پزشک لاغری و رژیم درمانی مشهد

دکتر جواد صابری

متخصص تغذیه

دکتر جواد صابری متخصص تغذیه و رژیم درمانی در مشهد مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره با شماره تماس های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۷۶۴۶۶۰۰
خراسان رضوی

مشهد، حاشیه بلوار ارشاد، بطرف هتل هما۲، ابتدای دهخدا

دکتر فهیمه کیمیایی متخصص تغذیه در مشهد
دکتر فهیمه کیمیایی متخصص تغذیه در مشهد

فهیمه کیمیایی

کارشناس تغذیه

دکتر فهیمه کیمیایی متخصص تغذیه و رژیم درمانی در مشهد مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره با شماره تماس های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱۳۷۶۵۹۵۸۳
خراسان رضوی

مشهد، بلوار سجاد، سجاد ۱۲(شقایق) نبش خیابان اولین ساختمان، طبقه اول

کلینیک تخصصی لاغری پایدار مشهد
کلینیک تخصصی لاغری پایدار مشهد

کلینیک پایدار مشهد

زیر نظر بهترین پزشکان متخصص لاغری و تناسب اندام شرق کشور

مرکز تخصصی لاغری پایدار مشهد با برخورداری از جدیدترین دستگاه های لاغری موضعی در مشهد مانند دستگاه کرایولیپولیز در مشهد (CoolSculpting) به عنوان بهترین جایگزین برای پیکرتراشی در مشهد آماده خدمت رسانی به شما همشهریان مشهدی عزیز می باشد. با توجه به عوارض و هزینه زیاد لیپوماتیک در مشهد ، مرکز تخصصی لاغری پایدار مشهد با استفاده از جدیدترین تکنولوژی عرضه لاغری یعنی کرایولیپولیز در مشهد می تواند لاغری آسان با هزینه کم و بدون درد و خونریزی را برای شما به ارمغان بباورد.

۰۵۱۳۸۳۳۰۸۰۳
۰۹۳۹۲۱۹۰۹۰۹
خراسان رضوی

مشهد خیابان فلسطین بیست و یک پلاک دوازده

کلینیک زیبایی و لاغری دنیز مشهد
کلینیک زیبایی و لاغری دنیز مشهد

کلینیک زیبایی دنیز

شادی ها را در جوانیتان بیابید

سال ها تجربه و همکاری با بهترین متخصصین پوست و مو و اساتید دانشگاهی ما را بر آن داشته است تا مجموعه ای از بهترین خدمات پوست و مو و مشاوره های زیبایی و جراحی پلاستیک و ترمیمی را در مجموعه ای گرد آوریم بنام کلینیک زیبایی دنیز. کلینیک پوست و مو و مشاوره زیبایی دنیز با شعار شادی ها را در جوانیتان بیابید” تحت نظر اساتید و متخصصین مجرب پوست و مو و با بهره گیری از جدیدترین و بهترین دستگاه های روز دنیا از کمپانی های بنام وتراز اول جهان، این افتخار را دارد تا با معرفی خدمات ارائه شده خود بر اساس آخرین روش های علمی روز دنیا، در خدمت مراجعه کنندگان محترم باشد.

۰۵۱۳۸۴۴۹۶۸۶
۰۹۰۳۳۷۴۷۸۰۰ / ۰۹۰۵۵۱۴۴۵۰۰
خراسان رضوی

مشهد – خیابان احمدآباد – نبش قائم – ساختمان گوهرشاد – طبقه ۵

لارن مارکتینگ طراح سایت پزشکی
طراحی وب سایت پزشکی
فهرست