متخصص ارتودنسی رشت

دکتر ساره کشاورز
دکتر ساره کشاورز

دکتر ساره کشاورز

دارای بورد تخصصی - عضو هیئت علمی دانشگاه

دکتر ساره کشاورز متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت در رشت.ارتودنسی علمی است که هدف از آن مرتب کردن دندان ها  و ایجاد ظاهری مطلوبتر و لبخندی زیباتر می باشد . درمان های ساده و نامرتبی های خفیف توسط دندانپزشکان ” جراح دندانپزشک ” و موارد نامرتبی شدید و پیچیده توسط متخصص ارتودنسی در رشت درمان میگردد . متخصص ارتودنسی مستلزم گذرندان دوره سه تا چهار ساله پس از اتمام دوره شش ساله دندانپزشکی عمومی می باشد .

۰۱۳-۳۲۱۱۶۸۰۱
۰۹۱۱۳۸۷۱۳۳۰
گیلان
رشت

رشت، گلسار، صابرین، ابتدای بلوار نماز، ساختمن هخامنش، طبقه۷

دکتر سیده سمیرا کاولی متخصص ارتودنسی در رشت
دکتر سیده سمیرا کاولی متخصص ارتودنسی در رشت

دکتر سیده سمیرا کاولی

متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت

کودکان و بزرگسالان هر دو میتوانند از مزایای درمان ارتودنسی در رشت بهره مند شوند زیرا دندان ها را در هر سنی می توان حرکت داده و منظم نمود . اما از آنجایی که کنترل رشد و تکامل در درمان بعضی از مشکلات ارتودنسی امری ضروری می باشد، انجمن ارتودنتیست های آمریکا ؛ سن ۷ سالگی را به عنوان اولین معاینه ارتودنسی توصیه نموده اند . زیرا در بعضی از موارد، هر چه درمان زودتر شروع شود، مراحل درمان آسان تر میگردد و در صورتی که تا پایان رویش دندان های دائمی(۱۲ سالگی) که رشد صورت دراتمام است صبر شود، تصحیح روابط دندانی فکی مشکل تر میگردد.

۳۳۱۲۶۸۸۲ - ۰۱۳
۰۹۳۷۲۴۸۵۴۷۰
گیلان
رشت

رشت ، چهارراه گلسار ، بلوار شهید انصاری ، خیابان بخت پسند ، ساختمان پزشکان ماهرو ، طبقه دوم ، واحد ۶

دکتر سیده فاطمه معصومی
دکتر سیده فاطمه معصومی

دکتر سیده فاطمه معصومی

متخصص ارتودنسی دارای بورد تخصصی استادیار دانشگاه

علت نامرتبی دندان ها، کوچکی فک و بزرگی دندان ها می باشد . جفت نشدن دندان ها و ظاهر نامناسب از جمله نتایج نامرتبی دندان ها می باشد . درمان نامرتبی دندان ها بستگی به میزان بی نظمی دراد . گاها میتوان با استفاده از فضای دندان های شیری ، از کشیدن بی مورد دندان های دائمی جلوگیری نمود.
بیرون زدگی دندان های بالا (overjet)در این حالت دندان های جلوئی بالا بیش از حد معمول، بیرون زده بوده و در نتیجه مستعد ضربه می باشند. این مشکل میتواند به علت رشد نامتعادل فکین (کوچکی فک پایین درمقایسه با فک بالا) باشد . مکیدن انگشت یا پستانک نیز میتواند علت این عارضه باشد که نیاز به درمان زود هنگام دارد .

۰۱۳-۳۲۱۳۵۴۵۵
۰۹۰۵۵۶۱۳۰۶۲
گیلان
رشت

رشت،گلسار ، جنب بیمارستان گلسار ، خیابان ۱۴۲ ، ساختمان اکباتان ، طبقه ۴، واحد ۱۷

دکتر مجید شالیچی
دکتر مجید شالیچی

دکتر مجید شالچی

رتبه نخست بورد تخصصی کشور،رتبه نخست آزمون رزیدنتی کشور

متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت،رتبه نخست بورد تخصصی کشور،رتبه نخست آزمون رزیدنتی کشور… استادیار دانشگاه Assistant Professor،دارای بورد تخصصی،نظام پزشکی : ۱۰۸۰۳۵.بیرون زدگی دندان های بالا (overjet)
در این حالت دندان های جلوئی بالا بیش از حد معمول، بیرون زده بوده و در نتیجه مستعد ضربه می باشند. این مشکل میتواند به علت رشد نامتعادل فکین (کوچکی فک پایین درمقایسه با فک بالا) باشد . مکیدن انگشت یا پستانک نیز میتواند علت این عارضه باشد که نیاز به درمان زود هنگام دارد . هم پوشانی بیش از حد دندان ها(deep bite) در این حالت دندان های جلوئی پایین بسیار نزدیک کام هستند که میتواند باعث آسیب استخوان آن ناحیه و زخم لثه ای شود.

۰۱۳-۳۲۱۱۵۹۸۵
گیلان
رشت

رشت ، گلسار ، ابتدای بلوار توحید ، روبروی شیرینی آق بانو ، ساختمان تندیس ، پلاک ۳ ، طبقه سوم

دکتر فائقه قلی نیا متخصص ارتودنسی در رشت
دکتر فائقه قلی نیا متخصص ارتودنسی در رشت

دکتر فائقه قلی نیا

متخصص ارتودنسی و استادیار دانشگاه

عدم هم پوشانی دندان ها (open bite) در این حالت دندانهای جوئی بالا و پائین با هم در تماس نیستند و تمام نیروهای ناشی از جویدن به دندان های خلفی وارد می شودکه میتواند باعث سایش دندان ها ی خلفی، کاهش قدرت جویدن و اختلال در تکلم گردد.فاصله بین دندان ها (spacing)این حالت زمانی رخ می دهد که بعضی ازدندان ها وجود نداشته باشد، کوچک باشند یا قوس دندانی خیلی پهن باشد، این وضعیت اغلب باعث ظاهر نامناسب فرد میگردد.

۰۱۳-۳۳۱۱۱۸۴۵
گیلان
رشت

رشت ، گلسار ، برج کاوه ،بلوک ۲ ،طبقه ۷ ، واحد ۱۴

ظراحی سایت پزشکی