متخصص ایمپلنت ارومیه

  1. دایرکتوری پزشکان
  2. متخصص ایمپلنت
  3. متخصص ایمپلنت ارومیه
دکتر امیر بدلی حقی متخصص ایمپلنت درارومیه
دکتر امیر بدلی حقی متخصص ایمپلنت درارومیه

دکتر امیر بدلی حقی

زیبایی برای همه

دکتر امیر بدلی حقی متخصص جراح ایمپلنت و دندانپزشک زیبایی در ارومیه مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره برای کاشت ایمپلنت با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۴۴۳۲۲۴۸۵۴۶
آذربایجان غربی

ارومیه، خیابان خیام شمالی، کوچه روبروی خان بابا خان، ساختمان آذربایجان، طبقه ۴، واحد ۱+۱۲

دکتر سعید فروزش متخصص ایمپلنت در ارومیه
دکتر سعید فروزش متخصص ایمپلنت در ارومیه

دکتر سعید فروزش

اصلاح لبخند

دکتر سعید فروزش متخصص جراح ایمپلنت و دندانپزشک زیبایی در ارومیه مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره برای کاشت ایمپلنت با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۴۴۳۲۲۵۳۹۱۴
آذربایجان غربی

ارومیه، خیابان سرداران، کوچه خان بابا خان، کوچه رویان، ساختمان رویان۱۰۱، طبقه۲

دکتر احسان هوشیار متخصص جراح ایمپلنت در ارومیه
دکتر احسان هوشیار متخصص جراح ایمپلنت در ارومیه

دکتر احسان هوشیار

متخصص جراح ایمپلنت

دکتر احسان هوشیار متخصص جراح ایمپلنت و دندانپزشک زیبایی در ارومیه مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره برای کاشت ایمپلنت با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۴۴۳۲۲۳۹۴۰۲
آذربایجان غربی
ارومیه

ارومیه، خان باباخان، میلاد نور، طبقه ۳

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص ایمپلنت ارومیه مطب ۳۶۵

اگر شما دندانپزشک متخصص ایمپلنت هستید و خدمات کاشت دندان با ایمپلنت در ارومیه ارائه می کنید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

قدم اول برای انجام ایمپلنت دندان، یافتن یک متخصص حرفه‌ای و با تجربه در این زمینه می‌باشد. اگر به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت در ارومیه هستید، با دنبال کردن این بخش از وب‌سایت مطب ۳۶۴، همراه ما باشید. در این صفحه  لیستی از متخصصین برجسته ایمپلنت در ارومیه به همراه اطلاعات جامع آن ها (آدرس، شماره مطب و …) برای استفاده شما قرار داده شده است.

دکتر فوق تخصص ایمپلنت خوب در ارومیه

یک دکتر ایمپلنت خوب در ارومیه باید دارای تجربه و تخصص کافی در زمینه ایمپلنت دندان باشد. همچنین باید دارای مهارت های بالینی برتر و دانش کامل در مورد فرآیند ایمپلنت و جراحی دهان و دندان باشد. علاوه بر این، داشتن ارتباط خوب با بیماران، توانایی ارائه اطلاعات کامل و صادقانه به بیماران و ارائه توضیحات کامل جهت مراقبت های بعد از جراحی نیز از ویژگی های مهم یک دکتر فوق تخصص ایمپلنت در ارومیه است.

قیمت ایمپلنت دندان در ارومیه چقدر است؟

هزینه کاشت ایمپلنت دندان در ارومیه به عوامل مختلفی مانند تعداد ایمپلنت، نوع و مدل ایمپلنت، و همچنین درمان‌های جانبی وابسته است. این هزینه‌ها بر اساس عوامل مختلف متغیر است و نمی‌توان قیمت دقیقی برای این خدمات تعیین کرد. برای اطلاعات دقیق‌تر و به‌روزتر در مورد هزینه کاشت ایمپلنت دندان در ارومیه ، توصیه می‌شود که با متخصصان ایمپلنت معرفی شده دراین صفحه تماس بگیرید و اطلاعات دقیق تر در مورد تعرفه های کاشت ایمپلنت در ارومیه را از آن ها دریافت کنید.

شرایط طرح ایمپلنت اقساطی در ارومیه به چه صورت است؟

با توجه به افزایش هزینه‌های کاشت ایمپلنت و تلاش برخی از بیماران برای یافتن راه‌حلی مقرون به صرفه برای درمان، گزینه ایمپلنت اقساطی توسط بسیاری از متخصصین ایمپلنت در ارومیه ارائه می شود. این طرح این امکان را به بیماران می‌دهد که هزینه‌های کاشت دندان خود را به صورت ماهانه و در طی یک دوره زمانی معین پرداخت کنند.

با این روش، بیمارانی که به دنبال درمان ایمپلنت هستند، می‌توانند از این فرصت برای پرداخت هزینه‌های درمان به شکل اقساطی بهره‌مند شوند. این اقساط ماهانه به بیماران این امکان را می‌دهند که بدون نگرانی از پرداخت یکباره، درمان ایمپلنت دندان را دریافت کنند. برای دریافت اطلاعات دقیقتر درباره شرایط ایمپلنت اقساطی در ارومیه، توصیه می‌شود با دندانپزشکان یا کلینیک‌های مرتبط تماس بگیرید.

آیا به دنبال خدمات ایمپلنت ارزان در ارومیه هستید؟

اگر به دنبال خدمات ایمپلنت ارزان در ارومیه هستید، باید به این نکته توجه داشته باشید که برای این درمان نباید تنها به هزینه ارزان آن توجه کرد. ایمپلنت دندان یک فرآیند پیچیده و حساس است و برای اجرای موفقیت‌آمیز آن باید از مواد با کیفیت و تجهیزات مدرن استفاده کرد.

بهتر است به جای ایمپلنت با قیمت ارزان، به دنبال بهترین دندانپزشک ایمپلنت در ارومیه بود که علاوه بر ارائه خدمات با کیفیت، خدمات خود را با قیمت مناسب ارائه می کند.

معرفی بهترین متخصص ایمپلنت دندان در ارومیه
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.