متخصص پوست، مو و زیبایی

 1. دایرکتوری پزشکان
 2. متخصص پوست، مو و زیبایی

ایمپلنت دیجیتال تهران

دکتر پارسا نوایی پزشک زیبایی پوست و مو در اصفهان
دکتر پارسا نوایی پزشک زیبایی پوست و مو در اصفهان

دکتر پارسا نوایی

کاشت ابرو با جدیدترین متد روز

تیم کاشت ابرو دکتر نوایی فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۸۴ در زمینه کاشت ابرو در اصفهان آغاز کرده که از آن زمان تاکنون هزاران نفر از نقاط مختلف ایران و نیز سایر کشور‌های منطقه بلاخص کشور‌های عربی و نیز بیمارانی از کشور‌های اروپایی و آمریکا توسط این تیم تحت عمل پیوند ابروی طبیعی قرار گرفته‌اند.

این تیم از پزشکان و تکنیسین‌هایی تشکیل یافته است که با شرکت در کنگره‌ها و کارگاه‌های جهانی کاشت ابرو همواره آخرین روش‌ها، تکنولوژی‌ها و تجهیزات روز دنیا در جراحی‌های کاشت مو، کاشت ابرو و کاشت ریش و سیبیل را مورد استفاده قرار داده و تلفیق این امر با محیط آرام و زیبای کلینیک تخصصی جراحی‌های پوست و موی سینایار، تجربه یک عمل راحت و مطمئن با نتایج عالی را برای مراجعین به ارمغان می‌آورد. برای دریافت نوبت و مشاوره پوست و زیبایی می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

 

۰۳۱۳۶۶۴۰۰۰۸
۰۹۱۰۹۱۰۵۴۸۴
اصفهان
اصفهان

خیابان شیخ صدوق شمالی، حدفاصل پل هوایی میر و چهارراه وکلا، نبش کوچه ۴۱، کلینیک پوست و مو دکتر نوایی

کلینیک اصفهان بیوتی | مرکز زیبایی پوست و مو در اصفهان
کلینیک اصفهان بیوتی | مرکز زیبایی پوست و مو در اصفهان

کلینیک زیبایی اصفهان بیوتی

مرکز خدمات زیبایی در اصفهان

مجموعه کلینیک‌های اصفهان بیوتی در حال حاضر در شهر‌های اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند. تجربه بیش از یک دهه فعالیت در این زمینه و ارتقا کیفیت خدمات ارائه شده با شرکت در کنگره‌ها و همایش‌های بین‌المللی، به همراه تلفیق با به‌روزترین تجهیزات و دستگاه‌ها در محیط زیبا و جذاب کلینیک‌ها و پرسنل حرفه‌ای و آموزش دیده باعث شده‌اند که ضمن کسب رضایت حداکثری مراجعین داخلی و خارجی، در عرصه بین‌المللی توان رقابت بالایی با دیگر کشور‌ها و مراکز را داشته باشیم.

کلینیک اصفهان بیوتی در کلیه زمینه‌های مربوط به کاشت ابرو، کاشت مو، لیزر مو‌های زائد، جوانسازی پوست و جراحی‌های زیبایی تجربیات موفقیت‌آمیزی را در کارنامه فعالیت خود ثبت کرده است. جهت رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۳۶۶۴۰۰۰۸
۰۹۱۰۹۱۰۵۴۹۴
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، نبش کوچه ۴۱ (تقوی)، کلینیک تخصصی سینایار

دکتر ساحل نکویی پزشک پوست و متخصص هایفوتراپی در اصفهان
دکتر ساحل نکویی پزشک پوست و متخصص هایفوتراپی در اصفهان

مرکز زیبایی ساحل

مرکزتخصصی هایفوتراپی در اصفهان

مرکز پوست و مو زیبایی ساحل به مدیریت سرکار خانم ساحل نکویی در اصفهان مشغول به فعالیت است.
برای دریافت نوبت و مشاوره هایفوتراپی در اصفهان می توانید با شماره تلفن های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۳۴۴۵۹۵۳۶
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان ارباب، روبروی اولین تقاطع سمت راست، طبقه فوقانی املاک امیر، مجتمع یاس، طبقه دوم، مرکز پوست مو و زیبایی ساحل

کلینیک زیبایی پوست و مو سینایار
کلینیک زیبایی پوست و مو سینایار

کلینیک سینایار

کلینیک تخصصی پوست و مو سینایار

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند. تجربه بیش از یک دهه فعالیت در این زمینه و ارتقا کیفیت خدمات ارائه شده با شرکت در کنگره‌ها و همایش‌های بین‌المللی، به همراه تلفیق با به‌روزترین تجهیزات و دستگاه‌ها در محیط زیبا و جذاب کلینیک‌ها و پرسنل حرفه‌ای و آموزش دیده باعث شده‌اند که ضمن کسب رضایت حداکثری مراجعین داخلی و خارجی، در عرصه بین‌المللی توان رقابت بالایی با دیگر کشورها و مراکز را داشته باشیم.

کلینیک سینایار در کلیه زمینه‌های مربوط به کاشت ابرو، کاشت مو، لیزر موهای زائد، جوانسازی پوست و جراحی‌های زیبایی تجربیات موفقیت‌آمیزی را در کارنامه فعالیت خود ثبت کرده است. برای دریافت نوبت و مشاوره پوست و زیبایی می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۳۶۶۴۰۰۰۸
۰۹۱۰۹۱۰۵۴۹۴
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، نبش کوچه ۴۱ (تقوی)، کلینیک تخصصی سینایار

دکتر فرزانه دانش متخصص پوست و مو زیبایی در اصفهان
دکتر فرزانه دانش متخصص پوست و مو زیبایی در اصفهان

دکتر فرزانه دانش

دارای بورد تخصصی

دکتر فرزانه دانش متخصص پوست، مو زیبایی در اصفهان می باشند. دکتر دانش کلیه خدمات لیزری اعم از جوانسازی، درمان اسکارها و محل زخم و سوختگیها، پاک کردن تاتو، لیزر کک و مک و ملاسما، لیزر موهای زاید، نیدل اراف، کربوکسی تراپی، مزونیدلینگ، اندوار اف سابسیژن، کلیه تزریقات زیبایی شامل تزریق چربی، فیلر و بوتاکس، مزوتراپی، پی ار پی، کاشت مو و ابرو  را در اصفهان انجام می دهند. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حصل فرمایید.

۰۳۱۳۶۲۹۲۹۴۶
۰۹۱۳۹۲۸۵۱۶۰
اصفهان
اصفهان

اصفهان، توحید میانی، نرسیده به چهارراه پلیس، مجتمع آریانا، طبقه دوم، واحد ۱۲

مرکزکلینیک لیزر و زیبایی رونیک در اصفهان
مرکزکلینیک لیزر و زیبایی رونیک در اصفهان

مرکز لیزر و زیبایی رونیک

جوانسازی پوست از کلینیک رونیک بخواهید

مرکز لیزر و زیبایی رونیک با کادری از پزشکان مجرب در زمینه لیزر، جوانسازی وسایر خدمات زیبایی واستفاده از بهترین تجهیزات روز دنیا دارای تأییدیه FDA آمریکا، فعالیت خود را آغاز نموده است. ‌امید است بتوانیم در راه خدمت‌رسانی به موقع و بهینه به همشهریان عزیز گام برداشته و همواره برای بهترشدن تلاش نماییم. یک جلسه استفاده از خدمات ما، مهارت بی‌نظیر پزشکان مرکز، تلاش خستگی ناپذیر پرسنل وهمچنین تجهیزات منحصر بفرد مرکزدر ارائه بهترین خدمات را ثابت نموده و اعتماد لازم برای شما عزیزان را به ارمغان خواهد آورد. برای دریافت نوبت و مشاوره لیزر و زیبایی و هایفوتراپی در اصفهان می‌توانید با شماره‌های درج شده تماس حاصل فرمایید.

اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان هزار جریب، ابتدای خیابان آزادی (مرداویج)

دکتر علیرضا واعظ شوشتری متخصص پوست و مو زیبایی در اصفهان
دکتر علیرضا واعظ شوشتری متخصص پوست و مو زیبایی در اصفهان

دکتر علیرضا واعظ شوشتری

متخصص پوست و مو زیبایی و لیزر

دکتر علیرضا واعظ شوشتری متخصص پوست و مو زیبایی در اصفهان.‌ایشان به دلیل علاقه زیاد به رشته پوست، در همین رشته ادامه دادند و در سال ۲۰۰۴ میلادی و در حالی که دوره رزیدنتی را طی می‌کردم دوره‌ای یک ماهه را به صورت فشرده در دانشگاه شفیلد انگلستان گذرانده است. جهت رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۳۶۲۸۴۴۸۷
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان توحید میانی، قبل از چهارراه پلیس، مقابل اداره ثبت، ساختمان آریا، طبقه اول

دکتر محسن سلیمانی متخصص پوست و مو در اصفهان
دکتر محسن سلیمانی متخصص پوست و مو در اصفهان

کلینیک پوست و موی بهین | دکتر محسن سلیمانی

دارای گواهی کاشت موی طبیعی از انجمن جراحان ایران

مرکز پیوند موی بهین، یکی از بهترین کلینیک‌های کاشت مو در اصفهان است. در این مجموعه مجهز، کاشت ابرو و مو، ریش و سبیل با روش‌های مختلف قابل انجام خواهد بود. نتایج کاشت مو در این مرکز به دلیل بکارگیری تجهیزات مدرن و بالا بودن سطح تجربه و دانش پزشک، رضایت بخش و مطلوب می‌باشد.

برای دریافت نوبت و مشاوره پوست و زیبایی می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

 

۰۳۱۳۶۲۹۰۶۸۹
۰۹۱۳۱۳۱۰۶۰۹
اصفهان
اصفهان

اصفهان خ شریعتی -بعدازاورژانس بیمارستان شریعتی -طبقه دوم ساختمان بانک آینده-کلینیک پوست ومو بهین

دکتر حسین اقا
دکتر حسین اقا

دکتر داریوش اکبری

متخصص پوست ( درماتولوژی )

دکتر داریوش اکبری متخصص پوست و مو زیبایی در بوشهر مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره زیبایی می توانید با شماره های درج در بالا شده تماس حاصل فرمایید.

۰۷۷۳۴۲۵۹۱۶۵
بوشهر

بوشهر، برازجان، کلینیک نوید۱، طبقه دوم، کلینیک پوست و مو دکتر داریوش اکبری

دکتر رامین مدرسی|دکتر پوست و مو|مطب 365
دکتر رامین مدرسی|دکتر پوست و مو|مطب 365

کلینیک زیبایی پوست و مو|دکتر رامین مدرسی

هیچ وقت برای زیبایی دیر نیست

کلینیک پوست، زیبایی، لیزر و کاشت موی دکتر مدرسی در سال ۸۸ با مسئولیت و مدیریت دکتر رامین مدرسی (پزشک پوست و مو) فعالیت خود را آغاز کرد. هدف کلینیک پوست دکتر مدرسی استفاده از جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستاوردهای دانش و تکنولوژی در محیطی مدرن و آرامش بخش برای ارائه بهترین خدمات پوست مو و زیبایی در اصفهان می‌باشد. این کلینیک با بهره‌گیری از بهترین پزشکان پوست، مو، زیبایی، لیزر و جراحی پلاستیک در اصفهان خدمات خود را ارائه می‌دهد.

کلینیک دکتر مدرسی با کادری مجرب، محیطی مناسب، امکانات و تجهیزات به روز دنیا، تمامی خدمات را در حوزه پوست مو و زیبایی، در اختیار مراجعه کنندگان محترم قرار می‌دهد. برای دریافت نوبت و مشاوره پوست و زیبایی می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۳۶۷۰۳۸۸۵
اصفهان
اصفهان

اصفهان ، خیابان مرداویج ، چهارراه رسالت ، طبقه فوقانی پوشاک زیگ زاگ

دکتر روناک تمدن متخصص جراحی عمومی در کرج
دکتر روناک تمدن متخصص جراحی عمومی در کرج

دکتر روناک تمدن

متخصص جراحی های عمومی

دکتر روناک تمدن متخصص جراحی عمومی دارای بورد تخصصی در کرج مشغول به فعالیت می باشند. ایشان در زمینه جراحی هاى زیبایی و درمانى یکی از فعالان در استان کرج هستند.  دارای گواهی نامه دوره تکمیلی بیماری‌های پستان، از مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی متمرکز در جراحی‌های درمانی پستان می‌باشند. برای مشاوره و رزرو نوبت می‌توانید با شماره های بالا تماس حاصل فرمایید.

٠٢۶٣٣۵٣۴٠٩١
۰۹۱۹۵۷۳۶۴۶۲

کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بانک مسکن، ساختمان میلاد، طبقه ۲، واحد ۶

دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو زیبایی در تهران
دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو زیبایی در تهران

دكتر سارا لطفى

متخصص پوست

دکتر سارا لطفی متخصص پوست و مو زیبایی لیزر در تهران مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۲۲۵۷۹۳۰۵
تهران
تهران

تهران، پاسداران، روبروی برج سفید، بوستان ۶،پلاک ۱۳۵، طبقه اول واحد۴

دکترنادر اربابی متخصص پوست موزیبایی در قم
دکترنادر اربابی متخصص پوست موزیبایی در قم

دکترنادر اربابی

مشاوره پوست و مو

دکترنادر اربابی متخصص پوست و مو در قم مشغول به فعالیت می باشد. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۵۳۲۴۰۵۰۵۶
۰۹۳۵۰۶۹۳۴۷۷
قم

قم، خیابان عطاران، بلوار شهید عراقی، ساختمان شهر پزشکان، طبقه ۳

دکتر صادق وهابی
دکتر صادق وهابی

دکتر صادق وهابی

کیفیت و امنیت عمل جراحی زیبایی بیشتر بستگی به مهارت پزشک دارد.

دکتر صادق وهابی املشی متولد سال ۱۳۶۱ بوده و در سال ۱۳۷۹ با قبولی در کنکور سراسری در رشته پزشکی عمومی به دانشگاه علوم پزشکی مشهد راه یافت. پس از اتمام دوره عمومی خود، دوره چهار ساله تخصص پوست خود را در همان دانشگاه سپری نمود و در سال ۱۳۹۴ موفق به اخذ بورد تخصصی بیماریهای پوست و مو با رتبه برتر شد.

دکتر وهابی برای مدت سه سال عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و استادیار دانشگاه بوده است؛ در  حال حاضر ایشان مشغول به کار خصوصی می باشند. برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۸۴۳۷۳۵۶
۰۹۹۸۱۴۲۹۵۳۵
خراسان رضوی

مشهد، احمدآباد، خیابان پاستور، نبش پاستور ۱،ساختمان پزشکان دکتر منوری، طبقه دوم

دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد
دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد

کلینیک تخصصی پوست و مو صدف

مرکز تخصصی، پوست و مو لیزر در اصفهان

کلینیک تخصصی پوست و مو، لیزر و پیوند مو صدف با مدیریت دکتر گیتا فقیهی در اصفهان مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره جوان سازی پوست صورت می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۳۲۲۴۰۸۲۷
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک A، طبقه سوم

دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد
دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد

دکتر میترا شکری

آموزشگاه فنی حرفه ای پاریز

دکتر میترا شکری پزشک پوست و مو زیبایی در اصفهان مشغول به فعالیت می باشد.ایشان مدیر و موسس آموزشگاه فنی حرفه ای پاریز واقع در خانه اصفهان. برای دریافت نوبت و مشاوره پوست و زیبایی می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

 

۰۳۱۳۴۴۴۶۷۰۹
۰۹۱۳۴۱۰۸۹۰۸
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خانه اصفهان، خیابان گلخانه، روبروی مسجدالمحمود، مجتمع تیام، طبقه ۲، واحد ۸

دکتر مریم کمالی

خدمات زیبایی و درمانی

دکتر مریم ملکی پزشک پوست مو و تزریق ژل در کرج و لیزر درمان ویژه بانوان در کرج مشغول به فعالیت است. برای دیدن نمونه کارهای بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام دکتر مریم ملکی مشاهده کنید. برای مشاوره و رزرو نوبت با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۶۳۲۲۸۴۵۶۴
۰۹۳۷۴۶۵۰۴۰۵

کرج، چهار راه طالقانی، بین زیرگذرومیدان شهدا، برج رازی طبقه۴، واحد۴۳

دکتر زهرا نعمت الهی

ارائه خدمات جوانسازی پوست

دکتر زهرا نعمت الهی پزشک پوست و مو در شیراز هستند،  ایشان در زمینه ی میکرونیلیدینگ، مزو چربی سوز، لیفت فرکشنال و غیره فعالیت دارند، جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۷۲۵۰۴۹۸۰

شیراز، چهارراه قصرالدشت، ابتدای ایمان شمالی(وکلا)، نبش کوچه ۱۷ وکلا، ساختمان خلدبرین، طبقه ۲

دکتر محمدجواد قانعی متخصص پوست در تهران
دکتر محمدجواد قانعی متخصص پوست در تهران

دکتر محمد جواد قانعی

بهترین خودتان باشید

دکتر محمدجواد قانعی متخصص پوست و مو در تهران هستند، ایشان در کلینیک خود در تلاش اند تا با استفاده از بروزترین وسایل، تجهیزات و متریال ها رضایت مراجعین خود را جلب کنند، جهت مراجعه و رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۴۴۲۰۱۷۱۵

تهران، بلوار مرزداران، ساختمان نگین آسمان، پلاک ۱۷۸،بلوک D، طبقه ۳، واحد ۱۰

شهرزاد قربانی مدیریت مرکز پوست شهرزاد در تهران
شهرزاد قربانی مدیریت مرکز پوست شهرزاد در تهران

مرکز پوست شهرزاد

خدمات و آموزش تخصصی با ارائه مدرک

مرکز پوست شهرزاد با مدیریت خانم شهرزاد قهرمانی، برای اولین بار در ایران FACE GYM، دارای مدرک مربیگری از سازمان فنی حرفه ای. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۲۲۲۰۸۳۶۹
۰۹۳۶۲۲۹۴۹۸۹
تهران
تهران

تهران فرشته آقا بزرگی بین کوچه استانبول و، فرشچی، بالای بانک سامان و کار افرین، ایران

دکتر نادیا درویشی زاده متخصص پوست و مو زیبایی در تهران
دکتر نادیا درویشی زاده متخصص پوست و مو زیبایی در تهران

دکتر نادیا درویشی زاده

زیبایی را از ما بخواهید

دکتر نادیا درویشی زاده متخصص پوست و مو زیبایی در تهران مشغول به فعالیت می باشد. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۴۴۲۴۴۶۴۱
تهران
تهران

تهران، ستارخان، نرسیده به خیابان خسرو، ساختمان سبز

دکتر حسین اقا
دکتر حسین اقا

کلینیک تخصصی ایرانیان

زیبایی برای همه

درمانگاه تخصصی پوست،مو و لیزر و لاغری ایرانیان درمانگاه برترکشور در قم، برای دریافت نوبت و مشاوره با شماره تلفن های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۵۳۷۷۲۹۴۹۴
قم

قم، خیابان۱۹دی(باجک۱)، روبروی کوچه۴۰

دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد
دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد

كلينيك زيبايي دكتر مرغون متخصص جراح زیبایی در شهر یزد  مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره پوست و زیبایی می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

٠٣٥٣٧٢٨٢١١٦
یزد

یزد، بلوار شهید صدوقی جنوبی، میدان همافر

کلینیک زنان و زایمان و نازایی و زیبایی رستا اصفهان
کلینیک زنان و زایمان و نازایی و زیبایی رستا اصفهان

