متخصص ارتودنسی شیراز

متخصص ارتودنسی شیراز
دکتر مریم زراعت کار
دکتر مریم زراعت کار

دکتر مریم زراعتکار

«فلوشیپ تخصصی از ICOI امریکا دندانپزشکی اطفال، زیبایی، عصب کشی و ترمیم، ایمپلنت»

دکتر مریم زراعت کار متخصص دندانپزشکی کودکان شیراز.فلورایدتراپی اثر موضعی روی مینای دندان و استحکام بافت مینای دارد و باعث ترمیم یا دوباره معدنی شدن مینا در مراحل اولیه پوسیدگی می شود. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۲۳۶۳۳۰۵
۰۹۰۳۳۴۴۳۲۹۶
فارس

شیراز، نبش خیابان باغشاه (فلسطین)، ساختمان سبحان، طبقه پنجم

دکتر صدیقه رضاییان، فیزیوتراپی در شیراز
دکتر صدیقه رضاییان، فیزیوتراپی در شیراز

دکتر صدیقه رضاییان

بروزترین و تخصصی ترین مرکز فیزیوتراپی در شیراز

هدف ما در کلینیک فیزیوتراپی انرژی این است که با بهره گیری از به روزترین تکنیک‌های درمانی و پیشرفته‌ترین تجهیزات فیزیوتراپی در زمینه درمان فیزیکی و غیر جراحی بسیاری از مشکلات بخصوص در زمنیه بیماری‌ها و اختلالات ارتوپدی، فیزیوتراپی درد سیاتیک، فیزیوتراپی دیسک کمر، آرتروز، زانو درد و تنگی کانال نخاعی، فیزیوتراپی کف لگن، فیزیوتراپی کودکان، منیپولیشن در شهر شیراز، بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان عزیز ارائه دهیم. برای مشاوره و رزرو نوبت با شماره ۰۹۰۳۳۰۲۶۹۴۹ تماس حاصل فرمایید.

مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های فیزیوتراپی الکتروتراپی، تمرین درمانی، شاک ویو تراپی، تکارتراپی، مگنت تراپی، ستگاه کشش ستون فقرات، نوروفیدبک، بیوفیدبک، سوزن خشک، تیپینگ-CPM

۰۷۱۳۶۳۱۷۲۳۳
۰۹۰۳۳۰۲۶۹۴۹

شیراز خیابان محلاتی ساختمان عمارت اشرفیه

دکتر سعید باقی متخصص دندانپزشکی کودکان در شیراز
دکتر سعید باقی متخصص دندانپزشکی کودکان در شیراز

دکتر سعید باقی

دارای بورد تخصصی

دکتر سعید باقی متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان در شیراز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

 

۰۷۱۳۶۲۶۶۹۶۷
۰۹۰۳۵۷۶۵۰۱۷
فارس

شیراز، خیابان قصردشت، بین ولیعصر و چهارراه زرگری، نبش کوچه ۵۰، ساختمان آریانا

دکتر سلیمان فیجان
دکتر سلیمان فیجان

دکتر سلیمان فیجان

متخصص دندانپزشکی کودکان و استادیاردانشگاه

دکتر سلیمان فیجان متخصص دندانپزشکی کودکان شیراز، برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱۳۶۲۷۶۶۱۵
۰۹۱۷۰۴۸۲۲۷۷
فارس
شیراز

شیراز،قصرالدشت،رحمت آباد ،ک ۳۲، مجتمع پارس ط۴ واحد ۷

دکتر مهران رحیمی
دکتر مهران رحیمی

دکتر مهران رحیمی

درمان کودکان نا آرام در مطب

دکترمهران رحیمی متخصص دندانپزشکی کودکان شیراز، درمان تحت آرام بخشی، بیهوشی جهت خردسالان و کودکان نا آرام، روش های کنترل رفتاری جهت کودکان دارای اصظراب.  برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۶۲۸۹۹۳۵
۰۹۱۷۰۳۰۳۰۰۶
فارس

شیراز،خیابان قصر دشت،جنب بیمارستان دکتر فرهمندفر ،ساختمان اکسیر،طبقه پنجم شماره

دکتر مریم صلاحی اردکانی
دکتر مریم صلاحی اردکانی

دکتر مریم صلاحی اردکانی

متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان

دکتر مریم صلاحی اردکان متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان دارای بورد تخصصی و اما خدمات ما…
ارتودنسی پیشگیرانه،دندان پزشکی تحت بیهوشی و آرام بخش،دارای محیط بازی و سرگرمی مخصوص کودکان،انجام کلیه خدمات دندانپزشکی کودکان و نوجوانان. اما طرف قرارداد با بانک ملی و بانک کشاورزی و بانک ملت.خوشحال میشیم شما عزیزان برای مشاوره و درمان دندان کودکان خود به مطب ما تشریف بیاورید.  برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱۳۶۳۲۷۰۲۳
۰۹۱۶۴۳۹۱۲۰۰
فارس

شیراز،بلوار شهید بهشتی،نبش کوچه ۳۶،ساختمان دردانه،ورودی دوم،طبقه فوقانی شیرینی تمشک

دکتر الهام سلطانی مهر متخصص دندانپزشکی کودکان در کرمانشاه
دکتر الهام سلطانی مهر متخصص دندانپزشکی کودکان در کرمانشاه

دکتر الهام سلطانی مهر

نفر اول بورد تخصصی

دکتر الهام سلطانی مهر متخصص دندانپزشکی کودکان در شیراز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید باشماره های درج شده در بالا تماس بگیرید.

۰۷۱۳۶۲۶۹۴۵۸
۰۹۹۰۲۰۵۲۲۴۲
کرمانشاه

قصردشت، پایین تر از چهارراه زرگری به سمت سه راه عفیف آباد، روبروی کوچه ۶۹، ساختمان رایمون، واحد ۲۰۱

دکتر هایده مجلسی پور متخصص پوست و مو شیراز
دکتر هایده مجلسی پور متخصص پوست و مو شیراز

دکتر هایده مجلسی پور

درمان گودی و سیاهی دور چشم - لیفتینگ

دكتر هايده مجلسي پور. دکتر هایده مجلسی پور متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دارای بیش از ۲۵ سال سابقه تخصصی پزشکی در حوزه پوست و زیبایی می باشند.

دکتر هایده مجلسی پور با بیش از ۲۵ سال سابقه تخصصی پزشکی، به عنوان متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر شیراز به فعالیت پزشکی و درمانی مشغول می باشند و خدمات درمانی و زیبایی به بیماران ارائه می نمایند که برخی از این خدمات شامل، درمان انواع بیماری های پوستی، درمان تومور های پوستی، درمان آکنه، درمان زگیل و زگیل تناسلی، برداشتن خال و سایر ضایعات پوستی، درمان ریزش مو، کاشت مو و ابرو، جوانسازی پوست، رفع لکه های پوستی، جای جوش، رفع کک و مک، میکرودرم ابریژن، ساب سیژن، تزریق بوتاکس، تزریق چربی، لیزر موهای زائد و سایر موارد لیزر درمانی و جوانسازی پوست با لیزر، مزوتراپی و غیره می باشد.

برای دریافت نوبت و مشاوره پوست و زیبایی می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۲۳۱۷۷۲۰
فارس

شیراز خیابان اردیبهشت،بین تقاطع خیابان هفت تیر ( ۲۰متری سینما سعدی) و فلسطین (باغشاه)،جنب داروخانه اردیبهشت،ساختمان نور،طبقه ششم

دکتر حسین اقا
دکتر حسین اقا

دکتر علیرضا محمدی

متخصص و جراح فک و صورت در شیراز

دکتر علیرضا محمدی متخصص جراحی دهان، فک و صورت در شهرستان شیراز ایشان دارای بورد تخصصی جراحی دهان، فک و صورت از دانشگاه آزاد تهران دریافت کردند.مراجعه کنندگان عزیز می‌توانید برای دریافت نوبت با شماره تلفن درج شده در بالا با مطب دکتر محمدی در ارتباط باشید

۰۷۱۳۶۲۹۲۴۷۸
۰۹۱۷۴۷۴۷۵۹۰
فارس

شیراز، خیابان قصردشت، بعداز سه‌راه عفیف‌آباد، نبش کوچه ۵۳، ساختمان مدرن، طبقه ۶، واحد ۶۰۷

دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد
دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد

دکتر سولماز کشاورزی

مرکز اصلاح طرح لبخند در شیراز

دکتر سولماز کشاورزی متخصص ترمیم و زیبایی در شیراز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱۳۶۴۹۱۵۹۶
۰۹۳۳۲۴۲۰۹۴۳
فارس
شیراز

شیراز، بلوار ستارخان، نبش کوچه ۹، ساختمان آریان، طبقه دوم، واحد ۴

قیمت ارتودنسی در شیراز چقدر است؟

بسیاری از بیمارانی که نیاز به ارتودنسی در شیراز دارند، از گرفتن وقت مشاوره برای مراجعه به متخصص ارتودنسی ابراز نگرانی می کنند. بخشی از این نگرانی مربوط به عدم آگاهی از مسائل هزینه های ارتودنسی در درمان های ارتودنسی می باشد. قبل از شروع درمان ارتودنسی بیماران می خواهند بدانند که هزینه ارتودنسی در شیراز چقدر است؟

هرچند ممکن است هزینه سیم کشی دندان و قیمت ارتودنسی در نگاه اول خیلی زیاد به نظر برسد، اما مطمئن باشید که در قبال فواید و مزایای زیاد آن، بدون به همراه داشتن عوارض ارتودنسی، اصلا هزینه بالایی نیست. در واقع ارتودنسی دندان می‌تواند در درازمدت به صرفه‌جویی در هزینه‌های شما کمک زیادی کند.

شرایط ارتودنسی اقساطی در شیراز چگونه است؟

شرایط ارتودنسی اقساطی بستگی به نوع درمان ناهنجاری دندان شما دارد. معمولا ارتودنسی اقساطی طوری تنظیم می شوند که بیمار نصف یا یک سوم هزینه را در ابتدا پرداخت می نماید. خصوصا در سیستم دیمون که هزینه مواد مصرفی بالاتر است و یا درمان های متحرک که هزینه کلی کمتر است. اما گاهی هم می توان هزینه را به صورت اقساط برابر پرداخت کرد. در این مورد می توانید سوالات خود را از طریق تماس یا به صورت چت آنلاین واتس اپ مطرح نمایید.

آیا به دنبال خدمات ارتودنسی ارزان در شیراز هستید؟

خیلی از مطب ها و کلینیک های ارتودنسی در شیراز برای جذب بیمار بیشتر سعی می کنند با استفاده از واژه ( ارزان ) در کنار خدمات خود مانند ارتودنسی ارزان بیماران را ترغیب به استفاده از این خدمات نمایند که در بیشتر مواقع این واژه ها تنها جنبه تبلیغاتی دارند. چرا که در بحث درمان های زیبایی و ترمیم دندان تعرفه های در نظر گرفته شده است. به همین دلیل اگر ارزان بودن ارتودنسی در شیراز به دلیل کیفیت پایین آن باشد بدون شک در آینده شما بیماران عزیز با مشکلات جدی تری روبرو می شوید و مجبور به پرداخت هزینه های چند برابر خواهید شد.

ظراحی سایت پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.