متخصص ایمپلنت قم

  1. دایرکتوری پزشکان
  2. متخصص ایمپلنت
  3. متخصص ایمپلنت قم
دکتر پویا اصلانی متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت در قم
دکتر پویا اصلانی متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت در قم

دکتر پویا اصلانی

عضو هیئت علمی دانشگاه

دکتر پویا اصلانی متخصص پروتز های دندانی و ایمپلنت در قم مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره کاشت ایمپلنت می توانید با شماره تلفن های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۲۵۳۷۸۴۷۸۲۱
قم

قم، صفاییه، کوچه ۳۷، ساختمان پزشکی ثامن، طبقه دوم

دکتر حسین اقا
دکتر حسین اقا

دکتر حامد صفری

متخصص جراح لثه و ایمپلنت

دکتر حامد صفری متخصص پروتز های دندانی و ایمپلنت در قم مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره کاشت ایمپلنت می توانید با شماره تلفن های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۵۳۷۷۴۶۸۰۹
۰۹۲۲۴۸۳۱۰۳۴
قم

قم، بلوار نیایش، ساختمان ۱۱۳، طبقه اول

دکتر محمد مهدی علایی

متخصص ایمپلنت و زیبایی

دکتر محمد مهدی علایی متخصص پروتز های دندانی و ایمپلنت در قم مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره کاشت ایمپلنت می توانید با شماره تلفن های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۹۳۵۶۷۷۴۵۲۲
قم

قم ۴۵ متری صدوق، نبش کوچه ۴

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص ایمپلنت قم مطب ۳۶۵

اگر شما دندانپزشک متخصص ایمپلنت هستید وخدمات کاشت دندان با ایمپلنت در قم ارائه می کنید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

آیا به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت در شهر قم هستید؟ ما در دایرکتوری پزشکان مطب ۳۶۵ در جستجوی خدمات با کیفیت و متخصصان حرفه‌ای برای ایمپلنت دندان خود شما را در این مسیر همراهی خواهیم کرد. در این صفحه، لیستی از بهترین و ماهرترین متخصصان ایمپلنت در شهر قم را به شما معرفی کرده ایم تا انتخاب بهتری برای بهبود وضعیت دندان‌های خود داشته باشید.

بهترین دکتر فوق تخصص ایمپلنت در قم کیست؟

اولین گام برای موفقیت کاشت ایمپلنت دندان، انتخاب یک متخصص ایمپلنت خوب در قم است. بهترین دندانپزشک ایمپلنت باید :

  • دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه کاشت ایمپلنت دندان باشد.
  • مدرک و تجربه‌ی لازم در این زمینه باشد تا بتواند به بهترین شکل ممکن ایمپلنت دندان را انجام دهد.
  •  از تکنولوژی مدرن و تجهیزات پیشرفته استفاده کند. این موضوع می‌تواند به دقت و کیفیت بالاتر کاشت ایمپلنت‌ها کمک کند و در نهایت به نتایج بهتری منجر شود.
  •  ارتباط موثر با بیمار داشته باشد. این ارتباط می‌تواند به اطمینان بیشتر بیماران و راحتی آن‌ها در طول فرآیند کاشت ایمپلنت کمک کند.
  • بیماران قبلی نظرات و بازخورد مثبت نسبت به خدمات ارائه شده او داشته باشند.

قیمت ایمپلنت دندان در قم چقدر است؟

هزینه ایمپلنت دندان در قم و شهرهای دیگر، به عوامل متنوعی چون نوع ایمپلنت، کشور تولید کننده، تعرفه دستمزد متخصص ایمپلنت، و هزینه‌های لابراتور وابسته است. همچنین استخوان فک هر فرد ممکن است برای کاشت ایمپلنت مناسب نباشد و نیاز به جراحی و بازسازی فک، از جمله سرویس‌هایی چون سینوس لیفت و استفاده از پودر استخوان را به همراه داشته باشد، که در این صورت هزینه کاشت ایمپلنت به‌طور قابل توجهی افزایش می‌یابد. برای اطلاع دقیق از قیمت ایمپلنت دندان می توانید به صفحه هر یک متخصصان معرفی شده در این صفحه مراجعه کرده و سوالات خود را از آن ها جویا شوید.

شرایط ایمپلنت اقساطی در قم چگونه است؟

بسیاری از متخصصان ایمپلنت در قم خدمات ایمپلنت دندان را به شکل اقساطی نیز ارائه می‌شود. این امکان به بیماران کمک می‌کند تا با توجه به شرایط اقتصادی خود، به درمان دندان های از دست رفته خود بپردازند. متخصصان ایمپلنت در قم با ارائه گزینه‌های اقساطی، تلاش می‌کنند تا همه افرادی که به این نوع درمان نیاز دارند، بتوانند از این خدمات بهره‌مند شوند. برای آگاهی از شرایط اقساطی ایمپلنت توصیه می شود با مطب بهترین دکتر ایمپلنت در قم تماس گرفته و در مورد شرایط آن اطلاعات کسب کنید.

آیا به دنبال خدمات ایمپلنت ارزان در قم هستید؟

پیدا کردن خدمات ایمپلنت دندان با هزینه ارزان و مناسب در شهر قم، که علاوه بر قیمت مناسب کیفیت بالایی داشته باشد ممکن است کمی چالش برانگیز باشد. تبلیغات زیادی مرتبط با ارزانترین ایمپلنت دندان در قم وجود دارد، اما برای انتخاب بهترین دکتر فوق تخصص ایمپلنت در قم، توجه به کیفیت برند مورد استفاده توسط پزشک و تجربه او امری اساسی‌تر از هزینه های دریافتی پزشک است. به جای تمرکز بر روی هزینه به عنوان تنها فاکتور تصمیم‌گیری، استفاده از خدمات ایمپلنت به صورت اقساطی با کیفیت بالا پیشنهاد می‌شود. چرا که ایملنت های ارزان معمولا کیفیت و دوام پایینی داشته و ممکن است در آینده هزینه های زیادی را برای شما به دنبال داشته باشند.

شما بیماران عزیز در شهر قم میتوانید برای انجام ایمپلنت دیجیتال در تهران، به مرکز فوق تخصصی ایمپلنت دیجیتال دکتر احسان بیرنگ واقع در زعفرانیه مراجعه نمایید . ما در این مرکز با استفاده از جدیدترین امکانات روز دنیا کار کاشت ایمپلنت و نصب روکش موقت را در یک جلسه برای شما عزیزان انجام خواهیم داد .

معرفی بهترین متخصص ایمپلنت دندان در قم
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران