متخصص ارتودنسی همدان

 1. دایرکتوری پزشکان
 2. متخصص ارتودنسی
 3. متخصص ارتودنسی همدان
دکتر فرهاد جعفری متخصص ارتودنسی همدان
دکتر فرهاد جعفری متخصص ارتودنسی همدان

دكتر فرهاد جعفرى

لبخندتان زیباست

دکتر فرهاد جعفری متخصص ارتودنسی در همدان در زمینه  ارتودنسی و ناهنجاری های فکی مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره ارتودنسی می توانید با شماره تلفن های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۸۱۳۸۲۶۹۲۸۶
همدان

همدان، بلوار خواجه رشید، ساختمان مشاور، طبقه اول

دکتر محمدکریم سلطانی متخصص ارتودنسی در همدان
دکتر محمدکریم سلطانی متخصص ارتودنسی در همدان

دكتر محمد کریم سلطاني

عضو انجمن ارتودنتیستهای ایران

دکتر محمد کریم سلطانی متخصص ارتودنسی و عضو فدراسیون جهانی ارتودنسی درهمدان مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره تلفن درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۸۱۳۸۲۵۷۱۱۲
همدان

همدان، خیابان بوعلی، پایین تر از هتل بوعلی، بن بست شب بو، پلاک ۵۱۲

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص ارتودنسی همدان مطب ۳۶۵ 

اگر شما دندانپزشک متخصص ارتودنسی هستید و خدمات ارتودنسی در همدان ارائه می کنید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

ارتودنسی یک رشته پزشکی است که به بهبود و تصحیح ناهنجاری‌های فک و دهان می‌پردازد. یک متخصص ارتودنسی با تجربه می‌تواند به شما کمک کند تا به یک لبخند زیبا و بهترین وضعیت برای دندان‌هایتان برسید. از آنجایی که ارتودنسی علاوه بر جنبه درمانی در زیبایی افراد نیز بسیار تاثیر گذار است انتخاب یک متخصص ارتودنسی با توجه به تجربه و دانش در این زمینه بسیار مهم است.به همین دلیل در این بخش از دایرکتوری پزشکان مطب ۳۶۵ ، بهترین متخصصان ارتودنسی در همدان را همراه با مشخصات کامل به شما معرفی کرده ایم تا بتوانید انتخاب صحیحی برای درمان خود داشته باشید.

بهترین متخصصان ارتودنسی در همدان چه خدماتی را ارائه می دهند؟

از جمله خدماتی که بهترین متخصص (فوق تخصص) ارتودنسی در همدان یا هر شهر دیگری ارائه می دهد شامل موارد زیر است:

 1. درمان ازدحام و به هم ریختگی دندان‌ها: حل مشکلات ناشی از تعداد زیاد دندان در فک بالا یا پایین که به علت عدم فضای کافی برای رشد دندان‌ها ایجاد می شود.
 2. درمان فاصله بین دندانی: درمان فواصل غیرطبیعی بین دندان‌ها که ممکن است تاثیرات منفی در زیبایی چهره و لبخند ایجاد کند و همچنین موجب پوسیدگی دندان‌ها گردد.
 3. درمان مشکلات اوربایت: حل مشکلات ناهنجاری فک، از جمله مسائل اوربایت که زمانی که فک و دندان‌های بالا و پایین به‌طور نامناسب قرار می‌گیرند ایجاد می شود.
 4. درمان مشکلات آندربایت: حل ناهنجاری آندربایت که در این حالت دندان‌های پایینی روی دندان‌های بالایی قرار می‌گیرند.
 5. درمان مشکل اوپن بایت: حل مشکل اوپن بایت که در آن دندان‌های تحتانی و بالایی هنگام گاز زدن روی هم قرار نمی‌گیرند.
 6. پیشگیری و درمان ناهنجاری‌های فک: حل مسائل بزرگی یا کوچکی فک بالا و پایین، انحراف فک و سایر ناهنجاری‌های مربوط به فک.
 7. درمان سایر ناهنجاری‌های فک صورت: رفع شکاف لب و سایر ناهنجاری‌های فک صورت.

هزینه ارتودنسی در همدان چقدر است؟

قیمت و هزینه ارتودنسی دندان، یکی از مهمترین معیارهایی است که افراد قبل از انجام ارتودنسی به ان توجه زیادی می کنند. هزینه این درمان به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت نهایی ارتونسی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مدت زمان درمان: مدت زمانی که برای انجام درمان ارتودنسی نیاز است، به طور مستقیم بر هزینه تاثیر می‌گذارد. درمان‌هایی که نیاز به مدت زمان بیشتری دارند، هزینه بیشتری را نیز به همراه دارند.
 2. نوع ارتودنسی: استفاده از انواع مختلف ارتودنسی، از جمله ارتودنسی متحرک،ثابت و ارتودنسی شفاف(نامرئی) می‌تواند به عنوان یک عامل تعیین‌کننده برای هزینه باشد. هر نوع ارتودنسی دارای قیمت متفاوتی است.
 3. متخصص ارتودنسی: تجربه و مهارت متخصص ارتودنسی نیز در تعیین قیمت تاثیرگذار است. متخصصان با تجربه ممکن است هزینه بیشتری را اعمال کنند.
 4. نوع متریال استفاده شده: استفاده از متریال‌های با کیفیت و پیشرفته در ارتودنسی می‌تواند هزینه را افزایش دهد. متریال‌های با کیفیت عالی معمولاً قیمت بالاتری دارند.
 5. تجهیزات پزشکی و فناوری: استفاده از تجهیزات پیشرفته و فناوری‌های جدید نیز می‌تواند به افزایش هزینه منجر شود.
 6. مکان مطب: موقعیت جغرافیایی مطب ارتودنسی نیز در تعیین قیمت تأثیرگذار است. در شهرها و مناطق با هزینه‌های زندگی بالا، هزینه‌های ارتودنسی ممکن است بیشتر باشد.
 7. مراحل پس از درمانی: هزینه‌های مربوط به مراحل پس از درمانی و استفاده از ریتنرها (دستگاه‌های نگهدارنده) نیز در محاسبه هزینه کل دخیل هستند.

برای اطلاعات دقیق‌تر و تعیین هزینه ارتودنسی در شهر همدان، توصیه می‌شود با متخصص ارتودنسی یا کلینیک مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

ارتودنسی اقساطی در همدان

ارتودنسی اقساطی یک گزینه مناسب برای افرادی است که احتیاج به درمان ارتودنسی دارند اما نمی‌توانند هزینه‌های بالای آن را به صورت یکجا پرداخت کنند. این خدمت به افراد این امکان را می‌دهد که با پرداخت اقساط ماهیانه، به درمان ارتودنسی خود بپردازند و از این راه بتوانند بهبودی در دندان‌های خود را تجربه کنند. برای دریافت جزئیات بیشتر و تعیین شرایط دقیق، توصیه می‌شود با کلینیک یا متخصص ارتودنسی مربوطه در شهر همدان تماس بگیرید.

آیا به دنبال خدمات ارتودنسی ارزان در همدان هستید؟

اگر در جستجوی ارتودنسی ارزان در شهر همدان هستید، بهتر است هنگام انتخاب بهترین کلینیک ارتودنسی، به نکات زیر دقت کنید:

 1. مطالعه نظرات و تجربیات بیماران: نظرات و تجربیات افرادی که از خدمات ارتودنسی در مراکز مختلف استفاده کرده‌اند، می‌تواند به شما کمک کند تا از کیفیت خدمات آن مرکز مطلع شوید.
 2. مشاوره با متخصص ارتودنسی: قبل از تصمیم‌گیری، می‌توانید برای مشاوره به یک متخصص ارتودنسی مراجعه کنید. او می‌تواند شما را در مورد گزینه‌ها و هزینه‌ها راهنمایی کند.
 3. مقایسه قیمت: قیمت‌های ارتودنسی در کلینیک‌ها مختلف ممکن است متفاوت باشد. مقایسه قیمت و خدمات ارائه شده می‌تواند به شما کمک کند تا انتخاب مناسبی داشته باشید.
 4. بررسی شرایط پرداخت: برخی از کلینیک‌ها امکانات پرداخت اقساطی یا تسهیلات مالی ارائه می‌دهند که می‌تواند برای شما مفید باشد.

توجه داشته باشید که هزینه ارتودنسی ممکن است بسته به نیازهای شما و مشکلات دندانی متغیر باشد. همچنین فراموش نکنید که ارتودنسی یکی از درمان های مهم برای مشکلات دندان و فک است که علاوه بر جنبه درمانی، بر زیبایی افراد تاثیر زیادی دارد به همین دلیل هیچ وقت ارزان بودن را بر کیفیت این درمان ترجیح ندهید.

معرفی بهترین متخصص ارتودنسی دندان در همدان
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.