متخصص ایمپلنت بندرعباس

  1. دایرکتوری پزشکان
  2. متخصص ایمپلنت
  3. متخصص ایمپلنت بندرعباس
دکتر نسترن سعیدی | متخصص دندانپزشکی زیبایی بندرعباس
دکتر نسترن سعیدی | متخصص دندانپزشکی زیبایی بندرعباس

دکتر نسترن سعیدی

دنتال سنتر تخصصی طراحی لبخند

خانم دکتر نسترن سعیدی با ۷ سال تجربه دندانپزشکی، دارای دکتری حرفه ای دندانپزشکی و متخصص دندانپزشکی زیبایی هستند. ایشان در محله کوی خلیج فارس بندرعباس، در خدمت مراجعه کنندگان عزیز خود هستند.

جهت نوبت دهی و مشاوره در خصوص دندانپزشکی زیبایی با شماره های بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۷۶۳۳۷۵۸۴۵۴
۰۹۱۰۰۷۶۰۷۶۳

هرمزگان، بندرعباس، محله کوی خلیج فارس، رسالت شمالی

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص ایمپلنت بندر عباس مطب۳۶۵

اگر شما دندانپزشک متخصص ایمپلنت هستید  و خدمات کاشت دندان با ایمپلنت در بندرعباس ارائه می کنید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

قیمت ایمپلنت دندان در بندرعباس چقدر است؟

قیمت ایمپلنت دندان در بندرعباس ممکن است متغیر باشد و از چندین عامل تاثیر می‌پذیرد. این عوامل شامل کشور سازنده، نوع و متریال ایمپلنت، زمان ایمپلنت و میزان مهارت و تجربه متخصص ایمپلنت است.

به عبارت دیگر، هر فرد و هر مورد ایمپلنت دندان ممکن است قیمت متفاوتی داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه ایمپلنت دندان در بندرعباس توصیه می شود با مطب دندانپزشکان معرفی شده در این صفحه تماس گرفته و از آن ها استعلام قیمت کنید.

ایمپلنت اقساطی در بندر عباس

با توجه به تورم و مشکلات اقتصادی کشور، بسیاری از افراد قادر به پرداخت یکجا هزینه‌های کاشت ایمپلنت نیستند، به همین دلیل به دنبال روش پرداخت هزینه های به صورت اقساطی هستند. طرح‌های اقساطی در کلینیک‌ها و مطب‌های دندانپزشکی این امکان را به بیماران می‌دهند تا هزینه‌های درمان خود را به صورت ماهانه و در بازه زمانی مشخصی پرداخت کنند. این راهکار به بیماران کمک می‌کند تا بهترین خدمات دندانپزشکی را بدون نگرانی از نظر مالی دریافت کنند.

برای دریافت اطلاعات دقیق درباره شرایط ایمپلنت قسطی در بندرعباس، توصیه می‌شود با کلینیک‌ها و متخصصان ایمپلنت که در این صفحه معرفی شده اند تماس بگیرید.

خدمات ایمپلنت ارزان در بندر عباس

در حال حاضر متاسفانه برخی کشورها مانند چین، پاکستان و هند، ایمپلنت های نامرغوب با قیمت های بسیار پایین تولید می‌شوند و بعضی مجموعه‌های دندانپزشکی از این ایمپلنت‌ها و روکش‌های بی‌کیفیت استفاده می‌کنند و ادعای ارائه خدمات ایمپلنت ارزان در بندر عباس را دارند. اما باید توجه داشت که این ایمپلنت‌ها طول عمر کوتاهی دارند و معمولا ضمانتی بابت طول عمر آن‌ها وجود ندارد.

برای کاشت ایمپلنت دندان بهتر است کیفیت آن را در اولویت قرار دهید و کیفیت بالای این درمان را فدای هزینه ارزان آن نکنید. چرا که ایمپلنت های ارزان به دلیل کیفیت پایین ممکن است در آینده مشکلاتی را برای فرد به همراه داشته باشند.

معرفی بهترین متخصص ایمپلنت دندان در بندر عباس
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران