متخصص پوست و مو و زیبایی در مشهد

  1. دایرکتوری پزشکان
  2. متخصص پوست، مو و زیبایی
  3. متخصص پوست و مو و زیبایی در مشهد

کلینیک پوست و مو آبنوس

حس خوب زیبایی در درمانگاه آبنوس​

کلینیک تخصصی پوست و مو آبنوس، حفظ زیبایی و آراستگی هر فرد که به سان گنجینه ای ارزشمند و موهبتی الهی در اختیار وی قرار گرفته است بدون تأمین آرامش درون و حفظ شأن و منزلت انسانی وی، امکان پذیر نمی باشد. از آنجائیکه تجربه حس خوب زیبایی،در فضایی VIP و آرام بخش برازنده هر فرد زیبا اندیش و زیباپسند است، جهت رزرو نوبت با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل نمایید.

۰۵۱۳۸۴۶۱۹۹۰-۲
۰۹۳۹۸۴۶۱۹۹۲

مشهد، خیابان احمد آباد، بین بهشت و پاستور، مجتمع بهزاد، طبقه ۵

کلینیک زیبایی شاپرک در مشهد
کلینیک زیبایی شاپرک در مشهد

کلینیک شاپرک

مجهز ترین کلینیک پوست و مو در سطح شهر مشهد

کلینیک زیبایی شاپرک در مشهد می باشد، موسس این کلنیک دکتر رفعت گرایلی هستند،شما عزیزان می توانید با مراجعه به مطب پوست و مو زیبایی کلینیک شاپرک جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ در مشهد را تجربه کنید. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۶۰۳۸۶۶۵

مشهد، بلوارسجاد، بین حامد شمالی۶و۸

دکتر علیرضا عصاری متخصص پوست و مو در مشهد
دکتر علیرضا عصاری متخصص پوست و مو در مشهد

دکتر علیرضا عصاری

ارائه خدمات جوانسازی پوست

دکتر علیرضا عصاری متخصص پوست مو و زیبایی دارای بورد تخصصی در مشهد مشغول به فعالیت است. ایشان در حال حاضر بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه پوست و مو دارند، جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۶۰۱۷۴۳۱

مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۸ و ۱۰، برج آبشار،طبقه ۷

دکتر صادق وهابی
دکتر صادق وهابی

دکتر صادق وهابی

کیفیت و امنیت عمل جراحی زیبایی بیشتر بستگی به مهارت پزشک دارد.

دکتر صادق وهابی املشی متولد سال ۱۳۶۱ بوده و در سال ۱۳۷۹ با قبولی در کنکور سراسری در رشته پزشکی عمومی به دانشگاه علوم پزشکی مشهد راه یافت. پس از اتمام دوره عمومی خود، دوره چهار ساله تخصص پوست خود را در همان دانشگاه سپری نمود و در سال ۱۳۹۴ موفق به اخذ بورد تخصصی بیماریهای پوست و مو با رتبه برتر شد.

دکتر وهابی برای مدت سه سال عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و استادیار دانشگاه بوده است؛ در  حال حاضر ایشان مشغول به کار خصوصی می باشند. برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۸۴۳۷۳۵۶
۰۹۹۸۱۴۲۹۵۳۵
خراسان رضوی

مشهد، احمدآباد، خیابان پاستور، نبش پاستور ۱،ساختمان پزشکان دکتر منوری، طبقه دوم

دکتر مریم منشادیان پزشک پوست و مو در مشهد
دکتر مریم منشادیان پزشک پوست و مو در مشهد

دکتر مریم منشادیان

دارای ۲۵ سال سابقه

دکتر مریم منشادیان پزشک پوست و مو در مشهد با ۲۵ سال سابقه، در تلاش اند تا با بهره گیری از به روزترین تجهیزات، باکیفیت ترین خدمات را به مراجعین خود ارائه دهند. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۷۶۸۳۴۵۵
۰۹۲۱۵۲۰۰۱۹۶

مشهد، بلوار فردوسی، بین فردوسی ۲۰ و ۲۱، پلاک ۴۸۴

دکتر مهدی رضائی متخصص پوست ومو در مشهد
دکتر مهدی رضائی متخصص پوست ومو در مشهد

دکتر مهدی رضائی

مشاوره مزاج شناسی و اصلاح تغذیه

دکتر مهدی رضائی متخصص پوست و مو در مشهد خدمات شامل؛ لاغری موضعی با استفاده از دستگاه کوی تیشن ۲۰۱۷رفع غبغب شکم پهلو سلولیت های پشت رانلیزر حذف موهای زائد بدن بادستگاه shr2017  ، لیزر حذف موهای زائد بدن با دستگاهdiode 2018   ، لیزر ضد لک بدن و صورت با دستگاهshr 2017  ،رشد مجدد موهای ریخته شده،مشاوره تخصصی پوست به همراه مشاوره مزاج شناسی و اصلاح تغذیه، انواع بافت مو ، تزریق ژل، خط خنده، زیرچشم، شقیقه خط اخم، روی بینی، چانه، گونه، زاویه سازی فک وسایرنقاط بدن فعالیت می‌کند. (برندهای باکیفیت بالاودارای مجوزاز وزارت بهداشت)

 برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۶۶۷۹۶۴۲
۰۹۳۰۴۶۶۴۹۰۰
خراسان رضوی

مشهد،قاسم آباد،بلوار انديشه،انديشه ۴۳،پلاک ۱۵

دکتر زهرا خانی متخصص پوست ومو زیبایی
دکتر زهرا خانی متخصص پوست ومو زیبایی

دکتر زهرا خانی

جوان سازی پوست با میکرونیدلینگ

دکتر زهرا خانی متخصص پوست مو زیبایی در مشهد و اما خدمات مطب :جوانسازی پوست،تزریقات زیبایی، کاشت مو،لیزر موهای زائد،هایفوتراپی،شفافیت پوست،ازبین بردن تاتو …برای مشاوره پوست و مو زیبایی خود می‌توانید به آدرس مطب مشهد،احمد آباد،عارف ۳،ساختمان یاس،پلاک ۲۶ مراجعه کنید.  برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۸۴۶۳۸۸۳
۰۹۱۵۸۱۷۳۹۰۷
خراسان رضوی

مشهد،احمد آباد،عارف ۳،ساختمان یاس،پلاک ۲۶

درمانگاه تخصصی پوست و مو باران توس مشهد
درمانگاه تخصصی پوست و مو باران توس مشهد

کلینیک باران توس

مرکز تخصصی لاغری، پوست و مو

حفظ زیبایی و آراستگی هر فرد که به سان گنجینه ای ارزشمند و موهبتی الهی در اختیار وی قرار گرفته است بدون تأمین آرامش درون و حفظ شأن و منزلت انسانی وی، امکان‌پذیر نمی باشد. از آنجائیکه تجربه حس خوب زیبایی،در فضایی VIP و آرام بخش برازنده هر فرد زیبا اندیش و زیباپسند است، مجموعه ای مدرن، مجهز و زیبا را همچون نگارخانه ای فاخر، تدارک دیده ایم تا عزیزانی که به حفظ و مراقبت از آراستگی بیرونی و آرامش درونی خود اهمیت می دهند، در محیطی فارغ از هرگونه تنش و ازدحام که به‌طور معمول در مراکز پزشکی دیده می شود، بتوانند به این امر مهم اهتمام ورزند.یکی از خدمات ارزنده در این کلینیک لاغری موضعی با لیزر در مشهد، با بروزترین دستگاههای موجود انجام می‌شود.

برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۸۸۴۶۹۷۰
۰۹۳۸۹۸۱۵۷۳۵
خراسان رضوی

خراسان رضوی ، مشهد - بلوار هاشمیه - بین هاشمیه ۵ و۷

دکتر سید مسعود ناصری صدر
دکتر سید مسعود ناصری صدر

دکتر سید مسعود ناصری صدر

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

دکتر سید مسعود ناصری صدر متخصص پوست و مو.زمینه های تخصصی شامل: جراح پلاستیک صورت، جراح سر و گردن و تیرویید، عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، جراحی پلاستیک بینی و صورت، جراحی فیس لیفت یا کشیدن پوست صورت وگردن، جراحی زیبایی پلک، تزریق چربی ژل و فیلر، تزریق بوتاکس و غیره. جهت رزرو نوبت می‌توانید با مشاره‌های درج شد در بالا تماس حاصل نمایید.

 

۰۵۱۳۸۵۲۵۸۳۰
خراسان رضوی

مشهد، خيابان ابن سينا، ميدان بيمارستان امام رضا، ساختمان پزشكان آفتاب، طبقه ۴

کلینیک اکسیر جوانی | کلینیک پوست و مو زیبایی در مشهد
کلینیک اکسیر جوانی | کلینیک پوست و مو زیبایی در مشهد

کلینیک اکسیر[جوانی یکی از مجهزترین کلینیک های زیبایی مو و پوست با لیزر در مشهد می‌باشد.  برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی با شماره‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۹۱۰۰۱۰۹۹
خراسان رضوی

مشهد-بلوارملک آبادبعدازسه راه خیام به طرف میدان پارک داخل کندروبین ۱۹ و ۲۱

دکتر مهدی احمدوند متخصص زیبایی در مشهد
دکتر مهدی احمدوند متخصص زیبایی در مشهد

دکتر مهدی احمدوند

متخصص پوست، مو و زیبایی

دکتر مهدی احمدوند متخصص پوست و مو زیبایی در مشهد مشغول به فعالیت است برای دریافت نوبت و مشاوره به مطب دکتر مهدی احمدوند مراجعه فرمائید یا با شماره های درج شده در بالا تماس بگیرید.

۰۵۱۳۷۶۸۶۷۴۳

مشهد، بزرگمهر شمالی ۲، ساختمان بزرگمهر، طبقه پنجم

دکتر مژگان ترابی زاده پزشک پوست و مو در مشهد
دکتر مژگان ترابی زاده پزشک پوست و مو در مشهد

دکتر مژگان ترابی

ارائه خدمات زیبایی توسط پزشک پوست، مو و زیبایی

دکتر مژگان ترابی زاده پزشک پوست و مو زیبایی در مشهد مشغول به فعالیت است برای دریافت نوبت و مشاوره به مطب دکتر مژگان ترابی زاده مراجعه فرمائید یا با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید. خدماتی که دکترمژگان ترابی زاده به بیماران ارائه می‌دهد: تزریق بوتاکس، درمان ترک های پوستی، تزریق فیلر لب، لیفت غبغب با نخ، لیفت صورت و گردن، لیزر موهای زائد بدن می باشد.

۰۵۱۳۸۴۴۸۳۲۰

مشهد، احمدآباد، روبروی بیمارستان قائم، ساختمان ۷۳، طبقه چهارم، پلاک ۲۰۴

کلینیک زیبایی سایه در مشهد
کلینیک زیبایی سایه در مشهد

کلینیک زیبایی سایه

ارائه انواع خدمات زیبایی توسط متخصص پوست، مو و زیبایی

کلینیک زیبایی سایه یک کلینیک تخصصی زیبایی پوست و مو زیبایی در مشهد می باشد که خدمات زیبایی از جمله هایفو، کربن تراپی، تزریق ژل و بوتاکس و .. را ارائه می دهد. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید به کلینیک سایه مراجعه بفرمایید یا با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۸۶۹۲۷۰۸
۰۹۱۵۳۲۵۵۰۷۸

مشهد، احمد آباد، انتهای ابوذر غفاری۱، پلاک ۱۴۴، طبقه اول

کلینیک تخصصی پوست و مو گهربد در مشهد
کلینیک تخصصی پوست و مو گهربد در مشهد

کلینیک زیبایی گهربد

کلینیک تخصصی پوست و مو گهربد

کلینیک تخصصی پوست و مو زیبایی گهربد در مشهد به عنوان یکی از بهترین کلینیک های تخصصی زیبایی مشغول به فعالیت می باشد. برای دریافت نوبت و مشاوره می‌توانید به کلینیک گهربد مراجعه فرمایید یا با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۷۶۷۹۹۰۳

مشهد، بلوار سجاد، بین سجاد ۳ و ۵ پلاک ۴۱

دکتر فاطمه عباسی پزشک پوست و مو زیبایی در مشهد مشغول به فعالیت است. برای دیدن نمونه کارهای تزریق ژل در مشهد می‌توانید به ادرس پیج اینستاگرام دکتر عباسی مراجعه کنید. برای مشاوره و رزرو نوبت با شماره های بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۹۳۵۹۰۴۵۳۵۳

مشهد بلوار فردوسی بین چهارراه فرامرز عباسی و چهارراه بهارستان (چهارراه مهدی) نبش فردوسی ۲۰ (لاله) پلاک ۱۳۵

دکتر الهام سردار پزشک پوست و مو در مشهد
دکتر الهام سردار پزشک پوست و مو در مشهد

دکتر الهام سردار

ارائه دهنده انواع خدمات زیبایی در مشهد

دکتر الهام سردار، دکترای حرفه ای در مشهد می باشد که خدمات پوستی را بخوبی انجام می دهد. برای مشاوره و رزرو نوبت از دکتر الهام سردار با شمار های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۷۶۶۶۶۳۳

مشهد خیابان سجاد، بهار ۳، کلینیک نواوران زیبایی

دکتر محمد ایمانی متخصص پوست، مو و زیبایی در مشهد
دکتر محمد ایمانی متخصص پوست، مو و زیبایی در مشهد

دکتر محمد ایمانی

ارائه خدمات پوست و مو

دکتر محمد ایمانی متخصص پوست، مو  ولیزر در شهر مشهد هستند، ایشان پس از فارغ التحصیلی ، به عنوان پزشک عمومی در تهران و کرج مشغول طبابت شدند و در حال حاضر نیز سالیان بسیار است که در حیطه پوست و مو  مشغول فعالیت اند.

۰۵۱۳۶۰۲۰۰۵۰-۵۵

مشهد، بلوار فردوسی، بین چهارراه فرامرز و استقلال، کلینیک تخصصی پوست و مو آرتا

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص پوست و مو و زیبایی در مشهد مطب ۳۶۵

اگر شما متخصص پوست و مو و زیبایی در مشهد هستید و در این زمینه خدمات ارائه می دهید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

متخصص پوست، مو و زیبایی در مشهد چه خدماتی ارائه می دهد؟

متخصص پوست، مو و زیبایی خدمات مرتبط با مراقبت از پوست، مو و ناخن ها را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد. این متخصصان انواع مختلفی از خدمات درمانی و زیبای را ارائه می‌دهند، از جمله درمان بیماری های پوستی، درمان آکنه و لک، درمان‌های ضدپیری، لیزرهای موهای زائد، تزریق ژل، فیلر و بوتاکس، هایفوتراپی، لیفت صورت و بدن.

چطور بفهمیم یک فوق تخصص پوست و مو در مشهد خوب است؟

بهترین دکتر پوست و مو و زیبایی در مشهد باید دارای تخصص و تجربه ویژه در زمینه مراقبت از پوست و مو باشد. او باید به روز با آخرین تکنولوژی ها و روش های درمانی در این حوزه باشد و دارای مهارت های عالی در تشخیص و درمان مشکلات پوست و مو باشد. همچنین، ارتباط خوب و صمیمی با بیماران، شناخت دقیق از نیازهای آنها و توانایی در ارائه مشاوره نیز از ویژگی های مهم یک دکتر موفق در این زمینه است.

چطور یک متخصص پوست، مو و زیبایی خوب مشهد پیدا کنیم ؟

برای پیدا کردن یک پزشک پوست، مو و زیبایی خوب در مشهد، می‌توانید با دوستان، خانواده یا همکاران خود که تجربه‌ای در این زمینه دارند مشورت کنید. همچنین می‌توانید در اینترنت جستجو کرده و نظرات و امتیازات مراجعه کنندگان قبلی را بررسی کنید. همچنین می‌توانید با تعیین یک جلسه حضوری با متخصص انتخاب شده، از نزدیک تجربه و تخصص پزشک را بسنجید.

قیمت ویزیت دکتر پوست، مو و زیبایی در مشهد چقدر است؟

قیمت مراجعه به دکتر پوست، مو و زیبایی در مشهد متناسب با نوع خدمات و تخصص دکتر متفاوت است. بنابراین، بهتر است قبل از مراجعه به دکتر پوست، مو و زیبایی در مشهد، با مطب مورد نظر تماس گرفته و از آن ها استعلام قیمت کنید.

معرفی متخصص پوست، مو و زیبایی مشهد
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.