متخصص ارتوپدی در اصفهان

متخصص ارتوپدی اصفهان
دکتر روزبه باریک بین
دکتر روزبه باریک بین

دکتر روزبه باریک بین متخصص رادیولوژی دهان و فک صورت و سونوگرافی در اصفهان. ایشان در سال ۱۳۹۳ با رای اعضای انجمن رادیولوژی اصفهان به عنوان  عضو هیئت رئیسه انجمن رادیولوژی اصفهان  انتخاب شد.متخصص رادیولوژی با انجام تصویربرداری پزشکی، به تشخیص و درمان ناخوشی ها و بیماری‌ها کمک می‌کند.رادیولوژیست‌ها (پرتونگاران) متخصصانی هستند که با استفاده از آرایه‌ها یا نقش‌هایی از فن‌آوری‌های تصویربرداری (مانند اولتراسوند یا سونوگرافی (سونوگرافی فراصوتی) توموگرافی رایانه‌ای (سی تی اسکن) پزشکی هسته‌ای، توموگرافی یامقطع نگاری با نشر پوزیترون و تصویربرداری تشدید مغناطیسی یا همان تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (MRI))، برای تشخیص یا درمان بیماری‌ها بهره می‌برند. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

 

۰۳۱۳۶۶۳۱۷۵۱
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، خیابان شیخ مفید، حد فاصل بن بست ۹ و ۱۱، ساختمان سینا

دکتر ماریه پناهی
دکتر ماریه پناهی

دکتر ماریه پناهی

مرکز رادیولوژی تخصصی تمام دیجیتال دهان و فک و صورت

مرکز رادیولوژی تخصصی تمام دیجیتال دهان و فک و صورت، دکتر ماریه پناهی متخصص رادیولوژی دهان و فک صورت اصفهان و استاد یار دانشگاه در اصفهان.فعالیت و خدمات دکتر پناهی در شهرستان نجف آباد ارائه می شود.

آدرس رادیولوژی دکتر پناهی، نجف آباد، خیابان امام شرقی، بعد از چهار راه شهرداری، مجتمع پرشیا، طبقه سوم، واحد ۱۵، روبروی سازمان تامین اجتماعی.پذیرش بیمار از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۲۰:۳۰ می باشد. برای مشاوره و دریافت نوبت به شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۴۲۶۳۶۴۲۷-۸
اصفهان
نجف آباد

نجف آباد، خیابان امام شرقی، بعد از چهار راه شهرداری، مجتمع پرشیا، طیقه سوم، واحد۱۵

دکتر مژده مهدی زاده متخصص رادیولوژی دهان و فک صورت در اصفهان
دکتر مژده مهدی زاده متخصص رادیولوژی دهان و فک صورت در اصفهان

دکتر مژده مهدی زاده

مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر مژده مهدی زاده

مرکز رادیولوژی دهان و فک صورت دکتر مژده مهدی زاده، با بروز ترین تجهیزات تخصصی در مرکز رادیولوژی.بیمه های طرف قرارداد با مرکز بیمه تامین اجتماعی ، بیمه ایران ، بیمه دانا ،بیمه سینا ، بیمه خدمات درمانی بانک ها و بیمه نیروهای مسلح برای مشاوره و دریافت نوبت به شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۳۶۲۸۱۲۵۱
اصفهان
اصفهان

اصفهان، چهارباغ بالا، خیابان شریعتی، جنب داروخانه دکتر خدا رحمی، ساختمان فراز، طبقه سوم، واحد ۳۰۱

دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد
دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد

دکتر روشنک غفاری

رادیولوژیست فک و صورت

دکتر روشنک غفاری یکی از متخصص رادیولوژی دهان و فک صورت در اصفهان

هدف از رادیولوژی تشخیص مشکلات داخلی و جلوگیری از ایجاد صدمات و درد درون بدن است.قبل از اینکه بیماری فرد بیشتر شود با استفاده از رادیولوژی مشخص میشود تا پزشکان بتوانند درمان بر روی بیمار انجام بدن.پزشک متخصص رادیولوژی را رادیولوژیست نامیده می شود. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۳۱۳۱۲۳۲۶
۰۹۹۰۲۴۶۰۸۴۶
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان توحید جنوبی، روبروی تقاطع ساختمان ژیوار، طبقه ۱، واحد ۱۰۳

دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد
دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد

دکتر ویدا ملکی

رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت

دکتر ویدا ملکی متخصص رادیولوژی دندان دهان، فک و صورت در اصفهان مشغول به فعالیت است. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۳۶۲۶۸۹۵۶
۰۹۱۳۴۳۵۱۸۴۸
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان شریعتی، روبروی درب اورژانس بیمارستان شریعتی، اول بن بست کسایی، ساختمان نوید یک، طبقه ششم، واحد ۱۷

دکتر فرانک جلالیان
دکتر فرانک جلالیان

دکتر فرانک جلالیان

مرکز تخصصی رادیولوژی دهان، فک و صورت در اصفهان

دکتر فرانک جلالیان متخصص رادیولوژی دهان و فک صورت در اصفهان ، متولد شهر زیبای اصفهان. فارغ التحصیل دوره دکترای عمومی دندانپزشکی از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال۱۳۸۶ ، این مجموعه با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز و گرد آوری بهترین برند های دستگاه های رادیولوژی، هم اکنون خدمات تخصصی رادیولوژی دندان از جمله: CBCT ، پانورامیک، رادیوگرافی داخل دهانی، رادیوگرافی خارج دهانی و  فتوگرافی را در اصفهان ارائه می کند. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

 

۰۳۱۳۵۲۵۱۸۱۰
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان بزرگمهر روبروی بیمارستان صدوقی، ساختمان میرداماد، طبقه ۴ ، واحد۲۵

ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران