فیزیوتراپی

فیزیوتراپی زیر مجموعه ای از رشته پزشکی است که عملکرد اندام ها را بهبود می بخشد و برای بیمارانی که مشکلات آن ها درحیطه اسکلتی عضلانی است نقش مؤثری دارد. استفاده از ماهیت فیزیک و خواص آن در درمان باعث تحریک سلولی و درمان می‌شود. بسیاری از بیماری های مغز و اعصاب و ارتوپدی را می توان توسط فیزیوتراپی درمان کرد. هدف از فیزیوتراپی پیشگیری، توانبخشی، درمان و ارتقای سطح سلامت جامعه است. این روش درمانی ایمن و غیر تهاجمی است که در آن از عوامل فيزيکي، مکانيکي و الکتریکی برای کمک به بهبود شرایط بیماران استفاده می شود.

لیستی از بهترین فیزیوتراپی های اردبیل

لیستی از بهترین فیزیوتراپی های اصفهان

لیستی از بهترین فیزیوتراپی های اهواز

لیستی از بهترین فیزیوتراپی های تهران

لیستی از بهترین فیزیوتراپی های رشت

لیستی از بهترین فیزیوتراپی های شیراز

لیستی از بهترین فیزیوتراپی های کرج

لیستی از بهترین فیزیوتراپی های همدان

لیستی از بهترین فیزیوتراپی های یزد

لیستی از بهترین فیزیوتراپی های تبریز

لیستی از بهترین فیزیوتراپی های مشهد

فیزیوتراپیست هاچه کسانی هستند ؟

فیزیوتراپ ها افرادی متخصص اند که قادرند بدون نیاز به جراحی و استفاده از داروهای شیمیایی و تحمیل عوارض احتمالی این داروها به بدن درد بیمار را کم کنند. فیزیوتراپ هم چنین می تواند نحوه پیش گیری از بروز مشکل را به فرد آموزش دهد. یک فیزیوتراپ خوب پس از معاینه و تشخیص مشکل پروتکل درمانی شمارا با هدف کاهش درد، افزایش و بهبود حرکت و عملکرد فیزیکی و پیشگیری از بروز ناتوانی طرح ریزی می کند.

محل های فعالیت فیزیوتراپ ها

فیزیوتراپ ها بیشتردر بخش های بیمارستانی، کلینیک های تخصصی، درمانگاه ها، باشگاه های ورزشی و برخی نهادهای دیگر برای آموزش و پیشگیری از اختلالات فیزیکی مانند اداره جات و مدارس و هم چنین ویزیت بیماران بستری در منزل مشغول به ارائه خدمات تخصصی هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست