دندانسازی در مشهد

بهترین مراکز دندانسازی در مشهد

دندانسازی طوس

لابراتور و دندانسازی طوس مشهد

پیش از سال ۱۳۶۵ در شهر تهران، لابراتوار پروتز طوس دندان تاسیس گردید و با همکاری عزیزانی که اینک به عنوان پیشکسوتان دندانسازی ایران مشغول فعالیت می باشند، رشد یافت. برادران صاحبکار از بدو تاسیس لابراتوار پروتز طوس دندان همواره تلاش در دستیابی به پیشرفت های علمی و تکنیکی داشته اند. در سالهای اخیر فعالیت گسترده ای در این زمینه نموده اند، از جمله می توان شرکت مستمر در تمامی کنگره های برگزار شده در ایران، سمپوزیوم های بین المللی ایمپلنت و نمایشگاه بزرگ دندانپزشکی کلن آلمان، دبی، دوره های آموزش حرفه ای پودر گذاری در سوئیس، دوره آموزش حرفه ای کدکم در اتریش، شرکت در نمایشگاه پرینترهای سه بعدی در کشور ایتالیا و… طی سالهای گذشته را نام برد.

۰۵۱۳۶۰۱۴۲۲۱ و ۰۵۱۳۶۰۳۹۷۱۱
خراسان رضوی

شعبه مرکزی: بلوار آزادی - نبش آزادی۵۷ - پلاک ۳۷۱ و شعبه دیگر: مشهد بلوارفرامرزعباسی - فرامرز عباسی۴ - پلاک ۱۵

ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران

تفاوت دندانساز و دندانپزشک چیست؟

دندانساز و دندانپزشک هر دو وظیفه کاملاً متفاوتی دارند. دندانپزشک کسی است که باید برای سلامت دهان و دندان به او مراجعه کنیم. حفظ و نگهداری دندان‌ها و رعایت بهداشت دهان و دندان که یکی از کارهای بسیار مهم است را یک دندانپزشک با بهترین خدماتی که به بیمار  ارائه می دهد، بر عهده دارد. ولی دندانساز بر امور کلی دندانسازی و دندان مصنوعی مهارت دارد. دندانپزشکی و دندانسازی هر دو زیر شاخه علوم پزشکی هستند ولی کاملاً از هم متفاوت هستند.

خصوصیات و ویژگی های یک لابراتور خوب

لابراتور در واقع همان دندانسازی می‌باشد که در حیطه دندان مصنوعی و پروتزهای ثابت و متحرک مهارت لازم را دارد. از جمله ویژگی‌های یک دندانساز خوب عبارتند از: اخلاق خوب و مشتری مدار بودن، انتقاد پذیر باشد و در صورتی که آن پروتز ساخته شده با فک و دهان بیمار مشکل دارد، سعی کند دوباره آن را ترمیم کند. یک دندانساز خوب باید وقت شناس باشد و در مدت زمان مشخص شده به بیمار پروتز دندان را تحویل دهد. یک دندانساز خوب با بهترین مواد کار دندانسازی را انجام می‌دهد تا بیمار دوباره تصمیم به ساخت دندان مصنوعی و یا پروتز نکند مگر در صورت مشکل و پیشامدی که پیش می آید. دوستانی که در اصفهان هستند و می خواهند کار دندانسازی در اصفهان انجام دهند می‌توانند به مطب دکتر رسول مکارمی مراجعه کنند.