متخصص ایمپلنت مشهد

متخصص ایمپلنت در مشهد کاشت دندان را برای جایگزین ریشه های دندان از دست رفته انجام می دهد. ایمپلنت ها یک پایه قوی برای دندان دائمی (ثابت) یا قابل جابجایی ایجاد می کنند که با دندان های طبیعی شما سازگاری دارند.

اگر در مشهد زندگی می‌کنید و قصد انجام ایمپلنت دندان را دارید باید به یک متخصص ایمپلنت مراجعه کنید تا با در نظر گرفتن شرایط فک و لثه شما اقدام به کاشت دندان کند. در مطب ۳۶۵ تعدادی از بهترین متخصص‌های ایمپلنت در مشهد با کلیه اطلاعات و مشخصات آورده شده است که با مراجعه به هر صفحه دندانپزشک می توانید برای رزرو و مشاوره ایمپلنت با ایشان تماس بگیرید.

  1. دایرکتوری مطب۳۶۵
  2. متخصص ایمپلنت
  3. متخصص ایمپلنت مشهد
دکتر عبدالمجید احمدزاده
دکتر عبدالمجید احمدزاده

دکتر عبدالمجید احمدزاده

دارای گواهینامه های تخصصی ایمپلنت از امریکا، اروپا و ایران

دکتر عبدالمجید احمدزاده جراح و متخصص لثه و ایمپلنت در مشهد.جراح ومتخصص لثه و ایمپلنت دارای بورد تخصصی ناسیونالدارای ۱۹ سال سابقه جراحی لثه و ایمپلنت.دارای تجربه جراحی بیش از ۴۰۰۰ ایمپلنت و پروتز ، همراه با و بدون پیوند استخوان.سینوس لیفت bone expansion طی ۱۷سال.جراحی های زیبایی لثه ودندان و دندانهای نهفته عقل و نیش با استفاده از وسایل پیشرفته جدید و بروز.سینوس لیفت bone expansion طی ۱۷سال،جراحی های زیبایی لثه ودندان و دندانهای نهفته عقل ونیش با استفاده از وسایل پیشرفته جدید و بروز

۰۵۱۳۷۶۷۹۳۶۷
۰۹۱۵۳۰۸۷۵۷۲
خراسان رضوی

مشهد، میدان ملک آباد، فلسطین ۲۲، پلاک ۱۴، طبقه دوم

دکتر مهدی علیزاده
دکتر مهدی علیزاده

دکتر مهدی علیزاده

دارای گواهینامه دوره ایمپلنت (کاشت دندان) از دانشگاه لومالیندای لوس آنجلس کشور آمریکا و کره جنوبی

دکتر مهدی علیزاده متخصص ایمپلنت شماره نظام پزشکی ۷۹۵۶۷،بیش از پانزده سال سابقه کار مفید،دارای گواهینامه دوره ایمپلنت (کاشت دندان) و ارتودنسی از دانشگاه لومالیندای لوس آنجلس کشور آمریکا و کره جنوبی.ایمپلنت (کاشت دندان)  برای دریافت نوبت با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۸۹۰۶۵۹۰
۰۹۳۵۹۶۹۱۰۰۲
خراسان رضوی

مشهد، بلوار وکیل آباد، بعد از وکیل آباد ۳۷، ساختمان پزشکان ۹۰۹، طبقه اول

دکتر سحر برازنده
دکتر سحر برازنده

دکتر سحر برازنده

ترمیم زیبایی دندان و ایمپلنت ( کاشت دندان )

دکتر سحر برازنده متخصص ایمپلنت و جراح دندانپزشک در مشهد.کلیه خدمات دندانپزشکی اعم از:معاینه رایگان،ایمپلنت (کاشت تخصصی دندان) در کمترین زمان بدون بازگشت،ارتودنسی (ثابت،متحرک،نامرئی)،پروتز (ثابت،متحرک،لمینت)،درمان ریشه، ترمیم و زیبایی،دندانپزشکی اطفال و بزرگسالان.درمان بیماریهای لثه بدون نیاز به جراحی و مجهز به سیستم استریلیزاسیون چند مرحله ای.ساخت دندان مصنوعی خاص جهت کسانی که دچار ازبین رفتگی لثه شده اند و ساخت روکش های زیر کونیوم و لمینت ، اصلاح بدشکلی و بدرنگی دندان های جلو،عصب کشی توسط دستگاه روتاری.

۰۵۱۳۸۴۲۸۳۹۳
۰۹۳۷۷۵۳۷۶۴۴
خراسان رضوی

مشهد، احمد آباد، بین عارف و پرستار، طبقه دوم تالار سپیده، واحد ۴

دکتر مهدی غلامی متخصص و جراحی فک و صورت در شهر مشهد
دکتر مهدی غلامی متخصص و جراحی فک و صورت در شهر مشهد

دکتر مهدی غلامی متخصص جراحی دهان، فک و صورت در شهر مشهد فعالیت می کنید.شما بیماران عزیز می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا با مطب دکتر غلامی در ارتباط باشید

۳۸۴۱۴۶۰۵ ۰۵۱
خراسان رضوی

مشهد، احمد آباد، نبش ملاصدرا ۲، ساختمان سپهر صدرا، واحد ۵

دکتر امیر هادوی متخصص جراحی دندان و ایمپلنت در مشهد
دکتر امیر هادوی متخصص جراحی دندان و ایمپلنت در مشهد

دکتر امیر هادوی

مدیر و مؤسس کلینیک دندانپزشکی ماهان

دکتر امیر هادوی متخصص جراحی دندان در مشهد مشغول به فعالیت می باشد.آدرس مطب واقع در،مشهد، خیابان احمداباد، نبش محتشمی ۹، مطب دکتر امیر هادوی. برای مشاوره و دریافت نوبت می‌توانید با شماره تلفن درج شده در بالا با مطب دکتر امیر هادوی در ارتباط باشید.

۰۵۱۳۸۴۵۹۷۹۷
خراسان رضوی

مشهد، خیابان احمداباد، نبش محتشمی ۹، مطب دکتر امیر هادوی

دکتر حمیدرضا سیاسی

عضو کنگره بین المللی ایمپلنتولوژی آمریکا

دکتر حمیدرضا سیاسسی متخصص ایمپلنت در مشهد می باشند. از جمله خدماتی که دکتر سیاسی ارائه می دهند عبارتند از، ایمپلنت کامل فک بالا، ایمپلنت فک پایین، کاشت دندان فوری و ایمپلنت دیجیتال. برای رزرو نوبت و مشاوره می توانید با شماره تماسی که در بالا درج شده است تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۷۳۲۷۲۶۳
خراسان رضوی

مشهد خیابان ابن سینا، روبروی ابن سینا ۱۷ و ۱۵

دكتر ارشاد آقاسی زاده
دكتر ارشاد آقاسی زاده

دكتر ارشاد آقاسی زاده

متخصص جراحی لثه (پریودانتیکس)

دكتر ارشاد آقاسی زاده  دندانپزشک زیبایی در مشهد مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره تماس های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۸۴۶۴۲۹۹

مشهد، خیابان احمداباد، عارف ۴، ساختمان ابن سینا، طبقه دوم

دکتر مجید قیاسی
دکتر مجید قیاسی

دکتر مجید قیاسی

هدیه ما لبخند زیبای شما

دکتر مجید قیاسی بهترین جراح و دندانپزشک زیبایی مشهدعضو فعال انجمن دندانپزشکان ایران و دارای بیش از ۲۰سال سابقه در زمینه خدماتی از جمله: ایمپلنت (کاشت دندان implant)، لمینت دندان (لامینیت دندان), اصلاح طرح لبخند, کامپوزیت ونیر، سفید کردن دندان و ترمیم دندان،

۰۵۱۳۸۴۱۸۳۸۲
۰۹۳۳۴۹۴۹۷۸۸
خراسان رضوی

مشهد، خیابان احمد اباد، سه راه راهنمایی، راهنمایی۲، پلاک۱۱۰

دکتر علیرضا شبستری
دکتر علیرضا شبستری

دکتر علیرضا شبستری

فلوشیپ زیبایی از استرالیا

دکتر علیرضا شبستری متولد مشهد، فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی مشهد در رشته دندانپزشکی هستند که در سال ۱۹۹۷ ، ۱۹۹۸ میلادی به کشور استرالیا مهاجرت کرده و پس از پشت سر گذاردن دوره‌های متعدد دانشگاهی و آزمون‌های خاص نظری و عملی، موفق به عضویت در کنسول دندانپزشکی استرالیا یا Australian dental council که مرجع رسمی و دولتی برای به رسمیت شناختن و تایید مدارک تحصیلی دندانپزشکان مهاجر از سایر کشورها به استرالیا می‌باشد شدند.

۰۵۱۳۸۴۵۵۸۲۶
خراسان رضوی

مشهد، خیابان ابن سینا روبروی سه راه ادبیات، ساختمان۴۶، بلوک۲، طبقه۲

کاشت دندان در مشهد توسط متخصص ایمپلنت مشهد

قیمت ایمپلنت دندان در مشهد در سال ۱۴۰۲  چقدر است؟

مشهد پایتخت معنوی ایران و شهری مذهبی است که همه ساله زائرین زیادی به آن مراجعه می کنند. خدمات دندانپزشکی اخیرا در این شهر پیشرفت چشم گیری داشته است. برای قیمت ایمپلنت دندان درمشهد مانند سایر شهر ها نمی توان مقدار مشخصی تعیین کرد زیرا به فاکتور های گوناگونی بستگی دارد که در ادامه این فاکتورها را برایتان شرح می دهیم:

کیفیت برند ایمپلنت دندان

برند ایمپلنتی که دندانپزشک انتخاب می کند بر قیمت ایمپلنت تأثیرگذار است. ایمپلنت دارای برندهای گوناگون از کشورهای مختلفی است که هزینه های متفاوتی دارد. کیفیت و کشور سازنده ایمپلنت تأثیر مستقیمی بر طول عمر ایمپلنت و قیمت آن دارد.

کیفیت روکش ایمپلنت

سه نوع روکش ایمپلنت PFM ، ZIRCONIA ، E-MAX داریم که هر کدام کیفیت و قیمت متفاوتی دارند.

میزان مهارت متخصص ایمپلنت

هرکدام از متخصص های ایمپلنت بنا به تجربه و مهارت خود تعرفه متفاوتی دارند. قاعدتا هرچه متخصص با تجربه تر باشد هزینه بیشتری دریافت می کند.

سینوس لیفت و پیوند استخوان

دو عامل دیگری که در قیمت نهایی ایمپلنت تأثیرگذارند سینوس لیفت و پیوند استخوان است. هر شخصی بسته به وضعیت فک ممکن است به سینوس لیفت و پیوند استخوان نیاز پیدا کند که با عکس برداری مشخص می شود. انجام هرکدام از این درمان ها هزینه مخصوص به خود را دارند. هزینه درمان پیوند استخوان بستگی به میزان تحلیل و پیوند استخوان شما دارد و هزینه آن برای هر فرد متغیر است. اگر شما دچار تحلیل استخوان نباشید نیازی به انجام پیوند استخوان ندارید.

تعرفه های دندانپزشکی از جمله ایمپلنت در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال قبل افزایش داشته که برای دریافت اطلاع دقیق تر می توانید با دندانپزشکتان تماس گرفته و قیمت دقیق را بپرسید.

آیا هزینه ایمپلنت دندان در مشهد را می توان به صورت قسطی پرداخت کرد؟

با توحه به زیاد شدن تعرفه های ایمپلنت درتمامی شهرها از جمله مشهد اکثر افراد قادر نیستند هزینه را به صورت یک جا پرداخت کنند. به همین خاطر در حال حاضر بسیاری از متخصص های ایمپلنت مشهد و سایر شهرها این امکان را برای بیماران فراهم کرده اند که هزینه را به صورت قسطی پرداخت کنند. هرکلینیک یا متخصصی شرایط اقساطی متفاوتی دارد که با مراجعه حضوری به مطب در جلسه مشاوره می توانید شرایط اقساطی متخصص ایمپلنت تان را بپرسید. اکثر آن ها قبول می کنند هزینه را در دو الی سه قسط پرداخت کنید.

چگونه می توان کاشت ایمپلنت در مشهد را با قیمت ارزان انجام داد؟

یکی از موضوعاتی که در حوزه ایمپلنت در مشهد زیاد سرچ می شود ایمپلنت ارزان در مشهد است. برندهای ایمپلنت با کیفیت گران هستند بنابراین اگر متخصص ایمپلنتی در مشهد کاشت ایمپلنت را با قیمت غیرمتعارف انجام می دهد مطمعن باشید از ایمپلنت مرغوبی استفاده نمی کند. اگر توان مالی بالایی ندارید پیشنهاد می شود به جای این که به دنبال ایمپلنت ارازان باشید از شرایط اقساطی استفاده کنید تا روند کاشت ایمپلنت دندان با موفقیت انجام شود.

ایمپلنت با لیزر در مشهد چگونه انجام می شود؟

یکی از روش های کاشت دندان با درد و خونریزی کمتر برای بیماران در مشهد ایمپلنت دندان با لیزر در مشهد است. با توجه به عملکرد لیزر در قسمت های مختلف دندانپزشکی و اثرات این روش بر کاهش درد در روند درمان های مختلف، می‌توان از آن به عنوان یک راه درمانی چند کاربرده، در بیشتر بیماری های دهانی نام برد. امروزه لیزر پای خود را در درمان ایمپلنت دندان باز کرده و شاهد به کار بردن لیزر در ایمپلنت هستیم.

ایمپلنت با لیزر در مشهد

ایمپلنت بدون جراحی در مشهد چگونه انجام می شود؟

ایمپلنت بدون جراحی در مشهد معمولا با لیزر انجام می شود و جراحت و درد کمتری نسبت به حالت کاشت دندان سنتی دارد. برای بهره مندی از ایمپلنت های دندانی، شما باید از سلامت خوبی برخوردار باشید (جدا از دندان های از دست رفته) و دارای یک فک کاملاً توسعه یافته و سالم باشید  لثه های سالم و یک فک سالم برای حمایت از ایمپلنت ها لازم هستند.

ایمپلنت بدون جراحی در مشهد

سؤالات متداول کاشت ایمپلنت در مشهد

آیا برای انجام ایمپلنت در مشهد می توان نزد دندانپزشک عمومی رفت؟

خیر. دندانپزشک عمومی آموزش کافی در این زمینه ندیده است. توصیه می شود برای انجام ایمپلنت در مشهد یا هر شهر دیگر حتما سراغ متخصص ایمپلنت بروید تا پس از کاشت ایملنت با مشکل مواجه نشوید.

آیا کاشت ایمپلنت درد دارد؟

احساس درد پس از کاشت ایملنت طبیعی است اما با انجام مراقبت های لازم و عمل به دستورات پزشک می توان درد را تا حد زیادی کاهش داد.

چگونه می توان درد ایمپلنت را کاهش داد؟

برای کاهش درد باید داروهای خود را مصرف کنید، یخ بگذارید، بهداشت دهان و دندان خود را رعایت کنید و غذاهای نرم مصرف کنید.

ظراحی سایت پزشکی