متخصص دندانپزشکی کودکان شیراز

متخصص دندانپزشکی کودکان شیراز

هیچ چیز برای ما مهمتر از فرزندانمان نیست. بخشی از مسئولیت ما رعایت نکات بهداشتی برای جلوگیری از پوسیدگی دندان فرزندان است. خوشبختانه متخصص دندانپزشکی کودکان در شیراز تخصص های لازم برای مراقبت و جلوگیری از این موارد را دارا می باشند.

درمان فیشور سیلانت و فلورایدتراپی برای کودکان یک راه امن و بی‌خطر برای محافظت دندان از پوسیدگی است.برای مراقبت های بیشتر از دندانهای کودکان وظیفه متخصصین دندانپزشکی کودکان می باشد. اکثر کودکان و اطفال، قادر به همکاری و صبر در پروسه درمان دندان نیستند. به همین علت دندانپزشکان کودکان می دانند که چگونه آنها را با روشهایی که باعث راحتی آنها است، معاینه و معالجه کنند. علاوه بر این دندانپزشکان اطفال با استفاده از تجهیزات ویژه ای که دارند می توانند به درمان و معالجه کودکان بپردازند.

دکتر مریم زراعت کار
دکتر مریم زراعت کار

دکتر مریم زراعتکار

«فلوشیپ تخصصی از ICOI امریکا دندانپزشکی اطفال، زیبایی، عصب کشی و ترمیم، ایمپلنت»

دکتر مریم زراعت کار متخصص دندانپزشکی کودکان شیراز.فلورایدتراپی اثر موضعی روی مینای دندان و استحکام بافت مینای دارد و باعث ترمیم یا دوباره معدنی شدن مینا در مراحل اولیه پوسیدگی می شود. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۲۳۶۳۳۰۵
۰۹۰۳۳۴۴۳۲۹۶
فارس

شیراز، نبش خیابان باغشاه (فلسطین)، ساختمان سبحان، طبقه پنجم

دکتر سعید باقی متخصص دندانپزشکی کودکان در شیراز
دکتر سعید باقی متخصص دندانپزشکی کودکان در شیراز

دکتر سعید باقی

دارای بورد تخصصی

دکتر سعید باقی متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان در شیراز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

 

۰۷۱۳۶۲۶۶۹۶۷
۰۹۰۳۵۷۶۵۰۱۷
فارس

شیراز، خیابان قصردشت، بین ولیعصر و چهارراه زرگری، نبش کوچه ۵۰، ساختمان آریانا

دکتر سلیمان فیجان
دکتر سلیمان فیجان

دکتر سلیمان فیجان

متخصص دندانپزشکی کودکان و استادیاردانشگاه

دکتر سلیمان فیجان متخصص دندانپزشکی کودکان شیراز، برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱۳۶۲۷۶۶۱۵
۰۹۱۷۰۴۸۲۲۷۷
فارس
شیراز

شیراز،قصرالدشت،رحمت آباد ،ک ۳۲، مجتمع پارس ط۴ واحد ۷

دکتر مهران رحیمی
دکتر مهران رحیمی

دکتر مهران رحیمی

درمان کودکان نا آرام در مطب

دکترمهران رحیمی متخصص دندانپزشکی کودکان شیراز، درمان تحت آرام بخشی، بیهوشی جهت خردسالان و کودکان نا آرام، روش های کنترل رفتاری جهت کودکان دارای اصظراب.  برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۶۲۸۹۹۳۵
۰۹۱۷۰۳۰۳۰۰۶
فارس

شیراز،خیابان قصر دشت،جنب بیمارستان دکتر فرهمندفر ،ساختمان اکسیر،طبقه پنجم شماره

دکتر مریم صلاحی اردکانی
دکتر مریم صلاحی اردکانی

دکتر مریم صلاحی اردکانی

متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان

دکتر مریم صلاحی اردکان متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان دارای بورد تخصصی و اما خدمات ما…
ارتودنسی پیشگیرانه،دندان پزشکی تحت بیهوشی و آرام بخش،دارای محیط بازی و سرگرمی مخصوص کودکان،انجام کلیه خدمات دندانپزشکی کودکان و نوجوانان. اما طرف قرارداد با بانک ملی و بانک کشاورزی و بانک ملت.خوشحال میشیم شما عزیزان برای مشاوره و درمان دندان کودکان خود به مطب ما تشریف بیاورید.  برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱۳۶۳۲۷۰۲۳
۰۹۱۶۴۳۹۱۲۰۰
فارس

شیراز،بلوار شهید بهشتی،نبش کوچه ۳۶،ساختمان دردانه،ورودی دوم،طبقه فوقانی شیرینی تمشک

دکتر الهام سلطانی مهر متخصص دندانپزشکی کودکان در کرمانشاه
دکتر الهام سلطانی مهر متخصص دندانپزشکی کودکان در کرمانشاه

دکتر الهام سلطانی مهر

نفر اول بورد تخصصی

دکتر الهام سلطانی مهر متخصص دندانپزشکی کودکان در شیراز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید باشماره های درج شده در بالا تماس بگیرید.

