ایمپلنت دیجیتال در تهران [قیمت]

 1. مجله پزشکی مطب۳۶۵
 2. ایمپلنت دیجیتال
 3. ایمپلنت دیجیتال در تهران [قیمت]
ایمپلنت دیجیتال در تهران توسط بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران

پزشک یا متخصص عزیز برای ثبت اطلاعات خودتان با ما تماس بگیرید
تبلیغات در  مطب۳۶۵

ایمپلنت دیجیتال چیست؟

تکنولوژی به کار رفته در جراحی ایمپلنت دیجیتال، از فناوری کامپیوتری سه بعدی برای بررسی دقیق وضعیت استخوان در فک و موقعیت عصب شما استفاده می کند. این فناوری جدید به پزشکان اجازه می دهد تا برای جراحی ایمپلنت از حداقل برش در لثه کنند. این گزینه به:

 • کاهش درد
 • افزایش روند بهبودی

کمک زیادی می کند. به همین خاطر افرادی که برای کاشت دندان ها یشان از این روش استفاده می کنند اغلب از نتیجه کار راضی اند. ایمپلنت دیجیتال یکی از روش های پرکاربرد دندانپزشکی دیجیتال است. واژه دیجیتال در رشته دندانپزشکی دیجیتال به این معناست که:

اجزای دیجیتال یا کامپیوتری برای انجام اقدامات دندان‌پزشکی، جایگزین ابزارهای مکانیکی یا الکتریکی می شوند.

ایمپلنت دیجیتال در تهران توسط بهترین متخصص ایمپلنت دیجیتال تهران در بهترین مراکز

در ادامه لیستی از بهترین مراکز و متخصصین ایمپلنت دیجیتال در نقاط مختلف تهران معرفی شده اند:

ایمپلنت دیجیتال در شمال تهران توسط دکتر احسان بیرنگ

دکتر احسان بیرنگ جراح و دندانپزشک در شهر تهران مشغول به فعالیت است. ایشان متخصص جراح لثه فلوشیپ فوق تخصصی ایمپلنت های دندانی عضو بنیاد ملی نخبگان، دارای مدارک دندانپزشکی زیبایی و ارتودنسی از دندانپزشکان معتبر ایران می باشند.

ایمپلنت دیجیتال در تهران توسط دکتر احسان بیرنگ

سایر خدمات دکتر احسان بیرنگ به جز ایمپلنت دیجیتال در تهران:

دکتر احسان بیرنگ کلیه خدمات پیشرفته ایمپلنت فوری در شمال تهران را ارائه می کند. با کادری مجرب و بهره مندی از تجهیزات مدرن، آماده ارائه خدمات دندانپزشکی به بهترین نحو به شما عزیزان می باشد.

دریافت نوبت ایمپلنت دیجیتال از مطب دکتر احسان بیرنگ

برای انجام ایمپلنت دیجیتال در مطب حتما قبل از مراجعه نوبت تلفنی بگیرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه دکتر احسان بیرنگ در سایت مطب ۳۶۵ مراجعه کنید.

تعداد و مدت زمان جلسات ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر احسان بیرنگ

چنان چه شما شرایط انجام ایمپلنت دیجیتال را داشته باشید در یک روز قابل انجام است.

نمونه ایمپلنت دیجیتال انجام شده در مطب دکتر احسان بیرنگ

مشخصات تماس دکتر احسان بیرنگ:

آدرس مطب: تهران، زعفرانیه خیابان مقدس اردبیلی خیابان پسیان جنوبی پلاک ۱۴ واحد ۱۴

شماره تماس: ۰۲۱۲۶۳۵۵۴۲۹ – ۰۲۱۲۶۳۵۵۱۲۸ – ۰۲۱۲۶۳۵۵۲۲۷

اینستاگرام: https://www.instagram.com/drbirang/

ایمپلنت دیجیتال در شمال تهران توسط دکتر سعید کریمی

دکتر سعید کریمی MASTER ایمپلنت و دندانپزشک زیبایی از دانشگاه UCLA آمریکا می باشند. ایشان بعد از اخذ مدرک دکترای دندانپزشکی در سال ۲۰۰۱ از دانشگاه سراسری تبریز و شرکت در دوره های پیشرفته و تخصصی از جمله : Paragon سوئیس، BioHorizons آمریکا، Bego آلمان، Noble Biocare سوئد در شهر یوتوبری (در سال ۲۰۰۵) اقدام  نموده و همچنین دوره های اتچمنت پروتزهای دندانی و ایمپلنت و پیوندهای استخوانی فک و دوره های پیشرفته کاشت دندان را در کشورهای اروپایی همچون: هلند، کرواسی و یونان گذرانده است. ایشان دوره­ های Sinus Lift Open و Bone Management (که شامل باز کردن استخوان می­ باشد) را زیر نظر پروفسور والاس از آمریکا به اتمام رسانده و موفق به اخذ مدرک دوره مستر ایمپلنت از دانشگاه UCLA آمریکا (دانشگاه ایالتی کالیفرنیا-لس آنجلس) گردیده ­است.

ایمپلنت دیجیتال در تهران توسط دکتر سعید کریمی

سایر خدمات دکتر سعید کریمی به جز ایمپلنت دیجیتال در تهران:

ایشان همچنین دوره زیبایی پروفسور فرادیانی، دوره های متعدد زیبایی در اروپا، دوره پیشرفته ساخت لمینت های بدون تراش از لیختن اشتاین و دوره پیشرفته CAD/CAM از کمپانی سیرونا آلمان را گذرانده و عضو آکادمی دندانپزشکی زیبایی آمریکا (AACD)، کنگره بین المللی ایمپلنت های دهان (ICOI)، Fellow ICOI ، عضو ITI، انیستیتو جهانی برای آموزش دندانپزشکان آمریکا (GIDE) و دارنده تندیس مشتری مداری و مدرک Dental MBA می باشند.

دریافت نوبت ایمپلنت دیجیتال از مطب دکتر سعید کریمی

برای انجام ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر مهدی حسینیان حتما قبل از مراجعه نوبت تلفنی بگیرید. با مراجعه به صفحه دکتر سعید کریمی در سایت مطب ۳۶۵ می توانید اطلاعات تماس با ایشان را بدست آورید.

تعداد و مدت زمان جلسات ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر سعید کریمی

ایمپلنت دیجیتال نسبت به ایمپلنت سنتی نیاز به مدت زمان کمتری برای کاشت دارد. کاشت ایمپلنت به روش سنتی به یک الی دو ساعت زمان نیاز دارد؛ اما ایمپلنت دیجیتال در مدت زمان کمتری انجام می شود. در کاشت ایمپلنت دیجیتال دندان موقت در همان روز کاشت آماده می شود.

نمونه ایمپلنت دیجیتال انجام شده در مطب دکتر سعید کریمی

مشخصات تماس دکتر سعید کریمی:

آدرس مطب: بلوار افریقا (جردن) – بالاتر از پمب بنزین – کوچه تندیس – پلاک ۴ (جنب بیمارستان تندیس) – واحدهای ۱و ۲

شماره تماس:  ۰۲۱۸۸۸۸۸۵۹۰

اینستاگرام: https://www.instagram.com/dr_saeid_karimi/

ایمپلنت دیجیتال در شرق تهران توسط دکتر نادر حامدی راد

مرکز دندانپزشکی دکتر راد در سال ۱۳۷۶ توسط دکتر نادر حامدی راد و دکتر زهره نوری  (فارغ التحصیلان  سال ۱۳۶۹ دانشگاه تهران) افتتاح گردید. دکتر راد در سال ۱۳۷۸ نخستین کار ایمپلنت را در این مرکز به انجام رسانید و تا کنون هزاران واحد ایمپلنت کار شده است که همگی با موفقیت کامل همراه بوده اند.

ایمپلنت دیجیتال در تهران توسط دکتر نادر حامدی رادسط

سایر خدمات ایمپلنت دیجیتال در تهران توسط دکتر نادر حامدی راد:

دکتر راد دارای گواهینامه از آمریکا, سوییس, فرانسه, انگلستان و اسپانیا در ایمپلنت های دندانی می باشد. در این مرکز شما می توانید از جدیدترین تجهیزات مربوطه بهره گرفته در محیطی آرام و دلنشین به جمع استفاده کنندگان از ایمپلنتهای دندانی بپیوندید!

دریافت نوبت ایمپلنت دیجیتال از مطب دکتر نادر حامدی راد

برای انجام ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر راد حتما قبل از مراجعه نوبت تلفنی بگیرید. با مراجعه به صفحه دکتر نادر حامدی راد در سایت مطب ۳۶۵ می توانید اطلاعات تماس با ایشان را بدست آورید.

تعداد و مدت زمان جلسات ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر نادر حامدی راد

مدت زمان انجام کار ایمپلنت تحت بی حسی موضعی در مرکز دندانپزشکی از ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بطول میانجامد. مدت زمان اتمام کار از ۲ هفته تا ۳ ماه متفاوت است. مقاومت و عملکرد استخوان هر بیمار با بیمار دیگر متفاوت است که همین موضوع باعث تفاوت چند هفتگی در قابل استفاده شدن ایمپلنت می گردد. ابتدا قسمت داخل استخوانی ایمپلنت کاشته می شود سپس قسمت تاجی و روکش روی آن نصب می گردد.

نمونه ایمپلنت دیجیتال انجام شده در مطب دکتر راد

مشخصات تماس دکتر نادر حامدی راد:

آدرس مطب: فلکه دوم تهرانپارس٬ ابتدای خیابان جشنواره٬ شماره ۱۸۳ ساختمان صدف٬ واحد دوم، مرکزدندانپزشکی دکتر راد

شماره تماس:  ۰۲۱۷۷۸۶۱۷۹۲

اینستاگرام: https://www.instagram.com/radimplant/

ایمپلنت دیجیتال در غرب تهران توسط دکتر علی سجودی خوشابی

دکتر علی سجودی خوشابی در سال ۱۳۸۸ از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران فارغ التحصیل شده اند. تجارب ایشان انجام جراحی پیشرفته All on 4 با سیستم های اشترومن (ITI) و Intralock که جزو آخرین تکنولوژی های پیشرفته ایمپلنت دنیا هستند می باشد و زیر نظر اساتید معروفی چون دکتر چاکنوزان، دکتر آشیل پیوندی اساتید برجسته دانشگاه فرانسه با موفقیت دوره های فوق را گذرانده اند.

ایمپلنت دیجیتال در شهرک غرب تهران توسط دکتر علی سجودی

سایر خدمات ایمپلنت دیجیتال در تهران توسط دکتر دکتر علی سجودی:

ایشان همچنین در امتحان فلوشیپ ICOI موفق به کسب بالاترین نمره شدند. سپس در سال ۱۳۹۲ در دوره لیزر که زیر نظر دانشگاه آخن آلمان در ایران برگزار گردید شرکت کردند و Certificate لیزر دریافت کردند. ایشان همچنین تاکنون زیر نظر اساتید معروف جهان نظیر دکتر آشیل پیوندی، دکتر نیبل برکات و … آموزش دیده اند و افتخار شاگردی نزد اساتید فوق را داشته اند. در زمینه زیبایی و ترمیمی نیز زیر نظر اساتیدی چون دکتر آصف زاده، پروفسور یزدانی آموزش دیده و در دوره های مختلف و آخرین سمینار های برگزار شده شرکت داشتند.

دریافت نوبت ایمپلنت دیجیتال از مطب دکتر دکتر علی سجودی

برای انجام ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر راد حتما قبل از مراجعه نوبت تلفنی بگیرید. با مراجعه به صفحه دکتر علی سجودی در سایت مطب ۳۶۵ می توانید اطلاعات تماس با ایشان را بدست آورید.

تعداد و مدت زمان جلسات ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر علی سجودی

مدت زمان انجام کار ایمپلنت تحت بی حسی موضعی در مرکز دندانپزشکی از ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بطول میانجامد. مدت زمان اتمام کار از ۲ هفته تا ۳ ماه متفاوت است. مقاومت و عملکرد استخوان هر بیمار با بیمار دیگر متفاوت است که همین موضوع باعث تفاوت چند هفتگی در قابل استفاده شدن ایمپلنت می گردد. ابتدا قسمت داخل استخوانی ایمپلنت کاشته می شود سپس قسمت تاجی و روکش روی آن نصب می گردد.

نمونه ایمپلنت دیجیتال انجام شده در مطب دکتر علی سجودی

مشخصات تماس دکتر نادر حامدی راد:

آدرس مطب: شهرک غرب – بلوار دادمان – بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی – خیابان فخارمقدم – کوچه گلبرگ یکم شرقی- پلاک ۴ – واحد ۲

شماره تماس:  ۰۲۱۸۸۰۸۲۹۴۱-۰۲۱۸۸۰۸۹۱۱۲

اینستاگرام: https://www.instagram.com/DRsojodi/

ایمپلنت دیجیتال در مرکز شهر تهران توسط دکتر سید مهدی حسینیان

دکتر سید مهدی حسینیان متخصص جراحی دهان، فک و صورت و دارای بورد تخصصی و ایمپلنتولوژیست می باشند. شما در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر حسینیان می توانید خدماتی چون کاشت ایمپلنت ، سینوس لیفت و پیوند و بازسازی استخوان فک را توسط برترین متخصصین کشور دریافت نمایید. همچنین بروزترین خدمات و متد ایمپلنت همچون ایمپلنت دیجیتال، ایمپلنت فوری، ایمپلنت بدون جراحی، ایمپلنت PRGF و ایمپلنت با لیزر نیز در این مرکز انجام می گردد. از مزایای این مرکز تخصصی ایمپلنت تهران نسبت به دیگر مراکز می توان به استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت و همچنین بروزترین مواد و تجهیزات اشاره نمود.

ایمپلنت دیجیتال در تهران توسط دکتر حسینیان

سایر خدمات دکتر حسینیان به جز ایمپلنت دیجیتال در تهران:

دکتر سید مهدی حسینیان کلیه خدمات پیشرفته ایمپلنت دیجیتال را ارائه می کند. وی هم چنین در زمینه درمان اختلالات مفصل گیجگاهی فک و ناهنجاری های فک و صورت تجربه دارد.

دریافت نوبت ایمپلنت دیجیتال از مطب دکتر مهدی حسینیان

برای انجام ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر مهدی حسینیان حتما قبل از مراجعه نوبت تلفنی بگیرید. با مراجعه به صفحه دکتر مهدی حسینیان در سایت مطب ۳۶۵ می توانید اطلاعات تماس با ایشان را بدست آورید.

تعداد و مدت زمان جلسات ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر حسینیان

ایمپلنت دیجیتال نسبت به ایمپلنت سنتی نیاز به مدت زمان کمتری برای کاشت دارد. کاشت ایمپلنت به روش سنتی  به یک الی دو ساعت زمان نیاز دارد اما ایمپلنت دیجیتال در مدت زمان کمتری انجام می شود. در کاشت ایمپلنت دیجیتال دندان موقت در همان روز کاشت آماده می شود.

نمونه ایمپلنت دیجیتال انجام شده در مطب دکتر مهدی حسینیان

مشخصات تماس دکترحسینیان:

آدرس مطب: تهران، خیابان ولیعصر، کوچه دوم گاندی، ساختمان پزشکان دی، طبقه ۵، واحد e

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۲۰۷۹۲۶

اینستاگرام: https://www.instagram.com/dr.hosseinian_implant/

ایمپلنت دیجیتال در تهران توسط دکتر علی قمری

دکتر علی قمری فارغ التحصیل از دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی در مقطع دکترای دندانپزشکی عمومی و فارغ التحصیل از دانشکده دندانپزشکی همدان در مقطع تخصص پریودانتیکس (جراحی لثه و ایمپلنت) و دارای بورد تخصصی پریودانتیکس، با بیش از یک دهه سابقه فعالیت درمانی حرفه ای می باشد.

ایمپلنت دیجیتال در تهران توسط دکتر علی قمری

سایر خدمات دکتر علی قمری به جز ایمپلنت دیجیتال در تهران:

دکتر علی قمری کلیه خدمات پیشرفته ایمپلنت دیجیتال را ارائه می کند. وی هم چنین در زمینه درمان اختلالات مفصل، فک و ناهنجاری های فک و صورت تجربه دارد.

دریافت نوبت ایمپلنت دیجیتال از مطب دکتر علی قمری

برای انجام ایمپلنت دیجیتال در کلینیک دکتر علی قمری حتما قبل از مراجعه نوبت تلفنی بگیرید. با مراجعه به صفحه دکتر علی قمری در سایت مطب ۳۶۵ می توانید اطلاعات تماس با ایشان را بدست آورید.

تعداد و مدت زمان جلسات ایمپلنت دیجیتال در مطب دکتر علی قمری

ایمپلنت دیجیتال نسبت به ایمپلنت سنتی نیاز به مدت زمان کم تری برای کاشت دارد. کاشت ایمپلنت به روش سنتی  به ۱۲۰ دقیقه یا بیشتر زمان نیاز دارد اما ایمپلنت دیجیتال در مدت زمان کمتری انجام می شود. در کاشت ایمپلنت دیجیتال دندان موقت در همان روز کاشت آماده می شود.

نمونه ایمپلنت دیجیتال انجام شده در مطب دکتر قمری

مشخصات تماس دکتر علی قمری:

آدرس مطب: تهران،صادقیه، بلوارآیت الله کاشانی

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۰۹۲۸۸۹

اینستاگرام: https://www.instagram.com/dr.hosseinian_implant/

قیمت ایمپلنت دیجیتال در تهران

ایمپلنت دیجیتال یک روش پیشرفته و نوین در حوزه دندان پزشکی مدرن است. گسترش و توسعه حوزه دندان پزشکی باعث شده است که ایمپلنت های دیجیتال با سرعت و کیفیت بسیار بالاتری جایگزین تاج مصنوعی دندان شوند.

در نتیجه طبیعی است که توسعه و پیشرفت این بخش از حوزه دندان پزشکی باعث شده است مبلغ و هزینه بالاتری برای انجام ایمپلنت دیجیتال مورد نیاز باشد؛ اما در برابر مزیت های منحصر به فردی که دارد و در برابر کاهش عوارض جانبی این قیمت دیده نخواهد شد.

اگر در اصفهان ساکن هستید و بدنبال داشتن لبخندی جذاب و اصلاح طرح لبخند در کمترین زمان ممکن و بهترین قیمت هستید؛ در صفحه ایمپلنت دیجیتال در اصفهان لیست بهترین مراکز و متخصصین ایمپلنت دیجیتال گردآوری شده است.

۶ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • ببخشید چراحی یک واحد ایمپلنت چقدر زمانمیبره؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   یکی از بهترین مزایای کاشت ایمپلنت دیجیتال این است که مدت زمان کاشت دندان بسیار کم می شود.
   مرحله جراحی ساختگی در روش جراحی دیجیتال این امکان را به ما می دهد، تا تمام مراحل جراحی را بتوان قبل از اجرا به انجام رساند. در نتیجه مراحل ایمپلنت کمتر از ۱۵ دقیقه انجام می‌شود.

   پاسخ
 • سلام
  مادرم متأسفانه دیابت داره و چند وقتیه تصمیم گرفته ایمپلنت انجام بده . میشه لطفا بگید بیماران دیابتی چگونه می توانند ایمپلنت دیجیتال انجام دهند ؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   برای انجام ایمپلنت دیجیتال باید آزمایش بیمار برای پزشک ارسال شود که نوع و میزان دیابت بیمار مشخص شود سپس مشاوره لازم توسط پزشک انجام خواهد شد.

   پاسخ
 • سلام. من یه سوال داشتم. برای دندان ۶ بالا سمت چپ نیاز به ایمپلنت دارم ولی دکترم گفته که در این ناحیه سینوس دارم. سوالم اینه که ایمپلنت دیجیتال برای من بهتره که انجام بدم یا ایمپلنت معمولی؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   ایمپلنت سنتی بهتر هست برای شما چون باید سینوس لیفت و پودر استخوان انجام شود.
   اما قطعا شما باید توسط پزشک متخصص خود معاینه شوید و طبق صلاحدید ایشان اقدام به درمان کنید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست