پزشک لاغری و رژیم درمانی تهران

دکتر احمد ساعدی متخصص تغذیه و رژیم درمانی در تهران
دکتر احمد ساعدی متخصص تغذیه و رژیم درمانی در تهران

دکتر احمد ساعدی

متخصص تغذیه و رژیم درمانی

دکتر احمد ساعدی متخصص تغذیه ورژیم درمانی در تهران مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره با شماره تماس های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۸۸۳۳۵۰۰۶
تهران

تهران، امیر آباد شمالی، روبروی بیمارستان شریعتی، کوچه یکم پلاک ۱۳۴، ساختمان پزشکان سبز

دکتر فریبا کوهدانی متخصص رژیم درمانی در تهران
دکتر فریبا کوهدانی متخصص رژیم درمانی در تهران

دکتر فریبا کوهدانی

متخصص تغذیه و رژیم درمانی

دکتر فریبا کوهدانی متخصص تغذیه ورژیم درمانی در تهران مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره با شماره تماس های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۲۲۸۷۹۴۰۹
تهران

تهران، خیابان شریعتی، رو به روی پارک شریعتی، کوچه آریایی، پلاک ۴۵

دکتر کوروش صمدپور

پزشک متخصص تغذیه و رژیم درمانی MD,PhD

دکتر کوروش صمدپور متخصص تغذیه در تهران هستند، ایشان موفق به دریافت مدارک متعدد از جمله اخذ مدرک PhD تغذیه از دانشگاه کوینزلند استرالیا شده اند. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۴۴۹۷۶۸۷۷

تهران، آیت الله کاشانی، انتهای بلوار اباذر نرسیده به حکیم، کوچه مینا، ساختمان مینا، طبقه اول واحد۲

دکتر حمید روشندل کارشناس تغذیه در تهران
دکتر حمید روشندل کارشناس تغذیه در تهران

دکتر حمیدرضا روشندل

پایه گذار روش های نوین سلامتی

دکتر حمیدرضا روشندل کارشناس تغذیه در تهران و  پایه گذار روش های نوین سلامتی، مدیر و موسس کلینیک سیب دایت هستند، جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۴۴۲۳۱۸۶۵

تهران، بلوار اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، نبش خیابان حضرت ابوالفضل (ع)، پلاک ۲، واحد ۲

دکتر مهدی خاکیان

رژیم غذایی مخصوص تعیین جنسیت کودکان

دکتر مهدی خاکیان متخصص تغذیه در تهران می باشند، ایشان در زمینه خدماتی مانند رژیم غذایی تعیین جنسیت، چاقی و یا لاغری فعالیت دارند، جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل نمایید.

۰۹۰۳۹۹۹۹۰۱۸

تهران، شهرک غرب، خیابان برادران بهرامی، ابتدای مسلمی جنوبی، بالای داروخانه دکتر میرهاشمی

کلینیک زیبایی پوست و مو آرامیس در تهران
کلینیک زیبایی پوست و مو آرامیس در تهران

کلینیک آرامیس

دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

کلینیک تخصصی زیبایی آرامیس در زمینه کاشت ابرو در تهران فعالیت دارد، این مرکز در تلاش است تا با کمک بهترین تجهیزات باکیفیت ترین خدمات را به مراجعین عزیز ارائه دهد. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره‌های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۹۳۵۹۴۸۰۸۹۹

تهران، نارمک، میدان نبوت، خیابان جانبازان شرقی، جنب تصویر برداری حقیقت، پلاک ۷۰۰، طبقه ۳

کلینیک دکتر سلیمی

عضو انجمن جراحاان آمریکا

در کلینیک دکتر سلیمی می توانید عمل چاقی در اصفهان را با بهترین تجهیزات انجام دهید، ایشان در حال حاضر عضو انجمن جراحان چاقی(IFSO) هستند. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل نمایید.

۰۲۱۲۶۴۲۲۸۶۰
۰۹۱۲۰۱۷۴۵۱۰

تهران.خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه فلسفی، ساختمان پزشکان پرشین، طبقه ۳ واحد۶

دکتر شهریار عزیزی

عضو فدراسیون بین المللی جراحی چاقی و متابولیک(IFSO)

دکتر شهریار عزیزی فلوشیپ فوق تخصصی جراحی های چاقی در تهران از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در زمینه ی جراحی عمومی در استان مشهد  آغاز کردند و در سال ۱۳۹۵نیز موفق به کسب مدرک فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی از دانشگاه مشهد شدند. ایشان در حال حاضر جزو پزشکانی هستند که برای جراحی در زمینه بای پس کلاسیک، مینی بای پس، اسلیو معده، ساسیج بای پس، ترمیم فتق به روش لاپاراسکوپی و تیروئید کتومی آندوسکوپی مهارت و تجربه بالایی دارند.

همچنین ایشان بیش از ۱۰۰۰۰ جراحی عمومی و درمانی، ۳۰۰۰جراحی چاقی و لاغری و بیش از ۷۰جراحی تیروئید آندوسکوپیدر پرونده خود را دارند که همگی نیز نتیجه موفقی به همراه داشته است. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۲۲۰۷۰۰۴۳
۰۹۲۲۰۸۵۴۱۴۷

تهران، سعادت آباد، بین میدان کتاب و چهارراه سرو، پلاک ۱۲۸ طبقه ۶

کلینیک پوست، مو و لاغری زندگی سبز در تهران
کلینیک پوست، مو و لاغری زندگی سبز در تهران

کلینیک پوست، مو و لاغری زندگی سبز

لاغری یک زندگی جدید است

کلینیک پوست، مو ولاغری زندگی سبز در تهران واقع شده است، این کلینیک بیش از ۲۴ سال تجربه درمانی دارد، در این مرکز می توانید از پشتیبانی تخصصی در طول درمان بهره مند شوید.
جهت رزرو نوبت با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۳۴۲۴۷

تهران، نیاوران، بین یاسر و مژده، نبش معظمی، پلاک ۳۲۹، طبقه ۵شرقی، واحد۲۷

دکتر محمد ابوالحسنی متخصص لاغری و رژیم غذایی در تهران
دکتر محمد ابوالحسنی متخصص لاغری و رژیم غذایی در تهران

دکتر محمد حسن ابوالحسنی

پزشک و متخصص تغذیه و رژیم درمانی

دکتر محمد حسن ابوالحسنی متخصص تغذیه و رژیم درمانی می باشند. تخصص‌های ایشان عبارتند از تغذیه در بارداری ، تغذیه در کودکان ، تغذیه در سالمندان ، تغذیه در مدارس ، لاغری موضعی با دستگاه‌های کرایولیپولیز، RF ، LpG و کویتیشن ، راه های مراقبت از پوست و مو و بهبود بینایی. همچنین ایشان با توجه به شرایط بیماران رژیم های درمانی مناسبی را ارائه میدهند تا به وزن ایده آل خود برسند. جهت رزرو نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل نمایید.

۰۲۱۲۲۷۷۹۰۰۶
۰۹۰۲۲۵۶۹۰۰۶
تهران
تهران

تهران، پاسداران، بین بوستان نهم و دهم، ساختمان مجتمع بوستان،طبقه دوم ،واحد ۱۴

ظراحی سایت پزشکی

چگونه لاغر شویم؟

یکی از نقاط مشترک افراد با وزن اضافه امتحان کردن انواع رژیم غذایی می‌باشد. گاهی ممکن است یک رژیم باعث لاغری فرد شود و گاهی ممکن است اصلاً تاثیری نداشته باشد. در اینجا سوالی که برای افراد با وزن اضافی پیش می آید این است که چگونه لاغر شویم؟ متاسفانه تصورات غلط درباره ی رژیم و مصرف غذاها از دلایل اصلی شکست در کاهش وزن است. به عنوان مثال بسیاری از ما تصور می کنیم که اگر بعضی از مواد غذایی پرکالری مثل ربیها ، نشاسته و شیریجات را از برنامه خود حذف کنیم، می توانیم لاغر شویم. اما علم تغذیه نظر متفاوتی دارد و به این یقین رسیده با مصرف کمتر نه حذف مواد غذایی می توان به وزن ایدهآل رسید. همه ما می‌دانیم که دریافت کالری بیش از کالری مورد نیاز بدن باعث انباشته شدن آن در بدن می شود و چاقی و اضافه وزن به دنبال دارد؛ که این چاقی خودش باعث بروز مشکلات جدی در سلامت فرد می‌شود. مواد غذایی با فیبر، پروتئین و چربی های گیاهی هر چند کالری زیادی دارند، اما به دلیل احساس سیری بیشتر به کم کردن وزن کمک می‌کنند. موادغذایی حاوی فیبر و پروتئین به آرامی در بدن هضم می‌شوند. به همین دلیل، برای مدت طولانی احساس گرسنگی نخواهید داشت. کسانی که در اصفهان زندگی می‌کنند و از اضافه وزن رنج می‌برند و می‌خواهند اطلاعات لازم پزشکان لاغری را داشته باشند می توانند با مراجعه به پزشک لاغری و رژیم درمانی اصفهان به متخصصین لاغری و رژیم درمانی مراجعه کنند.