۰۷۱۳۶۲۶۹۴۵۸
۰۹۹۰۲۰۵۲۲۴۲
کرمانشاه

قصردشت، پایین تر از چهارراه زرگری به سمت سه راه عفیف آباد، روبروی کوچه ۶۹، ساختمان رایمون، واحد ۲۰۱

دکتر غفاری پور
دکتر غفاری پور

دکتر غفاری پور

برای مشاوره با ما در تماس باشید

دکتر غفارپور متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان، خدمات این دکتر شامل:عصب کشی دندان های شیری، روکش های استیل، درمانهای فضا نگهدارنده،کنترل ومدیریت رویش منظم دندان های دائمی، محیط ویژه جهت درمان کودکان و نوجوانان.برای مشاوره و دریافت نوبت می توانید به شماره های درج شده در بالا تماس بگیرید.

 

۰۷۱۹۱۰۳۳۰۹۱
۰۹۳۹۴۱۴۷۱۰۷
فارس

شیراز،ستارخان،ساختمان سیلور،طبقه اول ،واحد۱۰۲

کلیه خدمات دندانپزشکی کودک در شیراز

یک دندانپزشک کودک قادر است کلیه خدماتی که به دندان شیری کودک شما مربوط می شود را به نحو احسن ارائه کند. وی هم چنین سه سال دوره تخصصی گذرانده که در آن مسائل روانشناختی و کنترل رفتاری و ذهنی کودک به وی آموزش داده شده است. از خدمات دندانپزشک کودک می توان به موارد زیر اشاره کرد که در ادامه چند مورد از آن برای شما توضیح داده شده است:

  • فلوراید تراپی
  • فیشورسیلانت
  • ترمیم دندان شیری
  • عصب کشی دندان شیری

فلورایدتراپی کودکان در شیراز

فلورایدتراپی در شیراز

یکی از روش‌های پیشگیری پوسیده شدن دندان‌ها فلورایدتراپی هست. فلوراید عامل پیشگیری از پوسیدگی دندان‌ها است و داخل خیلی از خمیردندان‌ها و دهان‌شویی‌ها وجود دارد و ازآنجایی‌که خیلی اهمیت ویژه‌ای دارِ در داخل آب شهر خیلی از کشورها اضافه می‌شود برای پیشگیری از پوسیدگی دندان.
یک روش جدیدی وجود دارد بنام فلورایدتراپی که توسط متخصص دندانپزشکی کودکان شیراز انجام می‌شود. معمولاً ژل فلورایدتراپی که غلظت بیشتری از فلوراید دارد، مستقیماً روی دندان‌ها قرار داده می‌شود و همین امر باعث پیشگیری پوسیده شدن دندان‌ها می‌شود.

سن مناسب فلورایدتراپی

توصیه متخصصان دندانپزشکی کودکان از سه‌سالگی درمان فلورایدتراپی انجام شود. ولی بهترین سن برای فلوراید تراپی بین سن ۶ الی ۱۲ سالگی هست برای اینکه کودک شما دندان‌های شیری خودشان از دست می‌دهند و دندان‌ها دائمی شروع به رویش می‌کنند.
فلورایدتراپی کودکان بدون درد و خیلی راحت انجام می‌شود و نیازی به بی حسی ندارد و این کار باعث می‌شود کودکان شما با محیط دندانپزشکی آشنا شوند و ترس و استرس اولیه از بین می‌رود..

دندان‌ها نیز یک مینا دارند. مینای دندان درواقع یک سطح محافظ است که موجب می‌شود عوامل آسیب‌زا به دندان‌ها آسیب نزنند. همچنین لازم است بدانید مینای دندان از پوسیدگی دندان جلوگیری می‌کند. اما اگر این مینای دندان آسیب ببیند درنتیجه دندان مستعد آسیب و پوسیدگی می‌شود. فلوراید تراپی وجب استحکام و قوی شدن مینای دندان می‌شود. درنتیجه فلوراید تراپی دندان کودکان موجب می‌شود تا مینای دندان آن‌ها در برابر آسیب‌ها حفظ شود
پس حتما، حتما فلورایدتراپی کودکان را جدی بگیرید…

فیشورسیلانت، شیار بندی دندان در شیراز

فیشورسیلانت یا شیار بندی دندان در شیراز

فیشورسیلانت یا شیاربندی دندان یکی از مهم‌ترین درمان‌های پیشگیری از پوسیدگی دندان است که توسط متخصص دندانپزشکی کودکان شیراز انجام می‌شود. امروزه اهمیت خدمات پیشگیری بر کسی پوشیده نیست. دندان‌ها هم مانند تمامی اعضای بدن نیاز به پیشگیری دارند .این فرایند نیازی به بی‌حسی ندارد و کودکان شما هیچ‌گونه تغییری در ظاهر دندان‌های خود حس نمی‌کند .برخی به‌اشتباه تصور می‌کنند این روش درد دارد درصورتی‌که این‌طور نیست و فیشورسیلانت دندان هیچ‌گونه دردی ندارد.

شاید دیده باشید که روی دندان های کودک شما یکسری شیارهایی وجود دارد اگر این شیار ها عمق و زیاد باشند باعث میشه مواد غذایی در میان این شیارها گیر می کنند و وقتی که مواد غذایی روی هم تجمع پیدا می کند و باعث تولید اسید میشود و پوسیدگی ایجاد می شود.
چون این شیارها عمق هستند که موهای مسواک برای تمیز کردن بهشون نمیرسه، بنابراین با تشخیص متخصص دندانپزشکی کودک در شیراز دندان هایی که شیارهای عمقی دارند با ماده ای همرنگی پر می شود تا از پوسیدگی دندان جلوگیری بشود.
فیشورسیلانت برای دندون شماره ۶ خیلی مهم است. بخاطر اینکه دندان شماره ۶ یا همان آسیاب اولیه دائمی حدود سن ۶ الی ۷ سالگی رویش پیدا می کند و چون دندان شیری جایگزینی ندارد. خیلی از والدین فکر می کنند که این دندان شیری هست و تا زمانی که این دندان رویش پیدا بکند، پوسیده و به عصب نزدیک می شود.

فیشورسیلانت تراپی در شیراز

آیا فیشورسیلانت برای دندان های شیری هم انجام می شود؟

اگر دندان های شیری این شیارهای عمیق داشته باشد و کودک مستعد پوسیدگی هست می توانید در سن ۴ الی ۶ سالگی بخصوص برای دندان آسیاب شیری دوم انجام شود، بخاطر اینکه این دندان مدت زمان طولی در دهان می ماند.

مزایای فیشورسیلانت

• فیشورسیلانت تراپی یکی از بهترین راه کار ها برای جلوگیری از پوسیدگی دندان می باشد.
• این تکنیک می‌تواند به‌خوبی و به مدت طولانی مقاومت دندان‌های آسیا را در برابر پوسیدگی افزایش دهد.
• سطح دندان‌های جونده به‌شدت در معرض پوسیدگی قرار دارند، بنابراین این روش با صاف کردن شیارهای مستعد پوسیدگی، مانع از پوسیدگی دندان‌ها می‌شوند.
• فیشورسیلانت تراپی می‌تواند از دندان‌های دائمی کودک که تازه رشد کرده، محافظت کند و با کمک این تکنیک تمیز کردن فیشور های عمیق ساده‌تر می‌شود.

مراقبت های بعد از فیشورسیلانت

به مدت دو الی سه ساعت پرهیز از مایعات رنگی مثل ( آبمیوه، نوشابه و …) و پرهیز از جویدنی های رنگی مثل ( ادامس های رنگی و شکلات )

بعد دو الی سه ساعت موادغذایی استفاده کنند و درپایان مسواک زدن فراموش نکنند.

قیمت دندانپزشکی کودک در شیراز در سال ۱۴۰۰ چقدر است؟

کلیه خدمات دندانپزشکی از جمله دندانپزشکی کودک تعرفه ثابت و مشخصی ندارد بنابراین نمی توان برای آن قیمتی تعیین کرد. علاوه بر این هر کدام درمان هایی که برای دندانپزشک کودک انجام می شود هزینه متفاوتی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه هر یک از دندانپزشک های کودکی که معرفی کرده ایم می توانید با آن ها تماس بگیرید. از این طریق می توانید دندانپزشک کودک در شیراز با قیمت مناسب را پیدا کنید.

دندانپزشک کودک خوب در شیراز

یک دندانپزشک کودک خوب باید با روانشناسی کودک و شیوه آرام سازی وی آشنایی داشته باشد. هم چنین باید دوره دندانپزشکی کودک را گذرانده و صبور باشد تا بتواند با کودک تعامل برقرار کند. اگر به دنبال دندانپزشک کودک خوب در شیراز هستید ما به شما چند تا از بهترین های متخصص دندانپزشک کودک در شیراز را معرفی کرده ایم.

ظراحی سایت پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.