دندانپزشک زیبایی کرج

دکتراحسان صادقی نژاد

طراح لبخند شما

دکتر احسان صادقی نژاد دندانپزشک ترمیم و زیبایی در کرج مشغول به فعالیت می باشد. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۶۳۲۲۶۳۵۹۶
البرز

کرج، جهان شهر، کسری نبش گلایل، ساختمان کسری، واحد ۱۰

دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد
دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد

دکتر پریچهر بهزادفر

ارائه کلیه خدمات تخصصی دندانپزشکی

دکتر پریچهر بهزادفر دندانپزشک ترمیم و زیبایی در کرج مشغول به فعالیت می باشد. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۶۳۴۴۸۴۹۵۰
البرز
کرج

کرج، جهانشهر، خیابان کسری، نبش کوچه باشگاه، ساختمان پزشکان جهانشهر، طبقه ۳، واحد ۵

دکتر نیما بحرینی

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی

دکتر سید نیما بحرینی دندانپزشک زیبایی در کرج مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره تماس های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. خدماتی که دکتر سید نیما بحرینی ارائه می کند لمینت سرامیکی، کامپوزیت دندان، لمینت دندان، لیفت لثه و بلیچینگ دندان، درمان ریشه دندان، ایمپلنت، عصب کشی دندان، رفع حساسیت های دندانی می باشد. برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

 

۰۹۰۲۳۸۳۹۴۸۸
البرز
کرج

کرج، منظریه، شهرک وحدت، خیابان سوم غربی، کلینیک وحدت

دکتر فرشته عبدی دندانپزشک زیبایی در کرج مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره تماس های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. دکتر فرشته عبدی دندانپزشک زیبایی روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه صبح ها از ساعت ۹ الی ۱۳ و بعد از ظهر ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰:۳۰ در مطب حضور دارند. برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۶۳۲۲۶۴۸۵۸
۰۹۳۳۶۸۳۰۵۴۹
البرز
کرج

کرج، چهارراه طالقانی، کوی گلها، روبروی البسکو، ساختمان بنای ماندگار، طبقه پنجم، واحد ۵۰۵

دکتر جعفر سعیدی

جراح و دندانپزشک زیبایی

دکتر جعفر سعیدی دندانپزشک زیبایی در کرج مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره تماس های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۶۳۲۵۶۸۳۱۶

کرج، عظیمیه، میدان اسبی، بطرف میدان مهران نبش نیک نژادی شمالی، ساختمان نیکان، طبقه دوم، واحد۴

دکتر فاطمه اسکندری دندانپزشک زیبایی در کرج
دکتر فاطمه اسکندری دندانپزشک زیبایی در کرج

دکتر فاطمه اسکندری

ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی

دکتر فاطمه اسکندری دندانپزشکی زیبایی در کرج هستند، از خدمات ایشان می توان به ایمپلنت، بلیچینگ، لمینت، ونیر کامپوزیت و غیره اشاره کرد. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس بگیرید.

۰۲۶۳۲۲۴۲۴۹۸ ‍

کرج، چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه ۵ واحد ۱۹

دکتر سمیه رضایی متخصص دندانپزشکی زیبایی در کرج
دکتر سمیه رضایی متخصص دندانپزشکی زیبایی در کرج

دکتر سمیه رضایی

ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی

دکتر سمیه رضایی متخصص دندانپزشک زیبایی در کرج هستند که خدماتی نظیر بلیچینگ، ونیر کامپوزیت، لمینت و غیره را ارائه می دهند، جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل نمایید.

۰۲۶۳۲۲۴۹۱۷۲
۰۹۲۰۳۰۵۰۵۳۰.

کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، برج قائم، طبقه ۷، واحد ۲۲

خدمات دندانپزشکی زیبایی در کرج

یکی از مهم ترین زیبایی های انسان لبخند با دندان های سفید است .دندان های یک دست و روشن می توانند جذابیت و زیبایی شما را تضمین نمایند. برای داشتن دندان های سالم و زیبا می توانید از خدمات دندانپزشکی زیبایی بهره مند شوید و با توجه به نیاز دندان ها نسبت به این مساله تصمیم گیری های لازم را انجام دهید .

امروزه دندانپزشکی زیبایی بخش وسیعی از خدمات دندانپزشکی را ارئه می نماید، روکش ها، لامینیت، ونیرکامپوزیت، روکش دندان، بلیچینگ و افزایش طول عاج دندان بخش بسیار کوچکی از خدمات ویژه ی یک دندانپزشک زیبایی می باشد. به کمک خدمات زیبایی دندان می توانید مشکلات ظاهری دندان را رفع و از یک چهره ی جذاب و دلنشین لذت ببرید.

ظراحی سایت پزشکی