متخصص ایمپلنت کرمانشاه

  1. دایرکتوری پزشکان
  2. متخصص ایمپلنت
  3. متخصص ایمپلنت کرمانشاه
دکتر حسین اقا
دکتر حسین اقا

دکتر روزبه تیزوال متخصص ایمپلنت و انواع جراحی های فک و دندان در کرمانشاه مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره تلفن های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۸۳۳۸۳۸۶۵۹۰
کرمانشاه

کرمانشاه، خیابان نوبهار، جنب درمانگاه نوبهار، ساختمان پارت، طبقه ۵

دکتر فرزاد رضایی متخصص ایمپلنت در کرمانشاه
دکتر فرزاد رضایی متخصص ایمپلنت در کرمانشاه

دکتر فرزاد رضایی

متخصص جراحی فک و صورت

دکتر فرزاد رضایی متخصص ایمپلنت و ترمیم زیبایی در کرمانشاه مشغول به فعالیت است. جهت رزرو نوبت و مشاوره با دکتر رضایی با شماره های درج شده در بالا تماس بگیرید.

۰۸۳۳۷۲۹۶۹۴۹
کرمانشاه

شهرک مسکن، بلوار گلها، ایستگاه طالقانی، طبقه فوقانی داروخانه جام جم

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص ایمپلنت کرمانشاه مطب ۳۶۵

اگر شما دندانپزشک متخصص ایمپلنت هستید و خدمات کاشت دندان با ایمپلنت در کرمانشاه ارائه می کنید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

آیا به دنبال بهترین دکتر ایمپلنت دندان در کرمانشاه هستید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، در حال حاظر در صفحه درستی قرار گرفته‌اید. در این بخش از دایرکتوری پزشکان مطب ۳۶۵، ما لیستی از بهترین متخصصان ایمپلنت در در کرمانشاه را به همراه مشخصات کامل آن‌ها (آدرس مطب، شماره تماس، ساعات کاری و …) برای استفاده شما فراهم کرده‌ایم.

بر اساس چه معیارهایی بهترین متخصص ایمپلنت در کرمانشاه را انتخاب کنیم؟

 بهترین دکتر متخصص ایمپلنت در کرمانشاه را بر اساس معیارهای زیر می توان انتخاب کرد:

  • میزان تخصص و تجربه دندانپزشک
  • استفاده از تجهیزات پیشرفته و فناوری‌های روز دنیا
  • نظرات و بازخوردهای قبلی بیماران
  • داشتن مدارک و صلاحیت‌های لازم
  • ارائه خدمات با کیفیت در کنار قیمت های مناسب.

قیمت ایمپلنت دندان در کرمانشاه چقدر است؟

هزینه کاشت ایمپلنت دندان در کرمانشاه به موارد مختلفی نظیر تعداد ایمپلنت، نوع و مارک ایمپلنت، و همچنین درمان‌های جانبی بستگی دارد. این هزینه‌ها بسته به عوامل فوق متغیر بوده و نمی توان قیمت دقیقی برای این خدمات مشخص کرده برای اطلاعات دقیق‌تر و به‌روزتر در مورد قیمت ایمپلنت دندان در کرمانشاه، توصیه می‌شود که با متخصصان ایمپلنت معرفی شده در این صفحه تماس حاصل کنید. آنها می‌توانند به شما اطلاعات دقیقتری در خصوص هزینه‌ها و جزئیات مرتبط با کاشت ایمپلنت ارائه دهند.

شرایط ایمپلنت اقساطی در کرمانشاه چگونه است؟

در دهه‌ی اخیر، با توجه به شرایط اقتصادی و تورم، تقاضای مردم برای انجام ایمپلنت دندان به صورت اقساطی افزایش یافته است. این مسئله موجب شده تا بسیاری از افراد به دنبال گزینه‌های پرداخت اقساطی برای ایمپلنت دندان باشند. این امکان به آن‌ها کمک می‌کند تا هزینه‌های این درمان را به شکلی متناسب با وضعیت مالی خود پرداخت کرده و به بهبود وضعیت دهان و دندان خود بپردازند. جهت کسب اطلاعات دقیقتر از شرایط و قیمت‌های ایمپلنت دندان به صورت اقساطی در کرمانشاه، توصیه می‌شود با کلینیک‌ها یا متخصصان معرفی شده در این صفحه تماس حاصل فرمایید.

آیا به دنبال خدمات ایمپلنت ارزان در کرمانشاه هستید؟

اگر به دنبال خدمات ایمپلنت ارزان در کرمانشاه هستید، باید به این نکته توجه داشته باشید که هیچ ارزانی بی‌علت نیست. ایمپلنت دندان یک فرآیند پیچیده است و برای اجرای موفقیت‌آمیز آن باید از مواد با کیفیت و تجهیزات مدرن استفاده کرد. بنابراین، بهتر است به جای ایمپلنت با قیمت ارزان، به دنبال ایمپلنت با قیمت مناسب و کیفیت بالا بگردید تا از نتایج مطلوب و بدون مشکلات بعدی برخوردار شوید.

معرفی بهترین متخصص ایمپلنت دندان در کرمانشاه
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران