متخصص پوست و مو رشت

دکتر شیوا کاسبی
دکتر شیوا کاسبی

دکتر شیوا کاسبی

متخصص پوست، مو و زیبایی لیزر و جراحی پوست

دکتر شیوا کاسبی متخصص پوست و مو در رشت ، یکی دیگر از بهترین نکته های خوب یک متخصص پوست و مو، می تواند این مورد باشد، که متخصص باید پی در پی از وضعیت بیمار پیگیری کند. پیگیری مداوم توسط پزشک متخصص از بیمار یکی از بهترین نکته های یک متخصص خوب است.بیماری ها و عارضه های پوست و موی  افراد از جمله مواردی است، که باید به طور مداوم توسط پزشک پیگیری شود تا بتواند به شخص کمک کند. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۱۳-۳۲۱۱۶۲۷۲
گیلان
رشت

رشت، گلسار ، انتهای خیابان ۹۱ ، ساختمان پزشکان مدیکو

دکتر حجت افتخاری
دکتر حجت افتخاری

دکتر حجت افتخاری

متخصص پوست و مو

رشته تخصصی پوست و مو یکی از زیرشاخه های پزشکی می باشد. کار اصلی این پزشک درمان تمامی بیماری های مربوط به مو، پوست ، ناخن و همچنین داخل دهان ، بینی و چشم می باشد.البته کار پزشک پوست و مو به غیر از تشخیص و درمان بیش از ۳۰۰۰ نوع بیماری پوستی ، بهبود و حفظ شادابی پوست ، مو و ناخن افراد نیز می باشد. مانند تزریق چربی ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس و انواع جراحی های زیبایی. برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می‌توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۱۳۳۳۱۲۲۴۹۱
۰۹۳۰۰۵۰۰۴۶۲
گیلان
رشت

چهارراه گلسار ، روبروی بانک سرمایه ، کوچه شهید بخت پسند ،ساختمان ماهرو ، طبقه ۴

دکترجواد گل چای
دکترجواد گل چای

دکترجواد گل چای

پرفسور گل چای متخصص پوست ، مو و زیبایی

پروفسور گل چای در سال ۱۳۶۱ در رشته بیماری های پوست با رتبه اول کشوری در امتحانات بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی فارغ‌التحصیل و بلافاصله بعنوان مدرس و سپس استادیار گروه پوست در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فعالیت علمی خود را آغاز نمود.

در سال ۱۳۶۶ بعنوان مامور به خدمت و با همکاری دکتر هادی جلالی اقدام به تاسیس اولین بخش تخصصی پوست در دانشگاه علوم پزشکی گیلان و در سال ۱۳۶۹ اولین دوره دستیاری دانشگاه در گروه پوست راه‌اندازی گردید در سال ۱۳۷۲ به سمت دانشیاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان و در سال ۱۳۸۹ به درجه استاد تمامی(پرفسوری)دانشگاه علوم پزشکی گیلان نائل گردید. برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می‌توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۱۳-۳۳۷۳۸۲۲۴
گیلان
رشت

رشت ، چهار راه گلسار، ابتدای بلوار انصاری، ابتدای بلوار احمد زاده روبروی آبنمای بوستان ملت،کلینک تخصصی فاطیما

دکتر کامبیز ماهوتی
دکتر کامبیز ماهوتی

دکتر کامبیز ماهوتی

جراحی پوست ، لیزر پوست و موهای زائد

دکتر کامبیز ماهوتی متخصص پوست و مو در استان گیلان.جدیدترین روش لیزری لیفت صورت ، لیفت کل صورت ، رفع افتادگی نسبی پلک بالا ، رفع غبغب ، لیفت گونه ، تزریق بسیار دقیق مقداری از عناصر ، داروها ، ویتامین ها در لای های میانی پوست می باشد.کاربرد موفق در این روش : پیری پوست ، ریزش مو ، سلولیت ، ترکهای پوستی ، لک و تیرگی و گودی زیر چشم. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۱۳-۳۲۱۱۰۸۴۳
گیلان
رشت

رشت ، گلسار ، خیابان نواب ، کوچه آبان ، ساختمان پزشکان پرشین

دکتر سمیه حسین زاده اخلاقی
دکتر سمیه حسین زاده اخلاقی

دکتر سمیه حسین زاده

عضو انجمن متخصصین پوست و مو ایران

دکتر سمیه حسین‌زاده متخصص پوست و مو در استان گیلان ، متخصص پوست مو و زیبایی،لیزر و جراحی پوست ، دارای بورد تخصصی ، عضو انجمن متخصصین پوست ایران،درمان تخصصی بیماری های پوست، مو، ناخن و مخاط ، لیزر و جراحی های پوست ، تزریق چربی، ژل و بوتاکس ، لیفتینگ صورت با نخ ، مزوترائی و PRP جهت درمان ریزش موی سر و تیرگی زیر چشم ، جراحی افتادگی پلک ، برداشتن ضایعات پوستی با کرایوتراپی و رادیو فرکوئنسی ، اسکلروتراپی واریس. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۱۳-۳۳۱۱۰۴۶۴
۰۹۰۱۸۱۹۲۸۳۴
گیلان
رشت

رشت، چهار راه گلسار، ابتدای خیابان نواب، جنب آزمایشگاه نیلو،روبروی داروخانه شبانه روزی گلسار، ساختمان آرنا، طبقه اول

ظراحی سایت پزشکی