کلینیک زیبایی‌ و درمانی‌ رستا

متخصصین زنان زایمان نازایی و زیبایی

کلینیک زیبایی و درمانی رستا در اصفهان با متخصصان مجرب مشغول فعالیت هستند. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره تلفن های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۴۵۲۷۴۵۴۳
اصفهان
اصفهان

اصفهان خیابان محتشم کاشانی، روبروی پارکینگ طبقاتی، بن بست گلشن، ساختمان رستا

دکتر شقایق سیاره پزشک پوست و مو زیبایی در اصفهان
دکتر شقایق سیاره پزشک پوست و مو زیبایی در اصفهان

دکتر شقایق سیاره

طبیعی زیبا شوید

دکتر شقایق سیاره پزشک پوست و مو زیبایی در اصفهان مشغول به فعالیت می‌باشد. برای دریافت نوبت و مشاوره پوست و زیبایی می‌توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۳۶۶۱۶۶۳۸
اصفهان
اصفهان

اصفهان، چهارباغ بالا، کوچه مسجد الرضا، مجتمع آریا، طبقه دوم، واحد۳

دکتر اکبر مزروعی پزشک پوست و مو در اصفهان
دکتر اکبر مزروعی پزشک پوست و مو در اصفهان

دکتر اکبر مزروعی | کلینیک سپیده

مرکز تخصصی پوست و مو و کاشت ابرو در اصفهان

کلینیک زیبایی پوست و مو  سپیده، توسط دکتر اکبر مزروعی دکترای حرفه‌ای پزشکی در اصفهان راه‌اندازی شد.
جهت رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۳۳۲۹۲۳۰۰
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خانه اصفهان، قبل از میدان نگهبانی، نبش کوچه ۱۳، ساختمان خاطره، طبقه دوم، واحد۵

دکتر مهدی احمدوند متخصص زیبایی در مشهد
دکتر مهدی احمدوند متخصص زیبایی در مشهد

دکتر مهدی احمدوند

متخصص پوست، مو و زیبایی

دکتر مهدی احمدوند متخصص پوست و مو زیبایی در مشهد مشغول به فعالیت است برای دریافت نوبت و مشاوره به مطب دکتر مهدی احمدوند مراجعه فرمائید یا با شماره های درج شده در بالا تماس بگیرید.

۰۵۱۳۷۶۸۶۷۴۳

مشهد، بزرگمهر شمالی ۲، ساختمان بزرگمهر، طبقه پنجم

دکتر فاطمه عباسی پزشک پوست و مو زیبایی در مشهد مشغول به فعالیت است. برای دیدن نمونه کارهای تزریق ژل در مشهد می‌توانید به ادرس پیج اینستاگرام دکتر عباسی مراجعه کنید. برای مشاوره و رزرو نوبت با شماره های بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۹۳۵۹۰۴۵۳۵۳

مشهد بلوار فردوسی بین چهارراه فرامرز عباسی و چهارراه بهارستان (چهارراه مهدی) نبش فردوسی ۲۰ (لاله) پلاک ۱۳۵

دکتر نادیا متقی پزشک پوست و مو در شیراز
دکتر نادیا متقی پزشک پوست و مو در شیراز

دکتر نادیا متقی

با ما ،زیبایی طبیعی را به خود هدیه دهید

دکتر نادیا متقی متولد سال ۱۳۶۸ در شهر شیراز، که فارغ‌التحصیل رشته پزشکی عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران می باشد. و پس از سپری کردن دوره های جامع استتیک در داخل و خارج از کشور از سال ۹۶ در زمینه زیبایی در شهر شیراز شروع به فعالیت کردند. دکتر نادیا متقی پزشک پوست و مو زیبایی در شیراز مشغول به فعالیت است. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرماید.

۰۷۱۳۶۳۶۵۰۵۰
۰۹۱۷۵۹۹۲۹۸۹‬

شیراز پل معالی آباد ساختمان الف طبقه ۱۰

کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر مریم ساسانی در کرچ
کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر مریم ساسانی در کرچ

کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر ساسانی

ارائه خدمات زیبایی و جوانسازی پوست

کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر ساسانی در کرج واقع شده و به مدیریت سرکار خانم دکتر مریم ساسانی می باشد، این مرکز مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات و باکیفیت ترین متریال ها می باشد، جهت رزرو نوبت می‌توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۶۳۲۲۳۳۵۶۲
۰۹۰۵۵۷۰۸۹۶۱

کرج، چهارراه طالقانی، برج آذرخش، طبقه ۴ واحد ۱۵

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص ها پوست، مو و زیبایی

اگر شما متخصصص پوست، مو و زیبایی هستید و در این زمینه خدمات  ارائه می کنید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

متخصص پوست و مو و زیبایی چه خدماتی را ارائه می دهد؟

متخصص پوست، مو و زیبایی یک فرد متخصص در زمینه مراقبت از پوست و موی است و می‌تواند خدمات مختلفی را ارائه دهد. برخی از خدمات معمولاً توسط متخصصان پوست، مو و زیبایی ارائه می‌شوند عبارتند از:

 1. درمان مشکلات و بیماری های پوست: تشخیص و درمان بیماری‌های پوستی مانند آکنه، اگزما، پسوریازیس و سرطان پوست.
 2. لیزر درمانی: استفاده از لیزر برای درمان لکه‌های پوستی، جوانسازی پوست و حذف موهای زائد.
 3. درمان‌های ضد چروک و جوانسازی: ارائه درمان‌های جوانسازی مانند بوتاکس و فیلرها برای کاهش چین و چروک‌های صورت.
 4. درمان موها: مشاوره و درمان مشکلات مو مانند ریزش مو، خشکی و شوره.
 5. مراقبت از پوست:معرفی محصولات مراقبتی مناسب برای نوع پوست هر فرد.

توجه داشته باشید که متخصصان پوست و زیبایی ممکن است در تخصص‌های مختلف فعالیت کنند و خدمات مختلفی ارائه دهند، بنابراین ممکن است محدوده خدمات آنها متناسب با تخصص شان باشد.

ویژگی های بهترین متخصص پوست، مو و زیبایی

یک متخصص پوست، مو زیبایی خوب باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • تحصیلات و تخصص: یک متخصص برجسته پوست، مو و زیبایی باید دارای تحصیلات عالی در این حوزه باشد.
 • توانمندی در تشخیص و درمان: متخصص باید قابلیت تشخیص دقیق مشکلات پوستی را داشته باشد و بتواند راه‌حل‌های موثری را ارائه دهد.
 •  برقرای ارتباط موثر با مراجعه کنندگان: داشتن توانایی برقراری ارتباط مؤثر با مشتریان، شنیدن به دقت نیازها و ارائه مشاوره جامع به مشتریان از جمله ویژگی‌های حیاتی این متخصص است.
 • حرفه‌ای بودن: رفتار حرفه‌ای، احترام به حقوق مشتریان و حفظ اطلاعات فردی از ویژگی‌های اساسی یک متخصص پوست، مو و زیبایی است.
 • استفاده از تجهیزات و محصولات مرغوب: استفاده از تجهیزات پیشرفته و محصولات با کیفیت بالا، به همراه انتخاب محصولات مناسب بر اساس نوع پوست و نیازهای مشتری از ویژگی‌های این متخصص است.
 • توجه به بهداشت و ایمنی: رعایت استانداردهای بهداشت و ایمنی در ارائه خدمات، استفاده از روش‌های بهداشتی و ابزارهای تمیز از جمله ویژگی‌های مهم یک متخصص پوست خوب است.
 • قابلیت به‌روزرسانی مهارت‌ها: تمایل به یادگیری مداوم و به‌روزرسانی مهارت‌ها با توجه به پیشرفت‌های حوزه پوست، مو و زیبایی از ویژگی‌های مثبت یک دکتر پوست خوب است.
 • اهتمام به جزئیات:دقت به جزئیات در اجرای روش‌ها و درمان‌ها، همچنین توجه به جزئیات در ارائه مشاوره و راهنمایی به مشتریان از ویژگی‌های مهم این متخصص است.
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران