متخصص ایمپلنت شهرکرد

  1. دایرکتوری پزشکان
  2. متخصص ایمپلنت
  3. متخصص ایمپلنت شهرکرد
دکتر آرمان فروغی متخصص ایمپلنت شهرکرد
دکتر آرمان فروغی متخصص ایمپلنت شهرکرد

دکتر آرمان فروغی

جراح ایمپلنت

دکتر آرمان فروغی متخصص ایمپلنت در شهرکرد است. مجموعه دندانپزشکی دکتر فروغی یکی از مجهزترین مراکز درمانی دندانپزشکی در شهرکرد می باشد که با طراحی نوین و مهندسی به روز محیط کاملا آرامش بخشی برای تمامی بیماران فراهم کرده است.

۳۲۲۲۰۵۵۵ ۰۳۸
چهارمحال بختیاری
شهرکرد

شهرکرد، خیابان کاشانی، نبش کوچه ۵۰

دکتر سید مسعود امامی متخصص ایمپلنت در شهرکرد
دکتر سید مسعود امامی متخصص ایمپلنت در شهرکرد

دکتر مسعود امامی

متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت

دکتر مسعود امامی متخصص ایمپلنت و عضو هیئت علمی دانشگاه می باشد. برای دریافت نوبت و مشاوره آنلاین می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

چهارمحال بختیاری
شهرکرد

شهرکرد چهار راه هواپیمایی

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص ایمپلنت شهرکرد مطب ۳۶۵

اگر شما دندانپزشک متخصص ایمپلنت هستید وخدمات کاشت دندان با ایمپلنت در شهرکرد ارائه می کنید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

آیا به دنبال بهترین متخصص ایمپنت در شهرکرد هستید؟ اگر پاسخ شما مثبت است در صفحه درستی قرار گرفته اید. در این بخش از دایرکتوری پزشکان مطب ۳۶۵ ،ما لیستی از بهترین متخصصان ایمپلنت در شهرکرد را به همراه مشخصات کامل آن ها(آدرس مطب ،شماره تماس، ساعات کاری و…) در اختیار شما قرار داده ایم.

قیمت ایمپلنت دندان در شهرکرد چقدر است؟

قیمت ایمپلنت دندان در شهرکرد مانند سایر شهرهای دیگر متفاوت است و بسته به شاخص‌های مختلفی از جمله برند، جنس، تعداد واحدهای مورد استفاده و کیفیت ایمپلنت، مشخص می‌شود. این هزینه ممکن است شامل هزینه‌های جانبی نیز باشد و هر کلینیک نیز با توجه به مهارت و تجربه خود، قیمت متفاوتی را برای ارائه این خدمات در نظر می‌گیرد. بنابراین قبل از انتخاب ایمپلنت دندان، مشتریان باید با دندانپزشک خود مشورت کنند تا بهترین گزینه را با توجه به نیازهای خود انتخاب کنند.

شرایط انجام ایمپلنت اقساطی در شهرکرد چگونه است؟

با توجه به هزینه بالای کاشت ایمپلنت دندان و مدت زمان طولانی فرآیند انجام ایمپلنت، اغلب کلینیک‌ها و مراکز پزشکی در شهرکرد شرایط ایمپلنت اقساطی را برای مشتریان خود فراهم ساخته‌اند. پس از معاینه توسط پزشک و تشخیص نیاز به ایمپلنت، گزینه‌های پرداخت اقساطی با توجه به توافق بین مطب و بیمار و برای مدت زمان مشخص مانند سه تا شش ماه به بیمار ارائه می‌شود. این شرایط ایمپلنت اقساطی به بیمار این امکان را می‌دهند تا هر ماه مبلغ مشخصی را به صورت اقساط به کلینیک پرداخت کرده و به راحتی فرآیند درمان را ادامه دهند.

کاشت ایمپلنت ارزان در شهرکرد

در حال حاضر، تبلیغات بسیاری برای ایمپلنت های ارزان در شهرکرد وجود دارد. بسیاری از مراکز ارائه دهنده خدمات ایملنت ارزان در شهرکرد، از ایمپلنت های درجه دو که کیفیت قبل قبولی دارند استفاده می کنند. با این حال برای انتخاب یک کلینیک مناسب برای ایمپلنت، نباید فقط به قیمت توجه کرد. بلکه باید مهارت و تجربه دندانپزشک، کیفیت مواد استفاده شده و نظرات مراجعین پیشین را نیز مورد بررسی قرار داد.

معرفی بهترین متخصص ایمپلنت دندان در شهرکرد
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران