتال در تهران با استفاده از جدیدترین تکنیک های All on 4 | All on 6 |All on x در مرکز فوق تخصصی دکتر احسان بیرنگ ارائه می گردد.

استفاده از تکنولوژی ایمپلنت دیجیتال، صرفه‌جویی زیادی در وقت بیماران خواهد داشت. خصوصاً بیمارانی که از خارج کشور به ایران سفر می‌کنند با صرف زمان کم می‌توانند نواحی بی­دندانی خود را درمان کنند. کل فرآیندهای درمانی این نوع ایمپلنت همگی در یک جلسه شکل می‌گیرد و بیمار می‌تواند با پروتز موقت PMMA که از جنس پلیمر می‌باشد مطب پزشک را ترک کنند و در ماه‌های بعدی پروتز دائم خود را از جنس سرامیک تحویل بگیرند.

مشخصات تماس و ساعات کاری

کلینیک ایمپلنت دکتر بیرنگ تهران

null

آدرس:

تهران، زعفرانیه خیابان مقدس اردبیلی خیابان پسیان جنوبی پلاک ۱۴ واحد ۱۴
null

موبایل:

null
null

ساعات کاری:

صبح: ۱۰ الی ۱۳ – بعدظهر: ۱۶ الی ۱۹

null

روزهای کاری:

شنبه الی پنج شنبه (جمعه ها تعطیل)

null

وب سایت:

null

واتس آپ:

ارتباط با دکتر بیرنگ برای ایمپلنت دیجیتال در تهران

عملکرد ایمپلنت دیجیتال چگونه است؟

تکنولوژی به کار رفته در جراحی ایمپلنت دیجیتال، از فناوری کامپیوتری سه بعدی برای بررسی دقیق وضعیت استخوان در فک و موقعیت عصب شما استفاده می کند. این فناوری جدید به پزشکان اجازه می دهد تا برای جراحی ایمپلنت از حداقل برش در لثه کنند. این گزینه به:

 • کاهش درد
 • افزایش روند بهبودی

کمک زیادی می کند. به همین خاطر افرادی که برای کاشت دندان ها یشان از این روش استفاده می کنند اغلب از نتیجه کار راضی اند. ایمپلنت دیجیتال یکی از روش های پرکاربرد دندانپزشکی دیجیتال است. واژه دیجیتال در رشته دندانپزشکی دیجیتال به این معناست که:

اجزای دیجیتال یا کامپیوتری برای انجام اقدامات دندان‌پزشکی، جایگزین ابزارهای مکانیکی یا الکتریکی می شوند.

عملکرد ایمپلنت دیجیتال

اسکن دیجیتال دندان

 

 

 قالب‌گیری و به دست آوردن اطلاعات مختلف در مورد دندان‌های بیمار از مهم‌ترین فاکتور‌هایی است که هر دندانپزشکی بدان نیاز دارد. از این داده‌ها جهت ساخت پروتز، لمینت، بریج، ایمپلنت و… استفاده می‌شود. از طرفی این داده‌ها برای بسیاری از اقدامات درمانی دیگر هم مورد استفاده قرار می‌گیرند.
در گذشته برای به دست آوردن این اطلاعات از روش‌های مختلفی استفاده می‌شد که خطا‌های زیادی به همراه داشت. اسکن دیجیتال دندان، دستگاه پیشرفته قالب گیری دندان، راهکاری بود که برای رفع این خطا‌ها به وجود آمد.

 

جدیدترین دستگاه اسکنر در مطب دکتر بیرنگ متخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران

 

  با کمک اسکنرهای درون دهانی، تصاویر دقیق سه‌بعدی از دندان و لثه تهیه می‌شود. با استفاده از این تصاویر می‌توان گایدهای جراحی و کاشت ایمپلنت را به صورت سه‌بعدی پرینت گرفت. به این ترتیب محل دقیق جای‌گذاری ایمپلنت مشخص می‌شود و هنگام جراحی، نیازی به باز کردن لثه نیست‌.

اسکن دندان برای کاشت دندان دیجیتال

 

در نتیجه درد، خونریزی و مشکلات دیگر در دندانپزشکی دیجیتال بسیار کاهش پیدا می‌کند.

 

 

ایمپلنت دیجیتال چگونه انجام می شود؟

 

ایمپلنت دیجیتال به روش های جدیدتر درمان ایمپلنت دندان گفته می شود که در آن از جدیدترین فناوریها در مراحل مختلف ایمپلنت استفاده می شود. به طور کلی معمولا هر چه تجهیزات پیشرفته تری برای کاشت ایمپلنت به کار گرفته شود، درمان برای بیمار راحت تر است. همچنین ایمپلنت دیجیتال مزیتهای دیگری نیز بر درمان سنتی ایمپلنت دارد.

برای کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال، از راهنمای جراحی دیجیتالی استفاده می شود. این راهنمای جراحی با استفاده از مدل سازی سه بعدی کامپیوتری به دست می آید تا وضعیت استخوان و عصب در محل کاشت ایمپلنت مشخص شود.

خدمات لابراتوری برای ایمپلنت دیجیتال تهران در مطب دکتر بیرنگ

 

با این اطلاعات، دندانپزشک قادر است برنامه ریزی دقیقی برای جراحی داشته باشد و این کار را با حداقل برش، انجام بدهد. هر چه برش کمتری در جراحی ایجاد شود، طول دوره نقاهت پس از عمل کاشت ایمپلنت دندان کوتاهتر خواهد بود و درد کمتری را نیز تجربه خواهید کرد. راهنمای دقیق جراحی بر روی دندانها قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود هیچ آسیبی به بافتهای مجاور وارد نمی شود و عصب صدمه نمی بیند.

روش های اصلاح طرح لبخند

زیبایی و درخشندگی دندان ها اعتماد به نفس و جذابیت بسیار ایده آلی را ایجاد می کند. حتی زیبا ترین چهره ها بدون دندان های زیبا و مرتب چشم نواز نیستند و این مساله اهمیت کیفیت و ظاهر مناسب دندان ها را به خوبی نشان می دهد. امروزه روش هایی ارائه شده است که علاوه بر درمان دندان های آسیب دیده به زیبایی ظاهری آن نیز اهمیت می دهد. دندانپزشکی زیبایی شاخه ای از فعالیت هایی است که‌متخصص دندانپزشک سعی دارد در آن نظم و ترتیب دندان ها را به خوبی اصلاح و ظاهر آن را سفید و درخشان می کند.

اصلاح طرح لبخند با ایمپلنت دیجیتال

روش های اصلاح طرح لبخند عبارت اند از:

لمینیت سرامیکی، کامپوزیت ونیر، بلیچینگ، روکش دندان، ارتودنسی، ایمپلنت و…

درمان ایمپلنت بیماران خارج از کشور

درباره ی طراحی لبخند چه می دانید؟!

در برخی مواقع پیش آمده که حین صحبت با عده‌ای از افراد، چشمانمان روی لبخندشان مکث می‌کند و از لبخند زدنشان لذت می‌بریم. در واقع لبخند این افراد ما را به خود جذب می‌کند. گویی که آن‌ها یا به صورت طبیعی و مادرزاد یک طرح لبخند زیبا دارند، یا طی فرآیند طراحی و اصلاح طرح لبخند، صاحب چنین لبخند زیبایی شده اند.
دلیل جذاب بودن برخی لبخندها نمایان بودن فاکتورهای مهم زیبایی شناسی در آن لبخندها است. در یک طرح لبخند زیبا اصولی وجود دارد که وجود این اصول، آن‌ها را جذاب‌تر می‌کند. این اصول با گذشت زمان تغییری نمی‌کنند و تغییر مد و سلیقه، تاثیری روی آن‌ها ندارد. این پایه‌ها زیر ساختار لبخندی زیبا در هر زمان هستند.
در لبخندی زیبا هماهنگی کاملی بین تمامی اجزاء دندانی و صورتی به هنگام لبخند دیده می‌شود. جهت اصلاح طرح لبخند و برقراری چنین هماهنگی، در برخی افراد طیف وسیعی از درمان‌ها انجام می شود که برخی از مهمترین آن ها عبارتند از: بلیچینگ، لمینیت سرامیکی، روکش تمام سرامیک، کامپوزیت ونیر، ایمپلنت و…
در بین روش های اصلاح طرح لبخند برای جایگزینی دندان های از دست رفته، ایمپلنت، روشی دائمی برای زیبایی و درمان بی دندانی به شمار می رود. شما با کاشت ایمپلنت یک دندان جدید با همان ویژگی های دندان خود خواهید داشت.

اصلاح طرح لبخند با ایمپلنت دیجیتال

آیا ایمپلنت دیجیتال درد دارد؟

از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی‌های ایمپلنت دیجیتال، درد کمتر آن نسبت به دیگر جراحی‌های کاشت دندان است. تاکید اصلی در این روش، حداقل میزان برش لثه است. هر چه لثه کمتر برش داده شود، مسلما بیمار درد کمتری را حس خواهد کرد. علاوه بر این، برش کمتر لثه باعث بهبود هر چه سریع‌تر آن می‌شود.
در صورتیکه شما بیمار عزیز نسبت به کاشت ایمپلنت ترس و استرس دارید میتوانید از خدمات کاشت ایمپلنت با بیهوشی ، خواب عمیق یا سدیشن در مرکز کاشت ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ استفاده نمایید.

نمونه کار دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت در تهران

انواع ایمپلنت دندان دیجیتال

انواع ایمپلنت دیجیتال دندان عبارتند از:

ایمپلنت دیجیتال دندان جلو  immediate loading
ایمپلنت دیجیتال دندان‌های فک  fresh socket

ایمپلنت دیجیتال دندان‌های جلو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در بسیاری از بیماران به دلیل ضربات محکم به دندان‌های جلو کل دندان از بین می‌رود و فرد دچار بی­دندانی در ناحیه جلوی فک می‌شود که نمای زیبایی ندارد و این بی دندانی فرد را دجار استرس و ناراحتی می کند ، ازاین‌جهت استفاده از ایمپلنت دیجیتال (فوری) می‌تواند در جایگزینی سریع دندان‌های جلو تأثیرگذار باشد.

انواع ایمپلنت فوری

تفاوت ایمپلنت دیجیتال با کاشت ایمپلنت به روش سنتی چیست؟

ایمپلنت دیجیتال در مقایسه با دیگر جراحی‌های کاشت دندان درد و خونریزی کمتری داشته و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد زیرا تصاویر پرینتر سه بعدی قبل از انجام عمل جراحی برای بررسی وضعیت استخوان و موقعیت اعصاب استفاده می شود و این در حالی است که در روش سنتی، دندانپزشک باید طول محل درمان را تا رسیدن به استخوان ببرد.

به این ترتیب اگر برای پرکردن جای خالی دندان‌های خود به دنبال یک روش سریع، طبیعی، بدون درد و خونریزی هستید ایمپلنت دیجیتال را به شما توصیه می‌کنیم. در این روش شما درد کمتری نسبت به سایر جراحی‌های کاشت دندان تجربه خواهید کرد.

در نتیجه این عمل، زمان بهبودی به شدت کاهش پیدا می کند و ریسک خونریزی، عفونت ایمپلنت و تورم لثه نیز به حداقل می رسد. تخصصی ترین مركز كاشت ايمپلنت بدون جراحي و بخيه، بدون درد و خونريزي و كاشت هر ايمپلنت در كمتر از پنج دقيقه است.

در اين روش با تجهيزات مدرن و مهارت بسيار بالاي دكتراحسان بیرنگ، در كمترين زمان ممكن، ايمپلنت ها بدون جراحي و بخيه در فك قرار مي گيرند.

در واقع تفاوت جراحی ایمپلنت دیجیتال با ایمپلنت سنتی عبارتند از:

 • کاهش زمان ایمپلنت به ۷ دقیقه در کوتاه ترین زمان ممکن
 • پیگیری امور روزانه بلافاصله پس از کاشت
 • کاهش درد و خونریزی به دلیل عدم وجود برش لثه و جراحی و بخیه
 • کاهش تورم پس از کاشت ایمپلنت
 • روشی مناسب برای بیماران دیابتی که دچار خونریزی زیاد از نواحی دریل در لثه هستند
 • درصد موفقیت بالا در اینتگریشن ایمپلنت با بافت فک
 • امکان انجام تعداد زیادی ایمپلنت در یک جلسه
 • کمترین زمان بی­دندانی و تحویل سریع پروتز موقت PMMA

تفاوت ایمپلنت دیجیتال با کاشت ایمپلنت به روش سنتی

ایمپلنت دیجیتال چقدر ماندگاری دارد؟

به لحاظ طول عمر، ایمپلنت فوری و ایمپلنت سنتی تفاوتی ندارند و درصورتی‌که مراقبت‌های بعد از کاشت ایمپلنت از طرف بیمار به‌خوبی انجام شود ایمپلنت می‌تواند عمر زیادی داشته باشد.

قیمت ایمپلنت دیجیتال در تهران چقدر است؟

به دلیل استفاده از تکنولوژی دیجیتال پیشرفته دندانپزشکی و همچنین کاربرد تجهیزات گران‌قیمت مانند اسکنرهای داخل دهانی و پرینترهای سه‌بعدی و استفاده از تیم متخصص در حوزه مدل‌سازی دیجیتال، همچنین ارائه پروتز موقت و نهایت پروتز سرامیکی ثابت، هزینه‌های انجام این نوع ایمپلنت نسبت به ایمپلنت سنتی بیشتر خواهد بود، در قبال این هزینه شما در کمترین زمان و با تحمل کمترین درد و خونریزی می‌توانید بی دندانی خود را اصلاح نمایید.

قیمت ایمپلنت دیجیتال در تهران

یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار بر قیمت ایمپلنت دیجیتال در شهر تهران نوع ایمپلنت مورداستفاده می‌باشد.

امروزه ایمپلنت‌های متفاوتی با برندهای مختلف در مارکت دندانپزشکی وجود دارد که ازجمله می‌توان به ایمپلنت کره‌ای، سوئیسی، آلمانی و آمریکایی اشاره نمود که هرکدام قیمت‌های خاص خود را خواهند داشت. ولی باتوجه‌به قیمت و کیفیت ایمپلنت‌های کره‌ای، بیشتر بیماران درخواست کاشت این نوع ایمپلنت را از دندانپزشکان دارند که تا به امروز نیز به‌خوبی جواب داده است.

نوع دیگری از ایمپلنت به نام نئودنت وجود دارد که تحت لیسانس اشترومن می‌باشد و در کشور برزیل تولید می‌گردد که این نوع ایمپلنت نیز از کیفیت و قیمت خوبی برخوردار است. توصیه ما این است که از انجام ایمپلنت‌های ارزان، بی‌کیفیت و متفرقه جداً خودداری نمایید زیرا در نهایت هزینه‌های ترمیم و جایگزینی، درد و خونریزی زیادی را به شما تحمیل خواهد کرد و تجربه خوبی را برای شما ایجاد نمی‌کند.

از دیگر هزینه‌های کاشت دندان، این است که بیمار امکان دارد نیاز به پیوند استخوان در ناحیه کاشت ایمپلنت داشته باشد و این هزینه به هزینه‌های دیگر اضافه خواهد شد.

تفاوت ایمپلنت دیجیتال و ایمپلنت معمولی در چیست؟

ایمپلنت دیجیتال و ایمپلنت های معمولی از لحاظ ساختار کاملا شبیه به هم هستند و تفاوت اصلی آن در تکنولوژی مورد استفاده و روند درمان است.

 

 

️تفاوت ایمپلنت دیجیتال و معمولی در جراحی وحداقل برش است. در ایمپلنت دیجیتال، با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری، وضعیت دقیق فک و ناحیه بی دندانی را بررسی می شود تا بتوان بدون برش كاشت ايمپلنت را انجام دهيم️. به همین علت ایمپلنت های دیجیتال دیگر نیاز به جراحى، بخیه و کشیدن بخیه ها ندارد. همچنین به علت عدم برش، بیمار درد و خونریزی کمتری را تجربه می کنند. همچنین به علت بررسی دقیق در این نوع درمان ، موفقیت در این درمان ها بسیار بالاتر است.

آیا ایمپلنت دیجیتال محدودیت سنی دارد؟

 

مزایای ایمپلنت دیجیتال چیست؟

 • حذف استرس براي بيمار بخصوص در افرادي که ترس از جراحي و ايمپلنت دارند.
 • حذف درد و خونريزي، تورم و کبودي بعد از عمل.
 • عدم برش لثه و حذف بخيه.
 • ترميم سريع تر و تسريع در روند جوش خوردن ايمپلنت با سلول هاي استخواني به دليل خونرساني بهتر از طريق لثه اي که جدا نشده است.
 • کاهش چشمگير زمان عمل.
 • امكان گذاشتن پروتز موقت در همان جلسه طوري که بيمار در همان روز ايمپلنت گذاري با دندان موقت از کلينيک خارج مي شود.
 • شانس موفقيت بيشتر ايمپلنت در افراد سيگاري و ديابتيک.
 • تحليل کمتر استخوان و بافت هاي نرم اطراف در طي زمان.
 • امکان ايمپلنت گذاري در افرادي که منع جراحي دارند.
 • کاهش دفعات مراجعه بيمار به مطب.
 • افزايش دقت، کارايي و زيبايي کار نهايي.

نگهداری ایمپلنت های دندانی چگونه است؟

 

 

در اصل پاكسازي ايمپلنت هاي دنداني مشابه با دندان هاي طبيعي شماست. مي توانيد با مسواك زدن، نخ دندان كشيدن و حتي قرقره دهان شويه هاي عاري از الكل به صورت روزانه از ايمپلنت هاي دندان خود مراقبت كنيد. براي حفاظت از دندان هاي مصنوعي روي پايه ايمپلنت نيز بايد سعي كنيد ذرات غذا و باكتري هايي كه مي توانند در نواحي اطراف ايمپلنت گير كنند را پاكسازي كنيد تا از تجمع پلاك ها و ايجاد عفونت جلوگيري شود.

برخی از اصطلاحات در خصوص دیجیتال ایمپلنتولوژی

️ایمپلنت پانچ تکنیک: کاشت ایمپلنت بدون ‎شکافتن لثه و بدون بخیه

فرش ساکت: کشیدن دندان و کاشت همزمان ایمپلنت

ایمپلنت فوری ( کشیدن دندان، جراحی سینوس لیفت، پیوند استخوان و تقویت استخوان همزمان با کاشت ایمپلنت در یک جلسه)

کلیه ایمپلنت ها در مرکز فوق تخصصی کاشت ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ ،دارای شناسنامه معتبر و گارانتی میباشند.در این مرکز به ازاء کاشت هر واحد ایمپلنت از هر برند، کارت گارانتی و مشخصات ایمپلنت کاشته شده به بیمار ارائه می گردد.
کاشت ایمپلنت برای افراد مسن بیماران دیابتی، بیماران قلبی، بیماران ام اس و بیماران خاص با استفاده از تکنیک های روز دنیا در مرکز کاشت ایمپلنت دکتر بیرنگ در زعفرانیه، با مشورت و هدایت همکاران پزشک و معاینات لازم انجام می شود.
مركز تخصصي ايمپلنت و زيبايي دکتر احسان بیرنگ داراى بيشترين رضايت مندي بيماران (كاشت بيش از ۳۰۰۰۰ ايمپلنت موفق) در خصوص کاشت ایمپلنت مي باشند.

تاثیر سیگار و استعمال دخانیات در کاشت ایمپلنت

دود سیگار باعث صدمه به لثه ها و استخوان های فک می شود. دود سیگار ساختارهای موجود در قسمت داخلی دهان شما را می سوزاند و حتی می تواند به غدد بزاقی آسیب وارد کرده یا آنها را مسدود کند. و این اتفاق باعث خشکی دهان می شود. زیرا سیگار عملا دشمن غدد تولید کننده بزاق است. کمبود بزاق می تواند منجر به پوسیدگی دندان و بیماری لثه شود و توده استخوانی که ایمپلنت را احاطه کرده تضعیف می کند.

اگرچه توصیه می شود از مدت ها قبل از شروع عمل جراحی مصرف سیگار را متوقف کنید، اما مطابق نظر بسیاری از جراحان دهان و دندان حداقل ۱ تا ۲ هفته قبل از عمل، سعی کنید لب به سیگار نزنید. (حتما اینکار را انجام دهید).

دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران

مقایسه ایمپلنت دندان و ساخت دندان مصنوعی

هزينه ساخت دندان مصنوعي سنتي در تهران و قرار گرفتن آن روي لثه كمتر از ساخت پروتز دنداني، كاشت ايمپلنت ها و قراردادن پروتز دندان روي ايمپلنت است. اما بايد توجه داشته باشيد كه دندان هاي مصنوعي معمولا هر چند سال يكبار بايد جايگزين شوند و نياز به ترميم مكرر دارند.
در صورتي كه تكنولوژي ايمپلنت دندان جز پيشرفته ترين تكنولوژي هاي روز دنياست و به همين علت ايمپلنت ها و پروتز دنداني ساخته شده با اين تكنولوژي تقريباً يك روش دائمی است كه تا پايان عمر نيازي به جايگزين شدن نخواهند داشت. به همين علت هزينه ايمپلنت دندان در طولاني مدت كمتر از دندان مصنوعي سنتي خواهد بود و مقرون به صرفه تر است.
من می‌خواهم کاشت ایمپلنت در تهران انجام دهم آیا هزینه ها باید یک جاپرداخت شود. نه لزوماً نيمي از هزينه ها روز كاشت ايمپلنت ها دريافت مي گردد و نيمي ديگر، طي سه ماه تا زمان تحويل روكش دائم دريافت مي گردد.

آیامی توان همزمان با کشیدن دندان کار کاشت ایمپلنت را انجام داد؟

پس از کشیدن دندان به مرور استخوان و لثه جای دندان شروع به کاهش می کند که اگر این از دست رفتن بافت به میزانی برسد که کار گذاشتن ایمپلنت دچار مشکل شود، بازسازی و پیوند استخوان و لثه انجام می شود.
️برای آنکه پس از کشیدن دندان اولا زمان بی دندانی بیمار به حداقل کاهش یابد و دوم آنکه از دست رفتن بافتهای مفید و لازم فک (لثه و استخوان ) ایجاد نشود بهترین کار آن است که همزمان با کشیدن دندان کار گذاشتن ایمپلنت هم انجام شود که به این روش Fresh Socket گفته می شود.

طول عمر ایمپلنت دندان چقدر است؟

در کل می توان گفت که اگر مراقبت های مناسب از ایمپلنت داشته باشید و چکاپ های منظم داشته باشید نباید نگران طول عمر ایمپلنت باشید. به طوری که حتی اولین ایمپلنت های جایگذاری شده پس از ۵۰-۶۰ سال هنوز کار می کنند. اگر عواملى مانند بيمارى لثه ارثى، سيگار زياد، ديابت كنترل نشده، پوكي استخوان، دندان قروچه و … وجود نداشته باشد، انتظار ميرود ايمپلنت همه عمر بيمار را پوشش بدهد.

ارتباط ایمپلنت با بیماران دیابتی

 

 

دیابت یک اختلال متابولیکی مزمن است که میلیون‌ها نفر در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. این بیماری با هایپرگلیسمی شناخته می‌شود که می‌تواند منجر به عوارض مختلفی از جمله بیماری قلبی عروقی، نوروپاتی و رتینوپاتی شود. دیابت همچنین بر سلامت دهان، به خصوص برای ایمپلنت‌های دندانی، تأثیر دارد. ایمپلنت‌های دندانی یک گزینه درمانی محبوب برای بیماران با دندان‌های کاملاً عملکردی هستند. با این حال، دیابت می‌تواند بر موفقیت درمان ایمپلنت دندان تأثیر بگذارد.
دیابت منجر به تاخیر بهبود زخم می‌شود،متابولیسم استخوانی را کاهش می‌دهد که باعث کاهش چگالی استخوان می‌گردد و خطر عفونت را افزایش می‌دهد. با درنظر گرفتن تمهیدات خاص می‌توان درمان ایمپلنت را برای بیماران دیابتی انجام داد.

بنابراین در کلیه بیما ریهای فشار خون، دیابت ، بیماری های قلبی و کلا بیماری های سیستمیک، ارائه مجوز از طرف پزشک معالج الزامی است.

طراحی لبخند توسط ایمپلنت های دندانی

ایمپلنت دندان کاربرد های زیادی در اصلاح طرح لبخند دارد. با ایمپلنت می توانید به راحتی دندان از دست رفته را جایگزین کرده و زیبایی لبخند خود را چند برابر کنید. ایمپلنت دندان تأثیر فوق العاده ای در اصلاح طرح لبخند دارد. همان طور که می‌دانید راه های گوناگونی برای اصلاح طرح لبخند وجود دارد که یکی از آن ها استفاده از ایمپلنت برای اصلاح طرح لبخند است.

مزایای ایمپلنت دیجیتال نسبت به روش سنتی این درمان

زمان کوتاه‌تر: یکی از اصلی ترین مزایای ایمپلنت‌های دندانی دیجیتال این است که انجام این درمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت خواهد پذیرفت.

رضایت‌مندی بیشتر و درمان راحت‌تر: با روش ایمپلنت دیجیتال درد کمتری احساس خواهید کرد چراکه نیازی به برش گسترده در لثه و استفاده از بخیه نیست.

صرفه جویی در زمان: ما می‌توانیم بسیاری از برنامه‌های خود را با استفاده از مدل دیجیتالی و صرف وقت کمتر به نتیجه برسانیم. این بدان معنی است که تعدد مراجعات شما بسیار کم خواهد بود.

زمان بهبود کوتاهتر: از آنجا که این روش بدون برش و نیاز به بخیه انجام می‌شود، زمان بهبود کوتاه‌تری خواهید داشت.

دقت و پایداری بیشتر: وقتی تمامی مراحل درمان از قبل برنامه ریزی و با گایدهای دیجیتال مشخص می‌شود، درمان با بالاترین دقت و با توجه به بیشترین جزئیات انجام خواهد شد که نتیجه آن کسب نتیجه بهتر از درمان و کاهش ضریب خطا به حداقل است.

بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال درتهران

ایمپلنت دیجیتال، یک شعار نیست بلکه واقعیتی است که راهی را برای درمان راحت تر و بدون ترس افراد بی دندان هموار نموده است. در صورتیکه توسط فوق تخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران انجام شود، میتواند تجربه بی نظیری برای بیمار باشد که در کمترین زمان بهترین نتیجه را دریافت نماید

ما در مرکز تخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران، با بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال درتهران راه کاشت دندان را برای شما هموار نموده ایم

شما بیمار عزیز در تهران و محلات زعفرانیه، آجودانیه، کامرانیه ، فرشته و به طور کلی محلات شمال تهران و حتی در کل کشور، می توانید جهت مشاوره در خصوص کاشت ایمپلنت دیجیتال در مرکز فوق تخصصی ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ با ما از طریق راه های ارتباطی مشاوره کنید و طرح درکان لازم را در قالب مشاوره آنلاین دریافت نمایید.

ایمپلنت دیجیتال یک روش پیشرفته و نوین در حوزه دندان پزشکی مدرن است. گسترش و توسعه حوزه دندان پزشکی باعث شده است که ایمپلنت های دیجیتال با سرعت و کیفیت بسیار بالاتری جایگزین تاج مصنوعی دندان شوند.

در نتیجه طبیعی است که توسعه و پیشرفت این بخش از حوزه دندان پزشکی باعث شده است مبلغ و هزینه بالاتری برای انجام ایمپلنت دیجیتال مورد نیاز باشد؛ اما در برابر مزیت های منحصر به فردی که دارد و در برابر کاهش عوارض جانبی این قیمت دیده نخواهد شد.

اگر در اصفهان ساکن هستید و بدنبال داشتن لبخندی جذاب و اصلاح طرح لبخند در کمترین زمان ممکن و بهترین قیمت هستید؛ در صفحه ایمپلنت دیجیتال در اصفهان لیست بهترین مراکز و متخصصین ایمپلنت دیجیتال گردآوری شده است.

جمع‌بندی

یکی از مزایای ایمپلنت دیجیتال این است که زمینه اصلی طراحی آن با استفاده از فتوگرافی بیمار و براساس حالت چهره بیمار است، و این مدل‌سازی کامپیوتری می‌بایست توسط یک متخصص ایمپلنت دندان و مسلط به تکنولوژی دیجیتال انجام شود و در مواردی دارای پیچیدگی‌های خاص خود می‌باشد.
پس حتما مرکزی را برای انجام ایمپلنت دیجیتال انتخاب کنید که هم دارای تخصص لازم در این حوزه باشد و هم تجهیزات مورد نیاز برای انجام این درمان را داشته باشد تا در نهایت نتیجه درمان خوبی را تجربه کنید.

شما می‌توانید جهت استعلام قیمت ایمپلنت و یا هزینه‌های ایمپلنت دیجیتال با متخصص این درمان در سایت مطب ۳۶۵ مراجعه کنید و با آنها تماس بگیرید و مشاوره نمایید. همچنین در شمال تهران می‌توانید به مرکز فوق‌تخصصی کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال دکتر احسان بیرنگ مراجعه نمایید.

ارتباط با دکتر بیرنگ برای ایمپلنت دیجیتال در تهران

ارائه خدمات درمانی بیماران خارج از کشور در ایران

 

 

بسیاری از همراهان عزیز ما در خارج از کشور مقیم هستند و می‌خواهند در داخل کشور درمان‌هایشان را انجام دهند و به کشور خود باز گردند؛ مهم‌ترین فاکتور در این دوستان عزیز مسأله‌ی زمان است؛ پس ما بایستی تمامی این علوم و فنون نوین دندان‌پزشکی را برای این عزیزان به کار بگیریم تا بتوانیم در حداقل زمان، حداکثر خدمات را ارائه دهیم؛ اگر بتوانیم از دندان‌پزشکی دیجیتال کمک بگیریم که قطعاً کمک می‌گیریم و با یک کار گروهی خدمات را انجام می‌دهیم.

مسأله‌ای که ما داریم این است که بایستی اطلاعات فک بیماران عزیزمان را داشته باشیم؛ اگر دوستان یا مراکزی را در آن کشور داشته باشیم؛ توصیه می‌کنیم که این عزیزان با دوستان ما ارتباط برقرار کنند تا بتوانیم با هم در ارتباط باشیم و فالوآپ‌ها را در آنجا انجام دهند؛ ما می‌توانیم در یک روز تمامی درمان‌های جراحی و ایمپلنت یا هرچه را که نیاز داشته باشند را انجام دهیم.

اما در بسیاری از اوقات نیاز داریم که برای کشیدن بخیه زمان زیادی سپری شود که ما به مرکز دیگری متصل می‌شویم یا اینکه برای روکش، بیماران عزیزمان به آن کشور برمی‌گردند؛ شش ماه یا یک سال بعد که به ایران بازگشتند ما روکش‌ها را برایشان قرار می‌دهیم.

بنابراین بهتر است که قبل از اینکه بخواهند به مرکز ما در ایران مراجعه کنند؛ با ما در تماس باشند و ما دقیقاً نوع کاری که قرار است برایشان انجام دهیم را بدانیم؛ اینکه آیا ایمپلنت، پیوند، درمان زیبایی یا هر درمان دیگری است؛ بنابراین می‌توانیم کاملاً طرح درمانشان را بچینیم و وسایل، مواد، متریال، لابراتوار یا سایر پزشکان عزیزی که نیاز است با هم گروهی کار کنیم را در برنامه بگنجانیم؛ بنابراین می‌توانیم بلافاصله بعد از مراجعه درمان‌ها را انجام دهیم و فالوآپ هایشان را هم برایشان دنبال کنیم.

بهترین دکتر دندانپزشک برای ایمپلنت دیجیتال در تهران

قطعا در تهران و در بخش های مختلف از جمله غرب، شرق، جنوب و مناظق مختلف از جمله، الهیه، فرشته، اندرزگو، بلوار ارتش، پارک وی، زعفرانیه، تجریش و قیطریه پزشکان و متخصصان خوبی در زمینه دندانپزشکی وجود دارند که شما می تواند برای خدمات دندانپزشکی از جمله ایمپلنت و ایمپلنت دیجیتال و سریع یک روزه به این عزیران مراجعه کنید، آقای دکتر احسان بیرنگ قطعا یکی از بهترین انتخاب ها می باشند و در ادامه برخی دیگر از پزشکان خدمتتان معرفی شده اند.

استفاده از فیس اسکنر در درمان ایمپلنت دیجیتال و زیبایی

ایمپلنت دیجیتال در تهران در مرکز فوق تخصصی دکتر بیرنگ، ترکیبی از علم روز ، تخصص و تجربه در جهت ارائه خدمات ایمپلنت فوری یکروزه و صرفه جویی در وقت وهزینه‌ها می‌باشد. در این مرکز از تکنولوژی های روز خصوصا فیس اسکنر پیشرفته جهت مدل سازی دقیق و طراحی لبخند بیماران استفاده می‌شود.
فیس اسکنرها تکنولوژی‌های جدیدی هستند که با استفاده از آن ،کل چهره بیمار به صورت سه بعدی اسکن می شود و با استفاده از اطلاعات اسکنر داخل دهانی و خروجی CBCT امکان طراحی و نمایش دقیق خط لبخند به بیمار قبل از شروع درمان وجود دارد.
استفاده از تکنولوژی‌های جدید در کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال این امکان را به دندانپزشک می‌دهد که در اکثر مواقع بتواند با دقت و سرعتی بالا، درمان کاشت ایمپلنت را حتی در حالت فول فک بالا و پایین در یک جلسه یک روزه انجام دهد واین ترکیبی از تکنولوژی و علم روز دندانپزشکی دیجیتال می‌باشد.

 

ایمپلنت یک روزه بصورت دیجیتال در تهران توسط دکتر احسان بیرنگ

دکتر احسان بیرنگ جراح و ندانپزشک در شهر تهران مشغول به فعالیت است. ایشان متخصص جراح لثه فلوشیپ فوق تخصصی ایمپلنت های دندانی عضو بنیاد ملی نخبگان، دارای مدارک دندانپزشکی زیبایی و ارتودنسی از دندانپزشکان معتبر ایران می باشند.

ایمپلنت یک روزه در تهران توسط دکتر احسان بیرنگ

سایر خدمات دکتر احسان بیرنگ به جز ایمپلنت دیجیتال در تهران

دکتر احسان بیرنگ کلیه خدمات پیشرفته ایمپلنت را ارائه می کند. با کادری مجرب و بهره مندی از تجهیزات مدرن، آماده ارائه خدمات دندانپزشکی به بهترین نحو به شما عزیزان می باشد.

دریافت نوبت ایمپلنت در یک جلسه از مطب دکتر احسان بیرنگ

برای انجام ایمپلنت در مطب حتما قبل از مراجعه نوبت تلفنی بگیرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه دکتر احسان بیرنگ در سایت مطب ۳۶۵ مراجعه کنید.

تعداد و مدت زمان جلسات ایمپلنت سریع در مطب دکتر احسان بیرنگ

ایمپلنت فوری همان طور که از اسمش مشخص است چنان  چه شما شرایط انجام آن را داشته باشید در یک روز قابل انجام است.

نمونه ایمپلنت فرش ساکت (Fresh Socket Implant) انجام شده در مطب دکتر احسان بیرنگ

رزرو نوبت ایمپلنت دیجیتال در تهران

کلینیک فوق تخصصی ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ

دایرکت اینستاگرام

تماس تلفنی، واتس آپ

دکتر سعید کریمی MASTER ایمپلنت و دندانپزشک زیبایی از دانشگاه UCLA آمریکا می باشند. ایشان بعد از اخذ مدرک دکترای دندانپزشکی در سال ۲۰۰۱ از دانشگاه سراسری تبریز و شرکت در دوره های پیشرفته و تخصصی از جمله : Paragon سوئیس، BioHorizons آمریکا، Bego آلمان، Noble Biocare سوئد در شهر یوتوبری (در سال ۲۰۰۵) اقدام نموده و همچنین دوره های اتچمنت پروتزهای دندانی و ایمپلنت و پیوندهای استخوانی فک و دوره های پیشرفته کاشت دندان را در کشورهای اروپایی همچون: هلند، کرواسی و یونان گذرانده است. ایشان دوره­ های Sinus Lift Open و Bone Management (که شامل باز کردن استخوان می‌باشد) را زیر نظر پروفسور والاس از آمریکا به اتمام رسانده و موفق به اخذ مدرک دوره مستر ایمپلنت از دانشگاه UCLA آمریکا (دانشگاه ایالتی کالیفرنیا-لس آنجلس) گردیده ­است.

ایمپلنت دیجیتال توسط دکتر سعید کریمی

سایر خدمات دکتر سعید کریمی به جز ایمپلنت دیجیتال در تهران

ایشان همچنین دوره زیبایی پروفسور فرادیانی، دوره های متعدد زیبایی در اروپا، دوره پیشرفته ساخت لمینت های بدون تراش از لیختن اشتاین و دوره پیشرفته CAD/CAM از کمپانی سیرونا آلمان را گذرانده و عضو آکادمی دندانپزشکی زیبایی آمریکا (AACD)، کنگره بین المللی ایمپلنت های دهان (ICOI)، Fellow ICOI ، عضو ITI، انیستیتو جهانی برای آموزش دندانپزشکان آمریکا (GIDE) و دارنده تندیس مشتری مداری و مدرک Dental MBA می باشند.

دریافت نوبت ایمپلنت دیجیتال از مطب دکتر سعید کریمی

برای انجام ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر مهدی حسینیان حتما قبل از مراجعه نوبت تلفنی بگیرید. با مراجعه به صفحه دکتر سعید کریمی در سایت مطب ۳۶۵ می توانید اطلاعات تماس با ایشان را بدست آورید.

تعداد و مدت زمان جلسات ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر سعید کریمی

ایمپلنت دیجیتال نسبت به ایمپلنت سنتی نیاز به مدت زمان کمتری برای کاشت دارد. کاشت ایمپلنت به روش سنتی به یک الی دو ساعت زمان نیاز دارد؛ اما ایمپلنت دیجیتال در مدت زمان کمتری انجام می شود. در کاشت ایمپلنت دیجیتال دندان موقت در همان روز کاشت آماده می شود.

نمونه ایمپلنت دیجیتال انجام شده در مطب دکتر سعید کریمی

مرکز دندانپزشکی دکتر راد در سال ۱۳۷۶ توسط دکتر نادر حامدی راد و دکتر زهره نوری  (فارغ التحصیلان  سال ۱۳۶۹ دانشگاه تهران) افتتاح گردید. دکتر راد در سال ۱۳۷۸ نخستین کار ایمپلنت را در این مرکز به انجام رسانید و تا کنون هزاران واحد ایمپلنت کار شده است که همگی با موفقیت کامل همراه بوده اند.

ایمپلنت دیجیتال توسط دکتر نادر حامدی راد

سایر خدمات ایمپلنت دیجیتال در تهران توسط دکتر نادر حامدی راد

دکتر راد دارای گواهینامه از آمریکا, سوییس, فرانسه, انگلستان و اسپانیا در ایمپلنت های دندانی می باشد. در این مرکز شما می توانید از جدیدترین تجهیزات مربوطه بهره گرفته در محیطی آرام و دلنشین به جمع استفاده کنندگان از ایمپلنتهای دندانی بپیوندید!

دریافت نوبت ایمپلنت دیجیتال از مطب دکتر نادر حامدی راد

برای انجام ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر راد حتما قبل از مراجعه نوبت تلفنی بگیرید. با مراجعه به صفحه دکتر نادر حامدی راد در سایت مطب ۳۶۵ می توانید اطلاعات تماس با ایشان را بدست آورید.

تعداد و مدت زمان جلسات ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر نادر حامدی راد

مدت زمان انجام کار ایمپلنت تحت بی حسی موضعی در مرکز دندانپزشکی از ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بطول میانجامد. مدت زمان اتمام کار از ۲ هفته تا ۳ ماه متفاوت است. مقاومت و عملکرد استخوان هر بیمار با بیمار دیگر متفاوت است که همین موضوع باعث تفاوت چند هفتگی در قابل استفاده شدن ایمپلنت می گردد. ابتدا قسمت داخل استخوانی ایمپلنت کاشته می شود سپس قسمت تاجی و روکش روی آن نصب می گردد.

نمونه ایمپلنت دیجیتال انجام شده در مطب دکتر راد

نمونه ایمپلنت دیجیتال انجام شده در مطب دکتر راد

ایمپلنت یک جلسه ای در تهران توسط دکتر بهمن پوراقدم

ایمپلنت یک روزه در تهران توسط دکتر بهمن پوراقدم

دکتر بهمن پوراقدم جراح و ندانپزشک در شهر تهران مشغول به فعالیت است. ایشان کلیه خدمات پیشرفته ایمپلنت را در مرکز خود ارائه می کنند و دارای فلوشیپ و مسترشیپ ایمپلنت های دندانی از ICOI آمریکا نیز می باشند. دارای مدارک دندانپزشکی زیبایی و ارتودنسی هستند و از دندانپزشکان معتبر ایران که  خدمات دندانپزشکی VIP را با کادری مجرب و با بهره مندی از تجهیزات مدرن را می توانید از ایشان دریافت کنید.

دریافت نوبت ایمپلنت یک روزه از مطب دکتر بهمن پوراقدم

برای انجام ایمپلنت فوری حتما قبل از مراجعه نوبت تلفنی بگیرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه دکتر بهمن پور اقدم در سایت مطب ۳۶۵ مراجعه کنید. بعد از معاینه و بررسی شرایط دندان های شما تعداد و مدت زمان جلسات مشخص می شود.

