متخصص پوست و زیبایی اهواز

دکتر آرش ایوبی متخصص پوست و مو زیبایی در اهواز
دکتر آرش ایوبی متخصص پوست و مو زیبایی در اهواز

دکتر آرش ایوبی

ارائه انواع خدمات پوست و مو زیبایی

دکتر سید آرش ایوبی پس از اخذ تخصص و بورد در رشته پوست، مو و زیبایی در منطقه دشت آزادگان شروع به فعالیت نموده و به تدریج در بیمارستان بزرگ نفت اهواز و بیمارستان های نظامی و انتظامی مشغول به فعالیت گردید.

از همان ابتدا تلاش ایشان در راستای افزایش مهارت در درمان بیماری های پوست و مو و هم در آشنایی با شیوه های نوین زیبایی و جوانسازی پوست بوده است. به منظور رسیدن به این هدف در دوره های مختلف آموزشی در کشور های گوناگون اروپایی به ویژه فرانسه شرکت نموده و رهاورد حضور مستمر در کنگره های داخلی و خارجی آشنایی با بروز ترین روش های علم زیبایی بوده است.  برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۶۱۳۳۳۷۸۸۰۶
۰۹۳۰۴۲۷۹۵۵۵
اهواز

اهواز، خیابان کیانپارس، نبش خیابان ۵ غربی، مجتمع پزشکی فارابی، طبقه ۴

دکتر احسان امیدیان متخصص پوست و مو زیبایی در اهواز
دکتر احسان امیدیان متخصص پوست و مو زیبایی در اهواز

دکتر احسان امیدیان

متخصص پوست و مو زیبایی

دکتر احسان امیدیان متخصص پوست و مو زیبایی، آدرس مطب واقع در اهواز، خیابان کیانپارس، پهلوان شرقی، خیابان اردیبهشت، مجتمع آویستا، طبقه دوم. برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می‌توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۶۱-۳۳۳۳۳۰۲۱
اهواز

اهواز، کیانپارس، پهلوان شرقی، خیابان اردیبهشت، مجتمع آویستا، طبقه دوم

دکتر همایون زهتاب
دکتر همایون زهتاب

دکتر همایون زهتاب

فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبایی و لیزر

دکتر همایون زهتاب، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و لیزر هستند. همچنین ایشان عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز می باشند. خدمات دکتر همایون زهتاب: عمل های زیبایی : ایشان تمامی عمل های زیبایی صورت از جمله: جراحی بینی، جراحی زیبایی پلک، لیفت صورت، پروتز گونه، پروتز چانه، عمل چاله گونه، لیفت ابرو، عمل سانترال لب، جراحی و برداشتن خال ، جراحی زیبایی همانژیوم مادرزادی، برداشت اسکار و..را انجام می دهند.

جراحی های زیبایی سینه وجراحی های لاغری: تمامی جراحی های لاغری تهاجمی و غیرتهاجمی از جمله : پیکرتراشی، جراحی زیبایی شکم، ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک،پروتز باسن، لیپولیز،لیپوساکشن، کربوکسی تراپی،کرایولیپولیز، برداشتن چربی موضعی و..

خدمات زیبای و درمانی با لیزر: دکتر زهتاب تمامی خدمات زیبای و درمانی با لیز را انجام می دهند از جمله : هایفوتراپی، لیزرفرکشنال، لیزرموهای زائد، کیوسوئیچ را به نحو احسن انجام می دهند. خدمات جوانسازی پوست و صورت مانند:میکرونیدلینگ، میکرودرم،سابسیژن،هایفوتراپی و تزریقات زیبایی از جمله: تزریق چربی، تزریق فیلر و ژل، بوتاکس،مزوتراپی، پی آر پی را انجام می دهند.

برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۶۱۳۳۹۲۲۸۹۳
اهواز

اهواز، کیانپارس، نبش ۶ شرقی، پلاک ۹۰

کلینیک بین المللی پوست مو و زیبایی کیان پارس
کلینیک بین المللی پوست مو و زیبایی کیان پارس

کلینیک زیبایی کیان پارس

کلینیک تخصصی بین المللی پوست مو و زیبایی کیان پارس اهواز

کلینیک کیان پارس اهواز امروزه با شعار (ایرانی شایسته بهترینهاست) مبتنی بر دستگاه‌های روز دنیا و پزشکان مجرب، و با بهره گیری بیش از ۲۰ نفر کادر متخصص و متعهد، توانسته جایگاه خود را در زیبا جویان کل خاور میانه کشور تثبیت نموده و همواره یکی از دغدغه های مدیران عالی کلینیک، تلاش در جهت بهبود فرآیند مشتری مداری و خدمات با کیفیت زیبایی می باشد. برای دریافت نوبت و مشاوره ترمیم و زیبایی می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۶۱۹۱۰۱۱۷۱۹
۰۹۱۲۰۰۴۳۶۳۰
اهواز

اهواز کلینیک زیبایی کیان پارس اهواز

ظراحی سایت پزشکی