متخصص ایمپلنت در اهواز

  1. دایرکتوری پزشکان
  2. متخصص ایمپلنت
  3. متخصص ایمپلنت در اهواز
دکتر شیرین متخصص ایمپلنت در اهواز
دکتر شیرین متخصص ایمپلنت در اهواز

دکتر شیرین مددی

لبخندت را ماندگار کن

دکتر شیرین مددی متخصص ایمپلنت در اهواز مشغول به فعالیت می باشد برای دریافت نوبت یا مشاوره دندانپزشکی می توانید با شماره ۰۶۱۳۳۲۱۲۴۲۷ با مطب دکتر مددی در ارتباط باشید.

۰۶۱۳۳۲۱۲۴۲۷
۰۹۳۶۴۰۴۹۹۹۴
اهواز

اهواز، گلستان، نرسیده به چراغ قرمز سعدی، روبروی آتش نشانی، پلاک ۶۳

دکتر فواد شهابیان متخصص ایمپلنت در اهواز
دکتر فواد شهابیان متخصص ایمپلنت در اهواز

دکتر فواد شهابیان

دارای بورد تخصصی ( کاشت دندان )

دکتر فواد شهابیان متخصص ایمپلنت در شهر اهواز مشغول به فعالیت می باشد.آدرس مطب واقع در اهواز، کیانپارس، خیابان ۶ غربی، مجتمع ایران نگین، ورودی اول، طبقه چهارم، واحد۱. برای مشاوره و رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۶۱۳۳۳۸۰۰۹۰
اهواز

اهواز، کیانپارس، خیابان ۶ غربی، مجتمع ایران نگین، ورودی اول، طبقه چهارم، واحد ۱

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص ایمپلنت اهواز مطب ۳۶۵

اگر شما دندانپزشک متخصص ایمپلنت هستید وخدمات کاشت دندان با ایمپلنت در اهواز ارائه می کنید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

یکی از مهم ترین اقدامات برای انجام ایمپلنت دندان پیدا کردن بهترین متخصص ایمپلنت است. در این صفحه از سایت ۳۶۵، ما بهترین متخصصان ایمپلنت در اهواز را به شما معرفی کرده ایم. این متخصصان دارای تجربه و دانش بالایی در زمینه ایمپلنت هستند و می توانند به شما کمک کنند تا به بهترین روش ممکن از ایمپلنت استفاده کنید.

ویژگی های بهترین متخصص ایمپلنت در اهواز

انتخاب بهترین دکتر فوق تخصص ایمپلنت در اهواز می‌تواند تأثیر زیادی در موفقیت و سلامت ایمپلنت دندان شما داشته باشد. ویژگی‌های مهمی که در انتخاب متخصص ایمپلنت باید مدنظر قرار گیرند عبارتند از:

  1. تخصص و تجربه: دکتر ایمپلنت باید دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه کاشت ایمپلنت باشد.
  2. مجوز و صلاحیت: اطمینان حاصل کنید که متخصص دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه و صلاحیت‌های مورد نیاز برای انجام ایمپلنت دندان است.
  3. تجهیزات و فناوری: یک دکتر ایمپلنت حرفه‌ای باید از تجهیزات و فناوری های نوین در زمینه ایمپلنت استفاده کند تا روند درمانی بهینه و موثر باشد.
  4. ارتباط موثر: ارتباط موثر و خوب با دکتر ایمپلنت امری بسیار مهم است. دکتر باید به شما نکات را به زبان ساده توضیح دهد و به سوالات شما با دقت و مهربانی پاسخ دهد.
  5. نظرات مراجعین پیشین: مطالعه نظرات و تجربیات مراجعین پیشین می‌تواند نقش مهمی در انتخاب متخصص مناسب ایمپلنت داشته باشد.
  6. کیفیت مواد استفاده شده: اطمینان حاصل کنید که دکتر از مواد با کیفیت و استاندارد برای ایمپلنت دندان استفاده می‌کند.
  7. قیمت مناسب: قیمت‌ها نباید تنها فاکتور تصمیم‌گیری باشند، اما بهترین متخصصص باید خدمات با کیفیت را با قیمت مناسب ارائه دهد.

قیمت ایمپلنت دندان در اهواز چقدر است؟

هزینه کاشت ایمپلنت دندان در اهواز شامل هزینه‌های متنوعی از جمله هزینه فیکسچر، قطعات پروتزی و هزینه‌های لابراتوار است. این قیمت بر اساس نوع ایمپلنت، تجهیزات استفاده شده، دستمزد متخصص، و تعرفه‌های لابراتوار متغیر است و نمی توان یک قیمت مشخص و دقیق برای ایمپلنت دندان تعیین کرد. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد تعرفه های ایمپلنت دندان بهتر است به صفحات متخصصان معرفی شده در این بخش مراجعه کرده و سوالات خود را از آن ها بپرسید.

ایمپلنت اقساطی در اهواز

امروزه به دلایل شرایط اقتصادی و هزینه بالا هزینه های ایمپلنت دندان، بسیاری ازافراد بعد از دست دادن دندان های خود، درمان آن را ادامه نمی دهند. به همین دلیل بسیاری از کلینیک هاو متخصصات ایمپلنت در اهواز، خدمات خود را به صورت اقساطی ارائه می دهند. پرداخت اقساطی هزینه های ایمپلنت به افراد این فرصت را می دهد که بدون پرداخت یکجا هزینه ها و به صورت دوره ای هزینه درمان خود را پرداخت کنند. برای کسب اطلاعات از شرایط پرداخت اقساطی هزینه های ایمپلنت در اهواز، پیشنهاد می کنیم با مطب متخصص مورد نظر خود تماس گرفته و از جزئیات آن آگاه شوید.

خدمات ایمپلنت ارزان در اهواز

برای یافتن خدمات ایمپلنت ارزان در شهر اهواز، مهم‌ترین معیار باید میزان مهارت دندانپزشک و کیفیت ایمپلنت مورد استفاده باشد. بیشتر خدمات دندانپزشکی با مصرف متریال و مواد اولیه همراه هستند است که اغلب این مواد، هزینه‌های این خدمات را افزایش می‌دهد. امروزه، تبلیغات فراوان مربوط به ایمپلنت ارزان در اهواز دیده می‌شود، اما برای انجام ایملنت دندان کیفیت بالای این خدمات بر هزینه آن اولویت دارد. بهتر است به جز قیمت، تجربه متخصص و نظرات مراجعین پیشین را نیز در نظر بگیرید.

معرفی بهترین متخصص ایمپلنت دندان در اهواز
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران