متخصص و دندانپزشک زیبایی کرج

  1. دایرکتوری پزشکان
  2. دندانپزشک ترمیم و زیبایی
  3. متخصص و دندانپزشک زیبایی کرج

دکتراحسان صادقی نژاد

طراح لبخند شما

دکتر احسان صادقی نژاد دندانپزشک ترمیم و زیبایی در کرج مشغول به فعالیت می باشد. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۶۳۲۲۶۳۵۹۶
البرز

کرج، جهان شهر، کسری نبش گلایل، ساختمان کسری، واحد ۱۰

دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد
دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد

دکتر پریچهر بهزادفر

ارائه کلیه خدمات تخصصی دندانپزشکی

دکتر پریچهر بهزادفر دندانپزشک ترمیم و زیبایی در کرج مشغول به فعالیت می باشد. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۶۳۴۴۸۴۹۵۰
البرز
کرج

کرج، جهانشهر، خیابان کسری، نبش کوچه باشگاه، ساختمان پزشکان جهانشهر، طبقه ۳، واحد ۵

دکتر نیما بحرینی

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی

دکتر سید نیما بحرینی دندانپزشک زیبایی در کرج مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره تماس های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. خدماتی که دکتر سید نیما بحرینی ارائه می کند لمینت سرامیکی، کامپوزیت دندان، لمینت دندان، لیفت لثه و بلیچینگ دندان، درمان ریشه دندان، ایمپلنت، عصب کشی دندان، رفع حساسیت های دندانی می باشد. برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

 

۰۹۰۲۳۸۳۹۴۸۸
البرز
کرج

کرج، منظریه، شهرک وحدت، خیابان سوم غربی، کلینیک وحدت

دکتر فرشته عبدی دندانپزشک زیبایی در کرج مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره تماس های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. دکتر فرشته عبدی دندانپزشک زیبایی روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه صبح ها از ساعت ۹ الی ۱۳ و بعد از ظهر ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰:۳۰ در مطب حضور دارند. برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۶۳۲۲۶۴۸۵۸
۰۹۳۳۶۸۳۰۵۴۹
البرز
کرج

کرج، چهارراه طالقانی، کوی گلها، روبروی البسکو، ساختمان بنای ماندگار، طبقه پنجم، واحد ۵۰۵

دکتر جعفر سعیدی

جراح و دندانپزشک زیبایی

دکتر جعفر سعیدی دندانپزشک زیبایی در کرج مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره تماس های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۶۳۲۵۶۸۳۱۶

کرج، عظیمیه، میدان اسبی، بطرف میدان مهران نبش نیک نژادی شمالی، ساختمان نیکان، طبقه دوم، واحد۴

دکتر فاطمه اسکندری دندانپزشک زیبایی در کرج
دکتر فاطمه اسکندری دندانپزشک زیبایی در کرج

دکتر فاطمه اسکندری

ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی

دکتر فاطمه اسکندری دندانپزشکی زیبایی در کرج هستند، از خدمات ایشان می توان به ایمپلنت، بلیچینگ، لمینت، ونیر کامپوزیت و غیره اشاره کرد. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس بگیرید.

۰۲۶۳۲۲۴۲۴۹۸ ‍

کرج، چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه ۵ واحد ۱۹

دکتر سمیه رضایی متخصص دندانپزشکی زیبایی در کرج
دکتر سمیه رضایی متخصص دندانپزشکی زیبایی در کرج

دکتر سمیه رضایی

ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی

دکتر سمیه رضایی متخصص دندانپزشک زیبایی در کرج هستند که خدماتی نظیر بلیچینگ، ونیر کامپوزیت، لمینت و غیره را ارائه می دهند، جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل نمایید.

۰۲۶۳۲۲۴۹۱۷۲
۰۹۲۰۳۰۵۰۵۳۰.

کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، برج قائم، طبقه ۷، واحد ۲۲

دکتر محمد قاسمی | مطب 365
دکتر محمد قاسمی | مطب 365

دکتر محمد قاسمی

برای شما لبخندی منحصر به فرد می سازیم

دکتر محمد قاسمی، فارغ التحصیل سال ۲۰۱۰ از دانشگاه Centro Escolar University می باشند. ایشان پس از گذراندن دوره عمومی دندانپزشکی و با توجه به علاقه شخصی به دندانپزشکی زیبایی، ترمیمی و ایمپلنت، در دوره های زیبایی اساتید بزرگ ایران و جهان به کسب دانش و تجربه پرداختند.

دکتر محمد قاسمی در سال ۲۰۱۹، موفق به اخذ درجه فلوشیپ ترمیمی از دانشگاه جنوای ایتالیا گردید. دکتر محمد قاسمی هم اکنون عضو انجمن دندانپزشکان زیبایی آمریکا است.

برای رزرو نوبت دندانپزشکی از مطب دکتر محمد قاسمی در کرج، لطفاً با شماره های ذکر شده در بالا، تماس بگیرید.

۰۲۶-۳۴۲۹۶۲۴۷
۰۹۳۵۴۳۹۱۹۶۲

کرج – خیابان شهید بهشتی -بین چهار راه طالقانی و میدان سپاه- قبل از خیابان کسری- برج نگین البرز، طبقه ۶ ، واحد۳

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص دندانپزشک ترمیمی و زیبایی کرج مطب ۳۶۵

اگر شما دندانپزشک متخصص دندانپزشک ترمیمی و زیبایی در کرج هستید و در این زمینه خدمات ارائه می دهید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

بهترین متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی کرج چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین دندانپزشک فوق تخصص زیبایی در کرج باید دارای ویژگی‌هایی از جمله تجربه، تخصص، تعهد و دقت باشد. یک متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی باید دارای تجربه کافی در انجام روش‌های ترمیمی و زیبایی دندان باشد تا بتواند بهترین خدمات را به بیماران ارائه دهد. همچنین، تخصص و آگاهی کامل از تکنیک‌ها و مواد جدید در این حوزه نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. تعهد به بهبود وضعیت دندان‌های بیماران و دقت در انجام هر گونه روش ترمیمی و زیبایی نیز از دیگر ویژگی‌های یک متخصص برتر است. در نهایت، برخورد مناسب و ارتباط خوب با بیماران نیز از ویژگی‌های حیاتی یک دکتر دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی است که باید در نظر گرفته شود.

چگونه یک متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی خوب در کرج پیدا کنیم؟

جهت یافتن یک دندانپزشک فوق تخصص زیبایی خوب در کرج، از تجربیات دوستان، خانواده یا همکاران خود استفاده کرده و نظرات آن‌ها را مورد بررسی قرار دهید. همچنین می توانید با جستجو در اینترنت و بررسی نظرات و امتیازات کاربران بهترین دکتر در این زمینه را انتخاب کنید.

هزینه متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در کرج چقدر است؟

 هزینه دکتر دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در کرج، قیمت‌ها متنوع بوده و به عوامل مختلفی اعمال می‌شود. این عوامل شامل نوع درمان، محل مطب و تجهیزات مورد استفاده می‌باشد. با این حال، برای اطلاع از هزینه دقیق، بهتر است با مطب‌های مختلف تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

معرفی بهترین متخصص دندانپزشک ترمیمی و زیبایی کرج
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران