دندانپزشک زیبایی کرمان

  1. دایرکتوری پزشکان
  2. دندانپزشک ترمیم و زیبایی
  3. دندانپزشک زیبایی کرمان
دکتر آرمان صالحی متخصص دندانپزشکی زیبایی در کرمان
دکتر آرمان صالحی متخصص دندانپزشکی زیبایی در کرمان

دکتر آرمان صالحی

لبخند زیبا حاصل دانش و تجربه است

پس از طی کردن دوره تحصیلی در سال ۱۳۸۲ با کسب رتبه ۱۷۲ کنکور کشوری، تحصیل در رشته دندانپزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی کرمان جزو استعدادهای درخشان دانشکده دندانپزشکی کرمان آغاز نموده و در سال ۱۳۸۸ پس از فارغ التحصیلی از دندانپزشکی عمومی و گذراندن دوره طرح و سربازی در سال ۱۳۹۰ وارد رشته تخصصی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دانشگاه اصفهان شده و پس از گذراندن دوره تخصص نزد اساتید مجرب دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از سال ۱۳۹۳ تا اکنون به عنوان هیئت علمی آموزشی دانشکده دندانپزشکی رفسنجان (استادیار) مشغول به فعالیت می باشد.

۰۳۴۳۴۲۵۹۸۴۶
۰۹۳۰۵۳۷۲۹۶۶
کرمان

آدرس کرمان: خیابان هزاریکشب ، نبش کوچه ۲۲، ساختمان پزشکان هزاریکشب، طبقه اول-واحد ۲ و آدرس رفسنجان : خیابان امام ، بین کوچه ۳۸ و ۴۰ ، ساختمان سینا ، طبقه دوم

دکتر موسوی نسب دندانپزشک زیبایی در کرمان
دکتر موسوی نسب دندانپزشک زیبایی در کرمان

دکتر موسوی نسب

معمار لبخند

دکتر موسوی نصب دندانپزشک زیبایی در کرمان مشغول به فعالیت است.

۰۳۴۴۳۲۱۶۰۱۵
۰۹۳۹۱۷۰۶۹۹۶
کرمان

کرمان، شهرستان جیرفت

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص دندانپزشک ترمیمی و زیبایی کرمان مطب ۳۶۵

اگر شما دندانپزشک متخصص دندانپزشک ترمیمی و زیبایی در کرمان هستید و در این زمینه خدمات ارائه می دهید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

بهترین متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی کرمان چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین دندانپزشک فوق تخصص زیبایی در کرمان باید دارای تخصص بالا، تجربه قوی در زمینه ترمیم و زیبایی دندان‌ها، استفاده از تکنولوژی‌های روز، و مهارت در برقراری ارتباط موثر با بیماران و ارائه راهنمایی‌های لازم برای حفظ بهداشت دهان و دندان‌ها باشد.

چگونه یک متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی خوب در کرمان پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن یک دکتر دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در کرمان، ابتدا می‌توانید از دوستان و آشنایان خود نظرات و تجربیاتشان را درباره دندانپزشکان مختلف دریافت کنید. همچنین می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت‌های مرتبط، مراکز دندانپزشکی در شهر کرمان را بررسی کنید و نظرات بیماران پیشین را مطالعه کنید.

هزینه متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در کرمان چقدر است؟

هزینه متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در کرمان ممکن است متغیر باشد و به عواملی مانند محل کلینیک، تجهیزات استفاده شده، نوع درمان، و تخصص دندانپزشک بستگی داشته باشد. برای اطلاعات دقیقتر و تعیین قیمت، توصیه می‌شود با کلینیک مورد نظر تماس بگیرید و مشاوره کسب کنید.

معرفی بهترین متخصص دندانپزشک ترمیمی و زیبایی کرمان
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران