جراح دهان، فک و صورت رشت

  1. دایرکتوری پزشکان
  2. جراح دهان، فک و صورت
  3. جراح دهان، فک و صورت رشت
دکتر حسین اقا
دکتر حسین اقا

دکتر عیسی عبدی

بورد تخصصی جراحی فک ،صورت و پلاستیک بینی

دکتر عیسی عبدی یکی از برجسته ترین متخصص جراحی دهان، فک و صورت در شهرستان رشت مشغول به فعالیت می‌باشد.بیماران عزیز برای دریافت نوبت با شماره تلفن درج شده در بالا با مطب دکتر عبدی در ارتباط باشید

۰۱۳۳۲۱۱۶۷۵۶
گیلان
رشت

رشت، چهارراه صابرین، کوچه شیرینی همایون، ساختمان هخامنش، طبقه ۷

دکتر سید محمد طالب زاده متخصص جراحی دهان و فک صورت در شهر رشت
دکتر سید محمد طالب زاده متخصص جراحی دهان و فک صورت در شهر رشت

دکتر سید محمد طالب زاده

انجام خدمات مرتبط به جراحی فک و صورت

دکتر سید محمد طالب زاده متخصص جراح دهان، فک و صورت در شهر رشت مشغول به فعالیت می باشد شما بیماران عزیز می توانید برای دریافت نوبت به شماره تلفن درج شده در بالا با مطب دکتر طالب زاده در ارتباط باشید

۰۱۳۳۲۱۲۵۰۰۲
گیلان
رشت

رشت، گلسار، بلوار سمیه، جنب بیمارستان گلسار، خیابان۱۴۲، مجتمع پزشکان اکباتان، طبقه ۴، واحد ۲۰

دکتر صفا متوسلی متخصص جراحی دهان، فک و صورت در شهر رشت
دکتر صفا متوسلی متخصص جراحی دهان، فک و صورت در شهر رشت

دکتر صفا متوسلی

فراهم سازی یک بستر مناسب جهت ارائه خدمات و درمان های جراحی دهان، فک و صورت

دکتر صفا متوسلی متخصص جراحی دهان، فک و صورت در شهر رشت مشغول به فعالیت می باشد.هدف اساس و اولیه این کلینیک فراهم سازی یک بستر مناسب جهت ارائه خدمات و درمان های جراحی دهان، فک و صورت در بالاترین سطح ممکنه و منطبق با استانداردهای کشورهای پیشرفته می باشد.شما می توانید با شماره تلفن ۰۱۳۳۲۱۲۴۴۰۰ با کلینیک ایرانیان ( دکتر متوسلی ) در ارتباط باشید.

۰۱۳۳۲۱۲۴۴۰۰
گیلان
رشت

رشت، گلسار، میدان باستانی شعار(صابرین)، برج ایرانیان، طبقه نهم

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص جراح دهان، فک و صورت رشت مطب ۳۶۵

اگر شما متخصص جراح دهان، فک و صورت هستید و در این زمینه در شهر رشت خدمات ارائه می دهید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

لیست بهترین جراحان دهان و صورت رشت

اگر در شهر رشت ساکن هستید و به دنبال جراح فک و صورت برای حل مشکلاتی نظیر جراحی زیبایی فک، درمان تومورها و کیست‌های دهان و فک و صورت، شکستگی‌های فک و صورت، کاشت ایمپلنت دندان، جراحی دندان‌های نهفته و سایر مسائل مشابه هستید، می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان معرفی شده در این صفحه از دایرکتوری مطب ۳۶۵، با بهترین جراحان معتبر و متخصص در این زمینه آشنا شوید.

بهترین دکتر جراحی دهان و فک و صورت در رشت کیست؟

بهترین دکتر جراحی دهان و فک و صورت در رشت باید دارای تخصص فوق‌العاده در زمینه جراحی دهان، فک و صورت باشد. او باید تجربه گسترده در انجام جراحی‌های متنوع مرتبط در این زمینه داشته باشد. مهارت‌های فنی بالا و قابلیت ارائه مشاوره دقیق به بیماران، از ویژگی‌های اصلی او به‌شمار می‌آید. همچنین، استفاده از تجهیزات پزشکی مدرن و به‌روز و داشتن اطلاعات به‌روز در زمینه تکنولوژی جراحی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

چگونه بهترین جراح فک و صورت در رشت را پیدا کنیم؟

برای انتخاب بهترین جراح دهان، فک و صورت در رشت، می‌توانید از روش‌های متنوعی استفاده کنید. ابتدا نظرات و تجارب بیماران پیشین را در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مرور کنید. سپس به سایت هر پزشک مراجعه کرده و پروفایل و تخصص‌های وی را بررسی نمایید. در نهایت، برای مشاوره حضوری با پزشک انتخابی ملاقات کنید.

هزینه متخصص جراحی دهان، فک و صورت در رشت چقدر است؟

هزینه جراحی دهان، فک و صورت در رشت بسیار متنوع است و بستگی به نوع جراحی، تجهیزات استفاده شده و تجربه جراح دارد. اما مبلغ آن طبق تعرفه نظام پزشکی در سال مورد نظر تعیین می‌شود. برای اطلاعات دقیقتر، توصیه می‌شود با مطب پزشک مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید و جزئیات مالی را از آن ها بپرسید..

معرفی بهترین متخصص جراح دهان، فک و صورت رشت
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران