متخصص ارتودنسی یزد

متخصص ارتودنسی یزد
دکتر سیدامیر رضا فتاحی میبدی متخصص ارتودنسی در یزد
دکتر سیدامیر رضا فتاحی میبدی متخصص ارتودنسی در یزد

دکتر سید امیر رضا فتاحی میبدی

فلوشيپ فوق تخصص ارتودنسي - جراحي ( ارتوسرجري )

دکتر سید امیر رضا فتاحی میبدی متخصص ارتودنسی در شهر یزد.ایشان از همان سال به عنوان استادیار دانشگاه شهید صدوقی یزد مشغول تدریس و تحقیق و پژوهش بود و تا سال ۱۳۹۳ علاوه بر طبایت در مطب شخصی خود در یزد به تدریس در دانشگاه میپرداخت. پس از آن دکتر فتاحی در سال ۱۳۹۶ وارد دوره فوق تخصص ارتودنسی _ جراحی (ارتوسرجری ) در دانشگاه شهید بهشتی شد.ایشان اکنون در مطب تخصصی خود درمان ارتودنسی بزرگسالان ، کودکان و هچنین جراحی ناهنجاریهای فک و صورت را انجام میدهند.

۰۳۵۳۶۲۹۶۹۲۱
یزد
یزد

یزد،خیابان کاشانی، جنب پمپ بنزین، کوچه معظمی

دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد
دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد

دکتر الهام خوان پایه

ارتودنسی با مرتب کردن دندان‌ها لبخند را زیباتر و درخشان‌تر می‌کند

داشتن لبخندی زیبا و مرتب، صرفا چیزی بیشتر از یک سرمایه‌گذاری بر روی ظاهر می‌باشد، در واقع این سرمایه‌گذاری برای شخصیت خودتان است. هنگامی که از نشان دادن لبخند خود احساس غرور کنید، اعتماد به نفستان نیز افزایش می‌یابد. اگر نیاز به سیم کشی دندان خود و فرزندان دارید حتما با ما مشورت کنید .

۰۳۵۳۸۲۷۷۴۱۲
یزد
یزد

یزد،صفاییه، بلوار شهید قندی، کوچه ۱۶، شهید قندی (جنب مجتمع تجاری اریا)

دکتر حسین اقا
دکتر حسین اقا

دکتر حسین آقا عقیلی

اصلاح ناهنجاریهای فک صورت

دکتر حسین آقا عقیلی متخصص ارتودنسی در شهر یزد، متخصص ارتودانتیکس و دانشیار و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد می باشند. داشتن دندان هایی سالم و منظم را می توان در هر سنی تجربه کرد، بنابراین هیچگاه جهت اقدام برای درمان ارتودنسی دیر نیست. با این حال، درمان ارتودنسی بزرگسالان دارای دو جنبه مهم است. از یک سو، بزرگسالان سن بلوغ را گذرانده اند و رشد و توسعه فک ها در آن ها کامل شده است، بنابراین تغییر ساختار فک منحصرا نمی تواند با وسایل ارتودنسی انجام شود. برای مشاوره و رزرو نوبت با شماره های درج شده در بلا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۵۳۴۲۲۲۰
یزد
یزد

یزد، خیابان کاشانی، روبروی بیمارستان مجیبیان مطب دکتر حسین آقا عقیلی

دکتر ندا جوشن متخصص ارتودنسی در یزد
دکتر ندا جوشن متخصص ارتودنسی در یزد

دکتر ندا جوشن

انجام درمان های ارتودنسی کودکان نوجوانان و بزرگسالان | دارای بورد تخصصی

دکتر ندا جوشن متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت، متولد بهمن ۶۴ در یزد هستند. وی در سال ۸۹ فارغ التحصیل دندان پزشکی عمومی و در سال ۹۴، به عنوان متخصص ارتودنسی دندان و ناهنجاری‌های فک و صورت فارغ التحصیل شدند. خانم دکتر جوشن از سال ۹۴، عضو هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی یزد و استادیار دانشگاه  نیز هستند.

دکتر جوشن برای ارائه هرچه بهتر خدمات ارتودنسی به مراجعان در کلینیک های دولتی وابسته به دانشگاه خاتم الانبیا، کلینیک دانشگاه یزد و کلینیک خیریه دکتر اخوان مشعول به کار می باشند.

۰۳۵۳۶۲۹۵۷۵۸
۰۹۳۵۲۵۹۵۷۵۸
یزد
یزد

یزد، خیابان کاشانی، روبه روی هلال احمر، ساختمان نیاز، طبقه دوم

دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد
دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد

دکتر الهه شادکام

متخصص ارتودنسی نامریی بزرگسالان و‌کودکان

دکتر الهه شادکام متخصص ارتودنسی در یزد می باشند که خدمات ارتودنسی نامرئی، ارتودنسی ثابت، ارتودنسی کودکان، ارتودنسی پیشگیری را انجام می‌دهند. برای مشاوره و رزرو نوبت با مطب دکتر شاد کام با شماره‌های تماس درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۵۳۷۳۳۲۰۴۰

یزد، شهید صدوقی شمالی، چهلم

دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد
دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد

دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی در یزد می باشد. خدمات ایشان شامل ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی شفاف و ارتودنسی پیشگیری برای کودکان و بزرگسالان می باشد. برای مشاوره و رزرو نویت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۵۴۲۲۳۴

یزد، انتهای خیابان امام، میدان امام رضا (ع)، ابتدای بلوار امام رضا (ع) ،دانشکده دندانپزشکی

دکتر محمدحسین توده زعیم متخصص ارتودنسی در استان یزد می‌باشند. ایشان خدمات دندانپزشکی زیبایی را همراه با ارتودنسی انجام می‌دهند. دکتر توده زعیم بیشتر تایم کاری خود را در زمینه ارتودنسی گذاشته و خدماتی چون ارتودنسی ثابت، نامرئی، ارتودنسی پیشگیرانه برای کودکان و بزرگسالان گذاشته است. جهت مشاوره و رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های تماس درج شده در بالا با دکتر در ارتباط باشید.

۰۳۵۹۸۹۸۷۶۶۶

یزد، بلوار طالقانی، کوچه شهید هدایتی، ساختمان پاستور

دکتر زهره طباطبایی متخصص ارتودنسی در یزد
دکتر زهره طباطبایی متخصص ارتودنسی در یزد

دکتر زهره طباطبایی

ارائه دهنده انواع خدمات ارتودنسی برای داشتن لبخند زیبا

دکتر زهره طباطبایی  متخصص ارتودنسی در یزد می باشند که خدمات ارتودنسی نامرئی، ارتودنسی ثابت، ارتودنسی کودکان، ارتودنسی پیشگیری را انجام می‌دهند. برای مشاوره و رزرو نوبت با مطب دکتر طباطبایی با شماره‌های تماس درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۵۸۲۴۴۹۷۶

یزد، میدان اطلسی، تیمسار فلاحی، جنب ازمایشگاه کسری، بن بست چهارم

ظراحی سایت پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.