متخصص ایمپلنت شیراز

  1. دایرکتوری پزشکان
  2. متخصص ایمپلنت
  3. متخصص ایمپلنت شیراز
دکتر مهدی مرادی
دکتر مهدی مرادی

دکتر مهدی مرادی سروستانی

لبخند دلنشین جدید،چهره جدید

کلینیک دکتر مهدی مرادی سروستانی با پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات دندانپزشکی تجهیز شده است و شما می توانید از آخرین متد زیبایی روز دنیا در ایجاد طرح لبخند، زیبایی دندان و ایمپلنت یک روزه در شیراز بهره مند گردید. دکتر مهدی مرادی سروستانی با مشاوره های حرفه ای و رایگان به شما کمک می کنند تا برای سلامت و زیبایی دندان های خود بهترین تصمیم را بگیرید.

۰۷۱۳۶۳۲۹۱۳۳
۰۹۱۷۵۶۶۷۷۷۸
فارس

شیراز ،قدوسی غربی ،بعداز کوچه ۲۳،ساختمان آنا ،طبقه اول ، واحد۱

دکتر خادمته الرسول متخصص ایمپلنت در شبراز
دکتر خادمته الرسول متخصص ایمپلنت در شبراز

دکتر مهدی خادمة الرسول

لبخند تو،به تو چهره ای مثبت می دهد

تيم درمانی ما متشكل از متخصصانی است كه خدمات مشاوره، تشخيص و درمان مشكلات دندان پزشكی را به ويژه در زمينه بيماری های لثه و ايمپلنت های دندانی ارائه می كنند. دندان پزشكان اين مركز درمانی، به عنوان متخصصين بيماری های لثه (پريودنتيست)، در زمينه پيشگيری، تشخيص و درمان بيماری های لثه، درمان های زيبايی لثه و لبخند و نيز بازسازی فك و ايمپلنت های دندانی فعاليت می كنند. همچنين با گسترده تر كردن دانش خود در زمينه هايی همچون تكنيك های زيبايی، تكنولوژی ليزر و جراحي های ميكروسكوپی در بهترين مراكز آموزشی اروپا ؛ تلاش كرده اند تا با به كار گيری به روزترين تجهيزات و تكنولوژی های دنيا در زمينه طراحی لبخند و زيبايی، درمان دندانپزشكی با ليزر و جراحی هاي ميكروسكوپی نيز بهترين خدمات را هم تراز با كشورهای پيشرفته و كم نظير در منطقه ارائه كنند. ما مفتخريم كه با تلفيق دانش، تجربه و تكنولوژی برای ارائه خدمات به تمامی مراجعين عزيز تلاش كنيم و در جهت ارتقا سطح سلامت كشور گام برداريم.

۰۷۱۳۸۴۳۳۸۵۵
۰۹۱۷۴۸۳۳۳۴۸
فارس

شیراز | قدوسی غربی، خیابان شهید سبحانی ، سمت چپ، ساختمان پزشکی و اداری امیریه ۳، طبقه دوم، واحد ۲۱۱

دکتر فاطمه هاشمیان
دکتر فاطمه هاشمیان

دکتر فاطمه هاشمیان

بهترین درمان را در کوتاه ترین زمان ممکن

ایمپلنت های دندانی بهترین جایگزین دندان از دست رفته می باشند، پایه های ایمپلنت همانند ریشه دندان طبیعی در فک قرار می گیرند و از تحلیل استخوان که معمولاً متعاقب کشیدن دندان روی می دهد جلوگیری می کنند. ایمپلنت ها راحتی در جویدن و زیبایی بالایی را فراهم می کنند .این مرکز با تجربه ای بیش از یک دهه به صورت تخصصی در زمینه دندانپزشکی به خصوص ایمپلنت دندان و دندانپزشکی زیبایی، با کیفیت مطلوب و براساس آخرین روش های روز دنیا در حال خدمت رسانی به مراجعین محترم است. تجربیات بسیار موفق ما در طی این سالها این اطمینان را به مراجعین میدهد که بهترین درمان را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت خواهند کرد.

۰۷۱۳۶۳۴۲۲۲۲
فارس

شیراز، بلوار معالی آباد، نبش خیابان دوستان، ساختمان الوند، طبقه چهارم، واحد ۴۰۴

دکتر سجادی متخصص ایمپلنت شیراز
دکتر سجادی متخصص ایمپلنت شیراز

دکتر سجادی

خدمات پیشرفته،کار تضمین شده،رضایت بیماران

مرکزایمپلنت دکتر سجادی با هدف بالا بردن سطح خدمات ایمپلنت دندان به مراجعینی که نیاز به درمان های پیچیده و حرفه ای دارند تجهیز و تأسیس گردید. استفاده از تجهیزات درمانی به روز دندانپزشکی همراه با بکارگیری برندهای معروف ایمپلنت دندان و همچنین با بهره‌گیری از لابراتور دندانپزشکی مدرن و دیجیتالی ، رضایت مراجعین را از درمان افزایش داده است. دقت در کیفیت استرلیزاسیون و استفاده از وسایل پک و یکبار مصرف برای بیماران از دیگر ویژگی های این مرکز می باشد.بهترین برندهای ایمپلنت، لابراتور دندانسازی پیشرفته ، بخشی از آن خدماتی است که سبب می شود خدمات را با کیفیت بالاتری دریافت نمایید.

۰۷۱۳۶۳۴۲۲۲۲
فارس

شیراز، بلوار معالی آباد، نبش خیابان دوستان، ساختمان الوند- طبقه چهارم، واحد ۴۰۴

دکتر محمد دین پرور متخصص ایمپلنت و جراح دهان و دندان
دکتر محمد دین پرور متخصص ایمپلنت و جراح دهان و دندان

دکتر محمد دین پرور

یک لبخند زیبا با داشتن دندان های سالم و مرتب

کلینیک دکتر محمد امین دین پرور کلینیک ما ، یک کلینیک دندانپزشکی مدرن ، با بهره مندی از روشهای تشخیص پیشرفته و درمان اختلالات دندان پزشکی است. ما تمام سعی و تلاش خود را در جهت ارائه بهترین خدمات بکار خواهیم گرفت تا بتوانیم رضایت و اعتماد شما را جلب کنیم .آشنایی با دندانپزشکی عنوان مقاله ای است که امیدواریم هر هفته شاهد به روز رسانی آن باشیم.

ما تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا شما را هر چه بیشتر با علم دندانپزشکی، بهداشت دهان و دندان، مراقبت ها از ساده تا سطوح حتی حرفه ای آشنا سازیم. بی گمان بالا بردن سطح دانش و آگاهی، نقش موثری در سلامت جامعه خواهد داشت.

۰۷۱۳۶۳۰۱۹۸۶
۰۹۱۷۵۳۸۵۱۵۳
فارس

شیراز، قدوسی غربی، نبش کوچه ۲۳، ساختمان ال سی من، طبقه سوم، واحد ۵

دکتر معین هنرور متخصص ایمپلنت دیجیتال در شیراز
دکتر معین هنرور متخصص ایمپلنت دیجیتال در شیراز

دکتر معین هنرور

متخصص ایمپلنت دندان شیراز

دکتر معین هنرور به عنوان متخصص ایمپلنت دیجیتال و  دندانپزشک زیبایی در شیراز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره تماس های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱۳۶۳۴۰۵۷۰
فارس
شیراز

شیراز معالی اباد ،ابتدای دوستان،ساختمان الوند طبقه اول

دکتر امید توکل متخصص ایمپلنت شیراز
دکتر امید توکل متخصص ایمپلنت شیراز

دکتر امید توکل

بورد تخصصی پروتز های دندانی، زیبایی و ایمپلنت

دکتر امید توکل رتبه ۳۵ کنکور سراسری در رشته دندانپزشک عمومی دانشگاه شیراز را کسب کرد. ایشان متخصص پروتز و فلوشی ایمپلنت های دندانی و عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز می باشند. و مدتی است که فعاالیت خود را در حوزه ایمپلنت دیجیتال با استفاده از جدیدترین تکنیک های روز دنیا آغاز کرده است.

۰۷۱۳۶۲۹۰۴۱۴
فارس
شیراز

شیراز، قصر دست ، روبروی مخابرات ولیعصر ، ساختمان پلاتین

دکتر معین هنرور متخصص ایمپلنت در شیراز
دکتر معین هنرور متخصص ایمپلنت در شیراز
دکتر معین هنرور متخصص ایمپلنت با تاییدیه وزارت بهداشت، با کادری متعهد و مجرب و متخصص در درمان بیماریهای دهان و دندان و خدمات دندانپزشکی مشغول به فعالیت می‌باشد. دکتر معین هنرور متخصص درمان ریشه دندان هستند. مطب دکتر معین هنرور در شهر شیراز است. جهت رزرو نوبت با شماره های درج شده در بالا تماس جاصل نمایید.
۰۷۱۳۶۳۴۰۵۷۱

شیراز معالی اباد ،ابتدای دوستان،ساختمان الوند طبقه اول

سیدمصطفی علوی دندانپزشکی زیببایی در شیراز
سیدمصطفی علوی دندانپزشکی زیببایی در شیراز

دکتر سیدمصطفی علوی

ارائه ذهنده انواع خدمات دندانپزشکی

دکترسیدمصطفی علوی متخصص ایمپلنت با تاییدیه وزارت بهداشت، با کادری متعهد و مجرب و متخصص در درمان بیماریهای دهان و دندان و خدمات دندانپزشکی مشغول به فعالیت می‌باشد. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درچ شده در بالا تماس بگیرید.

 

۰۷۱۳۶۳۱۰۰۰۳
۰۹۰۱۳۸۷۱۰۱۵

شیراز، قصرالدشت-خیابان همت شمالی( وکلا)-نبش کوچه ۵ وکلا

دکتر مهدی خادم الرسول | مطب 365
دکتر مهدی خادم الرسول | مطب 365

تيم درمانی ما متشكل از متخصصانی است كه خدمات مشاوره، تشخيص و درمان مشكلات دندان پزشكی را به ويژه در زمينه بيماری های لثه و ايمپلنت های دندانی ارائه می كنند. دندان پزشكان اين مركز درمانی، به عنوان متخصصين بيماری های لثه (پريودنتيست)، در زمينه پيشگيری، تشخيص و درمان بيماری های لثه، درمان های زيبايی لثه و لبخند و نيز بازسازی فك و ايمپلنت های دندانی فعاليت می كنند. همچنين با گسترده تر كردن دانش خود در زمينه هايی همچون تكنيك های زيبايی، تكنولوژی ليزر و جراحي های ميكروسكوپی در بهترين مراكز آموزشی اروپا ؛ تلاش كرده اند تا با به كار گيری به روزترين تجهيزات و تكنولوژی های دنيا در زمينه طراحی لبخند و زيبايی، درمان دندانپزشكی با ليزر و جراحی هاي ميكروسكوپی نيز بهترين خدمات را هم تراز با كشورهای پيشرفته و كم نظير در منطقه ارائه كنند.

ما مفتخريم كه با تلفيق دانش، تجربه و تكنولوژی برای ارائه خدمات به تمامی مراجعين عزيز تلاش كنيم و در جهت ارتقا سطح سلامت كشور گام برداريم.

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت با شماره های بالا تماس حاصل فرمایید .

۰۷۱۳۸۴۳۳۸۴۹
۰۹۱۷۴۸۳۳۳۴۸

شیراز، بلوار قدوسی، خیابان سبحانی، مجتمع پزشکی امیریه سوم، پلاک ۲۱۱

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص ایمپلنت شیراز مطب ۳۶۵

اگر شما دندانپزشک متخصص ایمپلنت هستید وخدمات کاشت دندان با ایمپلنت در شیراز ارائه می کنید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

بر اساس چه معیارهایی بهترین متخصص ایمپلنت در شیراز را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین فوق تخصص ایمپلنت در شیراز ممکن است بر اساس چندین معیار حیاتی انجام شود. اولین و مهم‌ترین معیار، کیفیت و تجربه متخصص است. چراکه ایمپلنت یک فرآیند پیچیده و حساس است، انتخاب یک متخصص با تجربه و دانش کافی بسیار اساسی است. همچنین، از نظرات و تجربیات افرادی که از خدمات متخصص استفاده کرده‌اند، بهره گرفته تا از کیفیت و اعتماد به او اطمینان حاصل شود. به علاوه، هزینه‌های درمانی نیز یکی از معیارهای اصلی برای انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت محسوب می‌شود. متخصصان با تجربه به دلیل استفاده از برندهای با کیفیت ایمپلنت و داشتن تجربه زیاد در این زمینه، ممکن است هزینه‌های بالاتری داشته باشند. از این رو، لازم است با دقت هزینه‌ها را مقایسه کرده و به توازن بین هزینه و کیفیت خدمات دقت نمود.

هزینه ایمپلنت دندان در شیراز چقدر است؟

قیمت ایمپلنت در شیراز معمولاً بستگی به جنس ایمپلنت، تعداد دندان‌هایی که نیاز به ایمپلنت دارند، و همچنین هزینه لابراتور و تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای انجام این روش دارد. این قیمت‌ها می‌تواند متغیر باشد و برای هر حالت به صورت جداگانه محاسبه می‌شود. برای اطلاعات دقیق‌تر، بهتر است با یکی از بهترین متخصصان ایمپلنت دندان در شیراز که در این صفحه معرفی شده اند مشورت کنید.

ایمپلنت اقساطی در شیراز

ایمپلنت دندان یکی از روش‌های معتبر و موثر برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته است. اما هزینه‌ی این روش بسیار بالاست و برخی از افراد نمی‌توانند این هزینه را به صورت یکجا پرداخت کنند. به همین دلیل، بسیاری از متخصصان ایمپلنت در شیراز خدمات ایمپلنت دندان را به صورت اقساطی ارائه می‌دهند، تا افرادی که نمی‌توانند هزینه را یکجا پرداخت کنند، بتوانند از این خدمات استفاده کنند. این روش به افراد کمک می‌کند تا به بهبود وضعیت دهان و دندان‌های خود بپردازند، بدون اینکه به دلیل مشکلات مالی ناشی از این هزینه، این فرصت را از دست بدهند. برای اطلاع از شرایط ایمپلنت اقساطی در شیراز توصیه می شود با با مطب متخصص مورد نظر خود تماس گرفته و از جزئیات آن آگاه شوید.

آیا به دنبال خدمات ایمپلنت ارزان در شیراز هستید؟

 بسیاری از کلینیک‌های ایمپلنت در شیراز، این خدمات را با قیمت‌های ارزان ارائه می دهند. این مراکز برای خدمات خود معمولا از ایمپلنت های درجه ۲ استفاده می کنند که کیفیت قابل قبولی دارد. برای انتخاب یک کلینیک مناسب برای ایمپلنت دندان، علاوه بر قیمت ارزان و مناسب باید به مواردی از قبیل تجربه و مهارت دندانپزشک، کیفیت مواد استفاده شده و نظرات مراجعین پیشین توجه کرد. انتخاب یک کلینیک با متخصصان با تجربه و کیفیت مواد مناسب می‌تواند به شما کمک کند تا تصمیم درستی برای انجام ایمپلنت دندان بگیرید و از خدمات با کیفیت بهره‌مند شوید.

معرفی بهترین متخصص ایمپلنت دندان در شیراز
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران