پزشک لاغری و رژیم درمانی تهران

دکتر احمد ساعدی متخصص تغذیه و رژیم درمانی در تهران
دکتر احمد ساعدی متخصص تغذیه و رژیم درمانی در تهران

دکتر احمد ساعدی

متخصص تغذیه و رژیم درمانی

دکتر احمد ساعدی متخصص تغذیه ورژیم درمانی در تهران مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره با شماره تماس های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۸۸۳۳۵۰۰۶
تهران

تهران، امیر آباد شمالی، روبروی بیمارستان شریعتی، کوچه یکم پلاک ۱۳۴، ساختمان پزشکان سبز

دکتر معصومه مرادی متخصص تغذیه و رژیم درمانی در تهران
دکتر معصومه مرادی متخصص تغذیه و رژیم درمانی در تهران

دکتر معصومه مرادی متخصص تغذیه ورژیم درمانی در تهران مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره با شماره تماس های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۸۸۲۳۱۱۳۶
۰۹۱۹۴۸۲۰۴۲۵
تهران
تهران

تهران، گیشا، بین خیابان ۱۲ و ۱۴ ، ساختمان خاتم ، طبقه دوم ، واحد ۲

دکتر حمیدرضا فرشچی متخصص تغذیه و رژیم غذایی در تهران
دکتر حمیدرضا فرشچی متخصص تغذیه و رژیم غذایی در تهران

دکتر حمیدرضا فرشچی|کلینیک نوین

شما می توانید با اصلاح تغذیه و شیوه زندگی، کاهش وزن ماندگار را تجربه کنید

دکتر حمیدرضا فرشچی پس از دریافت دکترا در رشته پزشکی برای گذراندن دوره تخصصی در رشته تغذیه بالینی به کشور انگلستان عزیمت نمود. وی پس از دوره تخصصی تغذیه بالینی (Clinical Nutrition & Metabolism) و فلوشیپ چاقی و دیابت (Diabetology) از دانشگاه ناتینگهام انگلستان در سال ۱۳۸۴ به کشور بازگشت. وی علاوه بر تحصیل در رشته تغذیه بالینی و متابولیسم در طی دوره فلوشیپ در بخش دیابت و چاقی در یکی از بیمارستان‌های فوق‌تخصصی انگلستان (Queen’s Medical Centre) به تحصیل و طبابت زیر نظر اساتید مبرز این رشته مشغول بوده است.

۰۲۱۲۲۲۶۳۰۰۲
۰۹۰۱۲۱۱۶۶۷۹
تهران
تهران

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، نبش مینا، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه ۴، واحد ۵

دکتر محمد صادق کرمانی | متخصص تغذیه و رژیم درمانی در تهران
دکتر محمد صادق کرمانی | متخصص تغذیه و رژیم درمانی در تهران

دکتر محمد صادق کرمانی

معجزه‌ای برای چاق‌ها و لاغرها

دکتر محمد صادق کرمانی متخصص تغذیه و رژیم غذایی در تهران مشغول به فعالیت می باشند. ایشان بیش از دو دهه سابقه تغذیه مناسب برای رسیدن افراد، به وزن ایده‌آل فعالیت می کنند. در طول سالیان متمادی که دکتر کرمانی به مداوای چاقی و مشکلات ناشی از آن پرداخته است، حاصل مطالعات و تجربیات خود را در قالب کتاب هایی با رویکرد رژیم غذایی و پرداخت به مسئله چگونگی اجرای مو به موی برنامه غذایی جمع آوری نموده است. آنچه موضوع رژیم و تناسب اندام را برای رژیم گیرندگان دشوار می کند مواجهه با چالش های گوناگونی است که در این مسیر وجود دارد و ممکن است در هر فرد و با ویژگی های جسمانی متفاوت، به صورت های متفاوتی بروز کند. محاسبه میزان کالری غذاهای مصرفی روزانه و نکات ارزشمند دیگری که مورد استفاده عموم افرادی که درگیر رژیم لاغری و یا رژیم چاقی هستند قرار می گیرد در کتاب های معجزه ای برای چاق ها و معجزه ای برای لاغرها پرداخته شده است.

۰۲۱۷۷۲۲۹۶۴۴ - - ۰۲۱۸۸۶۸۴۳۴۶ - ۰۲۱۴۴۲۸۱۳۷۰
۰۹۳۷۲۶۸۱۵۷۶
تهران
تهران

تهران، خیابان ستارخان ، بعد از فلکه اول صادقیه، مجتمع نگین، طبقه سوم ، واحد ۱۴

دکتر محمد ابوالحسنی متخصص لاغری و رژیم غذایی در تهران
دکتر محمد ابوالحسنی متخصص لاغری و رژیم غذایی در تهران

دکتر محمد حسن ابوالحسنی

پزشک و متخصص تغذیه و رژیم درمانی

دکتر محمد حسن ابوالحسنی متخصص تغذیه و رژیم درمانی می باشند. تخصص‌های ایشان عبارتند از تغذیه در بارداری ، تغذیه در کودکان ، تغذیه در سالمندان ، تغذیه در مدارس ، لاغری موضعی با دستگاه‌های کرایولیپولیز، RF ، LpG و کویتیشن ، راه های مراقبت از پوست و مو و بهبود بینایی. همچنین ایشان با توجه به شرایط بیماران رژیم های درمانی مناسبی را ارائه میدهند تا به وزن ایده آل خود برسند.

۰۲۱۲۲۷۷۹۰۰۶ / ۰۲۱۲۲۵۸۱۰۰۲ / ۰۲۱۲۲۵۶۹۰۰۶
۰۹۰۲۲۵۶۹۰۰۶
تهران
تهران

تهران، پاسداران، بوستان هفتم، پلاک ۱۵۶ ، ساختمان لورنزیر،طبقه دوم ،واحد ۲۰۳

دکتر فریبا کوهدانی متخصص رژیم درمانی در تهران
دکتر فریبا کوهدانی متخصص رژیم درمانی در تهران

دکتر فریبا کوهدانی

متخصص تغذیه و رژیم درمانی

دکتر فریبا کوهدانی متخصص تغذیه ورژیم درمانی در تهران مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره با شماره تماس های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۲۲۸۷۹۴۰۹
تهران

تهران، خیابان شریعتی، رو به روی پارک شریعتی، کوچه آریایی، پلاک ۴۵

لارن مارکتینگ طراح سایت پزشکی
طراحی وب سایت پزشکی

چگونه لاغر شویم؟

یکی از نقاط مشترک افراد با وزن اضافه امتحان کردن انواع رژیم غذایی می‌باشد. گاهی ممکن است یک رژیم باعث لاغری فرد شود و گاهی ممکن است اصلاً تاثیری نداشته باشد. در اینجا سوالی که برای افراد با وزن اضافی پیش می آید این است که چگونه لاغر شویم؟ متاسفانه تصورات غلط درباره ی رژیم و مصرف غذاها از دلایل اصلی شکست در کاهش وزن است. به عنوان مثال بسیاری از ما تصور می کنیم که اگر بعضی از مواد غذایی پرکالری مثل ربیها ، نشاسته و شیریجات را از برنامه خود حذف کنیم، می توانیم لاغر شویم. اما علم تغذیه نظر متفاوتی دارد و به این یقین رسیده با مصرف کمتر نه حذف مواد غذایی می توان به وزن ایدهآل رسید. همه ما می‌دانیم که دریافت کالری بیش از کالری مورد نیاز بدن باعث انباشته شدن آن در بدن می شود و چاقی و اضافه وزن به دنبال دارد؛ که این چاقی خودش باعث بروز مشکلات جدی در سلامت فرد می‌شود. مواد غذایی با فیبر، پروتئین و چربی های گیاهی هر چند کالری زیادی دارند، اما به دلیل احساس سیری بیشتر به کم کردن وزن کمک می‌کنند. موادغذایی حاوی فیبر و پروتئین به آرامی در بدن هضم می‌شوند. به همین دلیل، برای مدت طولانی احساس گرسنگی نخواهید داشت. کسانی که در اصفهان زندگی می‌کنند و از اضافه وزن رنج می‌برند و می‌خواهند اطلاعات لازم پزشکان لاغری را داشته باشند می توانند با مراجعه به پزشک لاغری و رژیم درمانی اصفهان به متخصصین لاغری و رژیم درمانی مراجعه کنند.

فهرست