متخصص ایمپلنت زنجان

  1. دایرکتوری پزشکان
  2. متخصص ایمپلنت
  3. متخصص ایمپلنت زنجان

دکتر میثم بیگدلو

متخصص جراحی دهان ، فک و زیبایی صورت

آقای دکتر میثم بیگدلو، متخصص جراحی دهان ، فک و زیبایی صورت در زنجان است. ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه بوده و بورد تخصصی رشته خود را دارند.

جهت رزرو نوبت در کلینیک دکتر میثم بیگدلو در زنجان، لطفاً با شماره های ذکر شده در بالا، تماس بگیرید.

۰۲۴۳۳۳۲۸۶۲۴

زنجان، چهارراه انقلاب، ساختمان پاستور، طبقه ۴

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص ایمپلنت زنجان مطب ۳۶۵

اگر شما دندانپزشک متخصص ایمپلنت هستید و خدمات کاشت دندان با ایمپلنت در زنجان ارائه می کنید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

قیمت ایمپلنت دندان در زنجان چقدر است؟

قیمت ایمپلنت دندان در زنجان می‌تواند بسته به چندین عامل متفاوت باشد. این عوامل شامل کشور سازنده، نوع و متریال ایمپلنت، زمان ایمپلنت و میزان مهارت و تجربه متخصص ایمپلنت می‌باشند. از این‌رو، برای دانستن قیمت دقیق ایمپلنت دندان در زنجان، لازم است با یک متخصص ایمپلنت مشورت کرد و عوامل مختلف را در نظر گرفت.

ایمپلنت اقساطی در زنجان

 بسیاری از افراد به دلیل وضعیت اقتصادی و گران بودن هزینه های ایمپلنت قادر به پرداخت یکجا هزینه‌های کاشت ایمپلنت نمی باشند. به همین دلیل، بسیاری از کلینیک‌ها و مطب‌های دندانپزشکی طرح‌های اقساطی را برای بیماران خود ارائه می‌دهند. این طرح‌های اقساطی به افراد این امکان را می‌دهند که هزینه‌های درمان خود را به صورت ماهانه و در طی یک دوره زمانی معین پرداخت کنند.

شرایط اقساطی برای کاشت ایمپلنت ممکن است در هر کلینیک یا مطب متفاوت باشد. برای دریافت اطلاعات دقیق و شرایط اقساطی در زنجان، توصیه می‌شود با کلینیک‌ ویا متخصص ایمپلنت خود تماس بگیرید.

 آیا به دنبال خدمات ایمپلنت ارزان و مناسب در زنجان هستید؟

برای کاشت ایمپلنت دندان ارزان بهترین راه این است که به دنبال یک مرکز معتبر و با تجهیزات پیشرفته با قیمت مناسب بگردید. ایمپلنت های ارزان ممکن است به نظر جذاب بیایند، اما معمولاً مراکز ارائه دهنده ایمپلنت ارزان در زنجان و سایر شهرها از تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا برخوردار نبوده و از مواد اولیه با کیفیت استفاده نمی کنند.

عدم استفاده از خدمات با کیفیت می‌تواند در دراز مدت به سلامتی دندان‌های کاشته شده ضربه بزند و هزینه‌های اضافی برای تصحیح مشکلات احتمالی ایجاد کند. بنابراین، بهترین راه حل این است که به مراکز معتبر و با تجهیزات پیشرفته مراجعه کنید و از خدمات متخصصین ماهر و مجرب استفاده کنید. این اقدام نه تنها نتیجه دائمی و باکیفیتی برای دندان‌های کاشته شده شما تضمین می‌کند، بلکه به معنای یک سرمایه‌گذاری بلندمدت در سلامتی دهان و دندان‌هایتان است.

معرفی بهترین متخصص ایمپلنت دندان در زنجان
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران