متخصص تغذیه و لاغری تهران

 1. دایرکتوری پزشکان
 2. پزشک تغذیه، لاغری و رژیم درمانی
 3. متخصص تغذیه و لاغری تهران

دکتر محمد ابوالحسنی متخصص لاغری و رژیم غذایی در تهران
دکتر محمد ابوالحسنی متخصص لاغری و رژیم غذایی در تهران

دکتر محمد حسن ابوالحسنی

پزشک و متخصص تغذیه و رژیم درمانی

دکتر محمد حسن ابوالحسنی متخصص تغذیه و رژیم درمانی می باشند. تخصص‌های ایشان عبارتند از تغذیه در بارداری ، تغذیه در کودکان ، تغذیه در سالمندان ، تغذیه در مدارس ، لاغری موضعی با دستگاه‌های کرایولیپولیز، RF ، LpG و کویتیشن ، راه های مراقبت از پوست و مو و بهبود بینایی. همچنین ایشان با توجه به شرایط بیماران رژیم های درمانی مناسبی را ارائه میدهند تا به وزن ایده آل خود برسند. جهت رزرو نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل نمایید.

۰۲۱۲۲۷۷۹۰۰۶
۰۹۰۲۲۵۶۹۰۰۶
تهران
تهران

تهران، پاسداران، بین بوستان نهم و دهم، ساختمان مجتمع بوستان،طبقه دوم ،واحد ۱۴

دکتر محمد صادق کرمانی | متخصص تغذیه و رژیم درمانی در تهران
دکتر محمد صادق کرمانی | متخصص تغذیه و رژیم درمانی در تهران

دکتر محمد صادق کرمانی

معجزه‌ای برای چاق‌ها و لاغرها

دکتر محمد صادق کرمانی متخصص تغذیه و رژیم غذایی در تهران مشغول به فعالیت می باشند. ایشان بیش از دو دهه سابقه تغذیه مناسب برای رسیدن افراد، به وزن ایده‌آل فعالیت می کنند. در طول سالیان متمادی که دکتر کرمانی به مداوای چاقی و مشکلات ناشی از آن پرداخته است، حاصل مطالعات و تجربیات خود را در قالب کتاب هایی با رویکرد رژیم غذایی و پرداخت به مسئله چگونگی اجرای مو به موی برنامه غذایی جمع آوری نموده است.

آنچه موضوع رژیم و تناسب اندام را برای رژیم گیرندگان دشوار می کند مواجهه با چالش های گوناگونی است که در این مسیر وجود دارد و ممکن است در هر فرد و با ویژگی های جسمانی متفاوت، به صورت های متفاوتی بروز کند. محاسبه میزان کالری غذاهای مصرفی روزانه و نکات ارزشمند دیگری که مورد استفاده عموم افرادی که درگیر رژیم لاغری و یا رژیم چاقی هستند قرار می گیرد در کتاب های معجزه ای برای چاق ها و معجزه ای برای لاغرها پرداخته شده است. جهت رزرو نویت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل نمایید.

۰۲۱۷۷۲۲۹۶۴۴
۰۹۳۷۲۶۸۱۵۷۶
تهران
تهران

تهران، خیابان ستارخان ، بعد از فلکه اول صادقیه، مجتمع نگین، طبقه سوم ، واحد ۱۴

دکتر حمیدرضا فرشچی متخصص تغذیه و رژیم غذایی در تهران
دکتر حمیدرضا فرشچی متخصص تغذیه و رژیم غذایی در تهران

دکتر حمیدرضا فرشچی|کلینیک نوین

شما می توانید با اصلاح تغذیه و شیوه زندگی، کاهش وزن ماندگار را تجربه کنید

دکتر حمیدرضا فرشچی پس از دریافت دکترا در رشته پزشکی برای گذراندن دوره تخصصی در رشته تغذیه بالینی به کشور انگلستان عزیمت نمود. وی پس از دوره تخصصی تغذیه بالینی (Clinical Nutrition & Metabolism) و فلوشیپ چاقی و دیابت (Diabetology) از دانشگاه ناتینگهام انگلستان در سال ۱۳۸۴ به کشور بازگشت. وی علاوه بر تحصیل در رشته تغذیه بالینی و متابولیسم در طی دوره فلوشیپ در بخش دیابت و چاقی در یکی از بیمارستان‌های فوق‌تخصصی انگلستان (Queen’s Medical Centre) به تحصیل و طبابت زیر نظر اساتید مبرز این رشته مشغول بوده است. جهت رزرو نوبت می توانید با مشاره های درج شده در بالا تماس حاصل نمایید.

۰۲۱۲۲۲۶۳۰۰۲
۰۹۰۱۲۱۱۶۶۷۹
تهران
تهران

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، نبش مینا، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه ۴، واحد ۵

دکتر معصومه مرادی متخصص تغذیه و رژیم درمانی در تهران
دکتر معصومه مرادی متخصص تغذیه و رژیم درمانی در تهران

دکتر معصومه مرادی متخصص تغذیه ورژیم درمانی در تهران مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره با شماره تماس های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۸۸۲۳۱۱۳۶
۰۹۱۹۴۸۲۰۴۲۵
تهران
تهران

تهران، گیشا، بین خیابان ۱۲ و ۱۴ ، ساختمان خاتم ، طبقه دوم ، واحد ۲

دکتر احمد ساعدی متخصص تغذیه و رژیم درمانی در تهران
دکتر احمد ساعدی متخصص تغذیه و رژیم درمانی در تهران

دکتر احمد ساعدی

متخصص تغذیه و رژیم درمانی

دکتر احمد ساعدی متخصص تغذیه ورژیم درمانی در تهران مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره با شماره تماس های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۸۸۳۳۵۰۰۶
تهران

تهران، امیر آباد شمالی، روبروی بیمارستان شریعتی، کوچه یکم پلاک ۱۳۴، ساختمان پزشکان سبز

دکتر فریبا کوهدانی متخصص رژیم درمانی در تهران
دکتر فریبا کوهدانی متخصص رژیم درمانی در تهران

دکتر فریبا کوهدانی

متخصص تغذیه و رژیم درمانی

دکتر فریبا کوهدانی متخصص تغذیه ورژیم درمانی در تهران مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره با شماره تماس های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۲۲۸۷۹۴۰۹
تهران

تهران، خیابان شریعتی، رو به روی پارک شریعتی، کوچه آریایی، پلاک ۴۵

دکتر کوروش صمدپور

پزشک متخصص تغذیه و رژیم درمانی MD,PhD

دکتر کوروش صمدپور متخصص تغذیه در تهران هستند، ایشان موفق به دریافت مدارک متعدد از جمله اخذ مدرک PhD تغذیه از دانشگاه کوینزلند استرالیا شده اند. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۴۴۹۷۶۸۷۷

تهران، آیت الله کاشانی، انتهای بلوار اباذر نرسیده به حکیم، کوچه مینا، ساختمان مینا، طبقه اول واحد۲

دکتر حمید روشندل کارشناس تغذیه در تهران
دکتر حمید روشندل کارشناس تغذیه در تهران

دکتر حمیدرضا روشندل

پایه گذار روش های نوین سلامتی

دکتر حمیدرضا روشندل کارشناس تغذیه در تهران و  پایه گذار روش های نوین سلامتی، مدیر و موسس کلینیک سیب دایت هستند، جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۴۴۲۳۱۸۶۵

تهران، بلوار اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، نبش خیابان حضرت ابوالفضل (ع)، پلاک ۲، واحد ۲

دکتر مهدی خاکیان

رژیم غذایی مخصوص تعیین جنسیت کودکان

دکتر مهدی خاکیان متخصص تغذیه در تهران می باشند، ایشان در زمینه خدماتی مانند رژیم غذایی تعیین جنسیت، چاقی و یا لاغری فعالیت دارند، جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل نمایید.

۰۹۰۳۹۹۹۹۰۱۸

تهران، شهرک غرب، خیابان برادران بهرامی، ابتدای مسلمی جنوبی، بالای داروخانه دکتر میرهاشمی

کلینیک زیبایی پوست و مو آرامیس در تهران
کلینیک زیبایی پوست و مو آرامیس در تهران

کلینیک آرامیس

دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

کلینیک تخصصی زیبایی آرامیس در زمینه کاشت ابرو در تهران فعالیت دارد، این مرکز در تلاش است تا با کمک بهترین تجهیزات باکیفیت ترین خدمات را به مراجعین عزیز ارائه دهد. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره‌های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۹۳۵۹۴۸۰۸۹۹

تهران، نارمک، میدان نبوت، خیابان جانبازان شرقی، جنب تصویر برداری حقیقت، پلاک ۷۰۰، طبقه ۳

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset
 • متخصص لاغری منطقه ۱ تهران
 • متخصص لاغری منطقه ۲تهران
 • متخصص لاغری منطقه ۳ تهران
 • متخصص لاغری منطقه ۴ تهران

عضویت در بخش متخصص تغذیه و لاغری تهران مطب ۳۶۵

اگر شما متخصص تغذیه و لاغری هستید و در این زمینه در شهر تهران خدمات ارائه می دهید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

چگونه یک متخصص لاغری خوب درتهران پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن یک متخصص لاغری خوب در تهران، می‌توانید از راهکارهای زیر استفاده کنید:

 1. تحقیق آنلاین: ابتدا می‌توانید با جستجوی آنلاین در موتورهای جستجو و وب‌سایت‌های مرتبط، به دنبال متخصصان لاغری در تهران بگردید. مطالعه نظرات کاربران و مشتریان قبلی نیز می‌تواند به شما کمک کند تا یک ایده‌ی کلی از کیفیت خدمات آن‌ها بدست آورید.
 2. مشاوره با دوستان و آشنایان: اگر دوستان یا آشنایانی با تجربه‌ای در این زمینه دارید، می‌توانید از تجربیات آن‌ها استفاده کنید و از افرادی که خدمات آن‌ها را تجربه کرده‌اند، معرفی بخواهید.
 3. مراجعه به مراکز و کلینیک‌های تغذیه: مراجعه مستقیم به مراکز و کلینیک‌های تغذیه و لاغری در تهران، به شما این امکان را می‌دهد که با متخصصان مختلف ملاقات کرده و با روش‌ها و نحوه‌ی کار آن‌ها آشنا شوید.
 4. مطالعه نظرات و بازخوردها: مطالعه بازخوردها و نظرات مربوط به متخصصان لاغری در تهران می‌تواند به شما کمک کند تا ایده‌ای دقیق‌تر از کیفیت خدمات آن‌ها داشته باشید.
 5. ملاقات و مشاوره رایگان: بسیاری از متخصصان لاغری در تهران امکان مشاوره رایگان را ارائه می‌دهند. با استفاده از این امکان، می‌توانید با متخصصان مختلف ملاقات کرده و بر اساس رویکردها و نحوه‌ی کار آن‌ها، تصمیم‌گیری نهایی را انجام دهید.

بهترین دکتر تغذیه در تهران در کیست؟

در شهر تهران به عنوان پایتخت ایران، متخصصان تغذیه و لاغری بسیاری فعالیت می کنند. از جمله بهترین متخصان تغذیه و رژیم درمانی در تهران می توان به دکتر محمد صادق کرمانی، دکتر حمیدرضا فرشچی، دکتر معصومه مرادی و متخصصانی که در این صفحه از دایرکتوری مطب ۳۶۵ معرفی شده اند اشاره کرد.

چنانچه شما نیز متخصص تغذیه و لاغری خوب در تهران می شناسید که در این صفحه معرفی نشده است، می توانید در بخش نظرات این صفحه با دیگران به اشتراک بگذارید.

معرفی بهترین متخصصان بلیچینگ تهران

ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران