جراح دهان، فک و صورت یزد

  1. دایرکتوری پزشکان
  2. جراح دهان، فک و صورت
  3. جراح دهان، فک و صورت یزد
دکتر محسن برزگر متخصص جراح فک و دهان و صورت در یزد
دکتر محسن برزگر متخصص جراح فک و دهان و صورت در یزد

دکتر محسن برزگر

متخصص جراحی دهان،فک و صورت

 دکتر محسن برزگر متخصص جراحی دهان و فک و صورت در یزد مشغول به فعالیت است. شما مراجعه کنندگان محترم می توانید با شماره تلفن های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

٠٣٥٣٧٢٦٣٠١٠
یزد

يزد، خيابان طالقاني، كوچه مجاهد، ساختمان پزشكان امير

دکتر ایمان توکلی

متخصص جراحی دهان،فک و صورت

دکتر ایمان توکلی متخصص جراحی دهان و فک و صورت در یزد مشغول به فعالیت است. شما مراجعه کنندگان محترم می توانید با شماره تلفن های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۳۶۲۹۵۱۵۰ ۰۳۵
یزد

یزد، خیابان کاشانی، کوچه قریشی، ساختمان پزشکان سینا

دکتر علیرضا نواب اعظم متخصص جراحی فک و صورت در یزد
دکتر علیرضا نواب اعظم متخصص جراحی فک و صورت در یزد

دکتر علیرضا نواب اعظم

دریافت مدرک جراحی فک و صورت از دانشگاه هندوستان

دکتر علیرضا نواب اعظم متخصص جراحی دهان، فک و صورت، ایشان دوره فلوشیپ جراحی فک و صورت را در دانشگاه سانفرانسیسکو گذراندن و دوره فلو شیپ ایمپلنت را در دانشگاه آلمان. جهت رزرو نوبت و مشاوذه می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس بگیرید.

۰۳۵۳۶۲۳۳۲۶۱
یزد
یزد

یزد، بلوار منتظر قائم، کوچه دکتر چمران، پلاک ۱۳

دکتر مصطفی گواهی متخصص جراحی دهان فک و صورت در یزد
دکتر مصطفی گواهی متخصص جراحی دهان فک و صورت در یزد

دکتر مصطفی گواهی

استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه

دکتر مصطفی گواهی متخصص جراحی های دهان، فک و صورت.آدرس مطب واقع در یزد، چهارراه مهدیه، بلوار امام جعفر صادق، کوچه ۷، ساختمان پزشکان امام رضا.برای دریافت نوبت می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا با مطب دکتر گواهی در ارتباط باشید.

۰۳۵۳۶۲۹۸۱۰۵
یزد
یزد

یزد، چهارراه مهدیه، بلوار امام جعفر صادق، کوچه ۷، ساختمان پزشکان امام رضا

دکتر محسن برزگر

متخصص جراحی فک و صورت در یزد

دکتر محسن بزرگر جراح دهان، فک و صورت در شهر یزد.ایشان استادیار و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد.مراجعه کنندگان عزیز شما می توانید برای دریافت نوبت با شماره تلفن درج شده در بالا با مطب دکتر برزگر در ارتباط باشید.

۰۳۵۳۷۲۶۳۰۱۰
۰۹۱۳۳۷۴۵۱۴۴
یزد
یزد

یزد، بلوار طالقانی، کوچه مجاهد، ساختمان پزشکان امیر، مطب دکتر محسن برزگر

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص جراح دهان، فک و صورت یزد مطب ۳۶۵

اگر شما متخصص جراح دهان، فک و صورت هستید و در این زمینه در شهر یزد خدمات ارائه می دهید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت

لیست بهترین جراحان دهان و صورت یزد

چنانچه ساکن شهر یزد هستید و نیاز به درمان مشکلاتی چون جراحی زیبایی فک، تومور و کیست‌های دهان و فک و صورت، شکستگی‌های فک و صورت، کاشت ایمپلنت دندان، جراحی دندان‌های نهفته و دیگر موارد مشابه دارید، می‌توانید در این صفحه از دایرکتوری مطب ۳۶۵ لیستی از بهترین متخصصان این حوزه در یزد را مشاهده نمایید.

بهترین دکتر جراحی دهان و فک و صورت در یزد کیست ؟

بهترین دکتر جراحی دهان و فک و صورت در یزد باید دارای تجربه و مهارت بالا در انجام جراحی‌های دهان، فک، و صورت باشد و با جدیدترین تکنولوژی‌ها و روش‌های درمانی آشنا باشد. همچنین، توانایی ارتباط فعّال با بیماران، گوش دادن به نیازها و انتظارات آن‌ها، و ارائه مشاوره دقیق و منطقی نیز از ویژگی‌های مهم یک متخصص برجسته در این زمینه است. احترام به اصول اخلاقی، صداقت در اطلاعات ارائه شده به بیماران و توجه به جزئیات نیز از ویژگی‌های اساسی یک متخصص برجسته در جراحی دهان، فک و صورت می‌باشد.

هزینه متخصص جراحی دهان، فک و صورت در یزد چقدر است؟

هزینه‌ی جراحی دهان، فک و صورت در یزد متنوع است و بستگی به نوع جراحی، تجهیزات استفاده شده و تجربه جراح دارد. برای اطلاعات دقیقتر و تخمین هزینه، توصیه می‌شود با مطب متخصص مورد نظر خود در یزد تماس حاصل فرمایید و جزئیات مالی را از آن ها استعلام بگیرید.

معرفی بهترین متخصص جراح دهان، فک و صورت یزد
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران