متخصص لاغری و رژیم درمانی اردبیل

  1. دایرکتوری پزشکان
  2. پزشک تغذیه، لاغری و رژیم درمانی
  3. متخصص لاغری و رژیم درمانی اردبیل
دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد
دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد

 دکتر فاطمه قنادی اصل متخصص تغذیه و رژیم درمانی در اردبیل مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره با شماره تماس های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۴۵۳۳۲۶۲۶۳۱
اردبیل

اردبیل، پشت بیمارستان امام خمینی، مجتمع بزرگ پزشکان اردبیل، طبقه اول، واحد ۱۹

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص تغذیه و لاغری اردبیل مطب ۳۶۵

اگر شما متخصص تغذیه و لاغری هستید و در این زمینه در شهر اردبیل خدمات ارائه می دهید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

چگونه از متخصص تغذیه و لاغری در اردبیل نوبت بگیریم؟

برای گرفتن نوبت با یک متخصص تغذیه و لاغری در اردبیل، می‌توانید از طریق مراجعه فهرست پرشکان معرفی شده در این صفحه، اطلاعات کامل و تماس متخصصین مورد نظر را مشاهده کنید . همچنین، بسیاری از سایت‌های نوبت‌دهی آنلاین این امکان را به شما می‌دهند که به صورت آنلاین و با استفاده از اینترنت، وقت ملاقات خود با متخصصین موردنظر را رزرو کنید.

انتخاب بهترین متخصص تغذیه و لاغری در اردبیل

برای یافتن بهترین متخصص تغذیه، لاغری و رژیم درمانی در اردبیل ، ابتدا به تخصص و تجربه پزشک توجه کنید و سپس به تطابق روش و شیوه‌ی کاری او با نیازهای خود توجه کنید. در این صفحه از دایرکتوری مطب ۳۶۵، یک فهرست از متخصصان برجسته در زمینه تغذیه، رژیم درمانی و لاغری در اردبیل با اطلاعات تماس آنها برای شما فراهم شده است. امیدواریم که این اطلاعات به شما در یافتن بهترین متخصص تغذیه و لاغری در اردبیل کمک کند.

در پایان، اگر تجربه‌ی مشاوره با پزشکان معرفی شده در این صفحه را دارید، خواهشمندیم تجربه خود را در بخش نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

متخصص تغذیه و لاغری اردبیل
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران