کلینیک دندانپزشکی تهران

کلینیک دندانپزشکی فروردین تهران
کلینیک دندانپزشکی فروردین تهران

کلینیک دندانپزشکی فروردین

درمان های زیبایی و ترمیمی در صورت تمایل توسط متخصص در کلینیک فروردین انجام می شود .

کلینیک فروردین یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی و درمانگاه دندانپزشکی غرب تهران است که بصورت بک درمانگاه تخصصی دندانپزشکی شبانه روزی فعالبت می‌کند. این مرکز ارائه دهنده‌ی خدمات ایمپلنت دندان غرب تهران، لمینت سرامیکی غرب تهران، ونیر، کامپوزیت، درمان ریشه، ارتودنسی، جرم‌گیری، اندو که توسط (متخصص اندو غرب تهران انجام می‌شود) و (تمامی خدمات دندانپزشکی) می‌باشد.

بخش دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی کلینیک فروردین دارای اتاق مجهز می‌باشد. نوبت و مشاوره می‌توانید با شمار‌ه‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۶۶۳۶۲۳۳۴
تهران
تهران

تهران،خیابان امام خمینی (سپه سابق) ، بین رودکی و پل نواب ، کوچه خبازان ، پلاک ۲ ، کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی فروردین

کلینیک دندانپزشکی لبخند تهران در تهران
کلینیک دندانپزشکی لبخند تهران در تهران

کلینیک دندانپزشکی لبخند تهران

دندانپزشکان لبخند تهران مسلط به زبان انگلیسی، دانمارکی، سوئدی، نروژی، روسی و ایتالیایی می باشند.

این مطب مجهز به مدرن‌ترین و با کیفیت‌ترین دستگاه‌های دیجیتال روز آمریکا می‌باشد و با استفاده از نوین‌ترین تکنیک‌های علمی بهترین درمان‌های دندانپرشکی را به انجام می‌رساند.

به این دلیل که دندانپزشکان ما چند ماه در سال در اروپا و آمریکا فعالیت می‌نمایند می‌توانند بهترین مواد و وسایل روز دنیا را برای شما استفاده کنند که این مواد در لابراتوار تخصصی مطب در کشور‌های سوئد و انگلستان برای معالجه‌های زیبایی دندان‌های شما آماده می‌گردند. نوبت و مشاوره می‌توانید با شمار‌ه‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۲۶۱۱۰۰۵۲۰۲۱
۰۹۱۲۱۰۶۶۸۴۷
تهران
تهران

تهران، فرمانیه، جنب باشگاه فرمانیه، ساختمان پزشکان ۲۴۱، طبقه سوم، واحد ۱۱

کلینیک دندانپزشکی شاهرخ یگانه
کلینیک دندانپزشکی شاهرخ یگانه

کلینیک دندانپزشکی شاهرخ یگانه

استفاده از تکنولوژی پیشرفته در کلینیک و خدمات درمانی را سرلوحه کار خود قرار داده است

این جز وظایف پزشک است که بهترین راه حل ممکن را به بیماران خویش توصیه کند. به عنوان مثال در صورتی که بیمار دردی را در ناحیه‌ای از دهان خویش احساس می‌کند، پزشک باید پس از معاینه کامل بیمار او را از وضعیت دندان‌هایش آگاه سازد و در صورتی که فرد بیمار مثلاً قصد کشیدن دندان را داشت.

در صورتی که دندان قابلیت ترمیم شدن را دارا بود، بیمار خود را نسبت به این موضوع آگاه کند. و او را متقاعد کند که کشیدن یک دندان به هیچ وجه به نفع او نیست. در نمونه‌ای دیگر ممکن است بیمار به دکتر دندانپزشک مراجعه کند و قصد عصب کشی دندانی را داشته باشد. نوبت و مشاوره می‌توانید با شمار‌ه‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۲۲۳۹۲۳۶۵
تهران
تهران

تهران،الهیه،میدان تختی،نبش هفدهم تختی،پلاک ۸،(ساختمان رز)،واحد ۲۰۴

کلینیک زیبایی دندانپزشکی دایان تهران
کلینیک زیبایی دندانپزشکی دایان تهران

کلینیک دندانپزشکی دایان

مرکز تخصصی کامپوزیت ونیر

کلینیک دندانپزشکی دایان دارای چهار مرکز تخصصی در تهران ارائه دهنده خدمات ونیر کامپوزیت، ایمپلنت دندان، لمینیت دندان و سایر خدمات دندان و لثه با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی مدرن دنیا آماده ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی به شما عزیزان می‌باشد. نوبت و مشاوره می‌توانید با شمار‌ه‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۹۳۸۵۹۰۳۲۵۲
تهران
تهران

تهران سعادت آباد

کلینیک دندانپزشکی دنتال ایرانیان تهران
کلینیک دندانپزشکی دنتال ایرانیان تهران

کلینیک دنتال ایرانیان از سال ۱۳۹۰ با مدیریت دکتر اللهیار گیاهپور تأسیس شد و پس از گذشت ۵ سال شعبه دوم کلینیک دنتال ایرانیان با همکاری تیم حرفه‌ای دندانپزشکان ایران افتتاح شد، کلینیک وی آی پی دنتال ایرانیان با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دندانپزشکی و استفاده از مرغوب‌ترین مواد درجه یک و بهداشتی تجهیزات پزشکی به عنوان یکی از برترین کلینیک‌های دندانپزشکی تهران شناخته می‌شود.

شعبه یک کلینیک دنتال ایرانیان واقع در باقر شهر و کلینیک وی آی پی دنتال ایرانیان در خیابان کارگرشمالی می‌باشد. نوبت و مشاوره می‌توانید با شمار‌ه‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۸۸۹۵۳۸۱۲
۰۹۰۱۲۴۹۹۲۲۶
تهران
تهران

تهران : كارگر شمالي، بالاتر از چهارراه فاطمي، نبش كوچه فاطمي، پلاك ١٦١٧ واحد ٧

کلینیک دندانپزشکی زیبایی مدرن تهران
کلینیک دندانپزشکی زیبایی مدرن تهران

کلینیک دندانپزشکی مدرن

کلینیک دندانپزشکی مدرن با یک دهه سابقه درخشان

کلینیک دندانپزشکی مدرن با یک دهه سابقه درخشان و با محیطی بهداشتی و آرام با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های روز دنیا و داشتن تیم مجرب لابراتوار و بهترین پزشکان کشور توانسته با ارائه بهترین خدمات دندانپزشکی مشتریان زیادی در سطح کشور جذب کند و حتی دانش خود را به کشور‌هایی نظیر آذربایجان صادر کند و جزوه پیشرو‌های علم دندانپزشکی در کشور باشد. نوبت و مشاوره می‌توانید با شمار‌ه‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۷۷۹۱۱۱۱۱ / ۰۲۱۷۷۹۰۸۰۸۰
تهران
تهران

تهران - نارمک، پائین تر از میدان هفت حوض، خیابان آقائی، پلاک۲۸، کلینیک مدرن

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر سقایتی
کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر سقایتی

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر سقایتی

کلینیک تخصصی دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی دکتر سقایتی و همچنین مرکز دندانپزشکی صبا به همت تنی چند از پزشکان مجرب با نیت جمع‌آوری متخصصین و تجهیزات روز دنیا به منظور خدمات‌رسانی کامل و بدون نقص به بیماران تأسیس گردید. مجموعه‌های گرد‌آوری شده حاصل سال‌ها تجربه و همکاری با مراکز علمی به ویژه آکادمی ایمپلنت فرانسه می‌باشد. نوبت و مشاوره می‌توانید با شمار‌ه‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۲۶۸۵۲۶۹۲
تهران
تهران

تهران، خیابان باهنر ( نیاوران )، پاین تر از سه راه یاسر، به سمت تجریش، مجتمع آوا نیاوران ۲، طبقه ۲

کلینیک دندانپزشکی عماد تهران
کلینیک دندانپزشکی عماد تهران

کلینیک دندانپزشکی عماد

ارائه دهنده کلیه خدمات دندانپزشکی در تهران

کلینیک دندانپزشکی عماد با بکارگیری دستگاه‌های پیشرفته نظیر CAD / CAM، تصویربرداری دیجیتال، انواع لیزرهای دندانپزشکی، تزریق بدون درد و میکروسکوپ جراحی، دستیابی به بهترین نتایج درمانی را در حداقل زمان، ممکن می‌سازد. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۲۶۳۰۹۲۰۷
تهران
تهران

تهران، اتوبان مدرس شمال، الهیه، خیابان گلنار، ساختمان ارسلان، پلاک ۴۷، طبقه چهارم، واحد ۷

کلینیک دندانپزشکی الماس تهران
کلینیک دندانپزشکی الماس تهران

کلینیک دندانپزشکی الماس تهران ارئه دهنده بهترین خدمات دندانپزشکی زیبایی با استفاده از تجهیزات بروز دنیا می‌باشد. دستگاه لیزر اصلاح طول تاچ و فلپ‌برداری بدون خونریزی، لیزر بلیچینگ، موتور ایمپلنت، سرؤیتور مخصوص تجهیزات جراحی، موتور جراحی تاچ سه کاره، جرمگیری، جراحی، دستگاه کویترون سه کاره: جرمگیری، اندو، پریو، آمالگاماتور اروپایی و نگاتوسکوپ‌های دیواری. نوبت و مشاوره می‌توانید با شمار‌ه‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۴۴۴۰۵۴۰۴
تهران
تهران

تهران،پونک ۳۵ متری گلستان بین چهار راه سردار جنگل و ایران زمین جنب دامپزشکی غرب پلاک ۱۸۰ واحد۱

کلینیک دندانپزشکی آریا تهران
کلینیک دندانپزشکی آریا تهران

کلینیک دندانپزشکی آریا

آسودگی خاطر شما را از نظر دسترسی همیشگی تأمین خواهد کرد.

درمان دندانپزشکی به ندرت با یک جلسه و با یک ملاقات بیمار و پزشک پایان می‌پذیرد. اکثرا لازم است که بیمار قابلیت دسترسی مجدد به محل درمان چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری داشته باشد تا در صورت بروز هر نوع مشکل احتمالی بتواند جهت حل مشکل خود اقدام کند.

برای مثال بیمار پس از درمان جراحی و با مراجعه به منزل خود پس از چند ساعت با خونریزی مواجه می‌شود، چه بسا این اتفاق در نیمه شب رخ دهد، این حق هر بیمار است که آسوده خاطر از هر نوع عوارض درمان باشد و اطمینان داشته باشد که محلی برای رفع مشکل احتمالی وجود دارد. نوبت و مشاوره می‌توانید با شمار‌ه‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۸۸۲۰۳۰۴۵
تهران
تهران

تهران،خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ونک، روبروی خیابان دهم گاندی، ساختمان ۷۹۰، واحد ۲

ظراحی سایت پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.