متخصص ایمپلنت در کرج

دکتر زینب عبدی زمهریر متخصص ایمپلنت در کرج
دکتر زینب عبدی زمهریر متخصص ایمپلنت در کرج

دكتر زينب عبدی زمهرير

لبخندت را ماندگار کن

دکتر زینب عبدی زمهریر متخصص کاشت دندان (ایمپلنت) در کرج می باشد.مراجعه کنندگان محترم ساعات کاری مطب: شنبه،دوشنبه،چهارشنبه از ساعت  ۱۵ تا ۱۹:٣٠ عصر آماده خدمات رسانی می باشد برای ارتباط با مطب دکتر عبدی و رزرو نوبت و مشاوره  می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۶۳۴۴۶۰۱۶۲

کرج، جهانشهر، خیابان بهشتی، ابتدای خیابان استانداری، مجتمع اگرین، طبقه سوم، واحد ۸

دکتر یوسف رفیع متخصص ایمپلنت در کرج
دکتر یوسف رفیع متخصص ایمپلنت در کرج

دکتر یوسف رفیع متخصص ایمپلنت در کرج آدرس مطب واقع در کرج، خیابان بهشتی، بین هلال احمر و دارایی، مجتمع پزشکان نور، طبقه اول، واحد۴. مراجعه کنندگان گرامی برای مشاوره و رزرو نوبت بصورت غیرحضوری می توانید با شماره تلفن  درج شده در بالا با مطب دکتر رفیع در ارتباط باشید.

۰۲۶۳۴۴۹۸۱۱۲

کرج، خیابان بهشتی، بین هلال احمر و دارایی، مجتمع پزشکان نور، طبقه اول، واحد ۴

دکتر شهریار جنانی متخصص ایمپلنت در کرج
دکتر شهریار جنانی متخصص ایمپلنت در کرج

دکتر شهریار جنانی

فلوشیب و مستر شیب ایمپلنت از آمریکا

دکتر شهریار جنانی متخصص ایمپلنت در کرج، آدرس مطب دکتر جنانی واقع در کرج ،بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ابتدای زیرگذر، ساختمان پزشکان پردیس. مراجعه کنندگان محترم برای مشاوره و رزرو نوبت شما می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا با مطب دکتر شهریار جنانی در ارتباط باشید.

۰۲۶۳۲۲۵۴۲۲۷

کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ابتدای زیرگذر، ساختمان پزشکان پردیس

قیمت ایمپلنت دندان در کرج چگونه مشخص می شود؟

کرج، شهرستان البرز سطح دندانپزشکی نسبتا بالایی دارد به گونه ای که متخصص های ایمپلنت زیادی در این شهرستان هستند که برای کاشت دندان می توانید به آن ها مراجعه کنید. قیمت ایمپلنت دندان در کرج طبق فاکتورهای زیر تعیین می شود:

  • قیمت فیکسچر ایمپلنت مصرفی
  • قیمت هیلینگ و ایمپرشن کوپینگ
  • نوع اباتمنت مصرفی که مستقیم یا زاویه دار باشند یا اساسا با cadcam و با طراحی کامپیوتری خاص هر فرد ساخته شود.
  • نوع پروتز و روکشی که روی ایمپلنت قرار داده می‌شود.
  • تجهیزات کلینیک و استریلیزاسیون و مواد مصرفی
  • تعداد دندان هایی که ایمپلنت نیاز دارند.
  • تعرفه متخصص ایمپلنت

شرایط ایمپلنت قسطی در کرج چگونه است؟

بسیاری از متخصص های ایمپلنت کرج خدمات ایمپلنت را به صورت قسطی نیز انجام می دهند. درمان ایمپلنت در چندین مرحله انجام می شود بنابراین می توان هزینه آن را به صورت قسطی پرداخت کرد. بسیاری از کلینیک های کاشت ایمپلنت در کرج نصف هزینه را هنگام قرار دادن پایه ایمپلنت و نصف دیگر را هنگام قرار دادن روکش می گیرند.

ایمپلنت با قیمت مناسب  و ارزان در کرج

هنگامی که تمامی مراحل کاشت ایمپلنت در یک مرکز انجام شود قطعا قیمت ارزان تری خواهد داشت نسبت به زمانی که قسمت جراحی ایمپلنت توسط متخصص جراحی و روکش آن توسط متخصص پروتز انجام شود. کیفیت خدمات جانبی نیز در قیمت ایمپلنت تأثیرگذار است. هنگام انتخاب متخصص ایمپلنت تنها قیمت و ارزان بودن را ملاک قرار ندهید و به کیفیت خدماتی که ارائه می دهد هم توجه کنید زیرا در غیر این صورت کاشت ایمپلنت موفقیت آمیز نبوده و شما باید دوباره هزینه پرداخت کنید.

ظراحی سایت پزشکی
فهرست