دندانپزشک اصفهان

دکتر احمد ساکت
دکتر احمد ساکت

دکتر احمد ساکت

جراح و دندانپزشک

در هر مرحله‌ای که از مشکلات دهان و دندان رنج می‌برید، اولین و بهترین دندانپزشک خوب برای خودتان، خود شما هستید که با رعایت بهداشت دهان و دندان می‌توانید دندان‌های دائمی خود را حفظ کنید. بازسازی دندان‌‌های پوسیده و ناقص نیاز به طبابت خوب دارند. دکتر احمد ساکت با بیش از چندین سال طبابت در زمینه جراحی و دندانپزشکی، درمان ریشه و بازسازی دندان‌های پوسیده شده یکی از بهترین دندانپزشکان خانه اصفهان می‌باشند. محل فعالیت ایشان اصفهان، خانه اصفهان، بعداز فلکه ماه فرخی، ابتدای خیابان شهید اسماعیلی، ساختمان پزشکی می‌باشد.
۰۳۱۳۴۲۵۶۲۶۰
۰۹۳۷۴۷۵۴۷۷۴
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خانه اصفهان، بعد از فلکه ماه فرخی، نبش میدان تابلو خانه اصفهان، ابتدای خیابان امید، ساختمان آداک طبقه پنجم

دکتر سید بهزاد آیت اللهی
دکتر سید بهزاد آیت اللهی

دکتر سید بهزاد آیت اللهی

جراح و دندانپزشک اصفهان

دکتر سید بهزاد آیت اللهی متولد سال ۱۳۶۰ در شهر زیبای یزد می‌باشند. آقای دکتر در سال ۱۳۸۳ لیسانس مترجمی زبان انگلیسی شدند. آقای دکتر سید بهزاد آیت اللهی موفق شدند در سال ۱۳۹۰ دکترای دندانپزشکی خود را در اوکراین بگیرند و دوره تکمیلی دندانپزشکی خود را در سال ۱۳۹۲ در شهر قزوین سپری کردند. ساعت کاری مطب عصر روزهای زوج از ساعت ۴ الی ۹ جهت معاینه و تعیین نوبت میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید. شماره تماس: ۰۹۱۴۰۰۴۴۶۲۴
۰۳۱۳۶۶۰۵۲۵۵ – ۰۳۱۳۶۶۰۵۲۵۶ – ۰۳۱۳۶۲۵۳۳۴۰
۰۹۱۴۰۰۴۴۶۲۴
اصفهان
اصفهان

اصفهان ، خیابان سجاد، چهارراه سپهسالار ، ابتدای خیابان سپهسالار (قائم مقام فراهانی)، ساختمان شیخ بهایی، طبقه ۴، واحد ۴۱

دکتر نادر مسعودی
دکتر نادر مسعودی

دکتر سید نادر مسعودی

دکتر نادر مسعودی جراح و دندانپزشک خوب در اصفهان

جناب آقای دکتر سید نادر مسعودی با بیش از چندین سال طبابت در زمینه دندانپزشکی، درمان ریشه و بازسازی دندان‌های تخریب شده یکی از برترین دندانپزشکان اصفهان می‌باشند. محل فعالیت ایشان کلینیک دندانپزشکی آریانا در سپاهانشهر است.برای رزرو نوبت می‌توانیدبه مطب ایشان به نشانی اصفهان،سپاهان شهر،فارابی ۳،کلینیک آریانا مراجعه کنید و یا با شماره مطب۰۳۱۳۶۵۰۳۷۰۲ تماس بگیرید.
۰۳۱۳۶۵۰۳۷۰۲
اصفهان
اصفهان

اصفهان،سپاهان شهر،فارابی ۳،کلینیک آریانا

دکتر حسین برجیان | دندانپزشک اصفهان
دکتر حسین برجیان | دندانپزشک اصفهان

دکتر حسین برجیان

دکتر حسین برجیان فلوشیپ تخصصی لیزر دندانپزشکی اصفهان

ارائه بهترین راهکارهای درمان دندانپزشکی ایمپلنت، جراحی لثه، دندانپزشکی زیبایی، ترمیم و عصب کشی؛ دکتر حسین برجیان با بهره مندی از تکنولوژی های برتر روز جهان مانند انواع لیزرها، امواج پیزوسرجریدبرای افزایش کیفیت درمان دندانپزشکی، همراهی با دانش روز و سخنرانی در کنگره های تخصصی دندانپزشکی در ایران و جهان در مرکز تخصصی لیزر دندانپزشکی نجم به فعالیت می پردازد. دکتر حسین برجیان بهترین دندانپزشک اصفهان، فلوشیپ تخصصی لیزر دندانپزشکی از ایتالیا، مسترشیپ زیبایی دندان از آمریکا، درمان‌های زیبایی دندان، اصلاح طرح لبخند، ایمپلنت، درمان ریشه ( عصب کشی)، جراحی لثه با لیزر فعالیت می‌کند.
۰۳۱۹۱۰۰۴۵۴۵
۰۹۳۳۵۸۱۰۴۴۶
اصفهان
اصفهان

اصفهان، چهارراه حکیم نظامی نرسیده به مهرداد جنب لوازم خانگی بوش، مجتمع نجم، طبقه‌ی دوم

دکتر ارش طائریان متخصص ریشه دندان در اصفهان
دکتر ارش طائریان متخصص ریشه دندان در اصفهان

دکتر آرش طائریان

دندانپزشک عمومی اصفهان

دکتر آرش طائریان دندانپزشک عمومی در اصفهان مشغول به فعالیت هستند. با بهره مندی از تکنولوژی های برتر روز دنیا برای افزایش کیفیت درمان دندانپزشکی و خدمات دندانپزشکی در اصفهان در مطب تخصصی دندانپزشکی به فعالیت می پردازد. از جمله خدمات دیگری که دکتر آرش طائریان در مطب خود ارائه می دهد خدمات ایمپلنت دندان، روکش سرامیکی، جراحی ریشه دندان، کامپوزیت دندان و ترمیم و زیبایی دندان می‌باشد.
۰۳۱۳۶۶۵۰۹۷۹
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان شیخ مفید شرقی، داروخانه دکتر فریدزادگان، ساختمان پویا، واحد ۴

لارن مارکتینگ طراح سایت پزشکی
طراحی وب سایت پزشکی

ضرورت مراجعه به دندانپزشک

قبل از اینکه فرد اقدامی برای طراحی لبخند یا هر کار دندانپزشکی کند باید حتماً یک دندانپزشک عمومی دندان‌های او را معاینه کند و تشخیص دهد که فرد بیمار نیاز به چه درمانی دارد. دندانپزشکی می‌تواند تمام مشکلات و مسائل مربوط به دهان، دندان، لثه و حتی استخوان فک‌ها را بررسی کند و بعد شناسایی کرده و درمان کند. و از آنجا که سلامت دهان و دندان پلی به سوی سلامت کلی و عمومی بدن است، اهمیت کار دندانپزشکان در هر تخصصی قابل انکار نیست. اگر پوسیدگی دندان یا عصب کشی نیاز بود خود دندانپزشک دست بکار می‌شود و اگر پوسیدگی بیش از حد معمول بود دندان بیمار را می‌کشد و او را به متخصص ایمپلنت معرفی می‌کند تا کاشت دندان انجام دهد. بسته به نوع  آسیب و اقدامی که بیمار می‌خواهد برای زیبایی دندان‌های خود انجام دهد، دندانپزشک عمومی او را به دندانپزشکان زیبایی یا متخصصین ایمپلنت ارجاع می‌دهد. برای اینکه از هزینه‌های زیاد دندانپزشکی در امان باشیم قبل از هر کاری به طور ماهایانه باید به دندانپزشک مراجعه کنیم. اگر نیاز به جراحی دندان داشتید صرفاً به این دلیل که جراح نسبت به دندانپزشک تجربه و تخصص بیشتری در این زمینه دارد به جراح مراجعه کنید. افرادی که می خواهند به دندانپزشک خوب خانه اصفهان  مراجعه کنند، می توانند از تجربیات دکتر احمد ساکت استفاده کنند. ایشان تجربه کافی در زمینه جراحی و دندانپزشکی دارد. در زمینه عصب کشی دندان، پر کردن دندان و جراحی دندان و همچنین دندانپزشکی کودکان آماده ارائه خدمات دندان می‌باشد.

فهرست