متخصص پوست و مو زیبایی اصفهان
کلینیک اصفهان بیوتی | مرکز زیبایی پوست و مو در اصفهان
کلینیک اصفهان بیوتی | مرکز زیبایی پوست و مو در اصفهان

کلینیک زیبایی اصفهان بیوتی

مرکز خدمات زیبایی در اصفهان

مجموعه کلینیک‌های اصفهان بیوتی در حال حاضر در شهر‌های اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند. تجربه بیش از یک دهه فعالیت در این زمینه و ارتقا کیفیت خدمات ارائه شده با شرکت در کنگره‌ها و همایش‌های بین‌المللی، به همراه تلفیق با به‌روزترین تجهیزات و دستگاه‌ها در محیط زیبا و جذاب کلینیک‌ها و پرسنل حرفه‌ای و آموزش دیده باعث شده‌اند که ضمن کسب رضایت حداکثری مراجعین داخلی و خارجی، در عرصه بین‌المللی توان رقابت بالایی با دیگر کشور‌ها و مراکز را داشته باشیم.

کلینیک اصفهان بیوتی در کلیه زمینه‌های مربوط به کاشت ابرو، کاشت مو، لیزر مو‌های زائد، جوانسازی پوست و جراحی‌های زیبایی تجربیات موفقیت‌آمیزی را در کارنامه فعالیت خود ثبت کرده است. جهت رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۳۶۶۴۰۰۰۸
۰۹۱۰۹۱۰۵۴۹۴
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، نبش کوچه ۴۱ (تقوی)، کلینیک تخصصی سینایار

دکتر پارسا نوایی پزشک زیبایی پوست و مو در اصفهان
دکتر پارسا نوایی پزشک زیبایی پوست و مو در اصفهان

دکتر پارسا نوایی

کاشت ابرو با جدیدترین متد روز

تیم کاشت ابرو دکتر نوایی فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۸۴ در زمینه کاشت ابرو در اصفهان آغاز کرده که از آن زمان تاکنون هزاران نفر از نقاط مختلف ایران و نیز سایر کشور‌های منطقه بلاخص کشور‌های عربی و نیز بیمارانی از کشور‌های اروپایی و آمریکا توسط این تیم تحت عمل پیوند ابروی طبیعی قرار گرفته‌اند.

این تیم از پزشکان و تکنیسین‌هایی تشکیل یافته است که با شرکت در کنگره‌ها و کارگاه‌های جهانی کاشت ابرو همواره آخرین روش‌ها، تکنولوژی‌ها و تجهیزات روز دنیا در جراحی‌های کاشت مو، کاشت ابرو و کاشت ریش و سیبیل را مورد استفاده قرار داده و تلفیق این امر با محیط آرام و زیبای کلینیک تخصصی جراحی‌های پوست و موی سینایار، تجربه یک عمل راحت و مطمئن با نتایج عالی را برای مراجعین به ارمغان می‌آورد. برای دریافت نوبت و مشاوره پوست و زیبایی می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

 

۰۳۱۳۶۶۴۰۰۰۸
۰۹۱۰۹۱۰۵۴۸۴
اصفهان
اصفهان

خیابان شیخ صدوق شمالی، حدفاصل پل هوایی میر و چهارراه وکلا، نبش کوچه ۴۱، کلینیک پوست و مو دکتر نوایی

کلینیک زیبایی پوست و مو سینایار
کلینیک زیبایی پوست و مو سینایار

کلینیک سینایار

کلینیک تخصصی پوست و مو سینایار

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند. تجربه بیش از یک دهه فعالیت در این زمینه و ارتقا کیفیت خدمات ارائه شده با شرکت در کنگره‌ها و همایش‌های بین‌المللی، به همراه تلفیق با به‌روزترین تجهیزات و دستگاه‌ها در محیط زیبا و جذاب کلینیک‌ها و پرسنل حرفه‌ای و آموزش دیده باعث شده‌اند که ضمن کسب رضایت حداکثری مراجعین داخلی و خارجی، در عرصه بین‌المللی توان رقابت بالایی با دیگر کشورها و مراکز را داشته باشیم.

کلینیک سینایار در کلیه زمینه‌های مربوط به کاشت ابرو، کاشت مو، لیزر موهای زائد، جوانسازی پوست و جراحی‌های زیبایی تجربیات موفقیت‌آمیزی را در کارنامه فعالیت خود ثبت کرده است. برای دریافت نوبت و مشاوره پوست و زیبایی می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۳۶۶۴۰۰۰۸
۰۹۱۰۹۱۰۵۴۹۴
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، نبش کوچه ۴۱ (تقوی)، کلینیک تخصصی سینایار

دکتر فرزانه دانش متخصص پوست و مو زیبایی در اصفهان
دکتر فرزانه دانش متخصص پوست و مو زیبایی در اصفهان

دکتر فرزانه دانش

دارای بورد تخصصی

دکتر فرزانه دانش متخصص پوست، مو زیبایی در اصفهان می باشند. دکتر دانش کلیه خدمات لیزری اعم از جوانسازی، درمان اسکارها و محل زخم و سوختگیها، پاک کردن تاتو، لیزر کک و مک و ملاسما، لیزر موهای زاید، نیدل اراف، کربوکسی تراپی، مزونیدلینگ، اندوار اف سابسیژن، کلیه تزریقات زیبایی شامل تزریق چربی، فیلر و بوتاکس، مزوتراپی، پی ار پی، کاشت مو و ابرو  را در اصفهان انجام می دهند. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حصل فرمایید.

۰۳۱۳۶۲۹۲۹۴۶
۰۹۱۳۹۲۸۵۱۶۰
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان توحید میانی، جنب بانک پارسیان، مجتمع کوه نور، طبقه پنجم، واحد ۵۲

دکتر علیرضا واعظ شوشتری متخصص پوست و مو زیبایی در اصفهان
دکتر علیرضا واعظ شوشتری متخصص پوست و مو زیبایی در اصفهان

دکتر علیرضا واعظ شوشتری

متخصص پوست و مو زیبایی و لیزر

دکتر علیرضا واعظ شوشتری متخصص پوست و مو زیبایی در اصفهان.‌ایشان به دلیل علاقه زیاد به رشته پوست، در همین رشته ادامه دادند و در سال ۲۰۰۴ میلادی و در حالی که دوره رزیدنتی را طی می‌کردم دوره‌ای یک ماهه را به صورت فشرده در دانشگاه شفیلد انگلستان گذرانده است. جهت رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۳۶۲۸۴۴۸۷
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان توحید میانی، قبل از چهارراه پلیس، مقابل اداره ثبت، ساختمان آریا، طبقه اول

مرکزکلینیک لیزر و زیبایی رونیک در اصفهان
مرکزکلینیک لیزر و زیبایی رونیک در اصفهان

مرکز لیزر و زیبایی رونیک

جوانسازی پوست از کلینیک رونیک بخواهید

مرکز لیزر و زیبایی رونیک با کادری از پزشکان مجرب در زمینه لیزر، جوانسازی وسایر خدمات زیبایی واستفاده از بهترین تجهیزات روز دنیا دارای تأییدیه FDA آمریکا، فعالیت خود را آغاز نموده است. ‌امید است بتوانیم در راه خدمت‌رسانی به موقع و بهینه به همشهریان عزیز گام برداشته و همواره برای بهترشدن تلاش نماییم. یک جلسه استفاده از خدمات ما، مهارت بی‌نظیر پزشکان مرکز، تلاش خستگی ناپذیر پرسنل وهمچنین تجهیزات منحصر بفرد مرکزدر ارائه بهترین خدمات را ثابت نموده و اعتماد لازم برای شما عزیزان را به ارمغان خواهد آورد. برای دریافت نوبت و مشاوره لیزر و زیبایی و هایفوتراپی در اصفهان می‌توانید با شماره‌های درج شده تماس حاصل فرمایید.

اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان هزار جریب، ابتدای خیابان آزادی (مرداویج)

دکتر محسن سلیمانی متخصص پوست و مو در اصفهان
دکتر محسن سلیمانی متخصص پوست و مو در اصفهان

کلینیک پوست و موی بهین | دکتر محسن سلیمانی

دارای گواهی کاشت موی طبیعی از انجمن جراحان ایران

مرکز پیوند موی بهین، یکی از بهترین کلینیک‌های کاشت مو در اصفهان است. در این مجموعه مجهز، کاشت ابرو و مو، ریش و سبیل با روش‌های مختلف قابل انجام خواهد بود. نتایج کاشت مو در این مرکز به دلیل بکارگیری تجهیزات مدرن و بالا بودن سطح تجربه و دانش پزشک، رضایت بخش و مطلوب می‌باشد.

برای دریافت نوبت و مشاوره پوست و زیبایی می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

 

۰۳۱۳۶۲۹۰۶۸۹
۰۹۱۳۱۳۱۰۶۰۹
اصفهان
اصفهان

اصفهان خ شریعتی -بعدازاورژانس بیمارستان شریعتی -طبقه دوم ساختمان بانک آینده-کلینیک پوست ومو بهین

دکتر رامین مدرسی|دکتر پوست و مو|مطب 365
دکتر رامین مدرسی|دکتر پوست و مو|مطب 365

کلینیک زیبایی پوست و مو|دکتر رامین مدرسی

هیچ وقت برای زیبایی دیر نیست

کلینیک پوست، زیبایی، لیزر و کاشت موی دکتر مدرسی در سال ۸۸ با مسئولیت و مدیریت دکتر رامین مدرسی (پزشک پوست و مو) فعالیت خود را آغاز کرد. هدف کلینیک پوست دکتر مدرسی استفاده از جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستاوردهای دانش و تکنولوژی در محیطی مدرن و آرامش بخش برای ارائه بهترین خدمات پوست مو و زیبایی در اصفهان می‌باشد. این کلینیک با بهره‌گیری از بهترین پزشکان پوست، مو، زیبایی، لیزر و جراحی پلاستیک در اصفهان خدمات خود را ارائه می‌دهد.

کلینیک دکتر مدرسی با کادری مجرب، محیطی مناسب، امکانات و تجهیزات به روز دنیا، تمامی خدمات را در حوزه پوست مو و زیبایی، در اختیار مراجعه کنندگان محترم قرار می‌دهد. برای دریافت نوبت و مشاوره پوست و زیبایی می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۳۶۷۰۳۸۸۵
اصفهان
اصفهان

اصفهان ، خیابان مرداویج ، چهارراه رسالت ، طبقه فوقانی پوشاک زیگ زاگ

مرکز پوست و مو زیبایی لیزر یکتا اصفهان
مرکز پوست و مو زیبایی لیزر یکتا اصفهان

مرکز زیبایی یکتا

مرکز تناسب اندام و لیزر یکتا

مرکز لاغری و تناسب اندام یکتا یکی از برجسته‌ترین مراکز لاغری و زیبایی در اصفهان می‌باشد. برای دریافت نوبت و مشاوره پوست و زیبایی می‌توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۳۲۲۲۶۲۴۲
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع قصرنور، واحد۳۰۴

دکتر مهدی سبکتکین متخصص پوست، مو و زیبایی در اصفهان
دکتر مهدی سبکتکین متخصص پوست، مو و زیبایی در اصفهان

دکتر مهدی سبکتکین

بورد تخصصی پوست و مو

دکتر مهمدی سبکتکین متخصص پوست و مو، زیبایی و لیزر در اصفهان مشغول به فعالیت است. ایشان دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه جندی شاپور اهواز و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد است.

۰۳۱۳۱۳۱۴۴۰۸
۰۹۹۲۳۳۸۰۰۲۵

آدرس: اصفهان، خیابان وحید، مجتمع پزشکی وحید، طبقه دوم

دکتر نازیلا لطیفیان دکترای حرفه ای پزشکی اصفهان
دکتر نازیلا لطیفیان دکترای حرفه ای پزشکی اصفهان

دکتر نازیلا لطیفیان

پوست و مو و لیزر درمانی در اصفهان

دکتر نازیلا لطیفیان متخصص پوست و مو لیزر درمانی در اصفهان می باشد که خدماتی نظیر بیماریهای پوست و لیزر درمانی جوانی و زیبایی پوست با روش میکرودرم PRP و مزوتراپی، رفع موهای زائد با لیزر، درمان ریزش مو، رفع پیری پوست با تزریق ژل و بوتاکس ، تزریق چربی و همچنین انجام خدمات کامل تاتو و از بین بردن خال و زگیل و جراحی های کوچک، لیفت صورت توسط نخ، میکرونیدلینگ، لیپولیز، پلاسموژل انجام می‌دهد.

۰۳۱۳۲۳۵۲۸۵۶
۰۹۱۳۹۱۲۵۸۴۵
اصفهان
اصفهان

اصفهان خیابان شمس آبادی، چهار راه قصر، مجتمع زرین، طبقه سوم

دکتر ریحانه قربانی پزشک پوست و مو زیبایی در اصفهان
دکتر ریحانه قربانی پزشک پوست و مو زیبایی در اصفهان

مرکز زیبایی ریحان

مرکز تخصصی زیبایی دکتر ریحانه قربانی

دکتر ریحانه قربانی پزشک پوست و مو زیبایی در اصفهان مشغول به فعالیت می باشد.ایشان مدیر و موسس (reyhanb eauty center) می باشد. برای دریافت نوبت و مشاوره پوست و زیبایی می توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۳۸۳۳۱۶۲۷
اصفهان
اصفهان

اصفهان،خیابان ارباب،نبش کوچه ۶-۸، ساختمان سروین، مرکز زیبایی ریحان

دکتر اکبر مزروعی پزشک پوست و مو در اصفهان
دکتر اکبر مزروعی پزشک پوست و مو در اصفهان

دکتر اکبر مزروعی | کلینیک سپیده

مرکز تخصصی پوست و مو و کاشت ابرو در اصفهان

کلینیک زیبایی پوست و مو  سپیده، توسط دکتر اکبر مزروعی دکترای حرفه‌ای پزشکی در اصفهان راه‌اندازی شد.
جهت رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۳۳۲۹۲۳۰۰
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خانه اصفهان، قبل از میدان نگهبانی، نبش کوچه ۱۳، ساختمان خاطره، طبقه دوم، واحد۵

دکتر محمدرضا حاجیان فوق تخصص جراحی پلاستیک در اصفهان
دکتر محمدرضا حاجیان فوق تخصص جراحی پلاستیک در اصفهان

کلینیک لیزر حاجیان

بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک

کلینیک لیزر حاجیان با مدیریت دکتر محمدرضا حاجیان در اصفهان مشغول به فعالیت است. خدماتی که می توانید از کلینیک لیزر حاجیان دریافت کنید: هایفوتراپی، مزوتراپی، درمان جوش و آکنه، تزریق ژل یا فیلر، تزریق چربی در صورت، پاک کردن تاتو ابرو و خالکوبی بدن، تزریق بوتاکس، از بین بردن و چاقی صورت با هایفوتراپی و .. می باشد برای مشاوره و رزرو نوبت با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

کلینیک دکتر محمد رضا حاجیان بعنوان بهترین مرکز لیزر اصفهان با استفاده از بروز ترین دستگاه ها و ارائه خدمات توسط متخصصین با تجربه آماده خدمت رسانی به شما همشریان گرامی در شهر اصفهان می باشید.

۰۳۱۳۶۶۷۲۱۵۲
۰۹۱۳۰۲۷۵۰۵۵

اصفهان، شيخ صدوق شمالي، جنب پل هوايي مير، قبل از کاخ سعادت آباد غربی، ساختمان ١٥٧، طبقه اول، واحد ١١

دکتر اله قانعی پزشک پوست و مو در اصقهان
دکتر اله قانعی پزشک پوست و مو در اصقهان

دکتر الهه قانعی

کلینیک زیبایی پوست و مو

دکتر قانعی در سال ۱۳۸۲ تحصیلات خود را در رشته پزشکی با کسب بالاترین معدل در دانشگاه اصفهان به اتمام رساند. دکتر قانعی در سال ۱۳۸۳ موفق به دریافت مدارج و گواهینامه‌های لیزرتراپی، لیپولیزر از انجمن لیزر ایران گردید.
دکتر قانعی در جهت کسب علوم و فنون جدید و استفاده از تجهیزات روز دنیا تلاش‌های بسیاری نمود که می‌توان فعالیت در حاشیه خلیج فارس و همکاری با پزشکان مجرب کشور‌های اروپایی و آمریکایی که نتیجه آن آشنایی با مدرن‌ترین و بروز‌ترین کلینیک‌های پوست و زیبایی می‌باشد، نام برد.
دکتر قانعی در جهت بهبود خدمت‌رسانی و همچنین تجهیز کلینیک لیزر اصفهان اقدام به دریافت سرتیفیکیت و گواهینامه جراحی پوست و مو از انجمن جراحان ایران نمود. برای دریافت نوبت و مشاوره پوست و زیبایی می‌توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۳۶۲۸۴۱۱۵
۰۹۱۳۵۷۵۶۹۳
اصفهان
اصفهان

اصفهان، چهارباغ بالا، روبروی شرکت زمزم، مجتمع کاویان، طبقه دوم، واحد ۲۱۱

دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد
دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد

دکتر فاطمه رفیعی

ارائه انواع خدمات پوست و زیبایی با بهترین و مجرب ترین کادر درمان بالاترین کیفیت و رضایت

دکتر فاطمه رفیعی پزشک پوست و مو زیبایی در اصفهان مشغول به فعالیت می‌باشد‌ایشان عضو انجمن لیزر ایران است، برای دریافت نوبت و مشاوره پوست و زیبایی می‌توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۳۰۹۱۳۱۳۵
اصفهان
اصفهان

اصفهان، خیابان شیخ صدوق

دکتر حمید قاسمی پزشک پوست مو و زیبایی در اصفهان | کلینیک زیبایی پوست و مو در اصفهان
دکتر حمید قاسمی پزشک پوست مو و زیبایی در اصفهان | کلینیک زیبایی پوست و مو در اصفهان

دکتر حمید قاسمی

کلینیک پوست و مو زیبایی

دکتر حمید قاسمی فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه کرمان می‌باشد، پس از۱۰سال طبابت در مناطق محروم روستایی، ازسال ۱۳۸۴ باگذراندن دوره‌های آموزشی پوست، مو و زیبایی در ایران و کشور‌های مختلف، وارد فیلد کازمتیک یا همان زیبایی شد که تاکنون نیزبطور مداوم درحال آموزش دیدن و طبابت است.

دوره‌های مختلف تزریق ژل و بوتاکس، مزوتراپی، پی آر پی، رژیم درمانی و دستگاه‌های لاغری موضعی را توسط کمپانی‌های معتبرگذرانده و از دستگاه‎‌های به روز آن‌ها برای درمان استفاده کرده است. دوره آموزش لیزر‌های زیبایی را در سال ۲۰۱۰در سیدنی استرالیا گذرانده و مدرک افسر امنیت لیزر‌های زیبایی را دریافت کرده است.

هم اکنون یکی ازمجهزترین کلینیک‌های پوست، مو، زیبایی و لاغری اصفهان با مدیریت‌ایشان (کلینیک دکتر قاسمی ) خدمات فوق رابا بهترین کیفیت و بهترین مواد مصرفی ارائه می‌کند.جهت رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۳۶۶۴۴۵۰۰
اصفهان
اصفهان

اصفهان خیابان فیض جنب بانک صادرات ساختمان نگین طبقه دوم

دکتر نبلوفر خواجه پور پزشک پوست و مو در اصفهان
دکتر نبلوفر خواجه پور پزشک پوست و مو در اصفهان

دکتر نیلوفر خواجه پور

ارائه خدمات جوانسازی پوست

فارغ‌التحصیل در سال ۱۳۷۴، شروع کار طبابت از سال ۱۳۷۵ در زمینه پوست و مو، زیبایی و پزشک خانواده و گذراندن دوره های متعد پوست مو و زیبایی در ایران و خارج از کشور، جهت رزرو نوبت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل نمایید.
۰۳۱۳۶۲۹۵۸۸۱
۰۹۱۴۰۰۱۳۵۵۸

اصفهان، خیابان محتشم کاشانی، روبروی خیابان جمال زاده، ساختمان امین ۳، طبقه اول، واحد۳

مرکز پوست و زیبایی بیوتی تاچ در اصفهان
مرکز پوست و زیبایی بیوتی تاچ در اصفهان

مرکز‌ پوست‌ بیوتی‌ تاچ

با ما زیباییتان را به رخ بکشید

مزکر پوست و مو زیبایی بیوتی تاچ در اصفهان مشغول به فعالیت می‌باشد. برای دریافت نوبت و مشاوره پوست و زیبایی می‌توانید با شماره تلفن درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۹۰۳۱۳۴۳۳۲۲
اصفهان
اصفهان
کلینیک پوست و مو و زیبایی دکتر مسلمی در اصفهان | متخصص پوست و مو زیبایی و لیزر
کلینیک پوست و مو و زیبایی دکتر مسلمی در اصفهان | متخصص پوست و مو زیبایی و لیزر

دکتر مینا مسلمی

کلینیک تخصصی پوست و مو زیبایی دکتر مسلمی

کلینیک تخصصی پوست و مو دکتر مینا مسلمی با بهره‌گیری از متخصصین با تجربه و کادر درمانی مجرب و همچنین استفاده از جدیدترین و مجهزترین دستگاه‌ها و متد روز دنیا، خدمات تخصصی خود را در زمینه‌های زیبایی، پوست، مو، لاغری و تناسب اندام به شما مشتریان گرامی ارائه می‌دهد. جهت رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱۳۲۶۵۹۶۹۰
اصفهان
اصفهان

اصفهان ، خیابان بزرگمهر، خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه لاهور، ساختمان صدر، طبقه سوم

بلفاروپلاستی اصفهان
کاشت ابرو اصفهان
ظراحی سایت پزشکی

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • سلام ببخشیدمن تاهرکارمیکنم دستام و صورتم که چین و چروک نشه یاجلوگیری میکنم بازمیبینم همچی چین وچروک میشه نمیدونم چه کارکنم واگه یمدتی دستام کرم و چیزی نزنم رو دستم خشکی میکن سفیدک سفیدمیشه وموهام پرولی نمیدونم بعضی قسمتای موهای سرم انقدکم انگارریخته باش اونجوری .

    پاسخ
    • سلام در اسرع وقت به مطب پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید تا آزمایشات لازم را انجام دهید، علت ریزش مو دلایل زیادی دارد که باید بررسی شود.

      پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.