متخصص ایمپلنت شیراز

متخصص ایمپلنت جایگذاری دندان دائمی بجای دندان از دست رفته را انجام می دهد. ایمپلنت‌های دندانی به عنوان درمانی استاندارد برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته در نظر گرفته می‌شوند. یک ایمپلنت، قطعه‌ی ثابتی است که طی جراحی درون استخوان فک قرار داده می‌شود و پس از گذشت چند ماه در این استخوان آمیخته می‌شود. در واقع از فواید کاشت دندان به عنوان جایگزینی برای ریشه‌ی دندان‌های از دست رفته به کار می‌روند و به عنوان نگهدارنده‌ی دندان جایگزین و یا بریج دندانی عمل می‌کنند.

  1. دایرکتوری مطب۳۶۵
  2. متخصص ایمپلنت
  3. متخصص ایمپلنت شیراز
دکتر معین هنرور متخصص ایمپلنت دیجیتال در شیراز
دکتر معین هنرور متخصص ایمپلنت دیجیتال در شیراز

دکتر معین هنرور

متخصص ایمپلنت دندان شیراز

دکتر معین هنرور به عنوان متخصص ایمپلنت دیجیتال و  دندانپزشک زیبایی در شیراز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره تماس های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱۳۶۳۴۰۵۷۰
فارس
شیراز

شیراز معالی اباد ،ابتدای دوستان،ساختمان الوند طبقه اول

دکتر امید توکل متخصص ایمپلنت شیراز
دکتر امید توکل متخصص ایمپلنت شیراز

دکتر امید توکل

بورد تخصصی پروتز های دندانی، زیبایی و ایمپلنت

دکتر امید توکل رتبه ۳۵ کنکور سراسری در رشته دندانپزشک عمومی دانشگاه شیراز را کسب کرد. ایشان متخصص پروتز و فلوشی ایمپلنت های دندانی و عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز می باشند. و مدتی است که فعاالیت خود را در حوزه ایمپلنت دیجیتال با استفاده از جدیدترین تکنیک های روز دنیا آغاز کرده است.

۰۷۱۳۶۲۹۰۴۱۴
فارس
شیراز

شیراز، قصر دست ، روبروی مخابرات ولیعصر ، ساختمان پلاتین

دکتر معین هنرور متخصص ایمپلنت در شیراز
دکتر معین هنرور متخصص ایمپلنت در شیراز
دکتر معین هنرور متخصص ایمپلنت با تاییدیه وزارت بهداشت، با کادری متعهد و مجرب و متخصص در درمان بیماریهای دهان و دندان و خدمات دندانپزشکی مشغول به فعالیت می‌باشد. دکتر معین هنرور متخصص درمان ریشه دندان هستند. مطب دکتر معین هنرور در شهر شیراز است. جهت رزرو نوبت با شماره های درج شده در بالا تماس جاصل نمایید.
۰۷۱۳۶۳۴۰۵۷۱

شیراز معالی اباد ،ابتدای دوستان،ساختمان الوند طبقه اول

سیدمصطفی علوی دندانپزشکی زیببایی در شیراز
سیدمصطفی علوی دندانپزشکی زیببایی در شیراز

دکتر سیدمصطفی علوی

ارائه ذهنده انواع خدمات دندانپزشکی

دکترسیدمصطفی علوی متخصص ایمپلنت با تاییدیه وزارت بهداشت، با کادری متعهد و مجرب و متخصص در درمان بیماریهای دهان و دندان و خدمات دندانپزشکی مشغول به فعالیت می‌باشد. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درچ شده در بالا تماس بگیرید.

 

۰۷۱۳۶۳۱۰۰۰۳
۰۹۰۱۳۸۷۱۰۱۵

شیراز، قصرالدشت-خیابان همت شمالی( وکلا)-نبش کوچه ۵ وکلا

دکتر مهدی مرادی
دکتر مهدی مرادی

دکتر مهدی مرادی سروستانی

لبخند دلنشین جدید،چهره جدید

کلینیک دکتر مهدی مرادی سروستانی با پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات دندانپزشکی تجهیز شده است و شما می توانید از آخرین متد زیبایی روز دنیا در ایجاد طرح لبخند، زیبایی دندان و ایمپلنت یک روزه در شیراز بهره مند گردید. دکتر مهدی مرادی سروستانی با مشاوره های حرفه ای و رایگان به شما کمک می کنند تا برای سلامت و زیبایی دندان های خود بهترین تصمیم را بگیرید.

۰۷۱۳۶۳۲۹۱۳۳
۰۹۱۷۵۶۶۷۷۷۸
فارس

شیراز ،قدوسی غربی ،بعداز کوچه ۲۳،ساختمان آنا ،طبقه اول ، واحد۱

دکتر مهدی خادمة الرسول
دکتر مهدی خادمة الرسول

دکتر مهدی خادمة الرسول

لبخند تو،به تو چهره ای مثبت می دهد

تيم درمانی ما متشكل از متخصصانی است كه خدمات مشاوره، تشخيص و درمان مشكلات دندان پزشكی را به ويژه در زمينه بيماری های لثه و ايمپلنت های دندانی ارائه می كنند. دندان پزشكان اين مركز درمانی، به عنوان متخصصين بيماری های لثه (پريودنتيست)، در زمينه پيشگيری، تشخيص و درمان بيماری های لثه، درمان های زيبايی لثه و لبخند و نيز بازسازی فك و ايمپلنت های دندانی فعاليت می كنند. همچنين با گسترده تر كردن دانش خود در زمينه هايی همچون تكنيك های زيبايی، تكنولوژی ليزر و جراحي های ميكروسكوپی در بهترين مراكز آموزشی اروپا ؛ تلاش كرده اند تا با به كار گيری به روزترين تجهيزات و تكنولوژی های دنيا در زمينه طراحی لبخند و زيبايی، درمان دندانپزشكی با ليزر و جراحی هاي ميكروسكوپی نيز بهترين خدمات را هم تراز با كشورهای پيشرفته و كم نظير در منطقه ارائه كنند. ما مفتخريم كه با تلفيق دانش، تجربه و تكنولوژی برای ارائه خدمات به تمامی مراجعين عزيز تلاش كنيم و در جهت ارتقا سطح سلامت كشور گام برداريم.

۰۷۱۳۶۲۸۰۶۵۰
۰۹۱۷۴۸۳۳۳۴۸
فارس

شیراز، قصردشت، چهارراه زرگری، نبش کوچه ۵۴، ساختمان گلبرگ، طبقه ۳، واحد ۳۲

دکتر فاطمه هاشمیان
دکتر فاطمه هاشمیان

دکتر فاطمه هاشمیان

بهترین درمان را در کوتاه ترین زمان ممکن

ایمپلنت های دندانی بهترین جایگزین دندان از دست رفته می باشند، پایه های ایمپلنت همانند ریشه دندان طبیعی در فک قرار می گیرند و از تحلیل استخوان که معمولاً متعاقب کشیدن دندان روی می دهد جلوگیری می کنند. ایمپلنت ها راحتی در جویدن و زیبایی بالایی را فراهم می کنند .این مرکز با تجربه ای بیش از یک دهه به صورت تخصصی در زمینه دندانپزشکی به خصوص ایمپلنت دندان و دندانپزشکی زیبایی، با کیفیت مطلوب و براساس آخرین روش های روز دنیا در حال خدمت رسانی به مراجعین محترم است. تجربیات بسیار موفق ما در طی این سالها این اطمینان را به مراجعین میدهد که بهترین درمان را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت خواهند کرد.

۰۷۱۳۶۳۴۲۲۲۲
فارس

شیراز، بلوار معالی آباد، نبش خیابان دوستان، ساختمان الوند، طبقه چهارم، واحد ۴۰۴

دکتر سجادی متخصص ایمپلنت شیراز
دکتر سجادی متخصص ایمپلنت شیراز

دکتر سجادی

خدمات پیشرفته،کار تضمین شده،رضایت بیماران

مرکزایمپلنت دکتر سجادی با هدف بالا بردن سطح خدمات ایمپلنت دندان به مراجعینی که نیاز به درمان های پیچیده و حرفه ای دارند تجهیز و تأسیس گردید. استفاده از تجهیزات درمانی به روز دندانپزشکی همراه با بکارگیری برندهای معروف ایمپلنت دندان و همچنین با بهره‌گیری از لابراتور دندانپزشکی مدرن و دیجیتالی ، رضایت مراجعین را از درمان افزایش داده است. دقت در کیفیت استرلیزاسیون و استفاده از وسایل پک و یکبار مصرف برای بیماران از دیگر ویژگی های این مرکز می باشد.بهترین برندهای ایمپلنت، لابراتور دندانسازی پیشرفته ، بخشی از آن خدماتی است که سبب می شود خدمات را با کیفیت بالاتری دریافت نمایید.

۰۷۱۳۶۳۴۲۲۲۲
فارس

شیراز، بلوار معالی آباد، نبش خیابان دوستان، ساختمان الوند- طبقه چهارم، واحد ۴۰۴

دکتر محمد دین پرور متخصص ایمپلنت و جراح دهان و دندان
دکتر محمد دین پرور متخصص ایمپلنت و جراح دهان و دندان

دکتر محمد دین پرور

یک لبخند زیبا با داشتن دندان های سالم و مرتب

کلینیک دکتر محمد امین دین پرور کلینیک ما ، یک کلینیک دندانپزشکی مدرن ، با بهره مندی از روشهای تشخیص پیشرفته و درمان اختلالات دندان پزشکی است. ما تمام سعی و تلاش خود را در جهت ارائه بهترین خدمات بکار خواهیم گرفت تا بتوانیم رضایت و اعتماد شما را جلب کنیم .آشنایی با دندانپزشکی عنوان مقاله ای است که امیدواریم هر هفته شاهد به روز رسانی آن باشیم.

ما تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا شما را هر چه بیشتر با علم دندانپزشکی، بهداشت دهان و دندان، مراقبت ها از ساده تا سطوح حتی حرفه ای آشنا سازیم. بی گمان بالا بردن سطح دانش و آگاهی، نقش موثری در سلامت جامعه خواهد داشت.

۰۷۱۳۶۳۰۱۹۸۶
۰۹۱۷۵۳۸۵۱۵۳
فارس

شیراز، قدوسی غربی، نبش کوچه ۲۳، ساختمان ال سی من، طبقه سوم، واحد ۵

هزینه ایمپلنت در شیراز چقدر است؟

شیراز، شهر بهار نارنج  پنجمین شهر پرجمعیت ایران است که متخصص های ایمپلنت با تجربه ای در آن ساکن هستند. هزینه خدمات دندانپزشکی از جمله ایمپلنت در شیراز و سایر شهرها تعریف ثابت و مشخصی ندارد. هر متخصص ایمپلنتی در شیراز ممکن است اجرت متفاوتی دریافت کند. برای دریافت قیمت دقیق ایمپلنت در شیراز می توانید با هریک از متخصص هایی که معرفی کرده ایم تماس گرفته و هزینه هر واحد ایمپلنت را ازآن ها سؤال کنید. قیمت نهایی در جلسه مشاوره و پس از معاینه دندان هایتان مشخص می شود.

ایمپلنت با لیزر در شیراز

کاشت دندان با لیزر در شیراز جایگزین طبیعی تری نسبت به دندان‌های مصنوعی ایجاد می‌کند زیرا ایمپلنت‌های دندانی هستند که مستقیماً به استخوان فک وصل می شوند. برای بهره مندی از ایمپلنت های دندانی، شما باید از سلامت خوبی برخوردار باشید (جدا از دندان های از دست رفته) و دارای یک فک کاملاً توسعه یافته و سالم باشید  لثه های سالم و یک فک سالم برای حمایت از ایمپلنت ها لازم هستند.

کاشت دندان با لیزر در شیراز

ایمپلنت بدون جراحی در شیراز

ایمپلنت بدون جراحی در شیراز از جدیدترین تکنولوژی کاشت دندان است که امروزه بسیار پر طرفدار است. وقتی دندانی پوسیده می شود معمولا ریشه ی آن هم از بین می رود. در چنین شرایطی که ریشه از بین می‌رود هیچ چیزی برای ثابت نگه داشتن دندان جدید وجود ندارد. بنابراین نیاز به پایه ای نگه دارنده در کاشت دندان وجود دارد. ایمپلنت این کار را در کاشت دندان انجام می دهد. ایمپلنت ها معمولا از جنس تیتانیوم و به شکل یک پیچ هستند که بر روی استخوان فک ثابت می شوند و مانند ریشه عمل می کنند.

ایمپلنت بدون جراحی با لیزر انجام می‌شود نسبت به روش های قبلی درد و خونریزی بسیا کمتری دارد ولی چون از دستگاه و اسکنرهای دیجیتالی استفاده می شود هزینه بیشتری نسبت به کاشت دندان به روش سنتی دارد.

ایمپلنت بدون جراحی در شیراز

آیا به دنبال ایمپلنت ارزان در شیراز هستید؟

با بالا رفتن تعرفه های دندانپزشکی از جمله ایمپلنت تبلیغات زیادی در زمینه ایمپلنت ازان در شیراز دیده می شود که قابل اطمینان نیستند. خیلی از این متخصص های ایمپلنت تازه کار بوده و از ایمپلنت کشورهایی مانند چین، پاکستان و هند استفاده می کنند که کیفیت مطلوبی ندارد. کاشت ایمپلنت در این کلینیک ها اغلب با شکست مواجه می شود بنابراین فریب این تبلیغات را نخورید.  هنگام انتخاب متخصص ایمپلنت علاوه بر متعارف بودن تعرفه وی به میزان مهارت و برند ایمپلنتی هم که استفاده می کند دقت کنید.

متخصص هایی که ایمپلنت اقساطی در شیراز ارائه می کنند کدامند؟

در این صفحه چند تا از بهترین متخصص های ایمپلنت در شیراز به شما معرفی شده اند. برای اطمینان یافتن از این که کدام یک دارای شرایط پرداخت ایمپلنت اقساطی هستند می توانید با شماره تلفن درج شده تماس بگیرید و سؤال بپرسید. امروزه با افزایش چشم گیر هزینه های دندانپزشکی اکثر متخصص های ایمپلنت قبول می کنند که کاشت ایمپلنت دندان شما را به صورت اقساطی انجام دهند.

سؤالات متداول متخصص ایمپلنت در شیراز

چگونه می توان متخصص ایمپلنت خوب در شیراز پیدا کرد؟

در اینترنت جستجو کنید. سوابق و میزان تحصیلات متخصص های معرفی شده را با دقت در نظر بگیرید. علاوه بر آن نمونه کارها و میزان رضایت مشتریان وی را نیز بررسی کنید. هم چنین اگر یکی از آشنایان تان تجربه کاشت ایمپلنت در شیراز داشته و راضی بوده است از وی در مورد دندانپزشک اش سؤال کنید. در جلسه اول هر گون سؤالی دارید بپرسید تا کامل در جریان میزان تعهد کاری و مهارت وی قرار بگیرید.

متخصص های ایمپلنت شیراز بیشتر در چه نقاطی مستقر هستند؟

از آن جایی که شیراز کلان شهر هست شما در نقاط مختلفی از این شهر می توانید متخصص ایمپلنت خوب پیدا کنید.  در قصردشت، معالی آباد، چمران، امیر کبیر دندانپزشک های زیادی وجود دارند که متخصص هستند و کاشت ایمپلنت انجام می دهند.

یک ایمپلنت کار خوب در شیراز باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یک ایمپلنت کار خوب در شیراز مانند شهر های دیگر باید باید تخصص و مهارت کافی داشته باشد. از بیمارحمایت کرده و به وی توجه کند. بهداشت را رعایت کند و از تجهیزات روز استفاده کند.

 

 

ظراحی سایت پزشکی