متخصص ایمپلنت تبریز

  1. دایرکتوری پزشکان
  2. متخصص ایمپلنت
  3. متخصص ایمپلنت تبریز
دکترالدوز حسینی دندان پزشک زیبایی در تبریز
دکترالدوز حسینی دندان پزشک زیبایی در تبریز

دکتر الدوز حسینی

دندان پزشک زیبایی

دکتر الدوز حسینی دندانپزشک زیبایی و ترمیم درتبریز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره دندانپزشکی می توانید با شماره تلفن های درج شده در بالا  تماس حاصل فرمایید.

۰۴۱۳۳۳۳۱۶۸۹
۰۹۹۰۵۷۲۴۰۲۱
آذربایجان شرقی
تبریز

تبریز، خیابان ۱۷ شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه ۱۵، واحد E و ﺗﺒﺮﻳﺰ، ﺑﻠﻮار وﻟﻴﻌﺼﺮ، ﻣﺎﺑﻴﻦ ﻓﺮوﻏﯽ و ﭼﻬﺎر راه ﺷﺮﻳﻌﺘﯽ، ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن ۱۰۱

دکتر سهند ریخته گران متخصص دندان پزشکی و زیبایی تبریز
دکتر سهند ریخته گران متخصص دندان پزشکی و زیبایی تبریز

دکتر سهند ریخته گران

متخصص ترمیم و زیبایی

دکتر سهند ریخته گران دندانپزشک زیبایی و ترمیم درتبریز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره دندانپزشکی می توانید با شماره تلفن های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۴۱۳۳۷۶۷۸۵
آذربایجان شرقی
تبریز

تبریز، خیابان امام، نرسیده به چهارراه ابرسان، نبش کلانتر کوچه برج سهند، طبقه ۸ شمالی دکتر سهند ریخته گران

دکتر حسین اقا
دکتر حسین اقا

دکتر مهدی دانشپوی

مهم لبخند شماست

دکتر مهدی دانشپوی دندانپزشک زیبایی و ترمیم درتبریز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره دندانپزشکی می توانید با شماره تلفن های درج شده  در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۴۱۳۵۵۴۲۳۱۴
آذربایجان شرقی
تبریز

تبریز،خیابان ۱۷ شهریور، بعد از تقاطع طالقانی، روبروی بانک پاسارگاد

دکتر پرهام پناهی دندانپزشک زیبایی در تبریز
دکتر پرهام پناهی دندانپزشک زیبایی در تبریز

دکتر پرهام پناهی

دکتر پرهام پناهی دندانپزشک زیبایی و ایمپلنت

دکتر پرهام پناهی دندانپزشک زیبایی و ایمپلنت در تبریز می باشند. برای رزرو نوبت و مشاوره با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید. در مرکز دکتر پرهام پناهی، جراحی ایمپلنت ها به صورت لیزری بدون درد و خونریزی و با استفاده از امکانات دیجیتالی و پرینتر سه بعدی می باشد.
در مرکز زیبایی دکتر پرهام پناهی،خدمات زیبایی لمینت دندان به صورت کاملا دیجیتالی با بهره‌گیری از اسکنرها و پرینترهای سه بعدی انجام می گیرد. ارائه خدمات گوناگون جراحی همچون جراحی دندان عقل با استفاده از امکانات لیزری با کمترین درد و خونریزی و خطا همراه می باشد.
ما خدمات مهندسی بافت و نرم (لثه) و سخت (استخوان) همچون پیوندهای گوناگون را با استفاده از اخرین امکانات روز مانند لیزر و پیزوالکتریک و همچنین آخرین تکنولوژی های مرتبط با درمان ریشه جهت کاهش ناراحتی و درد به کمترین میزان ممکن و همچنین افزایش دقت خدمات پروتزی جهت جایگزینی دندان های از دست رفته با تجهیزات مطابق با تکنولوژی روز را ارائه می دهیم.

