دندانسازی در شیراز

بهترین مراکز دندانسازی در شیراز
دندانسازی پارس تکنیک
دندانسازی پارس تکنیک

دندانسازی پارس تکنیک

لابراتور دندانسازی پارس تکنیک

متخصص در امر ساخت انواع پروتزهای ثابت دندانی با بهره مندی از تجربه و پرسنل مجرب و همچنین مجوز رسمی از وزارت بهداشت با استفاده از سیستم iMes-iCore 450i CAD/CAM جهت ساخت پروتز های زیرکونیا در خدمت شما همکاران محترم می باشد.

۰۷۱۳۲۳۴۸۱۸۵
۰۹۱۷۸۵۶۰۰۹۰
فارس
شیراز

شیراز خیابان نادر حدفاصل پارامونت و چهارراه گمرک نبش کوچه ۲۵ ساختمان صدف طبقه دوم

ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران

دندانساز کیست؟

دندان سازی یکی از قابلیت های جدید و به‌روز بوده که با پیشرفت علم دندانپزشکی و دندانسازی نیز پیشرفت شایانی داشته است. ابتدا با مواد پلاستیکی می ساختند و بعدها به کمک پایه گذاری کردن و امپلمنت کردن آن را ارتقا دادند. لابراتوار دندان یا دندانسازی به واحدي گفته مي‌شود كه در آنجا بنا به درخواست اشخاص و افراد قانوني در امر دندانپزشكي و دندانسازی دارای صلاحیت لازم،‌ انواع پروتزهاي دنداني ثابت و متحرک ساخته مي‌شود به گونه ای كه مسئول و كاركنان دندانسازی به طور مستقیم با بیمار در ارتباط نیستند و ابتدا دندانپزشک قالب را از بیمار تهیه کرده و به لابراتور دندانسازی ارسال می کند. اینکه دندانپزشکی خودش دندانساز باشد بسیار عالی  و کاربردی است. دندانپزشک دندانساز در اصفهان دکتر رسول مکارمی می‌باشد که یکی از بهترین دندانسازان در اصفهان هستند.

دندانساز تجربی کیست؟

در گذشته‌هاکه هنوز دندانپزشکي نوين در کشور ايران وجود نداشت و تعداد دندان‌پزشکان بسیار کم و محدود بود، بعضی از افراد به‌صورت تجربي و سپس با همکاری همان تعداد محدود دندانپزشکاني که در حوزه بهداشت و درمان  دندان حضور داشتند، کار و تجربه کسب مي‌کردند. دندانپزشکان تجربي به‌ علت نبود افراد تحصيل‌ کرده و متخصص در جامعه، می توانستند بدون رقیب در حوزه لابراتوری و دندانسازی فعالیت کنند. بعضی از این دندانسازان تجربی می توانستند درمان‌هایی دندانپزشکی مثل کشیدن دندان و پرکردن دندان سطحی و جرم گیری را انجام دهند.