متخصص ایمپلنت گرگان

  1. دایرکتوری پزشکان
  2. متخصص ایمپلنت
  3. متخصص ایمپلنت گرگان
دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد
دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد

دكترمليحه اكرامی

انجام کلیه خدمات درمانی و زیبایی

دکتر ملیحه اکرامی متخصص ایمپلنت و ترمیم و زیبایی در استان گرگان مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می‌توانید با شماره‌های درج‌شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۹۳۷۱۷۱۵۲۱۱
گلستان
گرگان

گرگان، خیابان عدالت ۲۲، ساختمان نیما، طبقه چهارم

دکتر محمد احمدی کلته متخصص ایمپلنت در گلستان
دکتر محمد احمدی کلته متخصص ایمپلنت در گلستان

دکتر محمد احمدی کلته

لبخندتان را زیباتر کنید

دکتر محمد احمدی کلته متخصص ایمپلنت و ترمیم و زیبایی دندان در شهر گرگان مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۱۷۳۲۲۵۶۶۱۶
۰۹۱۹۲۵۵۱۰۹۹
گلستان
گرگان

گرگان، خیایان ولیعصر، عدالت ۱۳، مجتمع آرمان، ط٢ واحد۱۳

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص ایمپلنت گرگان مطب ۳۶۵

اگر شما دندانپزشک متخصص ایمپلنت هستید و خدمات کاشت دندان با ایمپلنت در گرگان ارائه می کنید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

قیمت ایمپلنت دندان در گرگان چقدر است؟

هزینه ایمپلنت دندان در گرگان، همانند سایر مناطق، ممکن است متغیر باشد و بستگی به چندین عامل داشته باشد. این عوامل شامل نوع ایمپلنت (برند و مدل)، جنس ایمپلنت، تعداد ایمپلنت‌ها، مواد مورد استفاده برای ساخت روکش و روکش موقت، هزینه جراحی‌های جانبی مانند پیوند استخوان یا لیفت سینوس، مهارت و تخصص دندانپزشک، و تجهیزات مورد استفاده می‌باشند.

برای دانستن هزینه دقیقتر، توصیه می‌شود با یک متخصص ایمپلنت در گرگان مشورت کنید. دندانپزشک بر اساس نیازها و شرایط خاص شما می‌تواند بهترین توصیه را ارائه دهد و هزینه‌های مرتبط با ایمپلنت دندان شما را تخمین بزند.

پرداخت اقساطی هزینه های کاشت ایمپلنت در گرگان

اگرچه ایمپلنت دندان یک راهکار موثر برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته است، اما هزینه‌ی بالای آن ممکن است باعث شود بسیاری از افراد از انجام این روش خودداری کنند. به همین دلیل، بسیاری از متخصصان ایمپلنت این درمان را به صورت اقساطی به بیماران ارائه می‌دهند. این روش، افراد را قادر می‌سازد که بدون نگرانی از پرداخت یکجای هزینه‌ها، از خدمات با کیفیت بهره‌مند شوند و به حفظ سلامت دهان خود بپردازند.

 شرایط پرداخت اقساطی هزینه های ایمپلنت بین کلینیک ها و مرکز ایمپلنت مختلف متفاوت است. برای کسب اطلاعات در این زمینه پیشنهاد می کنیم با مطب متخصص مورد نظر تماس گرفته و سوالات خود در این زمینه را با آن ها درمیان بگذارید.

آیا به دنبال خدمات ایمپلنت ارزان در گرگان هستید؟

ایمپلنت دندان یکی از راه های پایدار و کارآمد برای جایگزینی دندان های از دست رفته است. امروزه برخی از مراکز و کلینیک های ایمپلنت در گرگان با تبلیغات خود در مورد ارائه خدمات ایمپلنت ارزان در گرگان، توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده اند.

همانطور که می دانید هیچ ارزانی بی دلیل نیست. ایمپلنت های ارزان معمولا ایمپلنت های درجه دو هستند که از نظر طول عمر و عملکرد به پای ایمپلنت های درجه یک اروپایی نمی رسند. به همین دلیل توصیه میشود برای ایمپلنت دندان، کیفیت را بر قیمت ارزان آن ارجحیت دهید. چرا که استفاده از ایمپلنت ارزان ممکن است در آینده مشکلاتی را برای شما ایجاد کرده و هزینه های شما را چندین برابر کنند.

معرفی بهترین متخصص ایمپلنت دندان در گرگان
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران