متخصص ارتودنسی مشهد

متخصص ارتودنسی مشهد
دکتر نوید کرایه چیان
دکتر نوید کرایه چیان

دکتر نوید کرایه چیان

متخصص ارتودنسی مشهد و فلوشیپ ارتودنسی پیشرفته از دانشگاه UCLA آمریکا

دکتر نوید کرایه چیان متخصص اردتودنسی،دوره تخصصی ارتودنسی رو شروع کردم و در سال ۱۳۹۰ به عنوان متخصص ارتودنسی از دانشگاه مشهد فارغ التحصیل شدم. مدت کوتاهی بعد، به عنوان استادیار دانشگاه در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان مشغول به تدریس و تحقیق شدم و همزمان مطبم رو در بخش خصوصی دایر کردم.از آنجایی که تشنه علم بودم در امتحانات بورد ملی دندانپزشکی کشور آمریکا شرکت کردم و امتحانات را با موفقیت قبول شدم و بعد از ۸ ماه که تحول عظیمی در دیدگاه من به علم ارتودنسی ایجاد شده بود، به ایران باز گشتم و در حال حاضر از معدود افرادی در ایران هستم که به انجام ارتودنسی لینگوال و ارتودنسی با الاینر های شفاف مسلط هست و از این جهت خدمات ارتودنسی در کلینیک ما بسیار منحصر به فرد و مطابق با آخرین پیشرفت های علم ارتودنسی می باشد.

۰۵۱۳۸۹۴۲۱۱۲
۰۹۰۲۳۷۸۲۱۲۱
خراسان رضوی

مشهد، هفت تیر ۸، نبش گلشن ۱

دکتر محمد با صفا
دکتر محمد با صفا

دکتر محمد باصفا

سرپرستی بیش از ۵۰ پایان نامه عمومی دندانپزشکی و تخصصی ارتودنسی

دکتر محمد باصفا متخصص ارتودنسی از دانشگاه کلمبیای نیویورک و استاد دانشگاه، مفتخر به عضویت در سازمان ها و انجمن ها و اخذ مدارج زیر می باشد. دریافت دکترا از دانشگاه تهران در سال ۱۳۵۶، رتبه اول دوره دکتری و دریافت بورس تحصیلی، دانش‌ آموخته برگزیده از بین رتبه‌های اول دوره دکتری در سطح کشور را داراست. برای مشاوره و رزرو نوبت با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱-۳۷۶۱۶۰۶۶ - ۰۵۱-۳۷۶۱۷۱۹۴
۰۹۱۵۲۱۵۳۰۳۲
خراسان رضوی

مشهد،بلوار سجاد، روبروی خیابان میلاد، پلاک ۵۲

دکتر سید محسن حسینی ادیب
دکتر سید محسن حسینی ادیب

دکتر سید محسن حسینی ادیب

با ارتودنسی لبخندتان را زیبا کنید

ایشان در سال ۹۱ با دفاع از پایان نامه تخصصی خود با موضوع بررسی آزمایشگاهی سمیت سلولی کامپوزیت های ارتودنسی حاوی نانوذرات دی اکسید تیتانیوم در محیط کشت فیبروبلاست های لثه ای انسانی و نیز کسب رتبه چهاردهم آزمون بورد تخصصی ارتودنسی در کشور در شهریور همان سال موفق به کسب دانشنامه تخصصی در رشته ارتودنسی شد و در مهرماه با مرتبه استادیاری، آموزش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند را شروع نمود و اکنون نیز به عنوان یکی از اعضای هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی بیرجند به فعالیت های آموزشی و پژوهشی خود ادامه می دهد.ایشان درسال ۹۱ عضو انجمن ارتودنتیستهای ایران شد و درسال ۱۳۹۳ موفق به عضویت در انجمن جهانی متخصصین ارتودنسی  و در سال ۱۳۹۴ موفق به عضویت درانجمن ارتودنتیست های آمریکا گردید.

۰۵۱-۳۷۶۲۳۹۸۴-۰۵۱-۳۷۶۲۳۹۶۳
خراسان رضوی

مشهد، بلوار سجاد، چهاراه میلاد، نبش گلریز ۲ ، پلاک ۶

دکتر نجمه تحویلدار نژاد
دکتر نجمه تحویلدار نژاد

دکتر نجمه تحویل نژاد

عضو انجمن ارتودنسی در امریکا

دکتر نجمه تحویل نژاد متخصص ارتودنسی در مشهد.عضو انجمن‌های ارتودنتست آمریکا و اروپا، عضو انجمن متخصصین ارتودنسی جهانی ،درمان ارتودنسی کودکان و نوجوانان، خدمات دکتر تحویل نژاد شامل: ارتودنسی ثابت و متحرک، نامرئی و شفاف و دیمون می باشد. شما بیماران عزیز برای مشاوره و رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱-۳۷۶۰۲۴۷۵
۰۹۳۷۷۷۶۲۶۳۵
خراسان رضوی

مشهد، خیابان فلسطین، فلسطین ۱۸، پلاک ۱۰، طبقه چهارم

دکتر نیما مخبر
دکتر نیما مخبر

دکتر نیما مخبر

متخصص ارتودنسی، شکاف کام و لب

دکتر نیما مخبر دوره عمومی دندانپزشکی را در سال ۱۳۷۵ از دانشکده پزشکی مشهد به انجام رساند و در سال ۱۳۸۳ از همان دانشکده دانشنامه تخصصی ارتودنسی خود را کسب کرد. در همان سال در دانشکده پزشکی مشهد در دپارتمان شکاف کام و لب، بخش ارتدنسی مشغول به کار شد.در سال ۲۰۰۶ میلادی موفق به اخذ پذیرش فلوشیپ Biomechanic از دانشگاه Connecticut از آمریکا شد. دکتر مخبر مطب خصوصی خود را در سال ۱۳۹۰ تاسیس و از آن تاریخ تا به حال در آنجا به درمان مراجعه کنندگان ارتدنسی مشغول است.ایشان عضو انجمن ارتدنتیست های ایران و همچنین انجمن بین المللی صدمات دندانی (IADT) می باشد.

۰۵۱۳۸۴۳۶۴۲۵
خراسان رضوی

مشهد، میدان احمد آباد، نبش ملاصدرای ۲، ساختمان سپهر صدرا، طبقه سوم

دکتر برهمن سبزواری
دکتر برهمن سبزواری

دکتر برهمن سبزواری

با کمک تیم پزشکی سبزواری اعتماد به نفس از دست رفته را باز میگردانیم

دکتر برهمن سبزواری متخصص ارتودنسی از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۴ به مدت ۴ سال و نیم به خدمت در دانشکده دندانپزشکی رفسنجان در کسوت هیات علمی و در مقاطعی به عنوان مدیرگروه ارتودنسی اطفال و نماینده پژوهشی این گروه مشغول بود. وی پس از فراغت از خدمت دولتی، به فعالیت تخصصی در مطب خصوصی خویش در رفسنجان ادامه داد و هم اکنون به عنوان متخصص ارتودنسی در مشهد مشغول به کار است.

۰۵۱-۳۷۶۰۲۷۸۸-۹
۰۹۱۵۵۷۹۴۹۹۸
خراسان رضوی

مشهد، احمد آباد، فلسطین ۲۲، پلاک ۱۴، مجتمع تخصصی دندانپزشکی باران

هزینه ارتودنسی دندان در مشهد چقدر است؟

قیمت و هزینه ارتودنسی در مشهد به عوامل زیادی از جمله مدت زمان طول درمان، وسایل و تجهیزاتی که مورد استفاده قرار می گیرد، آماده سازی های قبل از انجام ارتودنسی مثل جرمگیری، کشیدن و یا پرکردن دندان و … می باشد به همین خاطر نمی توان هزینه دقیقی برای این کار در نظر گرفت ولی شما بیماران عزیز می توانید با مراجعه به چند مرکز ارتودنسی در مشهد را انجام می دهند مشورت کرده و هزینه ارتودنسی در مشهد را بدست آورید.

شرایط ارتودنسی اقساطی در شهر مشهد چگونه است؟

در شهر مشهد نیز کلینیک و مطب هایی هستند که برای جذب مشتری و خدماتی مثل ( ارتودنسی، کشیدن دندان قبل از ارتودنسی، ارتودنسی نامرئی و …)  بیشتر به آنها هزینه آن را به صورت ماهانه و اقساطی دریافت می کنند. با این کار هم متخصص ارتودنسی در مشهد می تواند رضایت مشتریان را جلب نماید و هم اینکه بیماران هزینه ارتودنسی را نمی خواهند یکباره پرداخت کنند. به دلیل اینکه اکثر بیمه های درمانی هزینه های دندانپزشکی را تحت پوشش قرار نمی دهند، معمولا افرادی متقاضی از شرایط اقساطی ارتودنسی استقبال می کنند. در برخی از مواقع هزینه های آن سرسام آور می باشد که اکثر مشتری ها توان پرداخت آن را ندارد.

آیا به دنبال خدمات ارتودنسی ارزان در مشهد هستید؟

بعضی از مراکز مختلفی هستند که برای جذب مشتریان ارتودنسی دست به تبلیغات می زنند. البته این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که هزینه این عمل به موارد زیادی بستگی دارد که می تواند روی قیمت آن تاثیر مستقیمی داشته باشد. معمولا بیشتر بیماران نوع مشکلات آنها زیاد حاد نیست و می شود با هزینه کمتری آن را اصلاح کرد که در این صورت قیمت آن نیز ارزان تر می باشد.

ظراحی سایت پزشکی

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • با سلام
    دندانپزشک هایی که در این سایت معرفی شدند ارتودنسی کوتاه مدت(6ماهه)انجام میدهند؟؟

    پاسخ
  • دکتر سبزواری رو من چندماه پیش برای ارتودنسی مراجعه کردم.‌هم مطبشون مجهزه هم خودشون و کادرشون حرفه ای هستن.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.