۰۹۳۷۲۸۸۷۳۰۰

تبریز، چهار راه آبرسان، ساختمان اسکان یک، طبقه ۷

دکتر امید نهضتی دندان پزشک زیبایی در تبریز
دکتر امید نهضتی دندان پزشک زیبایی در تبریز

دکتر امید نهضتی

دندان پزشک زیبایی و ترمیم

دکتر امید نهضتی دندانپزشک زیبایی و ترمیم درتبریز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره دندانپزشکی می توانید با شماره تلفن های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۴۱۰۶۰۳۳۸
آذربایجان شرقی
تبریز

تبريز، وليعصر

دکتر مصطفی صوفیانی قدیم متخصص دندانپزشکی کودک در تبریز
دکتر مصطفی صوفیانی قدیم متخصص دندانپزشکی کودک در تبریز

دکتر مصطفی صوفیانی قدیم

متخصص دندانپزشکی کودک تبریز

دکتر مصطفی صوفیانی قدیم متخصص دندانپزشکی کودکان در تبریز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۴۱۳۵۵۶۷۴۱۴
آذربایجان شرقی
تبریز

تبریز تبریز، محله هفده شهریور، هفده شهریور جدید، پارکینگ برج آذربایجان

دکتر حسین اقا
دکتر حسین اقا

کلینیک دندانپزشکی آدینه

کلینیک تخصصی دندانپزشکی و زیبایی

کلینیک دندانپزشکی آدینه تبریز یکی از برترین کلینیک دندانپزشکی در شهر تبریز است. برای دریافت نوبت و مشاوره پوست و زیبایی می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۴۱۳۳۲۹۰۷۵۴
آذربایجان شرقی
تبریز

تبریز،ولیعصر، چهارراه شریعتی، اول خیابان شریعتی شمالی، نبش کوچه کهنمویی شرقی، طبقه فوقانی سوپرمارکت براد

دکتر حسین اقا
دکتر حسین اقا

دکتر بهرام امیرشاکری

متخصص فیزیوتراپیست

دکتر بهرام امیر شاکری متخصص فیزیوتراپی درتبریز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره تلفن های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۴۱۳۳۳۶۶۲۶۸
آذربایجان شرقی
تبریز

تبریز، آبرسان، پشت بانک سپه، اول چای کنار جنوبی، جنب زیر گذر آبرسان، پلاک ۴۰، فیزیوتراپی آبرسان

دکتر حسین اقا
دکتر حسین اقا

کلینیک فیزیوتراپی ولیعصر

کلینیک تخصصی در زمینه فیزیوتراپی

کلینیک فیزیوتراپی ولیعصر، فیزیوتراپی نوعی بازپروری است، با کمک فیزیوتراپی ولیعصر می توان درد اندام و مفصل را کاهش داد، حرکات مفاصل را نرم تر و روان تر کرد و کلا به بیمار این امکان را داد تا بهتر حرکت کند.برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره تلفن های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۴۱۳۳۳۱۲۰۲۲
آذربایجان شرقی
تبریز

تبریز، کوی ولیعصر، فلکه بارنج، خیابان بوعلی، پلاک ۴

دکتر حامد خدائی متخصص تغذیه و رژیم درمانی درتبریز
دکتر حامد خدائی متخصص تغذیه و رژیم درمانی درتبریز

دکترحامد خدائی

متخصص تغذیه و رژیم درمانی

 دکترحامد خدائی متخصص تغذیه و رژیم درمانی در تبریز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره با شماره تماس های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۴۱۳۳۳۷۳۱۱۹
آذربایجان شرقی
تبریز

تبریز، تبریز، چهارراه آبرسان، ساختمان ایوان، طبقه دوم

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص ایمپلنت تبریز مطب ۳۶۵

اگر شما دندانپزشک متخصص ایمپلنت هستید و خدمات کاشت دندان با ایمپلنت در تبریز ارائه می کنید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

اگر به دنبال یافتن بهترین متخصصان ایمپلنت در شهر تبریز هستید، شما در صفحه درستی هستید. در این صفحه، ما بهترین و با تجربه ترین متخصصان ایمپلنت در شهر تبریز را همراه با مشخصات کامل به شما معرفی کرده ایم. این متخصصان با داشتن تجربه و تخصص در زمینه ایمپلنت، به شما خدمات با کیفیت و قابل اعتمادی ارائه می دهند.

معرفی دکتر فوق تخصص ایمپلنت خوب در تبریز

دکتر فوق تخصص ایمپلنت در تبریز، یک دندانپزشک با تجربه و مهارت بالا است که در زمینه ایمپلنت دندان و جراحی دهان و فک ها فعالیت دارد. او دارای مدرک تخصصی و تجربه کاری زیادی در این حوزه است و توانایی انجام ایمپلنت های پیچیده و خطرناک را دارد. این متخصص همچنین با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و روش های جدید درمانی، به بیماران خود کمک می کند تا بهترین نتایج را در درمان خود ببینند.

ویژگی های متخصص خوب ایمپلنت در تبریز شامل داشتن تجربه کاری و آموزش حرفه ای در زمینه ایمپلنت، توانایی ارتباط برقراری موثر با بیماران و ارائه اطلاعات کامل و دقیق به آنها، توجه به جزییات و دقت در انجام جراحی، استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و روش های درمانی جدید، و تمرکز بر بهبود کیفیت زندگی بیماران پس از ایمپلنت می باشد. به عنوان یک متخصص خوب، او همچنین باید دارای صبر و صمیمیت با بیماران و همکاران خود باشد تا بتواند بهترین خدمات را به بیماران ارائه دهد.

قیمت ایمپلنت دندان در تبریز چقدر است؟

هزینه هر واحد ایمپلنت دندان در تبریز بستگی به عوامل متعدد از جمله مارک ایمپلنت، تعداد ایمپلنت مورد نیاز و کیفیت مواد مورد استفاده دارد . هزینه کاشت ایمپلنت شامل هزینه پایه ایمپلنت دندان، هزینه درمان‌های جانبی مرتبط با ایمپلنت و دستمزد متخصص ایمپلنت است. برای درک کامل از هزینه‌ها و اطلاعات دقیق‌تر، توصیه می‌شود با متخصصان ایمپلنت در تبریز که در این صفحه معرفی شده اند تماس بگیرید. آنها می‌توانند شما را بهتر راهنمایی کنند و اطلاعات کاملی را در خصوص هزینه‌ها ارائه دهند.

شرایط ایمپلنت اقساطی در تبریز چگونه است؟

در حال حاضر، با توجه به شرایط اقتصادی و افزایش هزینه‌های دندانپزشکی، بسیاری از افراد به دنبال گزینه‌های پرداخت اقساطی برای ایمپلنت دندان در تبریز هستند. شرایط ایمپلنت اقساطی ممکن است بر اساس سیاست هر کلینیک یا متخصص دندانپزشک متفاوت باشد.برخی از مراکز ممکن است مبلغی از هزینه را به عنوان پیش پرداخت دریافت کنند. میزان و تعداد اقساط بسته به توافقات بیمار با دندانپزشک یا کلینیک تعیین می شود. جهت کسب اطلاعات دقیقتر و اطلاع از شرایط ایمپلنت اقساطی در تبریز، توصیه می‌شود با مطب دندانپزشک مورد خود تماس تماس حاصل فرمایید.

خدمات ایمپلنت ارزان در تبریز

اگر به دنبال خدمات ایمپلنت ارزان در تبریز هستید، باید به این نکته توجه داشته باشید که برای این درمان نباید صرفه به دنبال هزینه ارزان آن بود. ایمپلنت دندان یک فرآیند پیچیده است و برای اجرای موفقیت‌آمیز آن باید از مواد با کیفیت و تجهیزات مدرن استفاده کرد. بنابراین، بهتر است به جای ایمپلنت با قیمت ارزان، به دنبال ایمپلنت با قیمت مناسب و کیفیت بالا بگردید تا از نتایج مطلوب و بدون مشکلات بعدی برخوردار شوید.

معرفی بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تبریز
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.