متخصص ارتودنسی یزد

دکتر الهام خوان پایه

ارتودنسی با مرتب کردن دندان‌ها لبخند را زیباتر و درخشان‌تر می‌کند

داشتن لبخندی زیبا و مرتب، صرفا چیزی بیشتر از یک سرمایه‌گذاری بر روی ظاهر می‌باشد، در واقع این سرمایه‌گذاری برای شخصیت خودتان است. هنگامی که از نشان دادن لبخند خود احساس غرور کنید، اعتماد به نفستان نیز افزایش می‌یابد. اگر نیاز به سیم کشی دندان خود و فرزندان دارید حتما با ما مشورت کنید .

۰۳۵۳۸۲۷۷۴۱۲
یزد
یزد

یزد،صفاییه ، بلوار شهید قندی ، کوچه ۱۶ شهید قندی (جنب مجتمع تجاری اریا)

دکتر سیدامیر رضا فتاحی میبدی متخصص ارتودنسی در یزد
دکتر سیدامیر رضا فتاحی میبدی متخصص ارتودنسی در یزد

دکتر سید امیر رضا فتاحی میبدی

فلوشيپ فوق تخصص ارتودنسي - جراحي ( ارتوسرجري )

دکتر سید امیر رضا فتاحی میبدی متخصص ارتودنسی در شهر یزد.ایشان از همان سال به عنوان استادیار دانشگاه شهید صدوقی یزد مشغول تدریس و تحقیق و پژوهش بود و تا سال ۱۳۹۳ علاوه بر طبایت در مطب شخصی خود در یزد به تدریس در دانشگاه میپرداخت. پس از آن دکتر فتاحی در سال ۱۳۹۶ وارد دوره فوق تخصص ارتودنسی _ جراحی (ارتوسرجری ) در دانشگاه شهید بهشتی شد.ایشان اکنون در مطب تخصصی خود درمان ارتودنسی بزرگسالان ، کودکان و هچنین جراحی ناهنجاریهای فک و صورت را انجام میدهند.

۰۳۵۳۶۲۹۶۹۲۱
یزد
یزد

یزد،خیابان کاشانی، جنب پمپ بنزین، کوچه معظمی

دکتر حسین آقا عقیلی

اصلاح ناهنجاریهای فک صورت

دکتر حسین آقا عقیلی متخصص ارتودنسی در شهر یزد.متخصص ارتودانتیکس و دانشیار و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد.داشتن دندان هایی سالم و منظم را می توان در هر سنی تجربه کرد، بنابراین هیچگاه جهت اقدام برای درمان ارتودنسی دیر نیست. با این حال، درمان ارتودنسی بزرگسالان دارای دو جنبه مهم است. از یک سو، بزرگسالان سن بلوغ را گذرانده اند و رشد و توسعه فک ها در آن ها کامل شده است، بنابراین تغییر ساختار فک منحصرا نمی تواند با وسایل ارتودنسی انجام شود.

۰۳۵۳۴۲۲۲۰
یزد
یزد

یزد، خیابان کاشانی، روبروی بیمارستان مجیبیان

دکتر ندا جوشن

درمان ها تخصصی ارتودنسی کودکان و بزرگسالان

دکتر ندا جوشن یکی از بهترین دکترهای ارتودنسی در استان یزد است.ایشان متخصص ارتودانتیکس و استادیار و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد.برای رسیدن به لبخندی زیبا سن وسال  هیچ اهمیتی ندارد. بیماران در هر سنی که باشن چه کودک چه نوجوان یا  حتی سن بالاتر می‌توانند از درمان‌های ارتودنسی بهره‌مند شوند و ناهنجاری های فک و صورت خود را برطرف کنن.

۰۳۵۳۶۲۵۰۳۴۴
یزد
یزد

یزد، انتهای خیابان امام، میدان امام رضا (ع)، ابتدای بلوار امام رضا (ع)

لارن مارکتینگ طراح سایت پزشکی
طراحی وب سایت پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست