متخصص ایمپلنت ساری

  1. دایرکتوری پزشکان
  2. متخصص ایمپلنت
  3. متخصص ایمپلنت ساری
دکتر علیرضا بابایی متخصص ایمپلت دیجیتال در بابل
دکتر علیرضا بابایی متخصص ایمپلت دیجیتال در بابل

دکتر علیرضا بابایی

ايمپلنتولوژيست و متخصص جراحي زيبايي فك و صورت

دکتر علیرضا بابایی درزی دارای دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی با ۱۱ سال سابقه، ایمپلنتولوژیست، جز هیئت علمی، دارای بورد تخصصی و جراح فک و دهان در بابل می باشند. ایشان کلیه خدمات ایمپلنت دیجیتال در بابل را نیز ارائه می کنند.

۰۱۱۳۲۲۵۲۰۷۱
۰۹۳۶۷۹۲۹۶۳۲
مازندران

بابل، خیابان مدرس – روبروی گنجینه – مجتمع یاس – طبقه ۴۳

دکتر احسان ذبیحی متخصص ایمپلنت دیجیتال در بابل
دکتر احسان ذبیحی متخصص ایمپلنت دیجیتال در بابل

دکتر احسان ذبیحی

اولین مرکز دندانپزشکی دیجیتال شمال

دکتر احسان ذبیحی جراح و دندانپزشک دیجیتال در بابل است. ایشان دارای مدارک دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی می‌باشند و کلیه خدمات پیشرفته ایمپلنت دیجیتال در بابل را ارائه می کنند.

جهت ارتباط با ما می توانید از طریق شماره های بالا یا دایرکت اینستاگرام دکتر احسان ذبیحی اقدام نمایید .

۰۱۱۹۱۰۱۲۰۲۴
۰۹۱۱۹۳۹۳۹۸۸
مازندران

بابل خیابان شریعتی معلم ۱۴ ساختمان پولونیوم طبقه چهارم واحد ۱۶

دکتر حسین اقا
دکتر حسین اقا

دکتر وحید سلطان کریمی

طراحی لبخند شما

دکتر وحید سلطان کریمی جراح لثه و متخصص ایمپلنت در ساری مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت می توانید باشماره تلفن های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۱۱۳۳۳۱۳۶۲۳
مازندران

ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار ۳، طبقه ۴، واحد ۴۰۵

دكتر پريسا جعفري

طراحی لبخند برای شما

دكتر پريسا جعفري جراح لثه و متخصص ایمپلنت در ساری مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید باشماره تلفن های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۱۱۳۳۳۶۳۶۴۶
مازندران

مازندران، ساری

دکتر مهتاب وحدت

متخصص پروتز، ایمپلنت و زیبایی

دکتر مهتاب وحدت اولین متخصص پروتز و ایمپلنت در غرب مازندران و با تجربه ٢٠ساله در دندانپزشکی و زیبایی می باشد. ایشان متخصص پروتز دندان و ایمپلنت همچنین استادیار دانشگاه و رتبه برتر آزمون بورد تخصصی هستند. خانم دکتر مهتاب وحدت به عنوان سخنران كنگره های بين المللی و از مولفین کتاب ملی و رفرنس آزمون رزیدنتی می باشند.

جهت رزرو نوبت از کلینیک دکتر مهتاب وحدت در آمل، لطفاً با شماره های ذکر شده در بالا، تماس بگیرید.

۰۱۱۴۴۱۵۳۷۱۸

آمل، خیابان ۱۷ شهریور، ساختمان پزشکان شمال، طبقه ۳، واحد ۱۰

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص ایمپلنت ساری مطب ۳۶۵

اگر شما دندانپزشک متخصص ایمپلنت هستید و خدمات کاشت دندان با ایمپلنت در ساری ارائه می کنید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

هزینه ایمپلنت دندان در ساری چقدر است؟

هزینه ایمپلنت دندان در ساری همانند شهرهای دیگر متغیر است و بستگی به چندین عامل دارد. این عوامل شامل کشور سازنده، نوع و متریال ایمپلنت، زمان ایمپلنت و میزان مهارت و تجربه متخصص ایمپلنت می‌باشند. هر یک از این عوامل می‌توانند تاثیر مستقیمی بر قیمت ایمپلنت داشته باشند. برای مثال، ایمپلنت‌های ساخته شده در کشورهای مختلف ممکن است قیمت‌های متفاوتی داشته باشند و همچنین متخصصین با تجربه ممکن است قیمت‌های بالاتری از متخصصین مبتدی داشته باشند.

برای دانستن هزینه دقیق ایمپلنت دندان در ساری، بهتر است با یک متخصص ایمپلنت مشورت کنید. دندانپزشک ایمپلنت بعد از معاینه دقیق، می تواند قیمت نهایی ایمپلنت را تعیین کند.

شرایط کاشت ایمپلنت به صورت اقساطی در شهر ساری چگونه است؟

 شرایط کاشت ایمپلنت به صورت اقساطی بستگی به هر مطب و متخصص دارد. برخی از مطب ها در شهر ساری امکان پرداخت اقساط را برای بیماران فراهم می کنند و این امر می تواند به افزایش دسترسی به خدمات دندانپزشکی برای افراد با درآمد محدود کمک کند. برای کسب اطلاعات دقیقتر، بهتر است با مطب دندانپزشکی مورد نظر تماس بگیرید و از شرایط و قیمت های مختلف آنها آگاه شوید.

آیا به دنبال کاشت ایمپلنت ارزان در ساری هستید؟

در صورتی که به دنبال ایمپلنت ارزان در ساری هستید، به جای تلاش برای یافتن ایمپلنت‌ بسیار ارزان در ساری، بهتر است بر کیفیت و تجربه متخصص مورد نظر تمرکز کنید. برخی از مراکز با تبلیغات جذاب ممکن است ایمپلنت‌های نامرغوب با قیمت ارزان ارائه دهند. این ایمپلنت ها معمولا طول عمر زیادی نداشته و ممکن است در آینده برای فرد مشکلات مختلفی را به همراه داشته باشند. به همین دلیل برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت ایمپلنت در ساری کیفیت آن بر هزینه ها اولویت دارد.

معرفی بهترین متخصص ایمپلنت دندان در ساری
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران