دندانپزشک کودکان تهران

متخصص دندانپزشکی کودکان تهران

دندانپزشکی در کودکان و به طور کلی مشکلات دهان و دندان در کودکان عزیز و رفع این مشکلات و ارتباط کودکان با پزشکان جهت نتایج درمانی بهتر همواره یکی از دغدغه ­های والدین عزیز بوده و هست. همچنین بسیاری از کودکان، در درمان­ های دندانپزشکی غیر همکار هستند که این درمان­ ها یک تیم همواره و آشنا با کنترل کودکان فراری از دندانپزشکی را می­‌طلبد. داشتن فضایی جذاب و کودکانه و رفتارهای صحیح در حوزه دندانپزشکی کودکان تهران هم یکی از مزیت­ های رقابتی یک متخصص دندانپزشکی کودکان خوب می­‌باشد. از اینرو ما در مطب ۳۶۵ به جهت توجه به درمان­‌های دندانپزشکی کودکان تهران و دریافت خدمات مناسب در این حوزه، متخصصین دندانپزشکی کودکان (اطفال) در شهر تهران را به شما معرفی می­‌نمائیم. شما می­‌توانید از خدمات این متخصصین در حوزه معاینات  فیشورسیلانت، فلورایدتراپی عصب­ کشی دندان کودک و کشیدن دندان­ های پوسیده در شهر تهران استفاده نمائید.

دکتر آلاله طلوعی

در محیطی شاد و آرام لبخند کودک دلبندتان را به او باز می گردانیم به ما اعتماد کنید...

دکتر آلاله طلوعی متخصص دندانپزشکی کودکان  (Pedodontist) با کسب رتبه ۱۳ ورودی در آزمون تخصصی یکی از بهترین متخصصان دندانپزشکی کودکان در تهران می باشند. در مطب ایشان  خدمات تخصصی دندانپزشکی به کودکان و نوجوانان ارائه می‌شود. درمان کودکان تحت بیهوشی و آرام، خدمات پیشگیری و درمانی دندان کودکان، پیشگیری و درمان پوسیدگی دندان کودکان و درمان ارتودنسی پیشگیری کودکان از جمله خدمات دکتر آلاله طلوعی است.

۰۹۱۰۱۳۷۲۸۲۰
تهران
تهران

تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان پسیان جنوبی، پلاک۱۴، برج الماس، واحد ۱۴

دکتر ماریتا شکاریان | متخصص دندانپزشکی کودکان در تهران
دکتر ماریتا شکاریان | متخصص دندانپزشکی کودکان در تهران

دکتر ماریتا شکاریان

فلوشیپ ارتو کودکان از امریکا ، عضو دائمی آکادمی AOS آمریکا

دکتر ماریتا شکاریان فارغ التحصیل دندانپزشکی از دانشکده دندانپزشکی تبریز در سال ۱۳۷۳ می باشد. ایشان فعالیت خود را بصورت حرفه ای از خرداد ماه ۱۳۷۳ شروع کردند. بیش از ۲۷ سال سابقه کاری در زمینه دندانپزشکی دارند که با آموزش های در زمینه ارتودنسی دندان کودکان یکی از بهترین دندانپزشکان اطفال تهران است.

۰۲۱۲۲۵۵۴۶۴۹
تهران
تهران

تهران، خیابان دولت، چهارراه دیباجی، ساختمان پزشکان سعید، طبقه ۳، واحد ۹

دکتر مهکامه میرکریمی

مدرس بخش دندانپزشکی کودکان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دکتر مهکامه میرکریمی متخصص دندانپزشکی کودکان در تهران ،اولین قدم برای سلامت دهان و دندان، پیشگیری از بروز بیماری‌ها و درمان آن‌ها در مراحل اولیه است.به همین دلیل مهم‌ترین پایه سلامت دهان و دندان هر فردی در دوران کودکی شکل می‌گیرد، چراکه در دوران کودکی می‌توان به‌راحتی به کودک باورها، عادت‌ها و سبک زندگی سالمی در رابطه با سلامت دهان و دندان را آموزش داد و فرد را به بهداشت دهان و دندان علاقه‌مند نمود و از مشکلات آینده دهان و دندان‌های شیری و دائمی جلوگیری کرد.

۰۲۱۸۸۶۷۳۴۴۸
تهران
تهران

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، کوچه چهاردهم گاندی، پلاک ۱۱، طبقه سوم

دکتر سعید قریشی
دکتر سعید قریشی

دکتر سعید قریشی

متخصص دندانپزشک کودکان باید به خوبی با یک کودک ارتباط برقرار کند.

آقای دکتر سعید قریشی در سال ۱۳۷۹ برای تحصیل در رشته ارتودنسی در دانشگاه دندانپزشکی مشهد پذیرفته شده و در سال ۱۳۸۲ از دانشگاه فارغ ااتحصیل شدند؛ و در همان سال در امتحانات بورد کشوری موفق به اخذ رتبه اول بورد تخصصی ارتودنسی کشور در سال ۱۳۸۲ شدند و لوح تقدیر از وزیر بهداشت دریافت نموده اند. برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۲۲۰۶۸۶۴۶
تهران
تهران

تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، بلوار ۲۴ متری، پلاک ۱۱، واحد ۲

دکتر محمودرضا فریدونی
دکتر محمودرضا فریدونی

دکتر محمودرضا فریدونی

دارای بورد تخصصی کودکان عضو انجمن دندانپزشکی کودکان آمریکا

دکتر فریدونی متخصص دندانپزشکی کودکان.دکترای دندانپزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران در سال ۱۳۸۱.تخصص دندانپزشکی کودکان از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی در سال ۱۳۸۷.دارای بورد تخصصی کودکان.رتبه دوم بورد تخصصی کودکان ایران در سال ۱۳۸۷.عضو انجمن دندانپزشکی کودکان ایران.عضو انجمن دندانپزشکی کودکان آمریکا. برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۵۲۸۰۶۰۸۸
تهران
تهران

تهران،ملاصدرا ، بین شیرازی و شیخ بهایی ، پلاک ۱۲۷ ، واحد ۱۱

دکتر انسیه عسگری

پیش ما باید درد رو فراموش کنید

دکتر انسیه عسگری، دارای دکتری حرفه ای دندانپزشکی، و متخصص دندان پزشکی اطفال هستند.

برای رزرو نوبت دندانپزشکی در کلینیک دکتر انسیه عسگری در تهران، لطفاً با شماره موبایل ذکر شده در بالا، تماس بگیرید.

۰۹۱۹۸۹۰۷۹۹۰

تهران، فرمانیه غربی، کوچه جباریان، بن بست مسجدی، پلاک ۲۰، واحد۱

دکتر سید محمد حسینیان
دکتر سید محمد حسینیان

دکتر سید محمد حسینیان

دندانپزشکی آرامش بخش کودکان

دکتر حسینیان متخصص دندانپزشکی کودکان.دکترای تخصصی در سال ۱۳۸۶ از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان.دوره تکمیلی ایمپلنت از مرکز جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران. دکترای دندانپزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران. برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۲۲۵۷۶۳۶۴
تهران
تهران

تهران،چهارراه پاسداران ، ابتدای خیابان دولت، روبروی بانک سامان، طبقه فوقانی داروخانه تابش، طبقه۴، واحد ۱۸

دکتر علی رشیدیان متخصص اطفال تهران
دکتر علی رشیدیان متخصص اطفال تهران

دکتر علی رشیدیان

پیشگیری و درمان پوسیدگی دندان کودکان

دکتر علی رشیدیان متولد سال ۱۳۴۷ و دانش آموخته دبیرستان البرز تهران می‌باشد (۱۳۵۸–۱۳۶۵). فارغ التحصیل دوره عمومی دندانپزشکی از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران سال ۱۳۷۱، فارغ التحصیل دوره تخصصی دندانپزشکی کودکان و نوجوانان از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران سال ۱۳۷۸، فارغ‌التحصیل دوره فلوشیپ دندانپزشکی بیمارستانی و آرامبخشی در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و بیمارستان کودکان مفید سال ۱۳۹۶، اجرای سخنرانیهای متعدد علمی در سمینارهای بازآموزی و کنگره های دندانپزشکی از ۱۳۸۰ تا کنون و ایشان همچنین با عنوان استاد راهنما و استاد مشاور، هدایت و راهنمایی پایان نامه های متعدد دانشجویی و تخصصی را بر عهده داشته اند و مقالات متعدد پژوهشی را در مجلات معتبر علمی به چاپ رسانده اند.

۰۲۱۲۲۵۸۹۸۹۲
تهران
تهران

تهران، خیابان پاسداران، پایین‌تر از خیابان کلاهدوز (دولت)، پلاک ۴۹۲، طبقۀ ۲، واحد ۸

دکتر طاهره معصوم | فوق تخصص دندانپزشکی کودکان تهران
دکتر طاهره معصوم | فوق تخصص دندانپزشکی کودکان تهران

دکتر طاهره معصوم

فلوشیپ فوق تخصصی دندانپزشکی بیمارستانی و آرامبخش

دندانپزشکی اطفال و کودکان شامل دانش و اعمالی می باشد که به معالجه و پیشگیری از بیماریهای دهان و دندان در محدوده سنی ۳ تا ۱۲ ساله می پردازد . آشنایی با بهداشت دهان و دندان و استفاده از روشهای بهداشتی از زمان رویش اولین دندان شیری کودک یعنی از حدود ۶ ماهگی به بعد کودک، برای والدین اهمیت زیادی دارد.

همچنین نگهداری از دندان های شیری و آگاهی از زمان رویش و افتادن دندان های شیری و دندان دائمی کمک فراوانی به سهیم کردن والدین در حفظ و نگهداری دندان های شیری کودک خواهد داشت . امکان اولین ویزیت دندانپزشکی پس از رویش اولین دندان های شیری کودک، یعنی در سن یک سالگی امکان پذیر می باشد. آگاهی اولیای کودک در حذف عادت هایی همچون مکیدن انگشت، خوردن پستانک، جویدن ناخن و تنفس از راه دهان به مدت طولانی، در تشویق کودکان مؤثر است.

۰۲۱۲۲۷۸۵۷۶۲
۰۹۳۷۴۲۰۲۲۹۱
تهران
تهران

چهار راه پاسداران - خیابان شهید کلاهدوز (دولت ) - بین اختیاریه و دیباجی - ساختمان ۴۵۰ شرقی مجتمع صدرا - طبقه ۵ غربی - واحد ۳۹

نزدیک ترین متخصص دندانپزشک کودک تهران به محل سکونت شما

تهران پایتخت کشور، شامل دندانپزشک های کودک زیادی است که هر کدام در منطقه ای از شهر سکونت دارند. از آن جایی که این شهر بسیار بزرگ است یکی از فاکتور های مهمی که افراد هنگام انتخاب دندانپزشک کودک در نظر می گیرند نزدیکی آن به محل سکونت است. در ادامه لیستی از دندانپزشک ها را براساس محل سکونت به شما معرفی می کنیم:

دندانپزشکی اطفال شرق تهران

آیا ساکن شرق تهران هستید و به دنبال دندانپزشک کودک در این منطقه اید؟ در مناطق رسالت، تهرانپارس، نارمک دندانپزشک های کودک زیادی وجود دارند که در ادامه چند تا از آن ها را به شما معرفی می کنیم. معروف ترین دندانپزشک های کودک در شرق تهران عبارتند از:

 • دکتر صدیقه مظفر
 • دکتر الهام حاتم زاده
 • دکتر آوا عماد الساداتی
 • دکتر سید محمد رضا معزز

اگر در شهر بزرگ اصفهان هستید و می خواهید از بهترین دندانپزشکان کودک بهره مند شوید و نزدیک به محل سکونتان باشد می توانید با مراجعه به این صفحه اطلاعات لازم متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان را مشاهد کنید.

متخصص دندانپزشک کودک در جنوب تهران

در جنوب تهران هم دندانپزشک های کودک خوبی هستند که می توانید کودک خود را نزد آن ها ببرید. شهر ری، نازی آباد از مناطق جنوب تهران هستند که دندانپزشک های کودک زیادی در آن ساکن اند. با جستجو در اینترنت وبررسی محل سکونت دندانپزشک های کودک می توانید نزدیک ترین دندانپزشک را به محل سکونت خود پیدا کنید.

قیمت دندانپزشکی اطفال در تهران چقدر است؟

درمان های مربوط به دندانپزشکی در تهران و سایر شهر ها معمولا تعرفه بالایی دارد. یک دندانپزشک کودک اگر تجربه بالایی نداشته باشد می تواند صدمات جبران ناپذیری به دندان کودک شما وارد کند. بنابراین هنگام انتخاب دندانپزشک برای کودک خود به دنبال قیمت پایین نباشید بلکه تخصص و میزان مهارت دندانپزشک را در نظر بگیرید. قیمت دندانپزشکی کودک با بیهوشی در تهران متغیر است و بستگی به تعرفه دندانپزشک و نوع درمانی که انجام می دهید دارد. با بردن کودک خود به دندانپزشکی می توانید با پرداخت هزینه کم تر از مشکلات بیشتر در بزرگسالی پیشگیری کنید.

متخصص دندانپزشک کودک خوب در تهران چه خدماتی ارائه می کند؟

یک دندانپزشک کودک خوب در تهران یا سایر شهر های دیگر کلیه خدماتی که کودک شما برای حفظ دندان شیری خود نیاز دارد را ارائه می کند. از این خدمات می توان به فلوراید تراپی و فیشور سیلانت برای پیشگیری از پوسیدگی دندان ها، ترمیم یا عصب کشی دندان شیری، کشیدن دندان شیری در مواقع نیاز اشاره کرد.

خدماتی که توسط بهترین دندانپزشک کودکان در تهران ارائه می شود

 • فیشورسیلانت تراپی
 • روکش دندان شیری
 • عصب کشی دندان شیری
 • فلورایدتراپی دندان های شیری
 • باندینگ دندان های آسیب دیده
 • درمان بیماری لثه ای کودکان
 • خدمات دندانپزشکی تحت بیهوشی کودکان در تهران
 • دندان قروچه در کودکان
 • دستگاه فضا نگهدارنده

دندانپزشکی کودکان تحت آرامبخشی و بیهوشی در تهران

دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی در تهران از جمله خدماتی است که در توسط متخصص دندانپزشکی کودکان و زیر نظر متخصص بیهوشی در مرکز بیمارستانی ارائه می‌شود. این روش معمولاً برای کودکانی که از دندانپزشکی ترس دارند و یا تجربه بد درمانی به لحاط همکاری با دندانپزشک داشته اند و به اصلاح غیر همکار هستند استفاده می شود . در تهران، دندانپزشکان کودک ماهری وجود دارند که از تجهیزات بیهوشی مدرن برای ایجاد تجربه آرامش‌بخش برای کودکان استفاده می‌کنند. این روش به کودکان این امکان را می‌دهد که بدون ترس و استرس دندان‌های خود را اصلاح و بازسازی کنند

ایمپلنت دیجیتال تهران
دکتر طلوعی متخصص دندانپزشک کودکان زعفرانیه تهران
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام پسرم 11 ماهشه و 2 تا دندون پایینش تازه زده بیرون. می خواستم بدونم اولین ویزیت دندانپزشکی کی باید ببرمش؟ و اگه غرب یا شمال غرب تهران دندانپزشک اطفال خوب سراغ دارید ممنون می شم اگه بگید.

  پاسخ
  • سلام، به نقل از دکتر آلاله طلوعی متخصص دندانپزشکی کودکان در شمال تهران بهترین زمان مراجعه، هنگامی است که اولین دندان شیری کودک شما می روید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.