متخصص زنان و زایمان تبریز

  1. دایرکتوری پزشکان
  2. متخصص زنان و زایمان
  3. متخصص زنان و زایمان تبریز

ایمپلنت دیجیتال تهران

دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد
دکتر صغری یاسایی متخصص ارتودنسی یزد

دکتر فرح جدیان

متخصص زنان و زایمان

دکتر فرح جدیان متخصص زنان و زایمان درتبریز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۴۱۵۵۴۲۱۰۰
آذربایجان شرقی
تبریز

تبریز، خیابان ۱۷ شهریور جدید، نرسیده به چهارراه شریعتی، ساختمان ایران، طبقه اول، واحد A11

دکتر ندا شعاری متخصص زنان و زایمان در تبریز
دکتر ندا شعاری متخصص زنان و زایمان در تبریز

دكتر ندا شعارى

جراح و متخصص زنان و زايمان

دكتر ندا شعارى متخصص زنان و زایمان، درتبریز مشغول به فعالیت است. برای دریافت نوبت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۴۱۳۳۳۳۸۹۳۵
‭۰۹۱۰ ۴۳۵ ۸۷۸۱
آذربایجان شرقی
تبریز

بیمارستان بین المللی ولیعصر تبریز

فیلتر ها
Reset
Reset
Reset
Reset

عضویت در بخش متخصص زنان و زایمان تبریز مطب ۳۶۵

اگر شما متخصص زنان و زایمان هستید و در این زمینه در شهر تبریز خدمات ارائه می دهید می توانید اطلاعات خود را در سایت مطب ۳۶۵ در بخش پزشکان و این صفحه ثبت کنید.

لیست بهترین پزشکان متخصص زنان، زایمان و نازایی در تبریز

در این قسمت از دایرکتوری مطب ۳۶۵، ما بهترین پزشکان متخصص زنان، زایمان و نازایی در تبریز را به شما معرفی کرده ایم.. اگر به دنبال مشاوره و درمان در زمینه مراقبت‌های بارداری، مراقبت‌های زایمان، مراقبت‌های پس از زایمان، درمان مشکلات تناسلی، مشاوره در خصوص برنامه‌ریزی خانواده و باروری، تشخیص و درمان بیماری‌های زنان مانند سرطان‌های زنان (مانند سرطان سینه، سرطان رحم و سرطان تخمدان)، بیماری‌های زنانه از جمله اندومتریوز، پلی‌کیستیک، و فیبروم‌های رحم و… هستید، می‌توانید با استفاده از اطلاعات این فهرست، با متخصص مورد نظر خود تماس بگیرید و برای رزرو ویزیت، نوبت بگیرید.

چطور بفهمیم یک متخصص زنان و زایمان در تبریز خوب است؟

برای اطمینان از کیفیت خدمات بهترین متخصص و فوق تخصص زنان، زایمان و نازایی در تبریز، می‌توانید از راهکارهای زیر استفاده کنید:

  • مطالعه نظرات و تجربیات بیماران پیشین درباره دکتر مورد نظر: نظرات و تجربیات افرادی که قبلاً از خدمات او استفاده کرده‌اند، می‌تواند به شما کمک کند تا نظری شفافتر در مورد کیفیت خدمات و روابط او با بیماران بدست آورید.
  • مشاوره با افراد آشنا یا دوستان: اگر افرادی را می‌شناسید که از خدمات یک متخصص زنان و زایمان در تبریز استفاده کرده‌اند، می‌توانید از تجربیات آن‌ها بهره ببرید.
  • بررسی سوابق تحصیلی و تجربیات حرفه‌ای: آشنایی با سوابق تحصیلی، تجربه کاری، و تخصص‌های دکتر مورد نظر می‌تواند به شما اطمینان بیشتری در انتخاب او بخشید.
  • ارتباط مستقیم: می‌توانید با ملاقات حضوری با دکتر، اطلاعات بیشتری در مورد شیوه کار و رویکرد او را به دست آورید و احساس ارتباط مستقیم با او را تجربه کنید.
  • بررسی مکان و تجهیزات مطب: بررسی مکان و امکانات مطب و استفاده از تجهیزات پزشکی مدرن و به‌روز می‌تواند نشان دهنده توجه دکتر به جزئیات و به‌روز بودن او باشد.
  • مقایسه با سایر متخصصان: مقایسه دکتر مورد نظر با سایر متخصصان مشابه نیز می‌تواند به شما کمک کند تا تصمیم بهتری در مورد انتخاب دکتر بگیرید.
معرفی متخصص زنان و زایمان در تبریز
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران
ظراحی سایت پزشکی
ایمپلنت دیجیتال تهران