نمونه ایمپلنت فرش ساکت (fresh socket implant) انجام شده در مطب دکتر بهمن پوراقدم

مشخصات تماس مطب دکتر بهمن پوراقدم

آدرس مطب: تهران، ۲۴ متری سعادت آباد، نبش چهارم شرقی، ساختمان آناهیتا، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۲۲۰۰۰۰

اینستاگرام: https://www.instagram.com/drbahmanpouraghdam/

دکتر سید مهدی حسینیان متخصص جراحی دهان، فک و صورت و دارای بورد تخصصی و ایمپلنتولوژیست می باشند. شما در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر حسینیان می توانید خدماتی چون کاشت ایمپلنت ، سینوس لیفت و پیوند و بازسازی استخوان فک را توسط برترین متخصصین کشور دریافت نمایید. همچنین بروزترین خدمات و متد ایمپلنت همچون ایمپلنت دیجیتال، ایمپلنت فوری، ایمپلنت بدون جراحی، ایمپلنت PRGF و ایمپلنت با لیزر نیز در این مرکز انجام می گردد. از مزایای این مرکز تخصصی ایمپلنت تهران نسبت به دیگر مراکز می توان به استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت و همچنین بروزترین مواد و تجهیزات اشاره نمود.

ایمپلنت دیجیتال در تهران توسط دکتر حسینیان

سایر خدمات دکتر حسینیان به جز ایمپلنت دیجیتال در تهران

دکتر سید مهدی حسینیان کلیه خدمات پیشرفته ایمپلنت دیجیتال را ارائه می کند. وی هم چنین در زمینه درمان اختلالات مفصل گیجگاهی فک و ناهنجاری های فک و صورت تجربه دارد.

دریافت نوبت ایمپلنت دیجیتال از مطب دکتر مهدی حسینیان

برای انجام ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر مهدی حسینیان حتما قبل از مراجعه نوبت تلفنی بگیرید. با مراجعه به صفحه دکتر مهدی حسینیان در سایت مطب ۳۶۵ می توانید اطلاعات تماس با ایشان را بدست آورید.

تعداد و مدت زمان جلسات ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر حسینیان

ایمپلنت دیجیتال نسبت به ایمپلنت سنتی نیاز به مدت زمان کمتری برای کاشت دارد. کاشت ایمپلنت به روش سنتی  به یک الی دو ساعت زمان نیاز دارد اما ایمپلنت دیجیتال در مدت زمان کمتری انجام می شود. در کاشت ایمپلنت دیجیتال دندان موقت در همان روز کاشت آماده می شود.

نمونه ایمپلنت دیجیتال انجام شده در مطب دکتر مهدی حسینیان

دکتر علی قمری فارغ التحصیل از دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی در مقطع دکترای دندانپزشکی عمومی و فارغ التحصیل از دانشکده دندانپزشکی همدان در مقطع تخصص پریودانتیکس (جراحی لثه و ایمپلنت) و دارای بورد تخصصی پریودانتیکس، با بیش از یک دهه سابقه فعالیت درمانی حرفه ای می باشد.

ایمپلنت دیجیتال در تهران توسط دکتر علی قمری

سایر خدمات دکتر علی قمری به جز ایمپلنت دیجیتال در تهران

دکتر علی قمری کلیه خدمات پیشرفته ایمپلنت دیجیتال را ارائه می کند. وی هم چنین در زمینه درمان اختلالات مفصل، فک و ناهنجاری های فک و صورت تجربه دارد.

دریافت نوبت ایمپلنت دیجیتال از مطب دکتر علی قمری

برای انجام ایمپلنت دیجیتال در کلینیک دکتر علی قمری حتما قبل از مراجعه نوبت تلفنی بگیرید. با مراجعه به صفحه دکتر علی قمری در سایت مطب ۳۶۵ می توانید اطلاعات تماس با ایشان را بدست آورید.

تعداد و مدت زمان جلسات ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر علی قمری

ایمپلنت دیجیتال نسبت به ایمپلنت سنتی نیاز به مدت زمان کم تری برای کاشت دارد. کاشت ایمپلنت به روش سنتی  به ۱۲۰ دقیقه یا بیشتر زمان نیاز دارد اما ایمپلنت دیجیتال در مدت زمان کمتری انجام می شود. در کاشت ایمپلنت دیجیتال دندان موقت در همان روز کاشت آماده می شود.

نمونه ایمپلنت دیجیتال انجام شده در مطب دکتر قمری

برای دریافت خدمات ایمپلنت دیجیتال در تهران سوالی دارید؟

اگر دندان های شما نیاز به ایمپلنت دارد و می خواهید از خدمات ایمپلنت یک روزه بصورت کاشت دندان دیجیتال استفاده کنید و در سریعترین زمان ممکن این کار انجام شود اما همچنان سوالات یا ابهام هایی دارید در بخش نظرات آن را مطرح کنید، سوالات شما مستقیما توسط پزشک متخصص و با سابفه دز زمینه ایمپلنت پاسخ داده می‌شود.

همچنین اگر تجربه ای در این خصوص داشته اید که می تواند برای دیگران نیز مفید باشد،‌ لطفا أن را در بخش کامنت های همین صفحه بنویسید.

کدام متخصص ایمپلنت را برای ایمپلنت دیجیتال در تهران را پیشنهاد می کنید

5 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام
  مادرم متأسفانه دیابت داره و چند وقتیه تصمیم گرفته ایمپلنت انجام بده . میشه لطفا بگید بیماران دیابتی چگونه می توانند ایمپلنت دیجیتال انجام دهند ؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   برای انجام ایمپلنت دیجیتال باید آزمایش بیمار برای پزشک ارسال شود که نوع و میزان دیابت بیمار مشخص شود سپس مشاوره لازم توسط پزشک انجام خواهد شد.

   پاسخ
 • سلام. من یه سوال داشتم. برای دندان ۶ بالا سمت چپ نیاز به ایمپلنت دارم ولی دکترم گفته که در این ناحیه سینوس دارم. سوالم اینه که ایمپلنت دیجیتال برای من بهتره که انجام بدم یا ایمپلنت معمولی؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   ایمپلنت سنتی بهتر هست برای شما چون باید سینوس لیفت و پودر استخوان انجام شود.
   اما قطعا شما باید توسط پزشک متخصص خود معاینه شوید و طبق صلاحدید ایشان اقدام به درمان کنید.

   پاسخ
 • سلام من می‌خوام ایمپلنت دو فک را انجام دهم ، مقرون بصرفه تمرین روش چیست و حدود چه مقدار هزینه دارد
  باتشکر

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.